Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Podanko Szajba

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#31) Napisano 4 kwie 2014, o 22:05

Nie ma co wspominać tych brudów z przeszłości, stało się i koniec. Szajba gra często na serwerze. Na forum też widywany. Myślę, że można by mu dać drugą szanse. :)
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#32) Napisano 5 kwie 2014, o 00:09

Nawet mimo że to jeden z pełzaczy respowych to jednak jako admin spisywał się dobrze i jeżeli oceniać tylko ten aspekt to admin mu sie należy, tak samo jak kary dla prowokatorów, chyba nie będziecie biegać za nimi miesiącami i cenzurować ich posty bo to parodia :sciana:

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#33) Napisano 5 kwie 2014, o 03:56

Ned, to nie chodzi o bieganie i cenzurowanie... Po prostu posty nie na temat najczęściej powodują spiny, kłótnie i inne nie chciane efekty. A to się odbija na graczach, gdyż jest to forum ogólnodostępne i tu trzeba pokazywać jakiś poziom.

Jak można, to nie usuwajcie tego posta, może ktoś jeszcze będzie się zastanwaiał dlaczego, to nie będzie trzeba każdemu z osobna odpowiadać :P.

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#34) Napisano 5 kwie 2014, o 09:14

Ciekawe kogo Poison nie oszukał ? Wszystkich oszukał, nawet administrację, więc nie wytykajcie tylko tych osób którzy odeszli wraz z nim.

Jestem na TAK
Obrazek

KLDzik

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 370
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 14:59
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 29

(#35) Napisano 5 kwie 2014, o 09:41

piszesz czy musimy wyciągać stare brudy. musimy. Też się wypowiem bo na bieżąco analizowałem sytuację z poisonem. Skoro ogłosiłeś że odchodzisz to odchodź. Mi byloby wstyd prosić znowu o admina na tej sieci. Skoro masz 28 lat to troche dziwnie się zachowałeś wtedy kiedy była akcja z poisonem. JA jestem na NIE. nie uważacie, że troche to wygląda "dawno nic nie mowiłęm, nie odzywalem się, moze zapomnieli to zloże podanie o admina bo fajnie mieć uprawnienia skoro zacząłem grać znowu na lamersach na dd2."?
Obrazek
Obrazek

<Szajba>

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 296
  • Dołączył: 19 gru 2012, o 01:18
  • Postawione piwa: 78
  • Otrzymane piwa: 36

(#36) Napisano 5 kwie 2014, o 09:56

Użytkownik KLDzik napisał:
piszesz czy musimy wyciągać stare brudy. musimy. Też się wypowiem bo na bieżąco analizowałem sytuację z poisonem. Skoro ogłosiłeś że odchodzisz to odchodź. Mi byloby wstyd prosić znowu o admina na tej sieci. Skoro masz 28 lat to troche dziwnie się zachowałeś wtedy kiedy była akcja z poisonem. JA jestem na NIE. nie uważacie, że troche to wygląda "dawno nic nie mowiłęm, nie odzywalem się, moze zapomnieli to zloże podanie o admina bo fajnie mieć uprawnienia skoro zacząłem grać znowu na lamersach na dd2."?


na lamersach gralem chlopcze caly czas, a niektórzy z tamtej sytualacji robia jakas zdrade stanu haha zastanowcie sie troche o co sie znowu szarpiecie ? "dawno nic nie mowiłem, nie odzywalem się, moze zapomnieli to zloże podanie o admina bo fajnie mieć uprawnienia skoro zacząłem grać znowu na lamersach na dd2."o czym mial ktos zapominac ? czy ja tu kogos zwyzywalem ? obrazilem Cie ? a moze ktos Ci kijek w czarne oko wsadzil ? to go wyciagnij a bedzie Ci sie lepiej zylo :)
Niektóre błędy aż rażą w oczy. Soni.
My kochamy ganje bardziej, niż Romeo kochał Julię
mamy przepaloną gardziel, dym oktawy generuje

Marihuana to nie tania dziwka do lansu,
to pożywka dla umysłu, droga do głębokich transów

Obrazek

ktos

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 661
  • Dołączył: 29 sie 2012, o 16:04
  • Lokalizacja: Rzeszów
  • Postawione piwa: 365
  • Otrzymane piwa: 141

(#37) Napisano 5 kwie 2014, o 10:02

Użytkownik KLDzik napisał:
piszesz czy musimy wyciągać stare brudy. musimy. Też się wypowiem bo na bieżąco analizowałem sytuację z poisonem. Skoro ogłosiłeś że odchodzisz to odchodź. Mi byloby wstyd prosić znowu o admina na tej sieci. Skoro masz 28 lat to troche dziwnie się zachowałeś wtedy kiedy była akcja z poisonem. JA jestem na NIE. nie uważacie, że troche to wygląda "dawno nic nie mowiłęm, nie odzywalem się, moze zapomnieli to zloże podanie o admina bo fajnie mieć uprawnienia skoro zacząłem grać znowu na lamersach na dd2."?


Jak Ty praktycznie w ogóle nie grasz na d2, to skąd masz wiedzieć czy dopiero zaczął grać, czy gra systematycznie ? Masz gametrackera, widać, że gra cały czas. :papa1:
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#38) Napisano 5 kwie 2014, o 10:30

To jest podanie na admina, a nie dyskusja nad starymy czasami. Proszę się tego trzymać! :P
Byki z Afryki :D

Obrazek

sp3ku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 167
  • Dołączył: 30 wrz 2012, o 13:49
  • Postawione piwa: 5
  • Otrzymane piwa: 10

(#39) Napisano 5 kwie 2014, o 11:15

Jestem na TAK. Lepiej dać mu drugą szanse bo może z tego wyniknąć więcej dobrego niż złego. A jeżeli będzie coś kombinował to odebranie mu praw to chwila.

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#40) Napisano 5 kwie 2014, o 12:35

Dajcie mu tego adma przyda sie,czesto jest na serverze.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#41) Napisano 5 kwie 2014, o 12:45

Ja również na tak. Przestańcie wyciągać to co było, Szajba ma swój rozumek i w porę to wszystko przemyślał.
Pozytyw. Przyda się.

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#42) Napisano 5 kwie 2014, o 13:08

Odpowiem szybko inni admini wrocili a sadze ze mieli wiecej do powiedzenia w tamtym temacie jak Szajba a do szajby najwiecej pijecie Szajba che pomagac czyli stara sie o adma a wy o czyms innym.
^SzAkAl^

TYLER

  • Awatar użytkownika

(#43) Napisano 5 kwie 2014, o 14:50

Aż mi się nie chce wykreślać postów, bo jest to zabieg idiotyczny.
Także więc. Wszyscy wiemy, że Szajba był adminem dobrym. Wiemy co się stało. Decyzja (ta naj naj, ostateczna) winna należeć do czerwonych. Jeśli oni uznają, że wszystkie grzechy Szajby odpuszczamy, to nie mam nic do tego.

Następne posty proszę, aby dotyczyły stricte podania Szajby jako admina, a nie tworzenie konwersacji, bo te posty będę usuwać, nie wykreślać.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron