Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

ULEPSZENIE SERWERA SZYBKIE DECYZJE

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

kamil111

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 27 sty 2018, o 15:32
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 31 sty 2018, o 15:33

Dodajcie do serwera :

muzyke

votowanie

sprawdzanie hp

nowe mapy

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#2) Napisano 31 sty 2018, o 17:44

Muzyka przeciez jest jakos RS votowanie - trzeba RTV napisac i cos zawsze wyskoczy, chyba ze chodzi o nominacje to ja wiem jak to wyglada dd2 ciagle pisane, sprawdzanie hp niepotrzebne, bo dla lepszych graczy to jest miod na uszy i bez podjazdu inni maja :) a co do nowych map ja jestem za ale znajac spolecznosc lamers jak nie znaja mapy to wychodza i serwer robi sie pusty.

kamil111

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 27 sty 2018, o 15:32
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 31 sty 2018, o 18:07

Dodajcie chociaż muzykę i nowe mapy

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#4) Napisano 31 sty 2018, o 22:17

Daj kawalki zgodne z wytycznymi to sie zapewne cos wgra.
Sprecyzuj te nowe mapy - nazwa, typ, wielkosc, zdjecie
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#5) Napisano 1 lut 2018, o 07:29

http://cs-lamers.com/viewtopic.php?f=221&p=111479&sid=639ad5835c1a151a127f09ec3fe838ac#p111479 zobacz tutaj na temat muzyki :)
Wiem ze kiedyś był temat ale również szybko był olany jak sandały JEZUSA po śmierciale się wypowiem....

Skoro juz mówimy to mapy ZA ale tak jak @Arcanix napisał lamy lamy lamy lamy lamy i tylko dd2 mirage aztec inferno....

Kiedyś nie płakali tak jak były mapy takie jak de_cbble de_tides_cz de_russka de_piranesi de_hyperzone de_cobblestone_v1 a teraz tylko jakieś Ci*ty chyba grają ja rozumiem ze ktoś wpada pograć na 2 godziny tygodniowo i chciał by pograć w tym czasie dd2 itd ale niech sie zlituje i zrozumie albo zauważyłem również ze wchodzą nowi w połowie mapy napiszą kilka razy RTV i wychodzą i potem ludzie się tym sugerują...

Myślę ze RTV powinno być dla osób co mają kilka godzin przegrane na serwerze albo chociaż jedną mapę prędzej i wtedy ich głos by był ważny a jak nie to oni nie powinni sie liczyć to uzyskanej większość rtv'ów ale pewnie to nie możliwe....

I jeszcze na temat MAP myślę ze już czas znów PRZYWRÓCIĆ mapy takie jak de_kabul cs_estate cs_office de_dust2002 i mapy jak jest mniej niż 8 graczy na serwerze (czy jakoś tak) de_eldorado fy_pool_day2 de_tesco cs_wiocha bo ostatnio to była paranoja dd2 i west podrząd kilka razy....

Jak chcecie żeby była mapa cs_assault to tylko ta wersja cs_1337city_assault

I ogólny pomysł mój na temat tego co napisałem to wprowadzać miesięczne zmiany w mapach TZN co miesiąc wymieniać mapy na inne myślę ze 3 mapy wystarczy -----> zaraz ktoś mnie za to z Hejtuje :D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#6) Napisano 1 lut 2018, o 11:22

Czego wy nie umiecie pojąć ? Mapy typu co wymieniłeś sa grane na serwerach wysoko rozwiniętych. Zrozumcie to ze na standardowych mapach jest najwięcej ludzi i sie dobrze gra. Gdy pada mapa nie standardowa i z 17 os sie robi odrazu 7 i trzeba zmieniać mapę pozniewaz ludzie kampia albo nie wiedza gdzie sa bs i biegaja po mapie nie robia celi. Dla was jest zawsze zle czy jest dust czy west kazdy ma jakis problem jak nie mapa to wysoki poziom.

kamil111

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 27 sty 2018, o 15:32
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 1 lut 2018, o 11:37

de_rats_1337
https://gamebanana.com/maps/167409
35 hp
https://gamebanana.com/maps/196974
de_dust2002
https://gamebanana.com/maps/170650

serio?

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 179
  • Dołączył: 12 gru 2016, o 20:49
  • Postawione piwa: 24
  • Otrzymane piwa: 11

(#8) Napisano 1 lut 2018, o 14:26

@ipoco ale te na zielono co zaznaczyłem są proste :D nawet ktoś z Adhd i ślepy na jedno oko to ogarnie ;D
I TAK CIĘ KIEDYŚ DOPADNĘ !! !! :dealwithit: 2pistolety

ipoco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 259
  • Dołączył: 3 lip 2013, o 22:26
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 14

(#9) Napisano 2 lut 2018, o 04:02

Szczerze powiedziawszy wole standardowe mapy typu nuke inferno tuscan dust west pociągi. Nie powiem z mila chęcią pograłbym wiele ciekawszych map, ale z większości graczami się tego nie da. Duzo jest kamperow co strasznie zwalnia gre. Gra się robi mało dynamiczna ciągle trzeba przypominać i poganiać do robienia celów. Ludzie potrafią przejść pol mapy na shifcie.... Typu jest 1bs zamkniety to biegna przez drugi i pala shifta bija w plecy. Jest to wkurzające 7 osob na serwerze a ja biegam po calej mapie szukam typa ;) Potem to tak wygląda słaba frekwencja ludzie wola iść na bardziej rozwinięte serwery gdzie płynność gry jest ciekawsza.

Wujo!(pl)

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 48
  • Dołączył: 4 sty 2016, o 02:44
  • Postawione piwa: 19
  • Otrzymane piwa: 18

(#10) Napisano 2 lut 2018, o 14:47

A ja myślę, że jest wszystko całkiem ok :) Grałbym jeszcze w zdecydowanej większości standardowe mapy, bo faktycznie na nich najwięcej osób zostaje, dopiero jak serwer stanie twardo na nogach można stopniowo wprowadzać nowe mapki. Co do muzyki to powinniśmy dać trochę świeżości, może jakieś disco polo wpierdzielić, Martyniuka itp :dance3:
Jeszcze zmieniłbym rozgrzewkę na taką w której zaczyna się od najgorszych broni i z każdym fragiem awansuje się o jedno wyżej :strzelaj:

Heja!! :papa:

kamil111

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 21
  • Dołączył: 27 sty 2018, o 15:32
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 13 lut 2018, o 12:17

Proponuję dodać nominowanie map żeby każdy gracz mógł nominować swoją ulubioną mapę
propozycja nowej piosenki do serwera : https://www.youtube.com/watch?v=e_ooxjzzR0o

Mirxomel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 20 cze 2018, o 13:24
  • Lokalizacja: Anglia, Niemcy, USA
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 20 cze 2018, o 13:30

muzyka , nowe mapy pleasantry

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron