Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Propozycja bannera forum :)

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 3 sty 2013, o 23:32

Wyszedłem z serwera i troszkę mi się nudziło ;p
Może zacznę od początku, tak przeglądałem sobie forum i moim zdaniem (oczywiście tylko moim) ten banner nie pasuje do szablonu. ;p Co prawda do tego szablonu nie miałem pomysłu na bannerek, ale zrobiłem coś takiego na szybko i wydaje mi się lepszy niż ten co jest teraz (;
Co myślicie ? :D
http://img715.imageshack.us/img715/7898/cslamers.png

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#2) Napisano 3 sty 2013, o 23:35

Ogólnie to mi sie podoba obecne logo, do tego zrobić jakieś ogarnięte tło tylko, które będzie rozciągliwe :D:D
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#3) Napisano 3 sty 2013, o 23:37

tego samego zdanai co Axl .

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 3 sty 2013, o 23:45

Myślisz o czymś takim ?
http://zapodaj.net/images/5302889108a57.png

pYk'

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 101
  • Dołączył: 11 gru 2012, o 18:37
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 4 sty 2013, o 00:30

a Mi się aktualne strasznie nie podoba :)

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 4 sty 2013, o 00:57

Wiesz, ja to robiłem 5 minut ;p Zawsze mogę zrobić coś innego ;D tylko ciężko do tego szablonu coś wymyślić ;D

Yayabuzzka^^

    V.I.P

  • Awatar użytkownika
  • V.I.P
  • Posty: 1035
  • Dołączył: 22 cze 2011, o 14:57
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 216
  • Otrzymane piwa: 174

(#7) Napisano 4 sty 2013, o 01:10

Użytkownik kulpina napisał:



jak na 5 min to fajne :D

pszyczajony wonsz

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 90
  • Dołączył: 17 gru 2012, o 13:57
  • Lokalizacja: Bielsko - Biała
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 1

(#8) Napisano 4 sty 2013, o 04:34

Jeśli chodzi o pierwszy post to czcionka pasuje lecz tło takie bezpłciowe, mimo wszystko jest to lepsze od tego co jest teraz, nie wiem jak to nazwać :P. bo ten banner odstraszaaaaa jak się tylko wejdzie na forum...

Drugi banner z tym samym tłem i jeszcze gorszą czcionka(okropnaaa), nie jestem sceptykiem i expertem w tworzeniu takiego czegoś, doceniam każdą minute jaka wkładasz w swoje prace i to bezinteresownie.

Jako potencjalny odbiorca, i osoba która widzi banner jako pierwszą rzecz gdy wchodzi na forum, topki, etc... zawsze patrze na coś co mnie przyciągnie, banner musi wyróżniać się z pośród kilkudziesięciu innych. W końcu na niego zwracamy bezpośrednio największą uwagę za pierwszym razem i on powinien przyciągać, a jeśli jest ciekawy to w niego klikamy i o to chodzi. Nie neguje Twojej pracy lecz proponuje zmiany - oczywiście jeśli masz chęci i czasz tworzyć coś dla cs-lamers to z góry dziękuję Ci za każdy czas poświęcony dla tychże serwerów, wiec do rzeczy...

Czcionka jest interesująca i hasło modne, lecz nad tłem proponował bym troszkę popracować. Ogólnie ciężko zrobić coś ciekawego i pasującego do takich jednolitych kolorów forum lecz nie ja tu jestem grafikiem i stawiam na twoją inwencje i twórczość. Nie zwracaj uwagi na buttony u góry bo one pewnie i tak zostaną w najbliższej przyszłości zmienione bo są beznadziejne(ten kolor w ogóle nie pasuje a same buttony są "plastikowe") Układ napisów proponuje bez zmian a jako tło coś bardziej żywego, np. patrząc na serwer list u góry masz do wyboru 5 kolorów... możesz tło zacząć od koloru pomarańczowego(1wszy serwer) i ładnie przechodzić po kolorach na całej długości banneru do ostatniego jakim jest ts3 - jasno szary(ważne by kolory nie były oczojebne), i już mniej lub więcej pasuje to do palety forum, można tez nawiązać do kolorów rang, tu będzie więcej pracy z czego oczywiście odradzam czerwony(szary czerwony przejdzie, reszta jaśniejszych odcieni odpada bo kojarzy się z głownie dla większości "szarakow" z nieprzyjemnymi sytuacjami w realu jak i w necie, a przedewszystkim taki kolor tutaj nie będzie pasował. Tyle jeśli chodzi o kolory, dodatkowo można zrobić coś z samym kształtem banneru, bo kto powiedział ze ma być prostokątny? Możesz spróbować troszkę zaokrąglić każde rogi i dodać im jasno lub ciemno szarego koloru który też będzie nawiązywał i pasował do forum. Jeśli chodzi o grafikę to nie trzeba wstawiać modeli z cs'a jak to w każdym bannerze jest, jeśli próbować nawiązać do serwerów cs-lamers to proponował bym wstawić mala grafikę z ładnym pyszczkiem lamy(tak mi się kojarzy) na małym celowniku np.(czarnym/szarym, bron boże czerwonym) i już banner wyróżnia się nawet w topce na Marsie. Czy jest logo modeli z cs'a czy Kononowicza, jest to bez znaczenia, ważne by banner przyciągał i wzbudzał zainteresowanie ludzi którzy szukają interesujących serwerów a nie szuka się ich poprzez słowo klucz np. Kononowicz, bo to tylko obrazek, a można go rożnie nazwać i wszędzie wrzucić.

Tyle na temat moich wskazówek, nie wiem czy jesteś początkującym grafikiem czy wyjadaczem, lecz zawsze możesz wstawiać tutaj Twoje projekty, a jeśli zrobisz coś dobrego to administracja na pewno odpowiednio Cie wynagrodzi i jak na każdym forum potrzeba dobrych wyjadaczy w tej dziedzinie.
Również zapraszam wszystkich do pokazywania swoich prac, a nóż, widelec któreś przypadną do gustu graczom i administracji. Pozdrawiam :)

ps. te buttony są okropne, zróbcie coś
:D
ObrazekObrazek

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#9) Napisano 4 sty 2013, o 16:47

ładne wypracowanie ;p rozumiem doskonale o co Ci chodzi, ale nie będę się odnosił do Twojej wypowiedzi, ponieważ może jeszcze dzisiaj się wyrobię, a jeśli nie to w niedzielę przygotuje małą niespodziankę ;D

Co do nagrody to na czymś takim mi nie zależy, tylko po prostu będę spędzał dużo czasu na forum jak i inni i chciałbym by strona ta cieszyła oko :)

A co do stopnia mojego zaawansowania to nie jestem żadnym wyjadaczem ;p Znam się po trochu na wielu rzeczach, grafika jak się przyłożę całkiem ładnie mi wychodzi :D

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 6 sty 2013, o 23:35

No to tak ;p Niestety nie wykonałem sam szablonu od podstaw. Kiedyś robiłem szablony pod przema, ale połowę już zapomniałem, a na dodatek phpbb3 jest trudniejszy. ;p Ale za to przerobiłem podstawowy szablon graficznie, trochę kod i wyszło moim zdaniem całkiem fajnie, wydaje mi się, że jest ładniejszy od aktualnego na forum ;D
Czekam na Wasze oceny ;pp

http://kulpina-szablon.xaa.pl/

Jutro zrobię jeszcze taką ładną tabelkę z serwerami, by nie było tych gametrackerów tylko tabelka będzie wyświetlać liczbę graczy, mapę itp ;p zresztą sami zobaczycie xd

PS: Dodam jeszcze, że jest o wiele ładniejszy i funkcjonalny panel użytkownika ;D Po rejestracji widać xd

pYk'

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 101
  • Dołączył: 11 gru 2012, o 18:37
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 6 sty 2013, o 23:42

Osobiście mi się średni podoba, ale tylko dlatego że jest tak biało. ja lubię stonowane kolory nic takiego co wali po oczach... a ten biały za bardzo wdziera się w głąb oka. Wyobrażam sobie jak taki zasapany ok 3 w nocy wchodzę na forum, a tu j*b w oczy, masakra jakaś...
Ale jakby podrysować troszkę kolorystykę to naprawdę super. :)

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#12) Napisano 6 sty 2013, o 23:45

Wiesz, zmiana kolorów tabeli z białego na szary to 10 sekund, a szary kolor jest bardziej spokojny ;p

pYk'

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 101
  • Dołączył: 11 gru 2012, o 18:37
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 6 sty 2013, o 23:48

Wiem, dlatego tez napisałem ostatnie zdanie w mojej powyższej wypowiedzi :)

kulpina

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 106
  • Dołączył: 3 sty 2013, o 22:29
  • Lokalizacja: Poznań
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 6 sty 2013, o 23:54

Może przejdzie ;D Muszę poczekać, aż administracja się wypowie xd
Szczerze powiem, że jak by tu był przemo, a nie phpbb3 to zrobił bym coś lepszego :D

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#15) Napisano 7 sty 2013, o 00:41

Delikatnie przerobiony niebieski absolution. pod trójke nie ma za bardzo ciekawych styli. Chodź taka tralalala nie wygląda tez źle :D
Tak jak koledzy wspomnieli, kolorystyka musi być ciemniejsza, i prawa strona według mnie nie jest za ciekawa.
Przy mojej rozdziałce banner sie powiela
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •