Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

TO NIE ZART :)

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#1) Napisano 22 lut 2017, o 17:05

Nick na serwerze: ARCANIX

Steam ID: STEAM_0:0:161738670

Staż w CS'a: troche bedzie :) rok napewno :)
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/ArcaN ... 193:27015/
Jak chcesz Nam pomóc?: standardowo: porzadek, cele, cziterzy.
CV: niestety zero doswiadczenia :( - ale moze ktos pomoze ogarnac :) a i pewnie trudne to nie jest :)
Napisz kilka słów o sobie: DANIEL, 24 lata, wiecej nie podaje bo i tak nikgo to nie interesuje :)

Skladam podanie bo nie lubie prosic adminow o cos,za ktorymi nie przepadam :) wiec sam chce sprobowac. :)
Prosze o szczere opinie, no i posty na NIE mam nadzieje ze beda z dobrym argumentem bo agrument ze KAMPI, RESP lub CELE to kazdy wie :) OP zaawsze mozna dac a ja ze swojej strony postaram sie grac inaczej zeby nie bylo zastrzezen :)

Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#2) Napisano 22 lut 2017, o 17:28

Obiektywnie rzecz ujmując powinieneś dostać OP.
+ często gra
+ jakaś tam kultura jest
+ znany na serwerze
+ niekiedy zdarzy mu się dobrze wyłapać odpaleńca

- nie wykonywanie podstawowych celów mapy

Prosta matematyka, większość +, więc TAK.

Tylko bądź sprawiedliwy, bo gardzę kolesiostwem i takimi podobnymi rzeczami.

Załatw sobie mikrofon, będzie lepsza komunikacja.
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#3) Napisano 22 lut 2017, o 19:41

HoHoHoHo :szook:

Zdziwiłem się bardzo :D Ale no cóż pewnie, że OP Ci z chęcią przyznam bo zazwyczaj trafnie zgłaszasz na u@ :okok:
Ale są pewne kwestie do wytrenowania, a mianowicie pora opuścić skorupę ślimaka :) i zacząć grać jak należy rozumiem, że nie da sie czasami ale staraj się :) Do tego proponuję zakupić micro :okok: Staż ma długi, gracze kojarzą więc nie mam żadnych przeciwwskazań :peace: Trochę Nas sie wykruszyło wiec pomoc może być przydatna bo wakacje tuż tuż yahoo

Miłego :peace: :ganja
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Dioptria

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 25 lis 2016, o 16:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 22 lut 2017, o 20:23

Tak często mówił że złoży podanie i w końcu to zrobił :D. Mam małe wątpliwości bo jak wiemy pan Arcanix lubi nie wykonywać celów, lub raczej z nimi zwlekać do ostatnich sekund jak dziś na de_kabul(1 sekundy mu zabrakło do splantowania :D), ale ma nosa do wyłapywania odpalonych graczy. Jeżeli zapewni że nie będzie się oburzał za zwrócenie mu uwagi że przesiaduje na respie to myślę ze mógłby być z niego admin :).
Obrazek
:samobojstwo: Największe warzywo na serwerze :tak:

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 22 lut 2017, o 20:40

To chyba jednak zart :) Powody?? No mam jeden ogromny, mianowicie: admin powinien godnie reprezentowac siec! Bez urazy Arcanix, wydajesz sie byc wporzadku, ale kompletnie nie potrafisz sie przystosowac do regul panujacych na serwerach, wiec jak chcesz ich pilnowac i reprezentowac?? Popraw sie, zmien postawe na serwerze, pokaz ze cele sie dla Ciebie licza, a nie tylko wykampione fragi... jezeli juz to zrobisz napisz podanie ponownie, a bd mial duze TAK, poki co duze NIE :) Pozdrawiam

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#6) Napisano 22 lut 2017, o 22:41

Jeśli cele mapy są jedynym minusem to jestem jak najbardziej za tym, żeby przyznali ci OP.
Skoro na DD2 admin po okresie próbnym kampi z AWP jak trzeba biec do paki to nie widzę przeszkód.
Tym bardziej, że to ma być dopiero okres próbny. Czyli sprawdzenie, czy się do tego nadajesz.
Napisałeś, że postarasz się grać bez zastrzeżeń. Wiem, że chodzi tu głównie o wykonywanie celów mapy.
No to by było idiotyczne jakbyś dalej kampił po przyznaniu OP :D
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#7) Napisano 22 lut 2017, o 22:43

Również jestem na NIE. Dlaczego? Wielokrotnie upominany w zwiazku z nie realizowaniem celów mapy, wielokrotnie "nagradzany" żółtymi kartkami na forum za różnego rodzaju występki. No i na koniec należy dodać że adminów troche jest, mamy skrypty wykrywające i pomagające banować haxy, (oczywiście nadal admini banują za haxy, robią ssy itp) więc mniej lub bardziej robota admina teraz polega na upominaniu w związku z kultruą i celami mapy a Ty się do tego kompletnie nie nadajesz (patrząc na to że rzadko kiedy się stosujesz do regulaminu w tym zakresie) także ode mnie zielonego światła nie będzie.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#8) Napisano 22 lut 2017, o 23:10

Również na NIE !! Moim zdaniem źle reprezentuje swoja Osobę na forum jak i na serwerze. Banów bardzo dużo za zachowanie jak i za cele. Prezentacja naganna nie nadająca się na Admina. Na NIE !!

http://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=107&t=21115

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#9) Napisano 22 lut 2017, o 23:49

moim zdaniem powinien dostać OP, a to dlatego żeby właśnie zobaczyć co sam potrafi,bo nas często krytykuje za opieszałość.
Będzie miał okazję się wykazać.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#10) Napisano 23 lut 2017, o 09:43

Dziwi Mnie trochę wasze podejście. Nie chcecie dać mu szansy. Coś jakby złodziej w waszej firmie chciał się zatrudnić jako księgowy.
Lekka przesada. To tylko okres próbny. Kto i co na tym straci, że gość będzie miał okazję się wykazać?
Wysyłacie jakieś załączniki, że bany za obrazę, cele mapy, a tak naprawdę jakie to ma znaczenie skoro napisał, że będzie się starał grac bez zarzutów.
Czemu z góry ktoś zakłada że ,,NIE,,
Zupełnie jakbym na moment włączył telewizor i słuchał co tam politycy bełkoczą.
Widać, że chce zmienić swój styl gry oraz zachowanie.
To, co jest najlepszym patentem na sprawdzenie jego przekonań jak nie przyznanie OP?
Zresztą to też moim zdaniem spora motywacja.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#11) Napisano 23 lut 2017, o 12:32

Użytkownik ŁAPA napisał:
Dziwi Mnie trochę wasze podejście. Nie chcecie dać mu szansy. Coś jakby złodziej w waszej firmie chciał się zatrudnić jako księgowy.
Lekka przesada. To tylko okres próbny. Kto i co na tym straci, że gość będzie miał okazję się wykazać?
Wysyłacie jakieś załączniki, że bany za obrazę, cele mapy, a tak naprawdę jakie to ma znaczenie skoro napisał, że będzie się starał grac bez zarzutów.
Czemu z góry ktoś zakłada że ,,NIE,,
Zupełnie jakbym na moment włączył telewizor i słuchał co tam politycy bełkoczą.
Widać, że chce zmienić swój styl gry oraz zachowanie.
To, co jest najlepszym patentem na sprawdzenie jego przekonań jak nie przyznanie OP?
Zresztą to też moim zdaniem spora motywacja.



Rozumiem, ze swoj broni swego, gratki za to :) ale Łapo wyraziles juz swoje zdanie w pierwszym poscie i juz wystarczy. Admin powienien byc wzorem do nasladowania na serwerach i nie chodzi mi tutaj o skilla, tylko samą dynamike gry.
P.S Gdybym wszedl na obcy serwer i zobaczyl, ze Łapa i Arcanix sa strozami prawa, wiecej bym na serwer nie wszedl, ot co :) i zapewne Łapo tb tez taki serwer by nie pasowal :)
P.S Arcanix popraw sie i napisz podanie za miesiac.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#12) Napisano 23 lut 2017, o 12:39

Jak dostanę admina to będę grzeczny i będę grał inaczej.
Nie, to tak nie działa. Najpierw masz się wykazać, a dopiero potem startować, bo wiele miesięcy historii pokazuje... że nie potrafisz.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •