Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Plajer :)

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Super M@M@!

  • Awatar użytkownika

(#1) Napisano 12 mar 2018, o 17:37

Nick podczas gry: plajer
IP/SteamID: Brak
Data zdarzenia: około 15 ;)
Powód skargi i opis sytuacji: Dużo osób skarży się, że osoba o tym nicku ma WH. Tak więc, spoglądałam na niego i wydaje mi się, że używa WH lecz prawdopodobnie może używać dobrych słuchawek. Nie które momenty dają znaki, że posiada WH proszę o obejrzenie i zadecydowanie, gdyż mogę się mylić.
Screeny/demko: (http://www.speedyshare.com) Wrzuciłam demko na https://uploadfiles.io/ ponieważ speedyshare jak i większość, nie chce mi sie uruchomić.

https://ufile.io/eoulh

:policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant: :policjant:

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#2) Napisano 13 mar 2018, o 00:07

To o mnie?;) Nowy szeryf:* dużo graczy? Dużo botów. Nie jeden admin mnie obserwował i nic zostaw to im A nie słuchasz innych jak placza. Plejer jak juz :ulan:

Super M@M@!

  • Awatar użytkownika

(#3) Napisano 13 mar 2018, o 08:31

Demo nie zaszkodzi nagrać, a nie miałam co robić zawsze mogę nagrać :) poza tym Admina nie było interwencje zawsze się przydają :)

Szarmancki Los Pederasta

    Mam na Was oko!

  • Awatar użytkownika
  • Mam na Was oko!
  • Posty: 317
  • Dołączył: 25 paź 2015, o 16:27
  • Postawione piwa: 58
  • Otrzymane piwa: 27

(#4) Napisano 13 mar 2018, o 09:29

Bardzo dobrze Super M@mo , zerknę na demo później jak znajdę czas po pracy. Nagrywaj bo co niektórzy jak jest admin to zaczynają lamić :D a jak kota niema to myszy harcują :D :P
Obrazek
Obrazek

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 13 mar 2018, o 09:41

Tak boli mnie demo tym bardziej ze jest hltv. To rozpisz te demo a nie piszesz że wH mam albo dobre słuchawki.od Tygodnia konto masz , ja mam dwa lata , pokaż mi akcję spalone a nie próbujesz chyba zwrócić na siebie uwage

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#6) Napisano 13 mar 2018, o 10:17

Proszę nie dokuczac @ super mama bo to moja funfela więc zaraz bany porozdaje za darmo :D nonstimowy ja ciebie znam ty mnie znasz inni cie znają a ty znasz innych, super mama jest z nami od tygodnia tak jak zauważyłeś więc nagrała ci demo (bardzo dobrze że to umie robić bo niektórzy admini mają tutaj nawet z tym problem patrz taki @fufi co robi kupi :)), bo grasz na Ns więc zawsze jesteś podejrzany, a jak nie ma admina to już całkiem. Jak grwcze kontrolują graczy to takiemu jednemu czy drugiemu się w głowie nie popierdolil i może za strachu się nie odpali jak pipa, a kilku już takich tu mieliśmy pewniakow i zakończyli przygodę z nami.

Dodam jeszcze że jako nonstimowy to cie grwcze kojarzą, a wiesz ilu jest takich graczy oraz niektórych adminów którzy się pytają który to plejer? To nie dziw się że jak coś tam grasz bo tak jest to słabsi gracze będą zwracać uwagę na ciebie i mieć podejrzenia.

Wiemy że grasz czysto ale zauważ że jak odpalisz albo któryś inny to prędzej czy później zostanie złapany i oddany do Anny Marii Wesolowskiej :)

Super mama + dla ciebie za czujność ale następnym razem jak nie rozpisujesz dema to daj mi albo komuś żeby zobaczył bo tak na pale nie ma co zakładać tematów i wklejac dem bo widzisz robi się szum i zbędne wyjaśnienia :)

Szarman zamykaj chyba że ktoś coś chce dodać i się nie wstydzi :D

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •