Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

No team flesh-nowy plugin.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 27 sie 2017, o 14:30

Witam.
Na pewno znajda się Ci co będą za jak i Ci za nie.

Mysle ze dobra sprawa było by wgranie No Team Flesh.
Jak wiemy dużo nowych graczy lubi rzucać czasem jak popadnie lub całkowicie nie celnie a nawet i starym wyga zdąży się nie trafić w dane miejsce.
Dlaczego ma cierpieć każdy i zginąć przez takiego flesza dostanego od swojego partnera z drużyny?
Takie udogodnienie wyzbyło by również po takim zdarzeniu słów uznania w kierunki rzucającego☺️

To lekki plugin,mała ingerencja,serwera nie powinien obciążyć ani lagowac,mysle ze nie będzie z nim problemów.

To czekam na wypowiedzi.
Argumenty za jak i przeciw wskazane w wypowiedzi☺️

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#2) Napisano 27 sie 2017, o 15:17

Ja osobiście jestem przeciw :)
Myślę, że już i tak mamy obecnie społeczeństwo mało myślace, więc odrobina wysiłku (pomyslunku) przy rzucanie fleszy nikomu nie zaszkodzi i choć w ten sposób nasze mózgi będą pracowały :p

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 27 sie 2017, o 15:50

Ja jestem za juz dawno mowilem zeby to zrobic. Na innych serwerach jest to i jest dobrze plynnosc gry it. Maluczka czego Ty wykagasz na tym serwie? Myslenie boli ja nie mowie czasem i mi soe przytafi ze komus sypne fb ale czasem a nie co runde. Ale znajac zycie i ten serwer to lipa bedzie z tego bo to serwer inny od wszystkich.

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#4) Napisano 28 sie 2017, o 08:49

Ten temat już kiedyś był z fleszami , jak dla mnie powinien być ten plugin , może dlatego, że ja jak rzucę komuś niechcący to oczywiście zawsze przeproszę itp. a większość ma w du**e . Tym bardziej że dzięki reklamie grają dzieciNEO_csseti , choć nie zwalam też wszystkiego na nich , bo np. taki stały gracz jak Hans to robi to notorycznie , kiedyś na dd2 teraz na ffa , on zamiast strzelać z broni do ludzi, to lata z fleszem, nie wiem może myśli że kogoś nim w końcu zabije i będzie o nim głośno :D W każdym bądź razie , jestem za pluginem , aczkolwiek wiadomo gra bez niego daje smaku i lekkiego czasem wkurwienia ;)
Obrazek
Obrazek

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#5) Napisano 28 sie 2017, o 09:21

jestem za ale taki Gracz Jak Boobson by sie załamał gdyż jest rekordzistą sam sobie rzucaniem :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Pevuman

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 22 sie 2017, o 16:19
  • Lokalizacja: Sieradz
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 2

(#6) Napisano 2 wrz 2017, o 16:31

Kurcze z jednej strony jest to dobry pomysł zwłaszcza dla graczy co umieją grać i jest to częstym problemem gdy od swojaka zostanie się oślepiony w decydującym momencie ale patrząc z drugiej strony może ten dzieciak w końcu się nauczy że jak dostanie kicka z powodu nieumiejętne rzucanie flaschów i jeszcze raz to ta główka w końcu może zacznie pracować i pomyśli że, ku kurde czemu mnie wyrzucają i spojrzy ten powód zacznie myśleć może jakieś poradniki co do rzucania granatów HIHIHI bo wojna już tuż tuż i jak takie dzieci mają bronić moją rodzinę, mój kraj i taki debil mi rzuci he pod nogi to przeczołgam się u go zaje... przed śmiercią

yyy trochę się rozpisałem ogólnie jestem na nie

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#7) Napisano 3 wrz 2017, o 09:47

Komentarz wyżej do mnie przemówił ;D
Obrazek
Obrazek

bohh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 37
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 18:35
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 10 wrz 2017, o 06:30

jestem na nie.
raz na mape dostaniesz flesha od swojego to tragedi nie ma

abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 337
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 19:17
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 23
  • Otrzymane piwa: 32

(#9) Napisano 10 wrz 2017, o 09:57

Taka prawda, ze przy tym pluginie wystarczy 3 ogarniętych graczy w teamie, jeden rzuca fb, dwóch wbija na pełnym fleszu i wyjaśnione wszystko. Odrzucić i zamknąć temat, bo wisi wuchte czasu.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 10 wrz 2017, o 16:46

Co wy tu opisujecie to ja nie wiem bez kitu. Przez reklamę na serwie to 40% dzieci jak nie więcej które nie wiedzą co to za gra o co tu chodzi. Nie ma rundy żebym ja czy ktoś z mojego teamu nie dostał fb na pape. Jak mam się nie wku jak co runde dostaję flesza ludzie. Bohh co Ty w ogóle piszesz raz na mapę hahahahhahaha wyjebałem się na plecy. I kończąc to powiem tak na serwerach które się liczą mają duża frekwencje jest to i nikt nie ma z tym problemu. Tu jest zawsze jakiś problem i wszystko na nie kur nie ogarniam tego. To samo asysty na wszystkich serwerach jest i kazdy jest zadowolony nie tu wszyscy na nie. Żeby wprowadzić info po trzeba było chuj wie ile tematów robić żeby zostało to wprowadzone. To ma tylko pomóc to nie jest jakieś ułatwienie gdy a wręcz przyśpieszy to bo ja lece ktoś mi rzuci to ja jadę dalej a nie padam bo ktoś mnie jebnie bo flesz oczywiście trzema 18947892398432984 min.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron