Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

UB HARDCORE JP OGIEN JP

Grzybonzo

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 16 gru 2013, o 01:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 16 gru 2013, o 01:16

Jeśli nie wiesz, jak wypełnić pola poniżej spójrz trochę wyżej - tam jest Regulamin działu i wszystko jest opisane :)

Nick podczas gry: HARDCORE JP OGIEN JP
IP/SteamID: STEAM_0:0:59644873
Data: 15.12.2013 - 00:52:37
Powód bana: 'Mój ojciec nie jest śmieciem'
Opis sytuacji: A więc tak, jakiś koleś coś tam do mnie zaczął spinać, a gdy odpyskowałem zagroził banem. Wyszedłem z servera, ale ban poleciał ze strony ^^ Kolejny raz spotykam admina, który czuje się na swojej funkcji nietykalny, obraża innych, ale gdy zostanie obrażony odstawia niezłą trzodę. Normalnie miałbym tego bana gdzieś, ale że jest to perm za obraze, a grywam na tym servie prosze o ub albo chociaż skrócenie bana do np. tygodnia.
Screeny:
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=63188
Wycinek z konsoli: [AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : HARDCORE JP OGIEN JP
[AMXBans] Powod : ' Moj Ojciec nie jest smieciem '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-lamers.com
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 59644873 '
[AMXBans] Twoje IP : ' '
[AMXBans] ===============================================




PIERWSZY RAZ NA FORUM I NIE WIEM CZY DOBRY DZIAŁ WYBRAŁEM, TAKŻE SORRY JEŚLI SIĘ POMYLIŁEM.

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 16 gru 2013, o 02:51

Widać numerki pomyliłem.Nie bede pozwalał jeździć po mojej rodzinie.Nie wiem ile masz lat ale kultury zero , ZERO.Wczoraj za mocno zabalowałem tak tak CZK po alko się nie gra pisać już tego nie musisz.Miał być ban na dzień.UB leci.
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#3) Napisano 16 gru 2013, o 10:28

Wg mnie dzien to stanowczo za malo. Brak kultury to jedno ale obrazanie rodziny, ktora w rozgrywce wgl nie bierze udzialu, baaa nie ma nawet o tym zielonego pojecia, to ogromna przesada. Skoro nikt ich tego nie potrafi nauczyc to niech administracja sie za to wezmie i rozdaje prezenty w postaci tygodniowego bana. Nastepnym razem beda siedziec cicho
Pozdrawiam nOthinG :*

An.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 53
  • Dołączył: 7 paź 2013, o 16:44
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 3

(#4) Napisano 16 gru 2013, o 11:38

"Możesz mnie obrażać, ale nie obrażaj mojej rodziny". Wiemy dlaczego to robicie, ale zanim obrazisz znowu czyjąś rodzinę, zastanówcie się nad tym. Weź głęboki oddech i zadaj sobie pytanie, czy ma to jakiś sens? Przecież nawet nie znasz tych osób. Nigdy w życiu nie widziałeś ich na własne oczy. Nigdy z nimi nie rozmawiałeś. Nawet nie wiesz czy żyją i jaką rolę pełnią w życiu drugiej osoby. Jeżeli rodzina nie ma wartości dla Ciebie, może mieć wartość dla kogoś innego ! Osobiście uważam, że ban za takie coś powinnien być karany dłużej.

kostucha csw

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 75
  • Dołączył: 13 paź 2013, o 12:19
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 4

(#5) Napisano 16 gru 2013, o 15:28

Obraza admina to obraza admina za to i owszem jeden dzień się należy ban (osobiście na funkcji admina nie banowałem za to) chociaż to w dużym stopniu zależy od cierpliwości admina,ale obraza rodziny jazda po matce lub ojcu to już grubsza sprawa i za to bez znaczenia czy ktoś tak powiedział w nerwach czy w ten sposób próbuje upokorzyć gracza ban powinien być zdecydowanie dłuższy i bardziej odczuwalny dla tego który obraża i w tym przypadku admin powinien dać bez zastanowienia tydzień delikwentowi.
Obrazek

Grzybonzo

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 6
  • Dołączył: 16 gru 2013, o 01:06
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 16 gru 2013, o 17:09

Dobra, skoro jest ub to nie ma problemu, koniec tematu. Sorry za nalot na rodzinę, skoro już o to pytaliście to lat mam 16. Jeśli tak bardzo Ci na tym tygodniowym banie zależy to droga wolna, przeczekam swoje i tyle. Teraz i tak mało gram w cs'a, ale na Lamersie grałem jeszcze na długo przed zakupieniem steama, więc o ub napisałem. Uważaj na następny raz z tymi numerkami, nie wiem czy zrobiłeś to celowo czy nie, ale niektórzy nie wbijają na fora i nie piszą o ub, więc zostali by z banem na stałe.

PluszaczkoFy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 1350
  • Dołączył: 21 paź 2012, o 13:08
  • Lokalizacja: Ostrołęka
  • Postawione piwa: 190
  • Otrzymane piwa: 90

(#7) Napisano 16 gru 2013, o 18:10

Napisałem co miałem napisać.
Użytkownik Poison2607 napisał:
Zajebiste widoki, Hiszpania piękne miasto :)

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron