Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Malkosa

respect.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 95
  • Dołączył: 16 lut 2013, o 18:14
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#1) Napisano 18 mar 2014, o 19:06

Nick podczas gry: ` respect
IP/SteamID: STEAM_0:0:36228978
Data: 18.03.2014r.
Powód skargi i opis sytuacji: Bezpodstawny slay dla gracza + zbyt wysokie mniemanie o sobie przez to że ma się admina.

No więc zacznijmy. Początek nowej rundy, około 15 sekund po rozpoczęciu ja kupuje AWP i ją wyrzucam po czym kupuję sobie drugą. Admin Malkos chciał ją podnieś (tak samo jak i 2-3 innych graczy). Ale że nie mógł tego zrobić to informuje gracza/y że dostanie slaya jeżeli nie odda/zejdzie z AWP (nie wiem dokładnie jak to wyglądało czy gracz już podniósł AWP czy po prostu na niej stał a Malkos nie mógł go podnieść). Jak powiedział tak zrobił, więc moje pytanie brzmi z jakiej racji dostał slaya??
Nie było to przecież AWP Malkosa, a po 2 nawet jakby było jego to co z tego za takie rzeczy slay.

Zaczyna się od slaya za zabranie broni której się samemu nie kupiło. To może wkrótce za zabicie go będzie banował??

Jeszcze mały edit bo zapomniałem dopisać:
Słyszałem jak LeiTo mówił do Malkosa ze jest na niego skarga na forum. Malkos odpowiedział ze ma "Wbite w ta skargę i ze ludzie nie będą mu kradli broni"
LeiTo odpowiedział: "Że skoro bron leży na ziemie to każdy może ją podnieść i nie miał prawa dać mu slaya",
na co Malkos: ''Ta bron miała być dla mnie i moglem zrobić z nim co chciałem."


Screeny/demko: http://speedy.sh/pYFrX/2014-03-18-00002.jpg
Ostatnio zmieniony 18 mar 2014, o 19:18 przez respect., łącznie zmieniany 2 razy
Obrazek
"- Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście." - Kazimierz Górski

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#2) Napisano 18 mar 2014, o 19:11

Nick nie adekwatny do czynów , nie wiem czy jest to ujęte przepisem jakimś ale jakoś nikomu to nigdy nie przeszkadzało , że jak ktoś mówi że kupi broń a jakiś ziomek ją kradnie z pod nosa to nie jest fer . Odrazu mówie że było tak jak napisał ten konfident na górze , więc biorę to na klatę i jeżeli bardzo źle zrobiłem to prosze o pouczenie Naszej Kochanej Administracji wyższej odemnie :)

Pozdrawiam Malkosiak



Ty chyba jaja sobie robisz z tym co napisałeś że moge z nim robić co chce , jak masz zamiar tak kłamać to już możesz wyjśc slaynałem i jestem tego świadomy za co chciałem przeprosić a Ty mi tu wyjeżdżasz z jakimś wyimaginowanym tekstem? Daj screena albo sciagnij demko że takie słowa padły z moich ust a jak masz jeszcze jakiś problem i chcesz coś tu udowodnić swoimi kłamstwami to dawaj może w rl porozmawiamy? Cwaniaczek jakich mało , jak już tak chcesz się bawić to ja Ci też pokaże co pisałeś rano i nie dałem Ci jednak bana.

respect.

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 95
  • Dołączył: 16 lut 2013, o 18:14
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#3) Napisano 18 mar 2014, o 19:28

Malkos, zapytałem się czy ktoś chce broń. Nie wiem czy i ile osób się odezwało, że chce.
Kupiłem AWP i powiedziałem, że rzucam na resp. Nie było mowy o tym, że broń jest dla Ciebie, więc nie rozumiem za co slay.

No i proszę powstrzymaj się od komentarzy typu:
Użytkownik Malkos napisał:
Odrazu mówie że było tak jak napisał ten konfident na górze



Użytkownik Malkos napisał:
jak już tak chcesz się bawić to ja Ci też pokaże co pisałeś rano i nie dałem Ci jednak bana.

proszę daj screena co napisałem rano i nie dałeś mi bana.

Nie mówię, że nie bo wiem jaki jestem i zdarza mi się czasami "wybuchnąć".

PS. Jeżeli chodzi Ci o sytuację z Nikosiem to owszem jak mnie zabił to go obraziłem, co mu później powtórzyłem jak zginął. (nie pamiętam dokładnie co powiedziałem, ale nie było to nic strasznego) Jak widać nie raził do mnie urazy. Mogłeś mnie zbanować i miałeś do tego pełne prawo, ale tego nie zrobiłeś.

PS2. Jeżeli kłamię odnośnie rozmowy to może LeiTo się wypowie w tym temacie??
Obrazek
"- Jak się szczęście zaczyna powtarzać, to już to nie jest szczęście." - Kazimierz Górski

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#4) Napisano 18 mar 2014, o 19:34

Nie zrobiłem bo za długo Cię znam więc miałem do Ciebie pełen szacunek więc potraktowałem to jako żart , Acaba przeprosiłem za swoje zachowanie więc nie rozumiem powodu skargi , źle zrobiłem i mam tego pełną świadomość . :)

Pozdrawiam i do potem

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#5) Napisano 18 mar 2014, o 19:36

Mial prawo napisac skarge Malkosik. I pokaz nam w regulaminie gdzie jest napisane ze mozemy (my admini) slayowac za to ze ktos wzial bron? respect tak jak napisal rzucil ja swobodnie na respie i zglosilo sie kilka osob wiec kto pierwszy ten leszy. z ta rozmowa ze mna tez mielismy lekkie spiecie bo nie powinienes tak zrobic a Ty mi wmawiales ze ta bron byla dla Ciebie. Ja tu Cie nie oskarzam o nic ale odkad masz tego multi stales sie bardziej pewny siebie. ostudz sie troche bo tak jak szybko go dostales tak szybko mozesz go stracic.
Obrazek

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#6) Napisano 18 mar 2014, o 19:37

Użytkownik Malkos napisał:
a jak masz jeszcze jakiś problem i chcesz coś tu udowodnić swoimi kłamstwami to dawaj może w rl porozmawiamy? Cwaniaczek jakich mało , jak już tak chcesz się bawić to ja Ci też pokaże co pisałeś rano i nie dałem Ci jednak bana.


Co do pierwszego zdania.... Malkoś... :facepalm: :facepalm: nie mam nic do Ciebie ba można powiedzieć, że Cię lubię ! Ale po co ta spina ? I tak każdy wie, że nie jesteś silny a gruby haha haha
Co do drugiego zdania. Było trzeba banować gdy to pisał, a nie teraz przy skardze wysuwać jego przewinienia. W dodatku nie widzę, żeby rano coś pisał

Co do sytuacji... byłem przy tym i mogę powiedzieć, że nie było to fair z Twojej strony Malkoś. Broń leży i ktoś ją podniósł. Kto pierwszy ten lepszy, takie czasy ech...
Pozdrawiam nOthinG :*

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#7) Napisano 18 mar 2014, o 19:42

Ludzie to naprawde nie maja problemów :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#8) Napisano 18 mar 2014, o 19:45

Żebym ja takie problemy miała :D . Co do tematu to co zrobił malkos to ewidentne wykorzystanie swoich funkcji. Malkos jest wybuchowy, pójdzie pobiegać i mu przejdzie spinka. To jak kobieta w ciąży, jak bomba atomowa. :DTo moje zdanie z tego co przeczytałam tutaj. Nie byłam tego świadkiem, więc więcej się nie wypowiem.
Byki z Afryki :D

Obrazek

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#9) Napisano 18 mar 2014, o 20:22

Użytkownik LeiTo?! napisał:
Ja tu Cie nie oskarzam o nic ale odkad masz tego multi stales sie bardziej pewny siebie. ostudz sie troche bo tak jak szybko go dostales tak szybko mozesz go stracic.


Powiedziałem , że przesadziłem i przyznałem się do tego , a co do tego co napisałeś to napewno nie będziesz decydował o tym Ty tylko nasi Administratorzy. Ciekawe jak tą pewność siebie przekazuje , za krótko chyba jednak mnie znasz.

Ps. ja już się nie wypowiadam bo tylko powstają niepotrzebne spiny , ewentualne konsekwencje mojego głupiego zachowania przyjmuję na klatę :)

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#10) Napisano 18 mar 2014, o 20:31

No to chłopaki na zgodę dajcie sobie po razie i problem z głowy:)

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#11) Napisano 18 mar 2014, o 20:37

Cytat:
jeżeli bardzo źle zrobiłem to prosze o pouczenie Naszej Kochanej Administracji wyższej odemnie

Tylko ja tu drwinę poczułem haha

kapitan_hak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 81
  • Dołączył: 4 paź 2013, o 20:46
  • Lokalizacja: Łódź Metropolia
  • Postawione piwa: 25
  • Otrzymane piwa: 22

(#12) Napisano 18 mar 2014, o 20:39

Uwielbiam te melodramaty.

Obrazek

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#13) Napisano 18 mar 2014, o 20:40

Użytkownik Ned napisał:
Cytat:
jeżeli bardzo źle zrobiłem to prosze o pouczenie Naszej Kochanej Administracji wyższej odemnie

Tylko ja tu drwinę poczułem haha

Nie tylko Ty, to nie 1 taka sytuacja ze ktos pisze "dobra dajcie mi pouczenie i tak mam to w dupie" Chyba nasz kochany poison tak samo robil, nic do Ciebie nie mam malkos ale z tego co widac to Ci odpierdala.

Malkos

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 249
  • Dołączył: 23 paź 2011, o 22:15
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 13

(#14) Napisano 18 mar 2014, o 20:44

Aż się nie mogę powstrzymać , mam w dupie? Skąd Ty w ogóle możesz wiedzieć jakbym miał w dupie to bym się nie udzielał wcale nigdzie tu , mam świadomość , że jako Multi odpowiadam przed innymi. Po 2 jak nie masz nic ciekawego do wniesienia to nie wypowiadaj się.

Qel

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 88
  • Dołączył: 27 mar 2013, o 18:21
  • Postawione piwa: 11
  • Otrzymane piwa: 12

(#15) Napisano 18 mar 2014, o 20:47

Robie co chce, jakis typ tu wstawi obrazki a ja nie moge napisac co mysle, czlowieku. "No pouczcie mnie administracjo" czy wedlug Ciebie, tego nie mozna rozumic jako no dajcie mi upomnienie na ktore i tak sikam?

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •