Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

BOT ARCANIX ZGLASZA SIE :)

Tutaj możesz przedstawić chęć pomocy w pilnowaniu porządku na serwerze FFA.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające konto STEAM.
● Prośby o admina mogą składać osoby posiadające co najmniej 20 sensownych postów.Te wbite na siłę nie będą uwzględniane.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające przegrane co najmniej 40 godzin na danym serwerze.
● Prośby o admina mogą składać osoby potrafiące poruszać się w MENU AMXX na poziomie co najmniej podstawowym.
● Prośby o admina mogą składać osoby, których staż na forum wynosi co najmniej 30 dni.
● Prośby o admina mogą składać osoby nie posiadające aktualnych ostrzeżeń. Każde ostrzeżenie wygasa po 30 dniach od jego nadania.
● Prośby o admina mogą składać osoby mające co najmniej 16 lat.
● Prośby o admina mogą składać osoby które maja aktywny mikrofon
● Prośby o admina mogą być składane raz na 30 dni.


Nick na serwerze:

Steam ID:

Wiek:

Staż w CS'a:
Staż - Link do GameTracker:
Jak nie wiesz jak, kliknij w link obok i wpisz swój nick, po wyszukaniu skopiuj link do wzoru. TUTAJ
Jak chcesz Nam pomóc?:
CV - Staż w adminowaniu:
Napisz kilka słów o sobie:


● UWAGA WAŻNE ● Prośby bez końcowego zaświadczenia o spełnianiu wymogów sieci CS-Lamers będą automatycznie zamyknane.

* Osoby proszone przez administracje winne są wstawić linka do 3 pozytywnie rozpatrzonych demek ws. cheaterów.
* Każde podanie musi być napisane ze wzorem w przeciwnym wypadku zostanie automatycznie odrzucone.
* Administracja CS-Lamers zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu przyjęć w każdym momencie.
* Administracja zastrzega sobie prawo do nominacji dowolnej osoby na pozycje admina serwera nawet gdy nie spełnia wymogów przewidzianych w regulaminie.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#1) Napisano 14 maja 2017, o 11:40

Nick na serwerze: ARCANIX

Steam ID: STEAM_0:0:161738670

Staż w CS'a: troche bedzie :) rok napewno :)
Link do GT: http://www.gametracker.com/player/ArcaN ... 193:27015/
Jak chcesz Nam pomóc?: standardowo: porzadek, cele, cziterzy.
CV: niestety zero doswiadczenia :( - ale moze ktos pomoze ogarnac :) a i pewnie trudne to nie jest :)
Napisz kilka słów o sobie: DANIEL, 24 lata, wiecej nie podaje bo i tak nikgo to nie interesuje :)

Skladam podanie chociaz mialem tego nie robic ale zostalem poproszony przez znaczace figury tej sieci o to zebym sie zastanowil, wiec niech bedzie :)
Kazdy mnie zna jaki jestem chyba :) od ostaniego podania nie bylo zadnych problemow z moja osoba bo grzeczny chlopak jestem :) Czasami napisze cos ostrego ale taki jestem i sie nie zmienie bo tak :)
To podanie jest ostatnim jakie pisze wiec warto sie zastanowic czy nie dac mi szansy, gram w roznych porach raz rano raz wieczorem a raz w ogole :) czasami nie ma komu zmienic mapy czy wlepic bana z konkretnym powodem :) Z mojej strony gwarantuje pelen profesjonalizm, wspolpraca moze byc owocna iz jestem lubiany i szanowany :) Pisac konkretnie jak nie to nie nie obraze sie najwyzej bede karal jeszcze mocniej niz do tej pory :) pozdrawiam
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.

SliwkaZgc

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 59
  • Dołączył: 30 mar 2017, o 12:34
  • Lokalizacja: Zgorzelec
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 4

(#2) Napisano 14 maja 2017, o 11:46

"Iż jestem lubiany i szanowany" Nie przesadzał bym tak z tym hehe xD

Jestem za, gra często, ogarnia, jest raczej miły. Myślę, że można dać szansę chociażby w postaci próbnego, a jak sie sprawdzi to na stałe.

ps. Jak dostaniesz będziesz musiał przestać kampić, admin powinien świecić przykładem xD

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#3) Napisano 14 maja 2017, o 12:08

memberlist.php?mode=group&g=39

Z tej listy adminow na serwerze aktywnych w ostatnich czasach jest moze 4/10 fioletowych.
Podan tez jest jak na lekarstwo.

Ostatnie podanie zostalo mu odrzucone, chlopak probuje kolejny raz wiec mu zalezy. Na sieci jest dlugo, na forum od zawsze aktywny. Widzialem, ze nawet sie stara zmienic swoja gre, a prawdziwym testem na to byl by okres probny kiedy byl by wziety pod obserwacje.


Kazano mu zlozyc podanie za jakis czas, wiec zlozyl i nie uniosl sie honorem.

Wiem, ze.np Tosia nie przepadasz za nim ale czasem trzeba wziac pod uwage dobro serwera a nie tylko osobiste animozje bo wtedy zachowujemy sie niczym politycy w sejmie.

Powinien dostac ta szanse i wtedy wszystko sie zweryfikuje j6z ostatecznie. Nikt na tym nic nie straci

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 14 maja 2017, o 12:23

HoHoHoHo :szook:

OP Ci z chęcią przyznam bo zazwyczaj trafnie zgłaszasz na u@ :okok:
Ale są pewne kwestie do wytrenowania, a mianowicie pora opuścić skorupę ślimaka :) i zacząć grać jak należy rozumiem, że nie da sie czasami ale staraj się :) Do tego proponuję zakupić micro :okok: Staż ma długi, gracze kojarzą więc nie mam żadnych przeciwwskazań :peace: Trochę Nas sie wykruszyło wiec pomoc może być przydatna bo wakacje tuż tuż yahoo

Miłego :peace: :ganja
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#5) Napisano 14 maja 2017, o 12:24

On ma mikrofon tylko sie wstydzi.

Aresek

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 54
  • Dołączył: 29 lis 2016, o 19:30
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 3

(#6) Napisano 14 maja 2017, o 14:23

Ja jestem za daniem admina Arcanixowi,
Jest graczem myślący i cfanym w grze co frustrujące tych mniej myśląch :D Dobrze gra jak na taki staż, to i ogarnie adminowanie szybko.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#7) Napisano 14 maja 2017, o 14:37

Za OP. Ogarnij tylko te twoje przycinki. A po drugie każdy to wypowiadać się potrafi i na SB pisać pierdoły ale żeby wesprzeć serwer na reklamę to brak chętnych. Tylko płakać że ludzi brak. Ty też ZWIERZE tylko się śmiać że wpłacają na reklamę na LAMERS chcesz ABW to też się dołóż. Innych też się to tyczy.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#8) Napisano 14 maja 2017, o 19:52

haha nie obrazisz sie jak nie dostaniesz adma?? historia pamieta... Po ostatnim odrzuceniu Twojej prósby, na sb mieszałes z gównem dobre imię naszej serwerowni oraz obrazales adminow czytaj mnie, ciesz sie, ze bana nie wyrwales. Gosc bardzo aktywny, bardzo zamulajacy, bardzo kampiacy i przez, to bardzo denerwujacy :D Róbcie, co chcecie, ale nie uda sie stworzyc fajnego serwera, ktorego pilnowac bd takie osoby. Piszecie, ze gosc trafnie strzela na u@, jestem troche odmiennego zdania. Przelewacie pieniadze na reklamy, a pozniej chcecie, zeby Arcampix je Wam zmarnowal :D Robcie, co chcecie, ale jak widze jak on gra, to sie zygac chce, 80 % jego gra, to jest stanie w miejscu, czesto widywany na respach, kolo respa, do tego jak sie go wpisze w amxbans, to rece opadaja, a i tak jako staly gracz i jest traktowany z przymrozeniem oka.
Moze i brakuje adminow na ffa jednak z calym szacunkiem dla Arcampixa, wolalbym wybrac 2-3 stalych myslacych graczy, ktorzy maja w dupie uprawnienia, ale zrobia co trzeba jak wejdzie czit, czy jakies placzace dziecko. REasumujac Arcampix, troche sie poprawil, ale jego nastawienie do gry sie nie zmienilo, nie patrzy na team, gra sam, kampi gdzie sie da tylko po to, zeby fraga zlapac niczym 12 letnie dziecko. Na OP trzeba sb jakos zasluzyc, bycie milym i grac 10 h dziennie, to za malo :D P.S. Serwer ffa potrzebuje, aby zwiekszyc dynamike gry, a ten gosc raczej jej nie poprawi, bo nie potrafi nad swoja zapanowac, jezeli mamy szukac adminow na sile, to lepiej zwijac manatki i nie kupywac reklam. Jezeli ffa potrzebuje dodatkowych rak, a tak jest, to proponuje zrobic jakas ankiete w dziale administracji w ktorej wybierzemy graczy, ktorym damy admina za free...

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#9) Napisano 14 maja 2017, o 19:59

Kubi nie przesadzaj, jak bedzie tak gral na OP to mu sie zabierze i tyle. Przez pare tygodni chyba nie zdazy zniszczyc serwera XD

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#10) Napisano 15 maja 2017, o 10:51

jestem za OP :)

KubeQ.Pl

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 359
  • Dołączył: 22 kwie 2015, o 20:07
  • Lokalizacja: Opole
  • Postawione piwa: 161
  • Otrzymane piwa: 96

(#11) Napisano 15 maja 2017, o 12:33

Jestem za przyznaniem OP. Tylko dobrze by było żeby bot Arcanix :D ogarną mikrofon bo jeszcze nie słyszałem Twojego głosu, a może się okazać, że jesteś przed mutacja :D
Obrazek

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#12) Napisano 15 maja 2017, o 13:16

Grałem mixa z Tosia PR Zwierzem i mogą potwierdzić że już po mutacji :) nieraz też na lamers coś się odezwę ale poprawię aktywność słowna jak tak wam zależy :)

templar

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 114
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 23:03
  • Lokalizacja: Bielsko Biała
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 6

(#13) Napisano 15 maja 2017, o 18:35

jestem za OP to samo ;)
Obrazek

https://steamcommunity.com/id/templartitan/

i5-4460 3.9 GHz
GeForce GTX 970 MSI
12 GB RAM
Motherboard - MS-7616
Monitor - LG 24GM77 144 hz/1ms
Keyboard - ModeCom MC-800M
Mouse - Fnatic Gear Flick/mousepad - Steelseries QCK

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#14) Napisano 15 maja 2017, o 19:49

jednak jestem na NIE! Argumenty napisał wyżej Kubi :)

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#15) Napisano 15 maja 2017, o 21:27

Dobra widze ze moja kandydatura jest negowana i niejestem godzien reprezentowac cs lamers i byc w szeregach znakomitych graczy jacy tutaj sa adminami... temat prosze zamknac bo nie chce zeby ktos mial jakies ALE jak teraz do sharapovej w tenisie( jezeli wiecie o co chodzi) (nieaktualne, nieporozumienie)

Gram jak gram MAYER, raz mnie banujecie za cele a teraz jak je robie to placze bo na paczke czekam, taki rank jest to czekam zeby sobie punkty robic co w tym dziwnego... a i to co napisales na SB ze gracze uciekaja przezemnie :D padlem :) nie obrazam sie tylko nie chce zeby ktos zle sie czul ze taki frajerski gracz jak ja ma admina...

zamknac (nieaktualne, nieporozumienie) i zapomniec o tym podaniu wiecej nie bede sie plaszczyl i czytal opini na moj temat ktore i tak mam wiadomo gdzie :) pozdrawiam :)

Wróć do Podania o Admina



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron