Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Wywiad z... Poisonem!

Prasa, wywiady i komentarze

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#1) Napisano 8 wrz 2013, o 18:47

Zapraszam do lektury :)




caarola:
Witam Cię Poison! Witam wszystkich czytelników. Jako że na forum są nowe twarze,które jeszcze nie zdążyły Cię poznać, wywiad zaczniemy standardowo. Przedstaw nam się,powiedz czym się zajmujesz,skąd pochodzisz, ile liczysz wiosen?

Poison: Cześć :d Sądzę, że wszyscy mnie znają, ale skoro to wywiad to się przedstawię. Na imię mi Aleksander. Wiosen w tym roku zaliczyłem 24. Pracuję jako spedytor w firmie logistycznej razem z moim szwagrem. Mieszkam od urodzenia w Kaliszu, jest to najstarsze miasto w Polsce :p

caarola: Jaką szkołę ukończyłeś?

Poison: Zespół Szkół Samochodowych w Kaliszu na kierunku technik-logistyk :) Obecnie to tej szkoły chodzi D2 white, którego pozdrawiam :p

caarola: Jesteś zadowolony z zawodu, który wybrałeś? Zarobki Ci odpowiadają, czy jednak to nie to o czym marzyłeś?

Poison: Jestem bardzo zadowolony z takiego wyboru. Teraz liceum to wytwórnia bezrobocia że tak to nazwe, dlatego poszedłem do Technikum na profil który mnie interesował, po którym mam wyrobiony zawód. Po skończeniu szkoły mogłem od razu szukać pracy. Zarobki mi odpowiadają. Mam stałą pracę, jestem zadowolony z takiego wyboru.

caarola: I tego Ci zazdroszczę ja wybrałam liceum i teraz muszę iść na studia. Masz rodzeństwo czy jesteś jedynakiem?

Poison: Mam siostrę którą kocham bardziej niż rodziców, jest dla mnie wszystkim :)

caarola: Siostra starsza czy młodsza?

Poison: Starsza o 3 lata.

caarola: Czy tak jak Ty twoja siostra gra w csa ?

Poison: Nieee, ona jak widzi że gram w cs'a to zawsze mówi żebym przestał grać tylko poszedł porobić coś innego, bo dla niej to strata czasu :p Kiedyś graliśmy razem w "Mario". To była i jest do dzisiaj jedna z moich ulubionych gier.

caarola: Podejrzewam,że jakby zagrała to by się wciągnęła :d Opowiedz nam jak trafiłeś na Lamersów i skąd się wziął Twój nick ?

Poison: Na Lamersów trafiłem przez przypadek. Jak upadła sieć na której grałem przez prawie 2 lata, to chodziłem po różnych serwerach. Spodobało mi się serwer Only DD2 na którym gram do dzisiaj. Podsumowując, na Lamersów trafiłem przez przypadek, jednak cieszy mnie taki zbieg okoliczności. Mój nick wziął się też przez przypadek, kiedy byłem w trakcie szukania stałego serwera na którym bym grał tak jak teraz na DD2, grałem tzw. "Mixy 5vs5." Na mixie jak to na mixie trafia się na najwiekszych spinaczy i dzieci kabelkowych, i jeden z przeciwnej drużyny na sayu napisał nieśmieszny żart, co mój znajomy skomentował "suchar power". W tym samym mixie miałem dobra formę i farta, co moi znajomi skomentowali że moje naboje to trucizna/poison, już nie pamiętam dokładnie. Połączyłem to, i wyszło tak jak wyszło i widzicie dzisiaj :d Czasem zdarza mi się grać też na nicku "Phantom" ale to rzadziej.

caarola: Używałeś kiedyś wspomagaczy? Jeśli tak to powiedz nam jak to było i czy przede wszystkim było warto.

Poison: Pewno że grałem na wspomagaczach, kto nie grał... To było bardzo dawno, jak jeszcze nie brałem tej gry na poważnie, czyli grałem raz na tydzień. Wchodziłem na publiczny serwer, aim włączony, i jedziemy :d Raz z kolegą zrobiliśmy zawody, kto na aimie zabije więcej osób :d Ale to były stare dzieje, ładne parę lat temu.

caarola: No z tym, że kto nie grał to masz rację.. Co myślisz o graczach, którzy czitują ?

Poison: A co mam myśleć ? Jak widzę czitera to banuje bez zastanawiania się.

caarola: Co powiesz o naszej polskiej drużynie Cs'a?

Poison: Nie interesuje mnie to szczerze mówiąc.

caarola: Twoja ulubiona broń/ekwipunek?

Poison: Jako że mam VIP'a to gram z Deaglem, a drugą broń wyrzucam. Tak to grałbym z USP, bo z tego lubię strzelać jak nie stać mnie na coś lepszego, chodzi mi tu o karabin. Jak widzę M4A1 to biegnę jak najszybciej aby w następnej rundzie karać z niej :p Z AWP gram jak mam za dużo pieniędzy, tak to jeszcze Famasem lubie grać.

caarola: Są osoby, z którymi lubisz grać czy jest Ci obojętne z kim grasz?

Poison: Bardzo lubię grywać z osobami lepszymi ode mnie, mówie tutaj o Hutim na przykład. On jest niemożliwy. Bardzo lubię patrzeć jak gra, można się od niego wiele nauczyć. Tak to mi jest obojętne z kim gram.

caarola: O tak! Przyznaję rację! Adam gra nieziemsko. Masz jakieś sugestie dotyczące rozwoju Lamersów?

Poison: Idziemy cały czas do przodu z tego co widzę, nie stoimy w miejscu, rozwijamy się. Na serwerze widzę coraz więcej nowych graczy co mnie bardzo cieszy. Tylko szkoda że na forum większość to admini, jednak mam nadzieję że wkrótce gracze zaczną częściej odwiedzać forum. Co do samego jako takiego rozwoju to nie myślałem nad tym. Sam nic nie jestem w stanie zrobić, aby serwer nagle zrobił się pełny, do tego jest bardzo długa droga, która wymaga przede wszystkim czasu. Doszedł niedawno serwer BF2, któremu trzeba nadać odpowiedniego rytmu, aby gracze też chętnie go odwiedzali.

caarola: Wiemy, że grasz w piłkę nożna. Powiedz ile się już tym zajmujesz?

Poison: W piłkę gram od kiedy pamiętam, jeszcze za czasów gówniarza 5/6-letniego wychodziłem na podwórko z koleżanką, podkreślam, z koleżanką, i graliśmy na bramki którymi były bramy od garażów. Dla mnie wszystko co przypominało drzwi to była bramka W klubie zacząłem grać jak miałem 10 lub 11 lat, nie pamiętam dokładnie, ale wiem że wtedy dobrze się zapowiadałem, jednak miałem pecha do kontuzji. Po kontuzjach przestałem grac w piłkę jakoś z rok, chociaż mogłem po miesiącu przerwy, ale bałem się o to aby znowu się nie nabawić kontuzji, a miałem duży problem z kolanami. Od kilku lat gram regularnie po pare razy w miesiącu na boisku. Myślę nad powrotem do klubu dla którego grałem w ostatnich kilku miesiącach, ale to pomysł rzucony od tak, nie zastanawiałem się jeszcze nad tym poważnie czy wrócić do takiego grania. Jak wracam z pracy to mam mało czasu dla Siebie, do tego jeszcze miałbym treningi. Czas pokaże. Narazie mam plany, co z nich się urodzi ? Nie mam pojęcia.

caarola: Jakbyś miał określić jednym słowem czym jest dla Ciebie piłka-jakie byłoby to słowo?

Poison: Pasja.

caarola: Jakie jest Twoje największe marzenie?

Poison: Chciałbym móc cieszyć się życiem jak najlepiej potrafię razem z żoną i zdrowymi dziećmi :)

caarola: Masz już "kandydatkę" na żonę czy ta jedyna jeszcze się nie pojawiła?

Poison: Ciągle czekam na tę jedyną. Nie będę na siłę szukał kobiety bo to nie ma najmniejszego sensu. Chociaż fajnie by było jakbym coś zrobił w tym kierunku. Zobaczymy jak to będzie :p

caarola: Czy oprócz boiska jest miejsce,w którym lubisz spędzać swój wolny czas?

Poison: Większość czasu spędzam również przed komputerem, czy to w pracy czy w domu, więc mogę powiedzieć że przed komputerem. Uwielbiam również chodzić po górach i pochodzić po plaży :) Spotkania ze znajomymi są oczywiste, mówić chyba nie muszę :p

caarola: Lubisz podróżować po Polsce? Jakie miejsce szczególne polecasz na wyprawę ?

Poison: Jakbym mógł to codziennie bym gdzieś pojechał. W wakacje jeżdzę przede wszystkim w góry, więc polecam każdemu pochodzenie po Tatrach, piękne widoki dookoła które zabierają dech w piersiach. Kto nie był nigdy w jakichkolwich górach niech żałuje.

caarola: Ja tak samo ! Nigdzie indziej tylko w góry bym jeździła :p Jakiej muzyki słuchasz? Ograniczasz się do jednego gatunku czy słuchasz wszystkiego co wpadnie w ucho?

Poison: Słucham wszystkiego co w ucho wpadnie. Ale wiadomo, że każdy powinien mieć swój ulubiony gatunek muzyczny. Ja słucham przede wszystkim Hip-Hopu i dobrego Rocka. Czasem zdarzy się, że posłucham Popu i Reggae. Nie trawię natomiast Techno i ciężkiego Metalu.

caarola: Zatem Twój ulubiony zespół/wykonawca to... ?

Poison: Wyższa Szkoła Robienia Hałasu. Słoń i Shellerini są założycielami. Jednak nie ograniczam się do słuchania WSRH. Eminem, Kubiszew, Buka, Kali, Chada, Bas Tajpan i Mioush to pierwsi co mi do głowy przyszli z tych artystów których słucham na co dzień. Ostatnio Rover wpadł mi w ucho. Słucham również Linkin Park i Bullet For My Valentine.

caarola: Przejdźmy do flimów. Masz jakiś ulubiony? Jakie filmy lubisz oglądać ?

Poison: W ostatnim czasie bardzo rzadko oglądam jakiekolwiek filmy, ale tak to uwielbiam komedie z Rowanem Atkinsonem, Leslie Nielsenem i Jimem Carreyem. Również lubie filmy wojenne i filmy akcji. Kocham filmy z Harrym Potterem :d Grałem we wszystkie części, oglądałem wszystkie po kilka razy, i nie moge przeżyć tego, że już nie będzie więcej części :(

caarola: Ja praktycznie wychowałam się na Harrym Potterze i kiedy to wszystko się skończyło pojawiło się pytanie co dalej... Z kolei Rowan Atkinson jest boski! Jaś Fasola na wakacjach po prostu uwielbiam. Masz jakiś ulubiony film z Jimmem Carreyem? Taki, który rozbawił Cię do łez?

Poison: Najlepszy film z Jimem to "Bruce Wszechmogący". Płakałem ze śmiechu przez większość filmu. Świetny jest tez film z jego udziałem pt. "Maska". W tym drugim filmie jego pies jest genialny :d

caarola: Teraz pytanie takie bardziej na myślenie :d Czym jest dla Ciebie wiara? Jest dla Ciebie wszystkim?

Poison: Trudne pytanie, bo myślenie to moja słaba strona :d Tak całkiem serio to to pytanie troche przesadzone, bo dla mnie wszystkim jest moja rodzina i przyjaciele. Wiara w moim życiu pełni ważną rolę. Tyle mogę powiedzieć, wszystko co chcialem powiedzieć o religii i wierze znajduje się na dole forum :p

caarola: Masz osobę, którą możesz nazwać bez wątpienia autorytetem?

Poison: Żyję po swojemu jeśli chodzi o sprawy związane z życiem. Prawda jest taka że nikt za mnie nie umrze, więc żyje tak jak żyje. Z nikogo nie biorę przykładu. Grając w piłkę zawszę staram się brać przykład z lepszych ode mnie bo mogę się wiele od nich nauczyć. Staram się grać jak najlepiej i wierze że kiedyś będę dzięki piłce zarabiał na życie. Moim autorytetem jest każdy piłkarz który gra na najwyższym poziomie światowym.

caarola: Teraz coś z innej beczki :p Dokończ :
Uwielbiam...
Nie znoszę...
Chciałbym...
Najważniejsze dla mnie...
Gdybym...

Poison: Uwielbiam spać.
Nie znoszę kłamstwa.
Chciałbym niczym się nie przejmować.
Najważniejsze dla mnie jest szczęście moich bliskich.
Gdybym miał pieniądze i czas to zwiedziłbym świat.

caarola: Złowiłeś złotą rybkę, która spełnia 3 życzenia. Jakie będą te życzenia?

Poison: 1. Chciałbym być wiecznie zdrowy i szczęśliwy razem z moją rodziną.
2. Chciałbym aby Polską rządzili ludzie sprawiedliwi i uczciwi.
Ostatnie życzenie zostawię dla Siebie.

caarola: Na koniec czy chciałbyś powiedzieć coś użytkownikom forum,pozdrowić kogoś?

Poison: Na koniec chciałbym Ci pogratulować posady Redaktora CS-Lamers :) Pozdrawiam wszystkich którzy czytają ten wywiad i czytali wszystkie poprzednie.

caarola: Dziękuję, że poświęciłeś mi swój czas. Uciekaj do łóżka !

Poison: Również dzięki, narazisko :)


Nasz drogi Aleksander postawił mi wysoko poprzeczkę, ale chyba podołałam prawda?
Dodam od siebie, że bardzo przyjemnie mi się ten wywiad przeprowadzało!

Poison2607

  • Awatar użytkownika

(#2) Napisano 8 wrz 2013, o 18:54

Mi też się świetnie rozmawiało :) Brawa dla Karoli która od dzisiaj została Redaktorem CS-Lamers :) Od dzisiaj jeśli zauwazycie że Karola do Was pisze, to znaczy że chodzi o wywiad :D

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#3) Napisano 8 wrz 2013, o 19:03

Bardzo fajnie sie czyta ! :D Ogólnie dużyyyy plus dla naszego nowicjusza ;)

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#4) Napisano 8 wrz 2013, o 19:52

Cytat:
Poison: Mam siostrę którą kocham bardziej niż rodziców, jest dla mnie wszystkim

To zabrzmiało dwuznacznie :wysmiewacz

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#5) Napisano 8 wrz 2013, o 20:00

Super wywiad i gratki za redaktora :)
Obrazek
Obrazek

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#6) Napisano 8 wrz 2013, o 20:37

Małooooo : <.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 8 wrz 2013, o 20:44

Tyle pytań mu zadaliście. Zawarłam tutaj wszystkie pytania, które były przez wam zadanie w temacie viewtopic.php?f=81&t=3975&start=15 , a przynajmniej się starałam .:)

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#8) Napisano 8 wrz 2013, o 20:53

Poison2607, jak to czytałem to lałem ze śmiechu jak nie wiem :D
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#9) Napisano 8 wrz 2013, o 21:45

no fajne fajne :P

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#10) Napisano 8 wrz 2013, o 23:57

"Poison: Pewno że grałem na wspomagaczach, kto nie grał..."

Ja nigdy nie grałem, kiedyś tylko widziałem jak kolega grał na wh. Nawet nie wiem jak ten shit ściągnąć i odpalić^^

Fajny wywiad miło się czytało. W końcu ktoś Cię pomęczył Poison :D Gratki Karola. Ciekawe z kim następny wywiad :)
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#11) Napisano 22 lut 2014, o 15:46

Teraz już wiecie dlaczego 'lałem ze śmiechu'.

TLR: Zamykam te śmieszne kpiny i tonę kłamstw.
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Wróć do Redakcja CS-Lamers



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron