Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Ub

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#16) Napisano 8 cze 2017, o 09:56

Ipoco przeciez nigdzie nie napisalem, ze jestem od tak za ub. Mamy ciezka sytuacje i jesli wspieralby konkretnie finansowo siec to czemu nie? Poza tym napisalem, ze gra tylko na steam. Wiesz ile ma godzin na steam? Ponad 8300 i globala. Jak by sie na nim spalil (bl ) to troszke by stracil.

Dla mnie to sposob na wsparcie sieci finansowo a i tak setki graczy, ktorych sprawiedliwie wykryl plugin dostalo ub czy nie jest tak?

Jeszcze z rok-dwa lata temu to bylo by dla mnie nie do pomyslenia, ale jesli jeszcze nie zauwazyliscie to ledwo zipiemy w tym momencie, a wielu mozliwosci na pozyskanie funduszy to my nie mamy.


Przeciez ja wiem jaka chujnie on tu odstawil.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#17) Napisano 8 cze 2017, o 11:02

Wyjątek raz można zrobić żeby kapusta mógł odzyskać zaufanie społeczności lamers, inni gracze nie mają takich "pleców" jako jondro więc myślę że temat byłby od razu usunięty, a jednak nad jonderm jest dyskusja, ja też startując na ciepła posadę admina byłem mocno pietnowany, a jednak dana została mi szansa i chyba na razie jakoś nie ujmuje autorytetowi administracji :) oczywiście rozumiem że podanie o admina a czitowanie to dwie różne sprawy. :) to tylko gra dostał karę, co prawda wątpliwe ja przestrzegał ale czy tylko taka figura jak on nie zawsze wyroki do końca respektuje :) p.s nie jestem gejem że tak go bronie poprostu wiem że to dobry gracz który raz popełnił błąd podwplywem chęci bycia najlepszym. Sprinterzy też biorą doping a jednak dostają szansę po jakimś czasie :) zastanówcie się czy nie warto :)

Dioptria

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 25 lis 2016, o 16:07
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#18) Napisano 8 cze 2017, o 11:09

Użytkownik Arcanix napisał:
Wyjątek raz można zrobić żeby kapusta mógł odzyskać zaufanie społeczności lamers, inni gracze nie mają takich "pleców" jako jondro więc myślę że temat byłby od razu usunięty, a jednak nad jonderm jest dyskusja, ja też startując na ciepła posadę admina byłem mocno pietnowany, a jednak dana została mi szansa i chyba na razie jakoś nie ujmuje autorytetowi administracji :) oczywiście rozumiem że podanie o admina a czitowanie to dwie różne sprawy. :) to tylko gra dostał karę, co prawda wątpliwe ja przestrzegał ale czy tylko taka figura jak on nie zawsze wyroki do końca respektuje :) p.s nie jestem gejem że tak go bronie poprostu wiem że to dobry gracz który raz popełnił błąd podwplywem chęci bycia najlepszym. Sprinterzy też biorą doping a jednak dostają szansę po jakimś czasie :) zastanówcie się czy nie warto :)


Dzika karta jak dla Mari Szarapowej heheheh :wysmiewacz:
Obrazek
:samobojstwo: Największe warzywo na serwerze :tak:

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#19) Napisano 8 cze 2017, o 12:55

Co z tego ze ma tyle godzin na steamie. Zauważ ze grywa u nas do tej pory na ns i pod rożnymi nickami. Sam go nie namierzyłeś pod jakim nickiem gra ;) On nie głupi żeby takiego steama stracić ^^
A po 2 to nie chodzi o to żeby do końca roku opłacał reklame ;) To tak samo jak bys "zaplacil kumplowi zeby ci babe przelecial"

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#20) Napisano 8 cze 2017, o 13:25

Czyli sam przyznałeś, że tak czy siak grał pod różnymi nickami na ns. Jeśli dostanie pozwolenie do gry na steam, to nie będzie miał odwagi się odpalić. Przecież napisałem wyraźnie pod jakimi warunkami miałby grać. Jeśli wszedłby chociaż raz na ns to ban bezpowrotny.

Można go przypilnować i jeszcze na tym zyskać, bo jeśli się tak poniżył żeby napisać ten temat to znaczy, że naprawdę chce to naprawić. Można go też po raz kolejny zbanować i potem ścigać x razy.


Co do namierzania to przepraszam, ale nie mam możliwości monitorowania ip wszystkich graczy na serwerze na bieżąco.

Po drugie nie mów mi tu o namierzaniu bo nie będę tu wspominał kto mu te haxy jako pierwszy "namierzył"

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#21) Napisano 8 cze 2017, o 13:32

Po pierwsze to on nigdzie nie napisał, że będzie wspomagał sieć finansowo.
A tak ogólnie to jest się nad czym zastanawiać?
Cziter permanentny. Zmieniał nicki, żeby się częściej odpalać i nie zostać szybciej wykrytym.
Do pieca, a że był stałym graczem to jeszcze gorzej, bo dłużej walił w ch**a.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#22) Napisano 8 cze 2017, o 15:00

Po drugie nie mów mi tu o namierzaniu bo nie będę tu wspominał kto mu te haxy jako pierwszy "namierzył"[/quote]


Nie interesuje mnie kto go namierzył :) Jestem stalym bywalcem DD2 wiec sporadycznie grywalem na FFA, a jak grał to był na steamie;)
Co do tego czy ub to był temat w dziale administracji wyraziłem tam opinie;) Czit zawsze był czitem czy to na ns czy na steamie powinien być ban :)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#23) Napisano 8 cze 2017, o 15:16

Ipoco to w jednym poście atakujesz, że Zwierzak nie potrafił namierzyć jondra, a jak się okazuje że jednak potrafił to piszesz, że Cię to nie interesuje. Logika na poziomie 10 latka.
Poza tym jak już tak lubisz trzymać się zasad to powinieneś sam siebie regularnie banować za klatki, a jakoś masz specjalne przywileje i jeszcze Cię tu trzymają mimo, że utrudniasz wszystkim grę.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#24) Napisano 8 cze 2017, o 15:26

Hedonista widać ze tuman z ciebie bo czytać ze zrozumieniem nie umiesz ;) "Po drugie nie mów mi tu o namierzaniu bo nie będę tu wspominał kto mu te haxy jako pierwszy "namierzył"[/quote] Nie interesuje mnie kto go namierzył :) Jestem stalym bywalcem DD2 wiec sporadycznie grywalem na FFA" Grywałem z wszystkimi adminami i bana nie dostałem jakoś tylko ty masz problem z tym ;)

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#25) Napisano 8 cze 2017, o 15:44

Użytkownik ipoco napisał:
Co z tego ze ma tyle godzin na steamie. Zauważ ze grywa u nas do tej pory na ns i pod rożnymi nickami. Sam go nie namierzyłeś pod jakim nickiem gra ;)




Użytkownik ipoco napisał:
Nie interesuje mnie kto go namierzył



Jak zwykle próbujesz zabłysnąć inteligencją, a wychodzi na to, że umiesz tylko obrażać i masz pamięć niczym złota rybka. Tak niestety jest kiedy natura obdarzy kogoś dodatkowym chromosomem. Nie martw się, na swój sposób jesteś wyjątkowy :papa:
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#26) Napisano 8 cze 2017, o 16:12

Ja powiem tylko tyle w tym temacie. Jonder prawdopodobnie odpalal sie tutaj przez 2 lata i pomyslcie sobie teraz ilu dobrych graczy ucieklo z csl przez tego oto incydenta. Sprobujcie sobie wyobrazic, ze ktos szuka sobie serwera, wchodzi na nasze ffa widzi spalonego admina Jondro i z automatu wychodzi i jest uprzedzony, co do serwerowni- wiecej na csl nie wejdzie!!! To, ze Wy nie mieliscie pojecia, ze Jonder sie odpala nie znaczy, ze inni nie widzieli, bo z cała pewnoscia wielu graczy, to widzialo jednak nie maja czasu, ani ochoty na ingerencje forum.

P.S Jonder czitował przez 2 lata, niech teraz kupi reklame na 2 lata- podejrzewam, ze koszt przekroczy 1000 pln lekka ręką.
P.S Hedo fajnie, ze zawsze jak wierny Pies stajesz w obronie kolegi, ale Zwierz chyba nie potrzebuje adwokata, a Twoje posty nic nie wnosza procz FETORU, wiec jesli nie masz nic do dodania na temat, to lepiej nic nie pisz.

Piotrek52090

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 154
  • Dołączył: 21 sty 2016, o 15:29
  • Lokalizacja: Kraków/Dublin(Irlandia)
  • Postawione piwa: 187
  • Otrzymane piwa: 9

(#27) Napisano 8 cze 2017, o 16:21

A wy jak się zachowujecie ? Linczujecie go jak by jakimś pedofilem był ,jeżeli zostały zrestartowane statystyki, bany cofnięte itd to dlaczego nie dać mu szansy ????
Może od razu powiecie że odpalał się od 4-5lat, to że koleś grał dobrze, nie znaczy że był odpalony, po prostu was bił a teraz chcecie go udupić.
Wtedy jak się zaczął odpalać już był na celowniku Zwierzaka , i było to widać że to było robione na NS, więc proszę darujcie sobie takie szmatki gadki.
Zacznijmy wszystko od nowa jeżeli wszyscy to wszyscy, bo inaczej to będziecie w warcaby czy szachy grali online.
PeterIRE - Gracz na Cs Lamers :)

9..

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 4 maja 2015, o 20:40
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#28) Napisano 8 cze 2017, o 16:28

Gnój się robi od takich postów jak Twój chłopczyku. Wyzwiska i bezpodstawne oskarżenia zachowaj dla swoich kolegów. Nie masz nic sensownego do powiedzenia poza inwektywami to nie tutaj

~Zwierze

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#29) Napisano 8 cze 2017, o 16:35

Użytkownik Piotrek52090 napisał:
A wy jak się zachowujecie ? Linczujecie go jak by jakimś pedofilem był ,jeżeli zostały zrestartowane statystyki, bany cofnięte itd to dlaczego nie dać mu szansy ????
Może od razu powiecie że odpalał się od 4-5lat, to że koleś grał dobrze, nie znaczy że był odpalony, po prostu was bił a teraz chcecie go udupić.
Wtedy jak się zaczął odpalać już był na celowniku Zwierzaka , i było to widać że to było robione na NS, więc proszę darujcie sobie takie szmatki gadki.
Zacznijmy wszystko od nowa jeżeli wszyscy to wszyscy, bo inaczej to będziecie w warcaby czy szachy grali online.


Skoncz pan i nie osmieszaj sie, bo zenade pokazujesz. Bronisz goscia, ktory Was robil w ciula przez dlugi, dlugi czas. Piszesz, ze gosc jest dobry, to ja Ci powiem, ze nie jest, dobry gracz nie potrzebuje czitow, potrzebuja ich tylko cioty, ktore chca sie dowartosciowac w swiecie wirtualnym.
P.S widzialem jego gre przez 15 min i odrazu pisalem na forum podejrzenia, wiec ukrywanie sie tez mu raczej srednio wychodzilo.

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#30) Napisano 8 cze 2017, o 16:53

To miał być post kto za a kto przeciw. Jak macie sobie coś dopowiedzenia to na podwórko nie róbcie SZAMBA !!
Ja jestem na NIE za dużo ludziom nerwów popsuł. I podpisuje się nadal w moim pierwszym poście. Zero tolerancji dla CZITÓW !!
Teraz to ja go wypatrzyłem, mogę robić to cały czas nie szkoda mi czasu.
"O ile sąd jest późniejszy, o tyle sprawiedliwszy"

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •