Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Tak jak powiedziałem tak zrobiłem Arcanix :)

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

^Nike^123

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 5 mar 2017, o 17:59
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 13 mar 2017, o 21:36

Nick podczas gry: Arcanix
IP/SteamID: STEAM_0:0:161738670
Data: 13.03.2017 Godzina około 20:10 do 20:30
Powód skargi i opis sytuacji: Generalnie to miałem to olać ale ile można wysłuchiwać tego czegoś. Konkretnie gracz o nicku "Arcanix" cały czas bezpodstawnie oskarża mnie o wh rzekome. Chodz jak dostałem perma i mógł się wykazać jako zwykły gracz i rozpisać mi demko to jedynie napisał że jestem spalony. Nie jestem frajerem ale ile można tego słychać. Szczerze mówiąc nic bym nie pisał ale mówi to typ który większość swojego czasu w grze spędza na respie haha jakieś jaja. Także proszę administrację o interwencję w tej sprawie z góry dziękuję. Dodam jedynie ze jest słaby łatwo go zdenerwować bo jak pada od razu coś pisze a ja mam beke. To tyle pozdro :)
Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 13 mar 2017, o 21:44

widzę w logach jedynie to co Arcnix napisał do Ciebie :)
" 2017-03-13 20:10:47 nike odpale. [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl de_dust2002 "

Kampix już tak ma, że z respa wychodzi jak ślimak :sciana: była mowa o tym aby zmienił podejście gry hymm Na przyszłość Arca zluzuj majteczki i zachowaj komentarze dla siebie :okok:
co do skargi myślę nad ostrzeżeniem słownym lub kartonikiem :) Góra zadecyduje

Edit. A Ty Nike nie skarż jak dziecko bo nie lubimy takich :puknij sie:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#3) Napisano 13 mar 2017, o 21:54

Edit. A Ty Nike nie skarż jak dziecko bo nie lubimy takich :puknij sie:[/quote]

Kiedy Wy wkoncu dorosniecie?? Bardzo dobrze, ze gosc tutaj napisał. Otóz, to forum sluzy do tego, aby uprzyjemnic gre wszystkim naszym uzytkownikom. Mysle, ze nie ma co (tym razem) wyciagac konsekwencji, bo nie widze, zeby Arcanic jakos szczegolnie Cie obrazal, czy cos w tym stylu.
P.S Apel do Arcanixa! Czity zgłaszamy tylko na u@!!! Trudno spamietac?? Nastepne Twoje tego typu spamy na czacie typu "ten tamten odpalony" będą nagradzane banami dla Cb. Yo

^Nike^123

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 5 mar 2017, o 17:59
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 13 mar 2017, o 22:05

Następny maskara jakaś lol :samobojstwo: napisałem że miałem to olać i nie pisać tego ale dwa czynniki miały wpływ na to że napisałem to. Po 1 tak jak napisałem bezpodstawne oskarżenie a 2 rozumiem wszystko ale pisze to gość który praktycznie zamieszkał na respie i dziwie się że cała ta sytuacja jest tolerowana. Ja mam to jego gadanie między nogami ale nie chcę żeby ktoś taki opisywał mnie w taki sposób i ukazywał w złym świetle bo jak tylko ktoś rzuci hasło spalony itp to co rundę tak piszą. I na koniec MANIEK jak czytałeś ten temat a czytałeś to dziwi mnie jak to czytałeś bo napisałem że nie jestem frajerem a to chyba wszytko wyjaśnia to tylko gra a kolo napina majty jakby grał o złote kalesony.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 13 mar 2017, o 22:08

Wymoderowano

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#6) Napisano 14 mar 2017, o 22:07

Prosimy zgłaszać takie sytuacje, dążymy do tego by w grze był ład i porządek by grało się komfortowo aniżeli na odwrót.
Gracz Arcanix dostaje ostrzeżenie za "całokształt", następnym razem zostanie nałożona kara czasowa na serwerze.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron