Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Poproszę o wypowiedź w temacie kultury admina.

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#1) Napisano 23 paź 2017, o 12:38

Poniżej link do screena wypowiedzi admina Arcanix.
http://pokazywarka.pl/lgrolz/

Chciałbym się dowiedzieć i proszę o opinie graczy/adminów serwera FFA, czy takiego właśnie odzywania się i zachowania oczekujecie od administracji oraz czy uważacie, że tego typu zachowania przyciagają nowych graczy na których sklada się reklama za którą placimy?
Jeśli ktoś spotkał się z takimi zachowaniami i posiada date/godzine/mape to z HLTV się wyciągnie kolejne screeny :) Jesteście częścią społeczności CSLamers więc to miedzy innymi od was zależy jakość gry i kultury na naszych serwerach !!

WYPOWIEDZI NIE NA TEMAT I GÓWNOBURZA BĘDZIE MODEROWANA smile
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#2) Napisano 23 paź 2017, o 13:21

Wiadomo Arxanic się zamotał , pewnie od roku sobie w końcu zaruchał i chodził podniecony i pewnie dlatego takie słowa padły , fakt faktem admini nie powinni nadużywać swoich praw , między innymi pisanie za często y@ itp. Również i mi się zdarza pisanie na nim ,oczywiście staram się to robić tylko i wyłącznie w sprawach związanych z grą . Ale jeśli na serwie są sami znajomi gracze, a nawet stali bywalcy to wiadomo że nikomu to nie przeszkadza jeśli się tam coś więcej napisze na y@ (robimy to tylko dla poprawienia atmosfery) . Już nie mówmy że to odstrasza ludzi itp. Nie zwróciłem uwagi też aby jakiś admin wdawał się w pyskówki z jakimś cssetti na y@ i potem ten ktoś wychodził z serwera obrażony. Resumując ja ograniczę pisanie na y@ i postaram się nie banować impulsywnie graczy i adminów xD :D Myślę że Arcanix też to zrobi , w końcu coś tam do tego mózgu (małpiego) chyba dociera ;)
Obrazek
Obrazek

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#3) Napisano 23 paź 2017, o 16:01

Gram z nim często i jedyne co praktykuje to posądzanie mnie o oszukiwanie i zaczepianie przy śmierci znajomych graczy, którzy nie mają mu tego za złe.
Zaczepki Arcana na u@ nie są szkodliwe, bynajmniej nie spotkałem się jeszcze by ktoś miał do niego o to pretensje :)
Prędzej zająłbym się jego insynuacjami nt. osoby piszącej ten tekst :))
Szlachta z Mazowsza !

Con

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 4
  • Dołączył: 4 sty 2017, o 21:54
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 23 paź 2017, o 17:42

Ja również gram z nim często i tak jak mowi Hector , są to raczej żarty i nic wiecej

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#5) Napisano 23 paź 2017, o 18:22

Żarty czy nie, dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z serwerem, szybko wyrobią sobie zdanie na temat sieci. Wg mnie nabijanie się czasem z czegoś na y@ jest normalne. Jeśli chodzi zaś o przekleństwa to jest to nie do przyjęcia jeśli chodzi o administrację.
Pozdrawiam nOthinG :*

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 23 paź 2017, o 19:11

Hedo jak to złapał haha no standardowa kampa campanixa myślał że dam się nabrać. No simple asekuracyjnie były włączone haha. A tak całkiem serio to nie wiem ja tam się nie gniewam zawsze jakieś świry idą. Wiadomo że ktoś nowy może mieć różne odczucia ale też bez przesady panowie to tylko gra i jak sami nie raz powtarzacie ma być 4fun. Trzeba mieć też jakieś poczucie humoru a nie na sztywno wszystko przyjmować. Co do arc ma czasem loty ale robi robotę więc jak coś tam mu wyskoczy to nie róbcie z tego Halo. No ale tez + dla Hedo że ogarnia temat i trzyma rękę na pulsie.

Pozdro wariaty :)

Grzadq

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 44
  • Dołączył: 30 cze 2017, o 21:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#7) Napisano 23 paź 2017, o 23:06

Mi nadużywanie huda przeszkadza. Uważam, że @ powinni używać uprawnień (czyli również y@) tylko do przekazania ważnych informacji pozostałym graczom, niekoniecznie do pogawędek dwustronnych.

Z drugiej strony, nie róbmy polowania na czarownice. Jak komuś się wyrwie jakieś przekleństwo to też nie powód żeby robić jakieś jazdy. Jesteśmy dorosłymi ludźmi.

Wystarczyłby odpowiedni topic w odpowiednim dziale, i jasne zasady. Tyle ode mnie.

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#8) Napisano 24 paź 2017, o 07:52

Jest jasna zasada, żeby nie nadużywać swoich możliwości jako admin. Chcesz coś napisać, poczekaj aż ktoś padnie lub do rozpoczęcia następnej rundy.
Pozdrawiam nOthinG :*

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#9) Napisano 24 paź 2017, o 09:10

ta krewetka przecież w żartach to napisał.... :D
ja zostałem na tym serwerze dzięki temu ze przeklinać wolno wiec ja nie widzę problemu :D

ps Hedo weź częściej bywaj na serwerze jako Admin nie zaszkodzi....
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#10) Napisano 24 paź 2017, o 09:45

Akurat gdy ja jestem, to nie widzę tych zaczepek, nie wiem czy to zły moment czy po prostu trzęsie portkami przy mnie :D
Co do kwestii kultury, to mam innego faworyta, który lubi czasami poprzeklinać przez mikrofon jak zginie, a Pan Arcanix jak to Pan Arcanix, mikrofon to zuo, więc siłą rzeczy nie słychać.
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#11) Napisano 24 paź 2017, o 11:48

no ja akurat nie mam moralnego prawa wypowiadać się w tematach kultury ( XD ) , ale bardziej przeszkadza mi gra niektórych adminów. Bo Arcanix był ciśnięty dawniej ,że nie dostanie admina bo kampi , nie gra tp i daje zły przykład w ten sposób. Teraz mimo ,że dalej często kampi to zrobił bardzo duży progres mimo wszystko i czasem go nawet widzę jak pierwsze wbija ( chyba ,że to zwidy ).

Powiem tak: są na serwie admini, przy których Arcanix w swojej dawnej formie to król raszu. Jak widzę jak admini przechodzą ręcznie do łatwiejszych drużyn, kampią całą mapę w 1 miejscu, nie chodzą do paki ( albo udają ,że chodzą ) a potem kickują graczy za to samo to naprawdę się przykro robi na serduszku.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#12) Napisano 24 paź 2017, o 19:51

Aaa właśnie jak już Zorro dodał z tym faworytem to ja swojego mam też i to jeszcze z czasów gdy miałem adm. A więc ja wiele razy o tym pisałem mówiłem ale nikt nic nie działa ja czasem dałem bana ale ile można. Teraz nie mam już adm a faworyt jak robi jazdę i rzuca mięsem na graczy bo go zabiją tak rzuca. A tym faworytem jest LEON nie kto inny. Nie wiem jak wam ale mnie on juz wku jak go słyszę jak rzuca mięsem to bez kitu jestem ciekawy co na to nowi gracze i czy naprawdę tak bardzo tracimy na tym jak komuś od czasu do czasu się coś powie bo w końcu to gra itp ale Leon to robi jazdę konkretną gdy nie ma adm to jest w swoim świecie. A nawet gdy jest ktoś to zauważyłem że adm nic z tym nie robi a Leon robi swoje a adm zajęty graniem. Nie żebym strzelał z ucha czy coś ale skoro już temat nawiązany względem kultury i to że serwer traci to serio jak wchodzi ktoś ogarnięty i słyszy takiego Leona to wychodzi. Wiem że sam kiedyś robiłem podobnie ale serio jednak u mnie była różnica a z czasem przestałem wolałem rzucić mięsem ale bez mikro a nie rzucać kurwami na kogoś. Także tego chyba wiecie już co i jak. Leon sam dobrze wiesz jak jedziesz z językiem i jak to przeczytasz to miej odwagę przyznać się do tego bo myślę że nie tylko ja to słyszę.

Pozdro wariaty :)

ZoRRo: nie biorę pod uwagę zwykłych graczy

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#13) Napisano 24 paź 2017, o 22:44

Możesz dostać upomnienie za pisanie postów nie na temat.
Szlachta z Mazowsza !

HectorZKS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 120
  • Dołączył: 23 kwie 2017, o 20:22
  • Lokalizacja: Płock
  • Postawione piwa: 13
  • Otrzymane piwa: 4

(#14) Napisano 24 paź 2017, o 22:45

Post nie na temat...
Szlachta z Mazowsza !

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#15) Napisano 25 paź 2017, o 17:40

Nadszedł czas na podsumowanie, co do meritum tego tematu;
Admin @Arcanix dostaję ostrzeżenie, niech to będzie przestroga.
Szanujmy, a będziemy szanowani, a wszelkie zachowania tego typu będą ukracane.
Przypominam również że z admin czatu czy też say@@ nie wykorzystujemy do prywatnych rozmów, jest to czat który służy do wyróżnienia wiadomości np. różnego rodzaju ogłoszenia/informacje związane z serwerem.

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron