Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Logika nie Boli

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

A Q Q

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 12 lut 2017, o 17:18
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 15 lut 2017, o 00:56

Nick podczas gry: AQQ
IP/SteamID: 76561198274655419
Data:14.02.2017
Powód skargi i opis sytuacji: Powód : ADMIN chyba chce nowy okres rekrutacyjny za Regulamin serwera.
Opis: Początek rundy biegne na środek mapy Inferno ze strony tt udaje mi się wejść na balkonik z BOMBA i celować na środek. Bądź co bądź jestem doświadczonym graczem i używam mózgu w przeciwieństwie do admina chciałem zabezpieczyć okolice z CT miałem na to dość dużo czasu jak mnie pamięć nie myli ponad 1 min. Gdyż była bitwa nie wchodziłą w opcje skoczenia przez balkon bo było to równe DEAD czego każdy stara się uniknąć więc przez jakies 6-9 sec czekałęm aż ktoś zacznie wychylać pojawił sie na drabince osobnik z usp obił mnie i upadl na ziemie. Aż tu nagle SLAP SLAP SLAP SLAP od admina przez co przeciwnicy mnie zabili do bomby nikt nie doszedł runda zakończyła sie dość szybko po czym powód admina do slapowania mnie był O ile pamiętam "paka i słowa" to dość ciekawe bo Terrorysta nie musi BIEC Z RESPA TT ODRAZU NA BS A bo akurat tak szybciej wychodzi możę sobie troche postrzelac. a poonieważ RUNDA ma czas i 1 min to 1/2 tego czasu. Oczywiście Rozumiem admin z doświadczeniem sam by pewnie skoczył niczym Bruce Lee zabił 2 przeciwników na 1-10 hp dobiegl do BS A podłożył bombe i z noża zabił reszte w końcu 2 min rundy to nie dla niego.
Screeny/demko: (www.speedyshare.com)
Czas Sytuacji 08:24:61
http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-170 ... no.dem.zip

Admin jest mi nie znany gdyż pisząc na czacie żeby podał nick napotkałem pustke jedynie napis NAPISZ skarge. jest hipoteza iż to mógł być Karri. Jeśli Wyższa administracja uzna że to jest wypadek przy pracy każdemu się może zdażyc przypomne tylko
iż admin "8. Każdego Admina obowiązuje niniejszy Regulamin Admina, Regulamin Banowania oraz Regulamin serwera." a w regulaminie nie ma ZAKAZU MYŚLENIA/NAKAZU BIEGANIA NA BS w 60 SEC.
Jeśli admin nie wie jak sie GRA Logicznie to jak taki admin może mieć Doświadczenie jeśli zginie i żeby szybciej wstać Zabija pake żeby biegli po nią TT którzy mają pewną śmierć bo jest w trudno dostępnym miejscu.

PS. Specjalnie na Twoje życzenie ANONIMIE napisałem tą SKARGE. No namówiłeś Mnie.

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#2) Napisano 15 lut 2017, o 06:36

Spoiler:

Zatem prosimy admina wywołanego do tablicy.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 15 lut 2017, o 09:25

Podpisuje się pod tym co aqq napisał, są 2 min na cele a niektórzy admini jak padną po 10 s to są niecierpliwi i tylko piszą cele..

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#4) Napisano 15 lut 2017, o 18:25

Mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę, iż pisząc skargę stałeś się w tym samym czasie konfidentem ?
Jeśli sytuacja wygląda tak jak ją przedstawiłeś to masz rację w stu procentach.
Widzisz niektórzy admini tacy są, że coś tam im nie pasuję, mają gorszy dzień i to odbija się na graczach.
Oczywiście taka osoba nie powinna pełnić tej funkcji.
Taka odpowiedź admina w stylu ,,napisz skargę,, również nie jest niczym nowym :), Jeśli admin zdaję sobie z tego sprawę,że slap-ując ciebie popełnił błąd, bo nie powinien tego robić, a następnie piszę żebyś napisał skargę to jest praktycznie przekonany, że ty tego nie zrobisz, bo zwyczajnie nie będzie ci się chciało.
Z tym konfidentem oczywiście żartowałem :)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

karri

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 218
  • Dołączył: 31 lip 2013, o 17:33
  • Lokalizacja: Kraków
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 14

(#5) Napisano 15 lut 2017, o 18:49

Witam , czekałem na ten temat.
Po pierwsze kolego na kazdym serwerze obowiazuja zasady a ze ty grałeś na takich co tam była wolna ręką to nie nasza wina.
Ja jako admin mam obowiązek trzymać kulturę na serwerze i aby każdy spełniał cele mapy.
Składaj jeszcze 15 innych skarg.
Podam Ci przykład Arcanix najwiekszy kamper na serwerze jak ja wchodzę do gry to on nie kampi bo wie ze dostanie bana, tak samo Ty jeżeli Cię zobacze jeszcze raz ze siedzisz kilka rund na respie jak jest 0:20/30 s do konca mapy to sory kolego ale ban sie nalezy.
Ciesz się wgl że nie dostałeś bana tylko chyba slapy same , a jak ty bys w tedy byl martwy i ktoś inny by tak kampił jak Ty to by były wonty od razu " Co on robi , jest tu jakis admin itp "
Popatrz na swoje zachowanie najpierw potem oskarżaj innych , to prawda ze Admin jest dla graczy a nie na odwrót ale jest pewna granica.
Pozatym za te słowa ktore powiedziałes do mnie powinnes wyłapać bana na conajmniej jeden dzień.
Ja osobiście staram sie utrzymac tu taki porządek jaki powinien być , nie podoba sie bo nie mozesz kampić? trudno cele są ważniejsze.
Spadam jak na razie wbije potem to poczytam co mądrego wymyśliłeś na swoje usprawiedliwienie. ;)


Wasz najlepszy Gracz/Admin Karri ;d

A Q Q

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 12 lut 2017, o 17:18
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 15 lut 2017, o 18:59

Karri masz demo. znajdź mi moment w którym KAMPIŁEM dłużej jak 40 sec. nie pisząc na chacie. TO CIĘ PRZEPROSZE. ale tak nie będzie bo grałem. ALBO używałem głowy. :)
DZIĘKUJE

WASZ MĄDRZEJSZY GRACZ/NAWET OD ADMINA AQQ

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#7) Napisano 15 lut 2017, o 19:15

Demo obejrzane, w mojej ocenie Karri zle ocenil sytuacje i faktycznie naduzyl praw. Karri popraw sie :)

A Q Q

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 12 lut 2017, o 17:18
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 15 lut 2017, o 19:54

"Pozatym za te słowa ktore powiedziałes do mnie powinnes wyłapać bana na conajmniej jeden dzień. "
3. Obraza gracza/admina - ban od 5 minut do 24h, w skrajnych wypadkach zezwala się na danie bana do 7 dni lub perma.
To ty chyba tutaj właściciel jesteś jak odrazu 1 dzień chcesz dać. Chyba dawno pan "NIESRAŁ"

"Ciesz się wgl że nie dostałeś bana tylko chyba slapy same , a jak ty bys w tedy byl martwy i ktoś inny by tak kampił jak Ty to by były wonty od razu " Co on robi , jest tu jakis admin itp "
12. Ciągłe kampienie/zamulanie - ostrzeżenie/kick/ban do 60min.

Jestem wstanie wywnioskować iż Karri nie ma doświadczenia w Grze nadużywa praw. NIE ZNA TARYFIKATORA co jest KARYGODNE. I nie potrafi przyznać się do błędu ktoś z takimi Błedami/Wadami no raczej powinien być długo na okresie rekrutacyjnym.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#9) Napisano 15 lut 2017, o 22:51

Taryfikator to Ty miły kolego zostaw administracji i proszę o zmianę tonu wypowiedzi na forum. Nikt Cię nie obraża i nikt nie sugeruje, że Ty dawno nie "srałeś".

Według tego, co było w logach (nie oglądałem demka, jednak ktoś powyżej napisał, że Karri nie postąpił słusznie), to zostałeś "zaslapowany" przez okres około 5 sekund. Nie wiem jaki był Twój tok myślenia, nie wiem kiedy Karri padł i zobaczył Cię na respie, zdarza się, że admin popełni błąd. Po Twoim poście na pewno będzie bardziej rozważny.

Chciałbym natomiast zwrócić uwagę na to, co stało się po "slapach". Otóż admin nie ma obowiązku zdradzania swojego nicku, Ty natomiast nie masz prawa nikomu na serwerze ubliżać, a Twoje "co pedale", które zostało ocenzurowane zasługuje na karę, kary nie otrzymałeś a mimo to, dalej próbujesz przedstawić Karriego w jak najgorszym świetle, a siebie jako poszkodowanego aniołka.

Z tego co widziałem w logach admin zwrócił uwagę aby wyjść z respa, po czym poobijał Cię kilkanaście razy, więc teoretycznie zastosował się do regulaminu, zastosował również taryfę ulgową po tym, jak Go wyzwałeś, dlatego nie rozumiem dlaczego sugerujesz, że nie zna regulaminu tudzież jest niekompetentny.



Podsumowując całą sytuację i posty poprzedników, nie uważamy Cię za konfidenta (choć niektórzy pewnie będą uważniejsi w swoich poczynaniach), nie wyciągniemy konsekwencji zarówno wobec Karriego (choć pewnie zrozumiał swój błąd) jak i wobec Ciebie. Mam nadzieję, że przygodę z CSL będziesz kontynuował w przyjemniejszej atmosferze, bo o to Nam wszystkim chodzi.

Temat uważam za zamknięty, w razie zastrzeżeń proszę o PW do moderatorów/administratorów z prośbą o otworzenie tematu.

Pozdrawiam.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#10) Napisano 16 lut 2017, o 04:03

Cytat:
KAŻDA AKCJA RODZI REAKCJE. Co za tym idzie jeśli Karii by mnie nie slapował do obrazy by nie doszło. To po 1sze więc dalej jestem Aniołkiem.


Nie stosujemy zasady "Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie". Jeżeli sądzisz, że taka reakcja jest prawidłowa, to zapewniam Cię, że długo na serwerach CSL nie pograsz.


Cytat:
Z tego co widziałeś w logach to nie to co widzisz na demku.. Przed slapami cały czas biegalem nie stałem na respie a o ile sie nie myle Balkonik na Inferno to nie jest Resp. Jedyne chwile jakie byłem na respie dłuzej jak 10 sec był po Tej akcji. Więc kolejny raz coś co idzie na wine Kariego


Już zostało wyjaśnione, że admin popełnił błąd, ma na kolana paść przed Tobą?

Cytat:
Skarga to skarga nie wyciąga się konsekwencji wobec osoby która zgłasza bo działa w imieniu dobra serwera jedynie można uznać skarge za błędną. jedynie konsekwcje mogą być do osoby zgłoszonej. To tak na przyszłość żebyś wiedział jak pisać posty w Skardze.


Que? A od kiedy Ty decydujesz jak rozwiązuje się problem opisany przez kogokolwiek w "skardze"? Jeżeli regulamin został złamany przez obydwie strony, to administracja decyduje, czy, wobec kogo i jakie konsekwencje wyciągnąć.

Cytat:
Proszę o obejrzenie demka i WYCIĄGNIECIU KONSEKWENCJI do tego admina. Gdyż kupiłem VIP'a nie dawno i niemam zamiaru widywać ciągle slapowania za WYKONYWANIE celów mapy.
Jak raz odpuścicie, odpuszczacie cały czas.
Pozdrawiam i oby nie do następnego.


Demko zostało obejrzane przez MULTIADMINA, to mi wystarczy a to, że kupiłeś VIP'a nie stawia Cię przed nikim w szeregu. VIP na serwerze oznacza przywileje w postaci dodatkowej broni i $$$. Admin też człowiek i też może podjąć pochopną decyzje.

Tym razem nie pozdrawiam, sądziłem, że jesteś mądrzejszy, jednak tą wiadomością PW udowodniłeś, że jesteś kolejnym pieniaczem.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •