Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Co dalej z ffa Po odpaleniu reklamy?

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#16) Napisano 23 mar 2017, o 17:04

Admini! Zapraszam do Waszych opinii. :devil:

Ps. Pierwszy krok zrobiony.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#17) Napisano 23 mar 2017, o 17:48

Użytkownik Zwierze napisał:
1. Likwidacja cenzury
2. Zlikwidowanie zasady resp 30 sek ( ewentualne rozliczanie graczy za bezproduktywne kampienie kickiem/slayem itp na koniec rundy ). Gracze tresowani jak malpy w cyrku po prostu pojda gdzie indziej.
3. Vip 2x he
4. Vip ma 5-10% szans na odrodzenie po zabiciu go
5. Vipowi dodaje hp za fraga ( do dyskusji kwestia tego czy moglby miec ostatecznie wiecej niz 100 hp czy po prostu dodawalo by mu te 5-10hp do setki ( jesli bylby ranny )
6. Model vipa + inny kolor tekstu na czacie np czerwony - to akurat nie sa tak wazne zmiany, ale z punktu widzenia socjotechniki jest to jakas dodatkowa zacheta. Co myslicie?
7. Drop granatow po martwych graczach ( zywi nie mogli by ich wyrzucac za pomoca "g" )
8. Przenikanie sie graczy nie tylko na poczatku rundy ( ten plugin umozliwia podsadzanie z tego co zauwazylem wiec nie trzeba sie martwic o to )
9. Odblokowanie freelooka ( mniej placzu i niepotrzebnych oskarzen , a ta blokada frustruje jak nie raz chce sobie kogos zobaczyc na szybko bez wchodzenia na spect ). Po co wlasciwie ta blokada?
10. Asysty, ktore dodawaly by punkty w tabeli a nie w hlstats. Ewentualnie jakies dodatkowe 100$. Przeciez to w niczym nie szkodzi , a daje to idealny efekt psychologiczny slabszym graczom, podbudowuje ich i powoduje ze spedzaja wiecej czasu na serwerze
11. Tutaj kontrowersyjnie bo chodzi o pokazywanie ile hp zabieramy ze skanow i granatami. Ktos powie , ze to bliskie wh ale jednak na bardzo popularnych serwerach sprawdza sie od dawna. Jesli to zbyt duzy hardkor to np niech chociaz tylko za te granaty pokazuje hp. W kazdym razie warto by tez nad tym pomyslec
12. Drobna zmiana -likwidacja paki na rozgrzewce ( pomysl od Czk).

1. Za.
2. Nie, na serwerze byłaby zbyt wielka samowolka.
3. Za.
4. Nie, to nie jest serwer cod mod.
5. Spoko opcja, ale tylko do 100 hp i max 5 hp za fraga.
6. Za.
7. Za, po co martwym graczom granaty. haha
8. Jeśli nie będzie przeszkadzało, gdy dwóch graczy się pokryje i ktoś w nich będzie strzelał, to jestem za.
9. Za, jeśli ktoś będzie chciał sobie podpowiadać, to i tak znajdzie sposób, chociażby pójdą na ts'a.
10. Za.
11. Można wgrać na próbę, jeśli nie będzie się sprawdzało, to można usunąć i tyle.
12. Za.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#18) Napisano 23 mar 2017, o 18:03

Chcialbym dodac 13 propozycje: radar csgo/death radar - widzimy gdzie padli czlonkowie teamu ( migajacych kropek ) i znamy ostatnie polozenie przeciwnika kiedy nasz kompan go widzial ( chyba w postaci czerwonych kropek ). Cos jak info po smierci, ale fajniejsze. Na mixach przeciez tez podajemy sobie info o przeciwniku kiedy padniemy.

A i pomyslcie jaka nagroda byla by odpowiednia za wygranie rozgrzewki ( dolaczamy to do propozycji nr 12 czyli likwidacji paki na rozgrzewce ).

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#19) Napisano 23 mar 2017, o 18:41

ja bym wgl zrezygnował z rozgrzewki :) a w 1 rundzie każdy równe szanse tzn bez VIPA :) Vip od 2 lub 3 rundy :)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#20) Napisano 23 mar 2017, o 19:22

Użytkownik MAYER napisał:
ja bym wgl zrezygnował z rozgrzewki :) a w 1 rundzie każdy równe szanse tzn bez VIPA :) Vip od 2 lub 3 rundy :)


Ile czasu jesteś adminem na CSL? Chyba nie od wczoraj . . . a może wolisz, aby "reklama" wyskakiwała Ci w pierwszej rundzie mapy? ;> Niestety jeden z pluginów, którego pliku źródłowego autor nie udostępnia, jest "zainfekowany" wyskakującym okienkiem, które możemy jedynie lekko edytować, aby pojawiały się istotne informacje. Zanim zatem coś palniesz, doinformuj się. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#21) Napisano 23 mar 2017, o 22:42

nie mam na to czasu żeby takie info brać :)

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#22) Napisano 24 mar 2017, o 00:08

A ja bym optował za pomyśleniem nad wprowadzeniem zakładów jak 1 na 1 zostanie. Nie widzę obecnie by to było na serwerach, a jest to naprawdę fajne i dodaje smaczku grze.

CWPK!
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

marki

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 19 mar 2017, o 14:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#23) Napisano 25 mar 2017, o 14:34

Użytkownik A.C.A.B#wislaq/AJ napisał:
A ja bym optował za pomyśleniem nad wprowadzeniem zakładów jak 1 na 1 zostanie. Nie widzę obecnie by to było na serwerach, a jest to naprawdę fajne i dodaje smaczku grze.

CWPK!


To jest fajny pomysł.

pzdr
marki

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#24) Napisano 25 mar 2017, o 15:22

Jesli beda asysty i drop granatow to dodatkowa kasa nie bedzie juz tak potrzebna, ale mozna by o tym pomyslec po tym jak zobaczymy jak dotychczasowe propozycje udzwignie serwer. Ciekawi mnie czy dalo by sie taki system obstawiania rozbudowac bo nigdzie czegos takiego nie widzialem, ale to mozna przedyskutowac za jakis czas.

Ogolnie dobry pomysl, ale ja bym to widzial w bardziej zaawansowanej formie.

marki

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 19 mar 2017, o 14:20
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#25) Napisano 25 mar 2017, o 23:14

Na jednym z serwerów widziałem opcje /knife i do wyboru jest kilka noży, które dają różne umiejętności, szybkość, ale masz słabszy cios, mocniejszy cios, ale jesteś wolniejszy itp. Może takie coś też warto rozważyć.

Sekusz

    Admin serwera:
    Multiadmin

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 202
  • Dołączył: 3 kwie 2016, o 11:40
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 4

(#26) Napisano 29 mar 2017, o 20:25

Użytkownik marki napisał:
Na jednym z serwerów widziałem opcje /knife i do wyboru jest kilka noży, które dają różne umiejętności, szybkość, ale masz słabszy cios, mocniejszy cios, ale jesteś wolniejszy itp. Może takie coś też warto rozważyć.


Nie róbmy z ffa cod moda. Na klasycznym ffa raczej by się nie przyjęło.
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#27) Napisano 29 mar 2017, o 22:37

Kilka opcji zmieniono. Na pewno nie bedzie 2xHE podczas gdy granaty sa upuszczane. W sumie teraz to wydaje mi sie ze jest za duzo granatow na mapie ;]
Na podstawie pierwszego posta widac co jest a czego narazie nie ma a czego nie bedzie ;]

P.S. brakuje jeszcze kilkadziesiat zlociszy by odpalic reklame na miesiac ;]
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#28) Napisano 30 mar 2017, o 08:18

a może tak dodać plugin "małe mapy" ? w rannych godzinach to by się dobrze sprawdzało, jeżeli jest mniej niż 8 osób na serwie
Obrazek

Don Swiateczna Pikieta

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 283
  • Dołączył: 24 cze 2016, o 14:05
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 21

(#29) Napisano 30 mar 2017, o 09:47

@Zdzisiek jest plugin "małe mapy" włączony , jako stały gracz bys sie rozejrzał czasami łotrze :P ,
Zmiencie te przenikanie bo to jest słabe strasznie.. asysty mogły by być wgrane oraz nie nabijane punkty HLSTATS tylko wgrałbym standardowa topke /podsumowujac ode mnie wyciagam wnioski tylko na pare kwestii co mnie interesują :>
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Zimny skurvol wita wsród wykolejonych asów :>

Zdzisiek

    Admin serwera:
    DD2, DM,

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 293
  • Dołączył: 3 lis 2015, o 10:16
  • Lokalizacja: Leszno
  • Postawione piwa: 89
  • Otrzymane piwa: 51

(#30) Napisano 30 mar 2017, o 20:39

chodzi mi o to że wbijasz na serwer nikogo nie ma i jest dd2 dołącza 4 graczy i napierdalasz w 5 a widziałem taką opcje jak rtv tylko żeby piszesz mala mapa i masz wybór właśnie małych map np aim itp
Obrazek

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •