Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

abc1 SKRADZIONE KONTO

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem De_Dust2 Only.

Auel^ aka. abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 132
  • Dołączył: 11 lip 2013, o 19:29
  • Lokalizacja: Pisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 55

(#1) Napisano 28 lut 2017, o 17:55

Witam, 2 tyg temu miałem bardzo dziwną sytuacje po 2 tyg przerwy chciałem zagrać w cs-a. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że musiałem się zalogować na konto steam a zaznaczam, że nigdy mnie z konta nie wylogowało ani sam tego nie robiłem bo nie musiałem, jestem jedynym użytkownikiem mojego lapka :p po chwili zastanowienia wpisuję hasło i wyskakuje "podaj prawidłowe hasło" to ja dalej i nic i nic próbowałem przywrócić hasło na e-mail dalej nic sprawa zgłoszona do steam trwało to kilkanaście dni w końcu udało się odzyskać konto lecz ze zmienionym nickiem i usuniętymi znajomymi za to z nowymi znajomymi z ... kurcze Kazachstanu... jakiś kurcze kolo zapier..... mi konto... no gdybym miał go teraz w zasięgu chociażby awp to by gościa nie było... no ale do rzeczy tak się tylko rozpisałem chodzi mi o to czy coś może się odwaliło gdy użytkownikiem byl ten mały skurw..... ??? czy tylko jedyną stratą jest utrata znajomych?(których mam zamiar odzyskać :P piszcie śmiało i wysyłajcie zapro koniecznie:P ) mam nadzieję, że nic nie było brudzone gdy użytkownikiem nie byłem ja. Także uważajcie bo nie znacie dnia ani godziny jak jakiś Kazach(dla mnie to ruskie suka bladź i cyka cyka ;D ) pilnujcie kont bo nie to że szkoda mi 10 zl na nowego cd-keya ale taka przestroga dla innych :)
pozdro i do zobaczenia na serwie :)
elo
Obrazek
Obrazek

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#2) Napisano 28 lut 2017, o 18:09

Ogólnie to o złe rzeczy się martwisz.
Jak jakieś dane są zmieniane to steam wysyła taką wiadomość na maila i tam jest link to anulowania.
Steam guarda masz włączonego?
I zastanów się, gdzie podawałeś takie samo hasło jakie masz do steam. Najlepiej nie mieć nigdzie takich samych. Lepiej pozmieniać, bo mógł też do skrzynki pocztowej się dorwać jak miałeś takie samo.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#3) Napisano 28 lut 2017, o 18:13

Przyznaję się.To ja.Nie wiem co mi odbiło.Teraz trochę mi głupio i nie wiem co ci napisać.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Auel^ aka. abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 132
  • Dołączył: 11 lip 2013, o 19:29
  • Lokalizacja: Pisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 55

(#4) Napisano 28 lut 2017, o 19:43

Wszystko pozmieniane na szczęście i nieszczęście hasło do steam było jednym z wielu jakie używam i nigdzie nie bylo dodatkowo używane ale i tak pozmienialem resztę po tej sytuacji :) wpisane do kajecika schowane do sejfu :P teraz hasła cenne jak sztaby zlota :D
Obrazek
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 28 lut 2017, o 19:55

Kiedyś klucze kradli dzisiaj kilka literek a szkoda podobna :D

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron