Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[Skarga] Empo "niby admin banujący tylko za obrazę"

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 22 gru 2018, o 01:16

Nick podczas gry: fragusiek
IP/SteamID: podane na dole w opisie skargi na owego "admina"
Data zdarzenia: 22 grudnia 2018 rok godzina około 00:00 na mapie fy_snow
Powód skargi i opis sytuacji: empo, admin który potrafi banować tylko za obrazę.. Więc tak dnia, 22 grudnia 2018 roku około godziny 00:00 na mapie fy_snow znalazł się gracz, który zmienił sobie nick na taki sam jak jak przez co podszywał się pod moją osobę.. Niestety "Admin" empo nie robił sobie z tego nic gdy pisałem mu ową wiadomość na u@, olewał to i grał sobie dalej.. Kogo wy przyjmujecie na role administratora, to ja nie rozumiem.. Sam może kultury "na tym serwerze" nie mam ale sprawiedliwości tutaj na serwerze nie bo ma ten "gracz" (admina tego nazwać nie można) nic nie robi sobie z tego, że ktoś podszywa się pod danego użytkownika, na dole będzie załączony SS na których ewidentnie widać podszywkę grając w TT, z serwera można wyciągnąć logi z owej mapi gdzie zostały wysłane chyba z 3-4 zgłoszenia na u@ a "admin" empo nic sobie z tego nie robił..

Nie dość, że na serwerze czasami nie gra za dużo osób to nawet nie umie on nadać jednego sensownego bana dla gracza, który podszywa się pod kogoś.. A tak szczerze ktoś wbija z adminów na serwer? Bo jak grałem dużo wcześniej prawie żadnego na nim nie było, a na forum widnieją rangi "Admina Serwera" i ja się pytam teraz, za co one są przyznawane? - Za darmo? Bo nawet z tego co widzę nie są one zabierane dla niektórych graczy..

Screen: https://i.imgur.com/uHMmkBu.png

Tak więc: SID gracza który się podszywał STEAM_0:0:55167177
Steam empo "niby admina serwera xD" : https://steamcommunity.com/profiles/76561198027699019/
Screeny/demko: (http://www.zippyshare.com)



PS. I tak wiem, że pewnie nic sobie z tego nie zrobicie bo po co szanować swoją społeczność, lepiej ją zaniedbywać.. Proszę o wypowiadanie się tylko na temat skargi, a nie łączenie moich faktów z serwera.. - I tak to pewnie nie zostanie spełnione, a temat pozostanie pewnie do 2020 roku.. ;/ Ale warto spróbować, kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;d

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 23 gru 2018, o 18:19

Od podszywania zdaje sie jest rezerwacja nicku.
Po kolejne naprawde trzeba byc dzieciakiem, ze boli Cie, ze ktos sobie zrobil podobny nick z dopiskiem #lowskill.
Sorry ale ja tu nie widze powodu do bana...
Rozumiem jakby tam bylo naprawde cos nie na miejscu.
Lub gdyby taki typ Ci ublizal.
A to to typowe serwerowe mierzenie penisow
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 23 gru 2018, o 23:07

@AXL okej ale teraz jest kolejna sytuacja z dzisiaj

Zbanował mnie za byle gówno przez to, że potwierdziłem że on nic na serwerze nie robi i nie banuje osób, które kampią sobie na mapie..

Po czym napisał na u@@ chuj ci w dupe (jakoś tak)

Weźcie go ogarnijcie bo na serwerze zaraz nie będzie można gadać z innymi ludźmi bo będzie miał do każdego sapy..

Opis sytuacji jak to wyglądało: Siedzie na spect przez parę chwil oglądając graczy (emp. by tego nie zrobił pewnie), dobra wbijam sobie do drużyny i słyszę jak jeden gracz mówi, że gracze kampią a admin nic sobie z tego nie robi. - Potwierdziłem to dodając, że emp. potrafi banować tylko za obrazę. Chyba pogadałem sobie z tym typem troszkę czasu po czym emp. się uruchomił gadając, że może mnie zbanować, ma mnie dość i że może mi najebać. Ja tam w śmiech bo przez kabelek to każdy mądry, powiedziałem też, że jakby ktoś się palił to i tak pewnie by nie zbanował.. Dobra zrespiłem się w innym miejscu po czym otrzymuje bana od emp. z powodem odpocznij na 3h.. Jak nawet nic nie zrobiłem tylko potwierdziłem słowa jednego gracza.. A zapomniałem dodać po sytuacji, że potwierdziłem wersję jednego gracza na środku ekranu pojawił się napis na biało chuj ci kurcze (coś w tym stylu nie pamiętam). - Postaram się o kontakt do osoby z którą gadałem aby napisał jak to wyglądało po jej stronie i zatwierdzi moją wersję zdarzenia.

Rozumiem, że emp. mnie nie lubisz bo podobno według ciebie za dużo gadam, ale żyjemy w wolnym kraju w Polsce, gdzie mogę gadać sobie na Voice jak chce (oczywiście z kulturą) i kiedy chce po to został wprowadzony czat głosowy aby gracze mogli komunikować się ze sobą i rozmawiać na różne tematy, a nie aby na serwerze była stypa.. Masz do mnie problem, nie chcesz mnie słuchać? Masz takie dwie magiczne opcje jak "voice_enable 0" oraz "ESC - PlayerList (wybierasz gracza) Mute".. A i jeszcze jedno emp. jak masz gadać, że możesz mi najebać to idź może zajmuj się życiem prywatnym i może zaczerpnij trochę kultury bo coś słabo.. ( nie jestem idealnym przykładem, miałem tutaj nieprzyjemne sytuacje ale wiadomo o co mi chodzi). Gdyby mi nie zależało to bym nie pisał tej głupiej skargi na twoją osobę, ale to nie dzieje się pierwszy raz i pewnie nie ostatni.. Serwer czasami jest pusty, a za takie bezsensowne banowanie osób serwer może upaść i tylko boty będą tutaj grały jak nikogo nie będzie.. (tak drodzy gracze są tutaj dodane boty, które się znikają gdy jest odpowiednia ilość graczy)

Z poważaniem FrAgUsIeK, mam nadzieje, że AXL dasz mi do siebie jakiś kontakt i będziemy mogli to wyjaśnić sobie wszystko przez TeamSpeak.

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#4) Napisano 24 gru 2018, o 02:04

@Csysiu masz 24h na wyrażenie swojej opinii co do skargi.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 24 gru 2018, o 08:13

A Axl jeżeli się da wyciągnąć z logów serwera ten napis na u@@ byłbym wdzięczny, wtedy była mapa de_dust (normalny, czas wiadomo jaki bo po banie od buta napisałem kolejny post dot. skargi)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#6) Napisano 24 gru 2018, o 21:04

Z czasem plus minus 5 minut jak mi dasz mogę znaleźć.
@Csysiu kolejne powiadomienie na maila.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Fragusiek!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 25
  • Dołączył: 27 maja 2016, o 10:55
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 24 gru 2018, o 23:34

Trzymaj to powinno być to demko: https://drive.google.com/open?id=1TwpQs ... nrACSTtRfs
A ta sytuacja z tym napisem na środku to jakoś tak blisko początku mapy

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#8) Napisano 25 gru 2018, o 18:45

@Csysiu brak zainteresowania forum. Admin zdjęty
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron