Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Wujo!(pl) - SliwkaZgc

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#1) Napisano 13 maja 2017, o 21:47

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Wujo!(pl)
SteamID/IP: STEAM_0:0:7320354 / 89.66.80.43
Data: 13/05/2017 - 21:43:53 (3 minuty temu)
Powód bana: Wallhack
Admin banujący: @SliwkaZgc
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=127830
Serwer: [PL] CS-Lamers [ FFA + FUN ] @ 1shot1kill.pl


Duży minus dla pana admina za banowanie kogoś w ciemno bez screenów i to jeszcze na takiej małej mapce, gdzie skany to rzecz normalna !!!!

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 13 maja 2017, o 21:55

Sliwka się za administrację wziął i robi porządki :D

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#3) Napisano 13 maja 2017, o 21:56

No właśnie widzę, kompletnie nie ogarnia :) Jestem zbanowany na wszystkich serwerach... Strasznie nie lubię jak ktoś tak banuje w ciemno i nawet nie sprawdzi, bo mu się nie chce!

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#4) Napisano 13 maja 2017, o 22:13

Gruba sprawa hoho ;) Karygodne zachowanie :) Tylko administracja moze zbanowac admina ;)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 14 maja 2017, o 01:30

Kapusta moj drogi, kazdy admin ma prawo zrobic Ci ssy. Nie wiesz nawet kiedy i od jakiego czasu jestes obserwowany wiec nie sugeruj sie tym kiedy zostaly Ci zrobione. Widze, ze w swoim odwolaniu nic dodatkowego nie pisales, a ub poszlo po 10 min.

Nie zachowuj sie wiec teraz jak hiena odwazna w stadzie widzac sprzyjajaca sytuacje do ataku na admina tylko zamilcz. Miales okazje skladac dodatkowe skargi przy swoim odwolaniu.


Co do sytuacji z wujem nie traktowalbym tego jako ban od jednego dla drugiego admina, bo Sliwka jest tu od niedawna, nie zna wszystkich a tym bardziej Wujo raczej nie grasz na ffa. Przynajmniej ja Ciebie nie widywalem.

Poczekajmy co powie Sliwka i przede wszystkim nerwy na wodzy guys. Kazdemu sie czasem zdarzylo pospieszyc z banem i jesli to nie jest regularne to moim zdaniem nie ma co robic z tego afery.

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#6) Napisano 14 maja 2017, o 09:31

Może rzeczywiście pospieszyłem się z tym banem, oglądałem przed chwilą demo z hltv i są tam te skany które mi się nie spodobały ale poza tym nie było nic podejrzanego, tylko te skany w domek. Ale racja na tej mapie sam ten domek skanuje może miałeś farta i dlatego waliles prosto w modele, po to sie skanuje zeby wlasnie fartnac. Ale tak jak mowie, troche sie pospieszylem bazujac sie na tych skanach bo w samej grze nie widac nic podejrzanego. Nie będe rozpisywał dema bo nie ma sensu.

[AMXBans] "Wujo!(pl)" <STEAM_0:0:7320354> has been successfully unbanned

Ps. Bycie adminem nie daje immunitetu, sam sie dziwie że mnie nikt jeszcze nie sprawdzał bo przecież jestem tak zajebisty że ciężko uwierzyć że nie jestem odpalony :).

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#7) Napisano 14 maja 2017, o 11:23

No i ok, stawiasz piwo i jesteśmy kwita ;)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#8) Napisano 14 maja 2017, o 11:55

Myślę, że jest już ok .

Śliwka popytaj itp zanim podejmiesz pochopne wnioski. Jesteś nowy poznaj graczy, adminów :) a nie strzelaj im bany na prawo i lewo. bo bedziesz zgarniać same ----- .
/Zamykam.
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •