Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na admina serwera. Nadużywanie władzy

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

pumex

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1
  • Dołączył: 4 lut 2017, o 19:49
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 4 lut 2017, o 20:01

Chcialbym zglosic admina Zielone jondro ktory poczuwa sie jakims bogiem i robi sobie na serwerach co chce, kickuje niewinnych ludzi, jak ktos ma z tym problem to daje mu bana na tydzien, najprawdopodobniej to nie pierwszy raz, bo wystarczylo ze go zabilem to wywalil mnie twierdzac ze powodem jest ze nie biegnalem z paka prosto na bombsite, jak wrocilem i mialem z tym problem dal mi bana na tydzien powod: Synku chyba Ci si? co? pojebalo
jakos przeboleje tego banna, bede gral na innym serwie albo cos ale niech ktos pokaze mu ze nie ma tej zludnej wladzy jak mysli (gosc sie zagalopowal i sadzi ze jest jakims szefem albo co gorsze bogiem)

GmBans/ban_list.php?bid=123623

Nick Pumex
Powód Bana Synku chyba Ci się coś pojebało
Wykonano 04.02.2017 - 18:44:24
Długość Bana 1 Tydzień (10080 Minut(y))
Wygasa 11.02.2017 - 18:44:24 (6 Dni 20 Godzin(y) 20 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez {(-=Zielone_Jondro=-)} (zielone_jon..)
Zbanowany na [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#2) Napisano 4 lut 2017, o 23:23

Nie wiem dlaczego, ale patrząc po tym w jakim dziale założyłeś ten temat (przed przenosinami) to pewnie skończy się tym, że admin ma racje.

@zielone_jon.. wytłumacz się :->
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 4 lut 2017, o 23:35

No w końcu mogę wytłumaczyć sprawę. A więc kolega dostał początkowo kika za cele. Graliśmy Verso miał pakę bs czysty spokojnie mógł kłaść pakę ale nie no po co lepiej biegać za fragami. Po czym @Mayer zauważył to i dał info co on robi biega za fragami no to ja od razu zrobiłem bum. Po czym delikwent wbił i puścił wiązankę gdzie obraził mnie i moją pracę jako admina. Nie mogę tego pokazać wkleić bo nie mam takich uprawnień żeby zobaczyć w czat logach. Jak jest się w grze to widać co tam jest pod cenzurą a na forum nie więc ktoś wyżej postawiony musi to zobaczyć i wrzucić. Raczej się nie pomyliłem i dobrze przeczytałem co tam było napisane chodz jestem po chorobie. Tyle co miałem dopowiedzenia w tej sprawie.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#4) Napisano 5 lut 2017, o 16:16

O to co napisał Gracz po dostaniu Kicka.
L 02/04/2017 - 18:43:52: Pumex|"lolcozazjebanyadmin.juzlecialemklascpake"
Gracz zostaje odbanowany, myślę że co swoje odczekał, następnym razem proszę o powściągliwość i zastanowienie się trzy razy zanim coś się napiszę.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#5) Napisano 5 lut 2017, o 22:54

1. Powód bana naganny.
2. Długość bana przesadzona.
3. Niejednokrotnie zdarza się, że gracze/admini nie zauważą nawet że tą pakę mają, bądź po prostu w ferworze walki zapomną o plecaku, który ze sobą tachają.
4. Nie jesteśmy pieskami, żeby robić co nam na u@ się napisze, naszym zadaniem jest ocena sytuacji i czy się ona powtarza, czy jest to jednorazowy wybryk.

Poza tym, nie gram często ale widuję jak admini używają sobie u@, y@ oraz interadminvoice dla własnych korzyści (rozmów) a prawdziwy powód dla którego zostały pluginy wgrane to lepsza komunikacja w sprawach związanych z serwerem/graczami/podejrzanymi.

Mam pytanie, czy gracz został pouczony poprzez interadminvoice bądź na admin say'u?

Czy mamy tą sprawę szczegółowo przeanalizować i sprawdzić czy faktycznie należy się tydzień? Bo coś mi się wydaje sądząc po powodzie bana, że poniosły kogoś emocję tylko dlatego, że kogoś innego poniosły emocje. W takiej sytuacji mnie powinny ponieść emocje i dać bana Jondro na tydzień, żeby było dla wszystkich po równo?

Gracz otrzymuje UB, swoje odczekał. Temat otwieram i czekam na odpowiedzi na powyższe pytania.


Pozdrawiam.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#6) Napisano 5 lut 2017, o 23:20

Witam :siema: :peace:

Po dokonanym fakcie poinformowałem Jondro na sb, że jednak ten ban jest zbyt surowy. Szperałem w czasie i nie widziałem aby Pumex coś się odgrażał ( jedyne co to gracze pisali, że Pumex bije i aby ogarnął ping ) po mino tego jednego wulgaryzmu, który przytoczył Łysolek :D Moim zdaniem ban powinien być max na 1 godzinkę.

Ps. Mówiłem Jondro, że będzie dym !! Mamy zachęcać graczy do pozostania na serwerze, a nie ich zniechęcać :okok: ? ? ? I do tego znów taki powód :szook: :facepalm:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 5 lut 2017, o 23:32

Nie no skoro uważasz to za normalną odpowiedz na kika to spoko. Jeśli lubisz być tak traktowany to ja nie mam z tym problemu ale ja nie.

1. To że raz człowiek zmieni powód bana to już trzeba robić halo.
2. Czas słuszny obraza jak chcesz to sobie zobacz demko z tej akcji. Ja tą pake bym położył 10 razy w przeciągu tego czasu co miał.
3. Jak zaczniemy mieć takie podejście to nie wiem na chuj wyrzucać i robić cele. Jakiś czas temu był temat i podobno mieliśmy się nie bać wyrzucać za cele. To w takim razie ostatni raz to robię. I to nie jest że ja się obrazem tylko wku mnie to. Gość ewidentnie leciał na fragi potem obraził mnie ale nie no ja źle zrobiłem bo na to wychodzi.
4. Nie wiem co mam Ci powiedzieć. Nikt nic nie pisał po prostu ja go oglądałem jak podałem wypadło na niego i widziałem co robił i Mayer też widział i sam zapytał co on robi? Po czym dodał lata za fragami.

Koniec końców mój ostatni ban za cele/obrazę skoro tu takie poruszenie jest to nie mam zamiaru się wku. Pilnuje porządku na serwie ale wiedzę że źle więc zapraszam Cię CZK do tego byś częściej bywał na serwie i ogarniał to. Jakoś sam dawałes bany na tydzień jak miało to związek z Twoją osobą. To tyle co miałem do powiedzenia.

Silence!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 26
  • Dołączył: 13 wrz 2016, o 22:37
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 5 lut 2017, o 23:39

Chciałbym również wyrazić swoje zdanie, które wywnioskował czytając jedynie ten post bo nie widziałem sytuacji.

Uważam, że admini czasami troszeczkę ( większość ) czasami nadużywa swoich praw ale to normalne bo każdy by tak robił i wszędzie się tak dzieje ( oczywiście nie mówię tutaj o ewidentnie chamskim i bezcelowym lub z zawiści ukaraniu). Zwrócić uwagę adminowi o wcześniejszą próbę wytłumaczenia delikwentowi popełnianego czynu zanim zbanuje gracza.

Natomiast graczy również denerwuje podejście tego typu zachowanie jak bieganie za fragami i za przeproszeniem runda idzie się jebać bo delikwent albo mu się uda i zabije wszystkich i runda wygrana ( 1% szans zazwyczaj) albo traci pakę gdzieś na mapie gdzie Ct odpowiednio przyczai się i nie da się tak łatwo odbić lub nie zdąży się na czas odebrać paki. Również gram i wyprowadza mnie to z równowagi jak taki zwykły player idzie sobie pozwiedzać mapę albo pobawić się w Rambo ...

Wg mnie usta uwaga Admina o wcześniejsze zwrócenie uwagi ( kilkukrotnie ) , potem kick a jeśli nadal nie dochodzi do skutku to ban ale max 3 h ;)

Pozdrawiam
Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#9) Napisano 6 lut 2017, o 00:57

Czytam Twoją wypowiedź Jondro i widzę parę niejasności.

Otóż nikt się nie czepia, że dałeś kicka, postąpiłeś słusznie, choć można było sprawę załatwić na kilka sposobów. Gracz wszedł jednak z pretensjami w sumie poniekąd miał do tego prawo, sprawą konfliktową jest sposób w jaki wyraził swoje zniesmaczenie, ale wyzwisko nie było na tyle dobitne, aby karać kogoś na tydzień.

Przestudiowałem swoje bany i nie znalazłem żadnego, który byłby za kulturę na tydzień bądź dłużej, a jeżeli nawet był to tylko i wyłącznie w skrajnych i uzasadnionych przypadkach, więc nie wiem do czego pijesz.

Znów się wzburzasz o byle co i do tego te obrażalskie "nie to nie, to wcale nie będę pilnował celów" . . . to nie jest zdanie, które powinno wypłynąć z ust dorosłego człowieka. Jak widzisz gracz napisał swoją wersję, Ty napisałeś swoją a ja natomiast mam za zadanie rozwiązanie problemu. To, że zwracam Ci uwagę powinieneś przyjąć z pokorą i podejść do tego jak dorosły facet a nie zadzierasz nosa jakby Twoja prawda była jedyną słuszną prawdą.

Gdyby gracz Cię zwyzywał, bądź Twoją rodzinę, to rozumiem. Ale nazwać kogoś pojebanym tudzież szalonym/zwariowanym to raczej nie powinno Cię aż tak zaboleć, nie mów, że jesteś aż tak wrażliwy, ile razy sam użyłeś tego słowa bądź innego pokrewnego "skubany/e" bezgłowie w kierunku graczy? Uderz się w pierś albo zaprzecz, że nigdy się źle nie wyraziłeś o żadnym z graczy, bo póki co jedynie dolewasz oliwy do ognia.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#10) Napisano 6 lut 2017, o 15:34

Ban zdjęty, jonder ochlonie i nie ma chyba co dalej drazyc chociaż nie ja o tym decyduje :) w życiu kobiet jak i mężczyzn są trudniej dni(bardzo duża aluzja do wiadomo do czego :)) i może akurat padło na jeden z nich :)

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#11) Napisano 6 lut 2017, o 16:24

Gracz dostał UB najważniejsze , swoje wyczekał . Jondro ściśnij majty i jak pisze CZK "Uderz się w pierś albo zaprzecz, że nigdy się źle nie wyraziłeś o żadnym z graczy"
Obrazek
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 6 lut 2017, o 18:03

No uderzyłem się i zawsze dobrze się wypowiadam o graczach.

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#13) Napisano 6 lut 2017, o 19:19

UB poleciał, zielony trochę spokojnie z tymi dlugosciami banow. Temat zamykam, gdyż nie potrzebne nam kolejne spiny. Pozdrawiam
Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •