Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]BARTLOMIEJ[bg] - paranormal

bart1wow

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 10 lis 2013, o 19:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 7 mar 2014, o 14:15

Opis sytuacji: Ban został nałożony bezpodstawnie, prosze o dowód od admina paranormal najlepiej ssy z servera gdzie obrażałem gracza/y na serverze. Pozdrawiam


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: BARTLOMIEJ[bg]
SteamID/IP: STEAM_0:1:417302 / 46.149.222.104
Data: 06/03/2014 - 21:00:57 (16 godzin temu)
Powód bana: Obrazy
Admin banujący: @paranormal
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=66942
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#2) Napisano 7 mar 2014, o 14:42

paranormal zapewne przedstawi nam ss potwierdzajacy tego bana lecz jak dla mnie powinien on zostac. Powod? wczoraj sam biegales caly czas po mapie i prosiles zeby dac Ci perma. Zastanow sie co piszesz a potem skladaj odwolanie o bana
Obrazek

bart1wow

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 10 lis 2013, o 19:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 7 mar 2014, o 14:50

jakbyś nie wiedział to było dla beki. Dlaczego? stałem na respie 2 razy afk i dostałem bana po raz któryś z rzędu na kilka minut, za to ze stałem afk. Więc mówiłem żeby sie nie krępował i dał bana perma jak dają za darmo bany to perma też może. To jest polityka tego servera.

PS: Malkos również banuje i grozi banami za nic. Może sobie żartuje ale nie przystało na admina.

#Nikogo nie obrażałem na serverze, prosze podać sreeny z SERVERA LAMERS gdzie według was: Prosiłem o bana ssy poprosze i obrażanie na serverze. DOstane screeny z servera BAN będzie PODSTAWĄ do nie odbanowania mnie.

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#4) Napisano 7 mar 2014, o 14:52

Znając Ciebie drogi graczu musiałeś palnąć coś przez micro, a nie napisać. Na pewno paranormal coś musi mieć bo wątpie by bez podstaw tak Cię zbanował "gimbazo".
Byki z Afryki :D

Obrazek

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#5) Napisano 7 mar 2014, o 14:55

Zawracanie dupy - ciagle afkowanie na respie = ban. Jestes druga osoba ktora sie o to zali, wiesz ze muszisz afk, wpisz kill i idz na specta i po problemie. Ale ban jest za obraze wiec czekamy az paranormal wrzuci ssy
Obrazek

bart1wow

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 10 lis 2013, o 19:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 7 mar 2014, o 14:57

Szwagierka mógłbym być twoim ojcem więc panuj nad swoimi emocjami i nie obrażaj.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#7) Napisano 7 mar 2014, o 15:11

a ja Twoim dziadkiem

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#8) Napisano 7 mar 2014, o 15:17

Użytkownik bart1wow napisał:
Szwagierka mógłbym być twoim ojcem więc panuj nad swoimi emocjami i nie obrażaj.


Może i tak: nie wnikam. Ale ja cytuje to, co Ty mi powiedziałeś przez micro. I jest na to wielu świadków, a dla przypomnienia Twojej pamięci: GmBans/ban_list.php?bid=65772
Ostatnio zmieniony 7 mar 2014, o 15:22 przez Szwagierka, łącznie zmieniany 1 raz
Byki z Afryki :D

Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#9) Napisano 7 mar 2014, o 15:21

Bana za afk dałem Ci ja ponieważ kilka razy wcześniej dawałem Ci kicki za afk. Albo grasz albo sobie śmigasz po necie i nie zajmujesz slota. pozdrawiam
Pozdrawiam nOthinG :*

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#10) Napisano 7 mar 2014, o 15:21

Uuu, jak ja się ciesze, że dostałeś tego bana ziomuś. ;) nawet nie wiedziałem, że bartlomiej to Ty tiffany twister. Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile Ty razy obrażałeś na serwerze. (Przez mikrofon) I ile razy ja Cie upominałem? nie liczę. Ok mniejsza...
Te obrazy nie były na serwerze, lecz na steam. Pokazał mi ss i jak to czytałem to z uśmiechem i :facepalm:. Widać od początku tego ss'a, że jeszcze nie dorosłeś, bo takie teksty to ja słyszałem w gimnazjum. :D Twój poziom inteligencji widać pod piętami. Za godzinke wróci paranormal z roboty to pokaże nam jego wymarzony SS :)

Aa no i możesz sobie już szukać inną sieć.
Aż ide jeszcze raz sobie to przeczytać haha
Obrazek

alonso123

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 16 lut 2014, o 00:00
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 5

(#11) Napisano 7 mar 2014, o 15:53

ten typ to gorzej jak dziecko sie zachowuje pograc normalnie nie mozna bo pierdoli przez mikrofon jak glupi, gram tu od niedawna i jeszcze takiego dziecka nie spotkalem pozdrawiam

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#12) Napisano 7 mar 2014, o 15:56

Użytkownik bart1wow napisał:
Więc mówiłem żeby sie nie krępował i dał bana perma jak dają za darmo bany to perma też może. To jest polityka tego servera.

viewtopic.php?f=191&t=10109
Znowu kłamiesz? Niczego się nie nauczyłeś?

bart1wow

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 10 lis 2013, o 19:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 7 mar 2014, o 16:29

To co piszę z nim na steam to jest prywatna rozmowa. NIe ma prawa dawać perma za rozmowę prywatną która nie ma nic wspólnego z zachowaniem na serverze. Micro jest po to by gadać. NIe obniżałem nawet przez mikrofon nikomu. Rozmowa byla prywatna tak jakbym pisał z nim na poczcie czy na skype nie ma prawa dawać bana za coś co sie nie zdarzyło na serverze. Czekam na screeny z servera gdzie ubniżałem.
Narazie nie macie żadnych dowodów na to że ubniżałem na serverze.

Prywatne rozmowy nie mają wpływu na to co sie dzieje na serverze.

PS: Zawsze jak ci nie odpowiada masz opcję zablokuj tzn ktoś rozmawia ty nie słyszysz.

Twoje komentarze typu poziom inteligencji itp zachowaj dla siebie. Paranormala mam na steam we friends i chcialem mu udowodnic ze nie bedzie mi groził bo to czynił w prywatnych wiadomosciach i ja mu udowodnie że prywatne rozmowy nie mają zadnego wpływu na to co sie dzieje na serwerze tzn. Jak mu napisze "ale ty głupi jesteś albo jeb sie" na priv nie ma prawa mnie banować na serverach. To jest chore. Jak narazie proszę o ssy z serwerów jakichkolwiek bo dowodów 0.

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#14) Napisano 7 mar 2014, o 16:41

No ja Ci nie dam UB za takie teksty w moją strone. Bana na 1 dzień dostałeś za odzywki przez micro. Pytałem czy ktoś byłby moim świadkiem, zadeklarował się Mario i Nikos. Najpierw dostałeś bana na 1 dzień, ale po rozmowie na steamie ban został zmieniony na perma. Jeśli H@ stwierdzi, że rozmowa na steam nie może być brana pod uwagę to da Ci UB. Myślę, że tego nie zrobi bo takich ludzi jak Ty nam tutaj nie potrzeba. Powiadasz, że możesz być ojcem Szwagierki? To ile ty masz lat 40? I tak się zachowujesz? Żałosne. Miłego czytania naszej rozmowy życzę.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

bart1wow

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 17
  • Dołączył: 10 lis 2013, o 19:21
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#15) Napisano 7 mar 2014, o 16:57

paranormal Pani Szwagierka napisała do mnie "gimbus" sprawdź rozmowę kolego bo sami łamiecie zasady gry a grozicie innym. Mialem cie na steam juz jakis czas bodajze 2 miechy specjalnie uzywalem takich slow bo wiedzialem ze zrobisz ss. A dlatego żeby ci udowodnic ze nie masz racji ze dostane perma za rozmowę prywatną. Mikro jest od rozmowy nie ubniżałem nikomu a Szwagierka 1sza napisała i uraziła mnie pisząc "gimbus". Nie wiesz co to znaczy sprawdz w google, mnie to uraziło i to dla niej powinien iść BAN. Ja napisałem grzecznie dając do zrozumienia ze jestem starszy od niej.

PS: Gdzie screeny z servera gdzie ubnizam graczą??

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •