Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Malkos Podanko Multi

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#1) Napisano 15 lut 2014, o 15:57

Nick na serwerze: Malkos i inne krejzi names

Steam ID:STEAM_0:0:26824190

Staż w CS'a: 5 lat?
Link do GT:http://www.gametracker.com/player/Malkos/195.42.112.8:27073/
Jak chcesz Nam pomóc?: Teraz się rozpisze bo w sumie mogę a co tam :) Odszedłem na emeryturę , nie wiedząc że potem Serwerownia straci tylu "ogarniętych" adminów , nie ukrywam że serwer był i jest mi bliski(jakby to nie zabrzmiało) więc boli mnie gdy ludzie wychodzą bo biega jakiś frajer na wh a akurat nie ma admina na serwie . Pozostaje także kwestia tego , że rozumiem to że jeden Admin na serwerze nie może ogarnąć sam 30 ludzi bo jest to po prostu nie wykonalne. Zobaczyłem także że ruszył właśnie serwer TP , z tego tytułu chciałbym aby te podanie nie dotyczyło się tylko Admina na dd2 , ale Multi Admina , wiem że normalnie nie można takich rzeczy robić no ale jednak swoje już tu przegrałem i adminowałem i myślę że dałbym ogarnać parę serwerów naraz , bo teraz także staram się wbijać na FFA. Wiem że znajdą się hejterzy pod moim podaniem którzy napiszą "Zrezygnował i znowu składa" mam w to wbite że tak powiem i chcę po prostu jakoś wam pomóc.:)
CV: Tego chyba nie muszę pisać ;)
Napisz kilka słów o sobie: O sobie poraz kolejny no to tak po krótce : Mam na imię Piotrek , mam 20 lat bardzo lubię się wygłupiać i smiać ze znajomymi co pewnie widoczne jest także na servie :D Lubie sobie także "czasami" pośpiewać jak mam dobry humor a niestety zawsze taki mam przez co wasze uszy muszą tego słuchać. Oprócz Cs'a i Muzyki interesuję się sportem siatka/piłka nożna , oczywiście jestem fanem Realu Madryt ^^ , Hobby? Zdecydowanie śmianie się :D
Możemy liczyć na Twój hajs? Si
Oświadczam, że spełniam warunki wymagane przez CS-Lamers.


Pozdrawiam

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#2) Napisano 15 lut 2014, o 16:06

Hejt! Az sie wypowiem u Siebie a co tam :P Chce pomóc ! a nie że mi brakuje admina :D

Auel^ aka. abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 132
  • Dołączył: 11 lip 2013, o 19:29
  • Lokalizacja: Pisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 55

(#3) Napisano 15 lut 2014, o 16:18

może kiedyś i ja wam będę pomagał w łapaniu odpaleńców ale póki co widzę, że stary gwardzista chce powrócić ! jestem jak najbardziej na TAK! argumentując swoją decyzję mogę powiedzieć, że nadaje się do tego ! tyle w temacie !
Malkos browary za tego miłego posta wyślij do piszewa ;)
Obrazek
Obrazek

Kix

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 15
  • Dołączył: 12 lut 2014, o 10:10
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 2

(#4) Napisano 15 lut 2014, o 16:36

Jak ogarnie swoje paplanie bez sensu na serverze i ograniczy sie do gry (dawania info ) to czemu nie, przystępny człowiek może z niego być i ogarniety admin byle by nie paplał tyle bez sensu pierdół do tego mikrofonu a jakoś może przeżyje ;]
Obrazek

Obrazek

Auel^ aka. abc1

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 132
  • Dołączył: 11 lip 2013, o 19:29
  • Lokalizacja: Pisz
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 55

(#5) Napisano 15 lut 2014, o 16:44

Jak Ci tylko przeszkadza to, że sobie śpiewa i dużo gada nie na temat to go sobie zmutuj a nie ograniczasz chłopaka i jego talent do śpiewania :)
Obrazek
Obrazek

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#6) Napisano 15 lut 2014, o 17:03

Mi tam nie przeszkadza, jak chce pomoc niech pomaga. ZA :) Na TP to i ja bym sie polazil :D :D

PS jak Wam przeszkadza jego spiew itd macie opcje mute w Pleyer list ;)
Ostatnio zmieniony 15 lut 2014, o 17:05 przez Beny, łącznie zmieniany 1 raz
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#7) Napisano 15 lut 2014, o 17:04

bezsens , pierw rezygnujesz , wracasz ?



poza tym Kix dobrze pisze.

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#8) Napisano 15 lut 2014, o 17:47

Nie rozumiem was, przeciesz napisał wyraznie, ze chcial sb odpocząc, bylo duzo adminów, a teraz znowu jest zapotrzebowanie... Co do serwera dd2 jestem na DUZE TAK- o ile moje zdania sie jeszcze liczy :) co do admina na innych serwerach to nie wiem. Osobiscie lubię jak MAlkos uzywa mikro, chociasz się cos dzieje :) takze Malkos ja Cb nie zmutuje. Jedyne do czego mozna się przyczepic to sprawdzanie ss, nigdy Ci się tego nie chcialo :D

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#9) Napisano 15 lut 2014, o 19:21

po co Ci multi jak na ffa masz ledwo 3h?


e. żeby nie było, nie zjedz mnie malkos, że nie czytałem czy coś. najpierw graj na ffa, daj się tam poznać ludziom i potem leć po multi adma. jak dla mnie na dd2 i TP można Cie brać, póki na tym drugim serwerze ograniczysz swój mikrofon -,-

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 15 lut 2014, o 19:43

Co my mamy sie wypowiadac? Niech H@ podejma decyzje, moge tylko powiedziec, ze nie bylo przykrych incydentow z Toba, odkad odebrano Ci flagi.


Jestem na Tak.
Obrazek
Obrazek

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#11) Napisano 15 lut 2014, o 20:06

Wiem że nie mogę się wypowiadać , ale do @Tyloraaa na ffa chcesz dlatego że wiesz teraz sobie zaczne grać to wbije czasami i pomogę ogarnąć paru delikwentów :D Ale decyzje zostawiam h@ :)

Pozdrówka

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#12) Napisano 15 lut 2014, o 20:39

Cytat:
Jak Ci tylko przeszkadza to, że sobie śpiewa i dużo gada nie na temat to go sobie zmutuj a nie ograniczasz chłopaka i jego talent do śpiewania

To nie takie łatwe, ja np. nieraz mutuje Szakala jak wpada w szał paplania ale to działa tylko jak żyje, jak mnie zabiją to słyszę go czy tego chce czy nie. Dobrze że nie jest rudy i się nie obrazi :okok:

Co do rudego M to nie jest doskonały, nie jest nawet średni :wysmiewacz: ale za zasługi można mu dać, jak się komuś nie podoba jego frekwencja na FFA to niech to będzie Multi admin na próbe...

Kix

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 15
  • Dołączył: 12 lut 2014, o 10:10
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 2

(#13) Napisano 15 lut 2014, o 21:03

Fakty są takie ,że duzo ludzi gada nie na temat od tego macie ten zasrany team speak , a malkos przewodzi im truje pierdoły czasem takie ,że szok , wiec jesli ma być admin to niech nauczy sie wyrachowania i ograniczania tych bzdetów , oczywiscie to tyczy sie wszystkich "władz" paplajacych 3 po 3 bo on nie był/jest jedyny w tym ale to nie temat innego gracza wiec cisza o tym , jesli tylko ogarnie swoje paplanie to jestem jak najbardziej za , gram tu 2 dni ale jego glos i sposob podejscia wydaje sie "sympatyczny" nie wiem jak z decyzjami jako "wladza" ale to juz do ocenienia na służbie ; )


ps . szanse można dać każdemu , czas określi jak dana osobowośc ją wykorzysta.
Obrazek

Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#14) Napisano 15 lut 2014, o 22:03

Trochę jest to dziwne, że ciągle rezygnujesz, wracasz, rezygnujesz, wracasz itd. 5x :P Ja jestem na tak. Tylko jak widzisz, że na DD2 jest paru adminów to graj na FFA bo nie ma sensu 5 adminów na DD2 i 0 na FFA :)
Obrazek
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#15) Napisano 15 lut 2014, o 22:22

Irytująco zachowuje się na serwie.
Micro nadużywa do granic możliwości.
Niedługo znowu zrezygnuje z funkcji admina.

Malkos wiem, że robisz sobie jaja na serwie ale to co robisz strasznie irytuje. Są ludzie, którzy chcą pograć w spokoju, a nie wysłuchiwać jakichś pierdół przez micro. Ja osobiście nie przepadam za Tobą. Jeśli wydaje Ci się, że jesteś śmieszny to jesteś w błędzie. Chcesz multiadmina, no raczej to nie wypali. Admin na dd2 w zupełności Ci wystarczy. Tak JA WIEM, że masz ten swój staż odrobiony na lamersach co zaznaczałeś niejednokrotnie, ale CZAS to nie wszystko. Forum olewałeś bo nawet ssów nie chciało Ci się sprawdzić. Odchodzisz, pojawiasz się, jaja sobie robisz. Człowieku zdecyduj się. Czas dorosnąć i zachowywać się jak na obywatela MC Lamers przystało.

Wiem, że Malkos dostanie tego admina conajmniej na dd2, ale ja jestem na NIE. Przykro mi.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •