Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Test na 32 bit

Kix

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 15
  • Dołączył: 12 lut 2014, o 10:10
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 2

(#31) Napisano 12 lut 2014, o 14:52

No widzisz a ja gram tu od bodajrze niecalych 24 godzin chyba i tych sytuacji było kilkanascie jak nie wiecej tylko sie człowiek wku... i juz nie liczy ich nawet skoro admini obecni na serverze nie reagują ( pewnie niektorzy z nich też graja na 16 oczywiscie istnieje domniemanie niewinności ,żeby sie nie narażać władzy ;) ) , pozatym taki test aż tak bardzo chyba nie obciąży servera , pozatym nie spróbujemy to nie dowiemy sie wtedy ,szybko wyjasni ie kto grał na 16 i jak niektorym poziom spadnie a ilu odpadnie w ogole hehe ? ; )
Obrazek

Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#32) Napisano 12 lut 2014, o 15:59

kazdy admin ma aktualnego csa na steam a co za tym idzie brak mozliwosci wyboru 16bit.
watpie tez by reszta graczy steam nie aktualniala csa gdyz valve zaczyna juz za to karac :)
pozostaje wiec kwestia graczy NS i jezeli ma byc cos takiego to jedynie dla nich
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#33) Napisano 12 lut 2014, o 16:12

Ja Sobie napiszę tak:

Róbcie co chcecie.Ja osobiście,aktualnie mam ustawione na 16 bitach.
Przyczyną tego jest ostatnio - walenie w chuja usługodawcy--->ping(60-70)
Jak i również karta graficzna?(familijna,jakieś zintegrowane gówno)


Ja czekam na decyzje Boossaaaaa......bez szczekania dostosuję się do regulaminu:)
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#34) Napisano 14 lut 2014, o 00:35

Swoja droga... moglby zostac ten test wprowadzony.
Obrazek

Hajtowy

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 17
  • Dołączył: 14 cze 2014, o 20:40
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 1

(#35) Napisano 15 cze 2014, o 22:24

Przepraszam za odświeżenie tematu, ale ŁAPA, jesteś nie jedynym graczem który gra na 16 bitach... Sam się dziś niejednokrotnie przekonałem jak było na środku rzucone 8sg a dostałem z AWP nie przypadkiem... bo każdy kto przebiegał dostał. Druga sytuacja na środku też... przy zielonych skrzynkach SG a ja przez SG 1s1k prosto w bańkę od Ns'a.

Obowiązek grania na OPEN GL 32 bity ... taki powinien być pkt w regulaminie.

Pozdrawiam

PaleJointy.!

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 187
  • Dołączył: 14 maja 2014, o 17:10
  • Postawione piwa: 33
  • Otrzymane piwa: 25

(#36) Napisano 16 cze 2014, o 11:11

Pozdro za granie na 16 bitach lapa jest w cholere sposobow na ogar pingu czy lagów a gra na 16 bitach to jawne walenie w chu.. :)

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#37) Napisano 16 cze 2014, o 13:39

WYbacz Łapa ale ping nie ma nic wspólnego z ustawieniem bitów!.... Co najwyżej spadną Ci FPS a nie PING. Ping to czas w jaki twoj sygnal dociera do celu i wraca i wpływa na niego przepustowość łącza i ustawienia serwera A NIE TWOJA GRAFIKA!!!

Oczywiście wprowadziłbym taki bajer, jeśli nie zwiększy lagów, które ostatnią są na FFA prawie nieodczuwalne :)
Obrazek

kejpii

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 229
  • Dołączył: 15 lut 2014, o 18:08
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 16

(#38) Napisano 16 cze 2014, o 16:20

Jeśli spadną mu fps to ping może mu wzrosnąć :) 16 bit powinno być zakazane a plugin daremny :) lapa powinien dostać upomnienie i zmienić na 32. Sciągnij modele zwiększające fps, i gameboostera i ping powinien ci zmaleć ):)
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#39) Napisano 19 cze 2014, o 15:58

Użytkownik Hajtowy napisał:
przekonałem jak było na środku rzucone 8sg a dostałem z AWP nie przypadkiem...

Jedynym graczem który ostatnio tak trafia jesteś ty, dostawałem kiedyś bańki od graczy z czołówki ale żaden nie ściągał z podestu na b przez 8 sg, na środku to samo zdarzają się farty ale ściąganie graczy ciurkiem przez tyle smoków jest co najmniej dziwne

PaleJointy.!

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 187
  • Dołączył: 14 maja 2014, o 17:10
  • Postawione piwa: 33
  • Otrzymane piwa: 25

(#40) Napisano 19 cze 2014, o 16:43

Plugin może być przydatny a jak dobrze pamiętam to tylko na NS można ustawić 16 bitów steamy nie mogą.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#41) Napisano 20 cze 2014, o 12:20

Napiszę raz jeszcze :
Panowie...Jak byście zobaczyli jak u Mnie chodzi CS,to na pewno większość z Was powiedziała by w ten sposób------>,,O ja pierdooooole:O.......niech On sobie gra na tych 16 bitach...Ja się wcale jemu nie dziwię......,,

Hajtowy----->Nie gram AWP:)

Tak wgl to nie rozumiem Was z tymi SG----->Ja osobiście jak widzę ,,dym,, to staram się omijać z daleka to miejsce----->Nie napierdalam ,,bań,, przez SG (nie wmówicie MI tego.

SivHDfollower----->Ok.Ping nie ma z tym nic wspólnego,spoko.Napiszę tylko tak------>Jak ustawię 32 bity,to po prostu nie mogę grać,zwyczajnie Mi się tnie gierka(tak sie tnie ,że się nie da grać)

Ba! na 16 bitach nawet się tnie....w takich miejscach gdzie jest rzucony SG,albo jak biegnę broić pakę i jest max zamieszanie.

Ludzie Wy nie macie pojęcia jak u Mnie chodzi gierka.Większość z Was nawet by nie zamierzała grać na Moim miejscu.
Tylko że jest taka sytuacja że gram tak od samego początku i się przyzwyczaiłem------>jak się nie ma co się lubi,to się lubi co się ma----->fenomen.

I Wcale nie widzę dla Mnie żadnych korzyści w związku z tym że gram na 16 bitach.Naprawdę wolałbym mieć dobrego kompa i śmigać na 32 i cieszyć się płynną grą,ale nie mam wyjścia.

Wiem ze grałbym sporo lepiej jakby CS chodził u Mnie płynnie.

Oczywiście jak zostanie wprowadzony ten plugin,czy coś w tym stylu to się do tego zwyczajnie dostosuję i ustawię na 32 bity...z tym ze wiem to na pewno,że dla Mnie będzie to równoznaczne z długa przerwą w grze.

Wiecie jak na serwerze ścina ,przed tym jak przydał by się restart ?co to każdy wychodzi na ,,spec,,?To u mnie bardzo podobnie to wygląda jak ustawię na 32 bity....
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

wOceaniewodyniepoliczysz

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 42
  • Dołączył: 22 lip 2014, o 10:54
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 2

(#42) Napisano 22 lip 2014, o 11:06

jestem za 32 bity, 16 strasznie ułatwia grę, kilka lat wstecz grałem na 16 na NS, zakupiłem STEAMA i o wiele trudniej gra się na 32 ale ile idzie się nauczyć i do tego dochodzi fair play ;).
Świat jest piękny, tylko ludzie to K****

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#43) Napisano 22 lip 2014, o 22:28

Nie.Raz na jakiś czas gram u ziomeczka na 32 i gra Mi się o niebo lepiej.
Pewnie dlatego ze u Niego cs chodzi płynnie...
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#44) Napisano 31 lip 2014, o 13:40

Patrz Regulamin serwerów:

pkt 10. Na naszych serwerach zakazuje się gry na 16 bitach. W momencie gdy screeny kontrolne wykażą, że gracz ułatwia sobie w ten sposób grę, ma On obowiązek zmiany ustawień. W momencie gdy zostaną zrobione kolejne screeny i sytuacja się powtórzy, będzie traktowane to jako recydywa.

Miłego dnia.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron