Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

ranking

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

bohh

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 37
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 18:35
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 30 wrz 2017, o 15:50

witam
dobrym pomysłem był by reset rankingu co miesiąc dodanie asyst i x2 kill za strzał w głowe pewnie ktoś zaraz napisze po chuj. jest weekend server pusty jak tu ktoś czegoś nie zmieni to zaraz to jebnie

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 30 wrz 2017, o 18:43

Ile razy można walkowac... Żadnych asyst, żadnych podwójnych śmierci czy innych dziadostw... W miarę klasyczny serwer, nie róbmy z niego GO, co do frekwencji, raz w tygodniu jest opór a raz słabo, jest reklama, trzeba dbać o porządek i gracze widzę że są. A co do resetu co miesiąc... Nie poto tluke pół roku żeby mi rank mój usuwać.

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#3) Napisano 30 wrz 2017, o 19:18

Moim zdaniem właśnie zmiana czy dodawanie pluginów dot. rozgrywki jest bardzo ryzykowne. Lepiej dodać coś w stylu rtv albo kilka nowych map. Najbardziej możemy zdziałać reklamując te serwery na TSach, na steam. Zapraszać znajomych do gry po prostu. :) Jeżeli frekwencja jest słaba nie szukajmy winy tylko i wyłącznie w serwerze. Ja mam tak, że jak DM jest pusty wbijem i zapraszam 3/4 os ze steam one wbijają za chwile jest 12 osób. Trzeba inwestować w reklame, ale też dużo rzeczy można zrobić trochę mozozlnie ale za darmo : )
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 30 wrz 2017, o 19:26

Jak dla mnie to asysty powinny być już tu dawno temu, ale ten serwer jest inny od wszystkich. Tu wszystko ciężko przechodzi, ale jestem za. Reszta na nie bo ranking musi zostać na raz w roku a 2x kill za głowę to bez sensu jak będzie asysta. Żeby był pełny serwer trzeba zachęcać ludzi do tego by wysyłali coś kasy nawet 10zl. Kto może więcej niech wysyła więcej. Lecz gdyby zbierało się z 40 osób to mamy 400 zł i ta reszta która wysyła regularnie kasę wystarczy żeby ogarniać reklamę na dłuższy czas niż miesiąc.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 30 wrz 2017, o 19:57

Jak najbardziej jestem za wprowadzeniem asyst- złudzenie lepszych statow zacheci ludzi do gry ;)
2x kill za heada, to moim zdaniem juz za wiele, gdyby udalo sie wprowadzic asysty.
reset rankingu raz do roku, to zdecydowanie za mało uwazam, ze powinnismy resetowac ranking conajmniej 2x do roku- wiem, ze hlstats dawalo szanse na szybkie nadrobienie topki, jednak jakis czas temu zostalo "skrojone" i juz nie jest, to co bytlo kiedys, gdzie w topce znajdowali sie gracze, ktorzy naprawde na, to zasluzyli- teraz wyglada, to tak, kto ma sredniego skilla i duzo gra, to musi miec miejsce w topce- lipa.

*NoFind

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 17 lis 2015, o 15:20
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 30 wrz 2017, o 20:17

Ja jestem przeciw temu.
Gra jest gra, oryginalna była piękna bez żadnych wspomagaczy.
Może jest dużo graczy cs'a ale ta grę wypierają nowe wypasione.
Może statystki są nadal dobre ale to są gracze co wchodzą na chwile.
Pamiętam jak w szkołach się instalowało po kryjomu cs'a i każdy grał na sali z wielkim zafascynowaniem miedzy sobą. Teraz już tego nie ma.
Co do asyst. To złudne nadzieje tych co wgl nie ogarniają a trafią tylko raz a za duży dmg i dzięki temu "rosną".
Ktoś ma zabić to zabije, ktoś dobije to dobije. Pamiętajmy to ma być gra zespołowa !!

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#7) Napisano 1 paź 2017, o 09:45

ja grywam na serwerach co są asysty i jakoś mi się to nie widzi z tego powodu że sytuacja taka...
mapa dd2 + krowa + mleko i full auto 6 obiłem i mnie zabili a mój team ich wybił i jaki morał ze w następnej rundzie miałem 6-1... miło dla oka wyłącznie...

tez sie wkurwiam ze ktoś mi dobije ale ile razy ja dobijałem i dokładnie gra zespołowa to chodzi żeby zespół wygrał a nie jedna osoba...

ja chce tez uważam ze przywrócenie map które są wyłączone z vote...
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#8) Napisano 1 paź 2017, o 10:58

Ja myślę że asysty akurat można by było wgrać na próbę na 1-2 miesiące . Rank jak do tej pory reset 2 x do roku, i tu bym już nic nie zmieniał.
Obrazek
Obrazek

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#9) Napisano 1 paź 2017, o 14:23

Odnośnie asyst i innych bajerów, jestem na nie.

Odnośnie ew. rtv - zdecydowanie tak, + nominate map. Da to graczom możliwość zmiany mapy spoza kręgu fy_pool day czy fy_snow na jakąkolwiek inną w sytuacji kiedy nie ma admina na serwerze.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 1 paź 2017, o 15:20

Jak już coś dodawać to tylko asyaty a tak to jest wszystko w porządku. Nominacje były i nic dobrego z tego nie wyszło bo był płacz że co chwila to samo wybierane jest.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#11) Napisano 1 paź 2017, o 17:15

Albo zamknięcie ten temat albo z wami SilnoReki porozmawia po swojemu :D właśnie jondrarz dobrze mówi że rtv było i ciągle tylko rtv rtv rtv z nominacjami dd2, co do asyst serio dobrze mówił, jebniesz granata na galę albo full auto z 4 przeciagniesz a nie zabijesz nikogo(nawet jeśli jest ustawione od over 50 hp) to w następnej rundzie 4-1 i ja się pytam czy osobnik zabił kogoś żeby otwierać czy padł bo była siła złego na jednego?
Ja rozumiem że botom to się może podobać ale jedna śmierć jeden punkt w tabeli proste.

BOHH zaproponował zmiany a jakoś dawno go nie widziałem na serwie, tylko sieje ferment a pionki dały się wciągnąć w dyskusje.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#12) Napisano 2 paź 2017, o 15:19

Zauważyłem, że serwery które są pełne prawie całe dnie, mają wgrane asysty. Wg. mnie można spróbować. Dodatkowo jeśli chodzi o hlstats, można za taką asystę dać np. 1pkt. Gdy ludzie widzą, że im nie idzie, zmieniają serwer (zazwyczaj na taki gdzie są asysty).
Pozdrawiam nOthinG :*

mls

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 58
  • Dołączył: 23 wrz 2017, o 21:06
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 6

(#13) Napisano 3 paź 2017, o 17:53

Po pierwsze to zapraszam do tematu :) Nowe mapy na DM

Wydaje mi się, że asysty będą dobrym pomysłem jest w pluginie taka opcja, którą proponowałbym włączyć "amx_killassist_onlyalive" - komenda ta daje asystę TYLKO osobie, która żyje, do tego można ustawić minimalny dmg nie na 50 tylko np. 75.
ObrazekObrazek

Masz pytanie lub problem ? Dodaj na steam i napisz konkretnie o co chodzi !
Pomogłem ? Spodobała Ci się moja propozycja ?

Postaw Obrazek będę wdzięczny ! : )

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#14) Napisano 7 paź 2017, o 11:20

dla mnie asysty na nie. mam pkt jak zabije goscia a nie jak trafie kogos i ktos go dobije bezsensu

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •