Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]LAPA - cyRk.

ŁAPA

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 486
  • Dołączył: 3 lut 2013, o 18:36
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 170

(#1) Napisano 5 kwie 2014, o 21:31

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: LAPA
SteamID/IP: VALVE_ID_LAN / 178.36.0.138
Data: 05/04/2014 - 20:56:22 (6 minut temu)
Powód bana: Odpocznij.
Admin banujący: @cRk`
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=68300
Serwer: CS-Lamers [Dust2 Only][4Fun Lite] @Shooters.pl


Zero pretensji do Admina oczywiście,bo zrobił to co musiał(tak to rozumiem)
Jestem osobą,która ogólnie nie stosuje się do jakiegokolwiek systemu(zasad)------>Wszystko ma swoje granice.
Robię to,co uważam za stosowne.Mam Swoje zdanie.
Jak wcześniej wiele razy pisałem,pierwszy nie zaczynam.
Jeśli uważacie że bany dostaję słusznie...hmmmm.Macie Swoje zdanie.
Nie tylko ja to powiem(napiszę) że gracze typu ----->p4p,nikos,thor i wszyscy im podobni,nie wchodzą na serwer tylko i wyłącznie żeby pograć.
,,Miła atmosfera zapewni Ci spaniała zabawę,,---->Nie.....dopóki dzieci będą prowokować na Swój sposób.

Nie chcę dostawać kolejnych banów,a wiem ze nastąpią,bo po prostu jak Mi jakiś dzieciak uprzykrza grę to mu to napiszę.
(taki jestem)

Skoro atmosfera dla Mnie nie jest miła to powinienem zmienić serwer.Więcej tu nie zagoszczę.
Ale zastanówcie się ....kto tak naprawdę psuję tę atmosferę na serwerze.Pozdrawiam.
Chcesz ze mnie kpić?
Nie poczułem nic, daj bis
Nie powiedziałeś tego w ryj
To nie powiedziałeś nic

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#2) Napisano 5 kwie 2014, o 21:50

passion4profession (Team) wojtek ty kurva zyebie
passion4profession ryj kurvaq
passion4profession raperze zasrany
passion4profession lapa
passion4profession jak dziecko z downem
i mogłabym wklejać w nieskończoność (starczy sprawdzić logi).

Moje pytanie brzmi: DLACZEGO ON NIE DOSTAŁ BANA?
Niech się podpiszą ludzie, którzy mają go już dosyć.
Byki z Afryki :D

Obrazek

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#3) Napisano 5 kwie 2014, o 21:58

NO DZIECIAKI!
Stary staram się ignorować Twoje idiotyczne wpisy, ale wiesz... Co ostatnie takie płacze pisałeś na SB, mowiłeś jeszcze, że też nie będziesz odpisywać, a sam prowokujesz dalej, p4p też pisałem, żeby do ciebie już nie pisał, ale ty wolałeś go dalej prowokować. Pisałem tobie ostatnio wiele razy o tym, a ty i tak się smiałeś. Jak dla mnie to sam jesteś, że tak powiem dziwny. Jesteś takim cwaniaczkiem co przy adminach tak cichutko, przyliżesz się walniesz jakiś tekst a'la dorosły, a jak ich nie ma to jak już nie powiem kto piszesz.


A, jak dzis powideziałem mu grzecznie przez mikro, żeby znów nie zaczynał się spinać to wystrzelił z "nikos...zamknij pysk" i to za to chyba dostał bana.
Ostatnio zmieniony 5 kwie 2014, o 22:04 przez NikooS, łącznie zmieniany 1 raz

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#4) Napisano 5 kwie 2014, o 22:01

No dobra, ale dlaczego wypowiadasz sie w moim imieniu ze jestem dzieckiem, ze gadam bo nie mam zalozonego kaganca. Aby utrudnic mi gre: blokujesz, rzucasz flesze specjalnie kiedy gdzies "wbijam". Dzisiaj tak samo jak do Ned'a ciagle pisales: zamknij ryj dzieciaku, zamknij morde, nie masz kaganca i szczekasz. Świety nie jestes. ja juz bana dostawalem jak prowokowalem albo rzucilem ci flesza, przyszla i pora na Ciebie. A co do Szwagierki: wojtek blokowal i nie moglem wyjsc jak paka lezala. Pozniej to Lapa zaczynal mnie wyzywac od psa szczeniaka- nie wiem co mu w glowie siedzi. Napisal tez do mnie ze jestem "zje***** dzieckiem". :)) Aaaa i jeszcze. Kiedys cos wspominales ze juz nie bedziesz do mnie pisal. Codziennie cos zaczynasz.
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#5) Napisano 5 kwie 2014, o 22:06

Użytkownik p4p* napisał:
A co do Szwagierki: wojtek blokowal i nie moglem wyjsc jak paka lezala. Pozniej to Lapa zaczynal mnie wyzywac od psa szczeniaka- nie wiem co mu w glowie siedzi. Napisal tez do mnie ze jestem "zje***** dzieckiem". :)) Aaaa i jeszcze. Kiedys cos wspominales ze juz nie bedziesz do mnie pisal. Codziennie cos zaczynasz.


Ale od dostał bana jak widać. Mnie nie obchodzi czy to jest Łapa, Ja, jakiś wojtek bo nie powinieneś do nikogo tak mówić. Co innego przeklnąć, a co innego obrażać. Tą sprawę znam od kołyski praktycznie bo o niej słyszałam. Pewnie jesteś zdziwiony, że łapa dostał bana, bo kiedyś przy naszej rozmowie stwierdziłeś, że on ma u nas plecy bo wstawia rsy. Jak widzisz to nieprawda. Mówisz, że prowokuje, ale ja też zauważyłam u Ciebie prowokacje i to nie tylko na tle Łapy. Nie ma akcji, żebyś napisał: hahahha, czy głupie hasło. Tobie powinni dać bana na klawiaturę.
Byki z Afryki :D

Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#6) Napisano 5 kwie 2014, o 22:10

lubie sie smiac.
Obrazek

cRk` Szeryf miesiąca kwiecień (1)

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1279
  • Dołączył: 10 gru 2012, o 17:41
  • Lokalizacja: Nowa Dęba / Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 153
  • Otrzymane piwa: 152

(#7) Napisano 5 kwie 2014, o 22:19

A ja napisze jak się zachowałeś przed banem.
Cytat:
passion4profession - LAPA jedziesz na jakis turniej?
LAPA - na chuy sie udzielasz?
passion4profession - czemu jestes wulgarny

Wtedy nikos przez mikrofon powiedział coś w stylu: Lapa jak zwykle się spina
Cytat:
LAPA - nikos...zamknij pysk
LAPA - bo jestescie gimbusami ...trzeba do was w ten sposob:)

p4p mi pisał, że non stop piszesz jakieś wizwiska w strone innych graczy (Nie tylko p4p,thor i nikos, którzy Cię tak prowokują) i ja tego nie widziałem bo pomyślałem, że przesadza. Ale jak sprawdziłem logi to widziałem co pisałeś i jeżeli się to powtórzy to nie myśl, że to będzie ban na godzine.
Jesteś zbyt agresywny. Kto Ci coś burknie to od razu musisz zacząć swoje spiny. Nie wiem co z Wami zrobić, gorzej jak z dziećmi... :zalamka:
Nie odzywajcie się do siebie bo doprowadzacie tylko do jednego. Na początku na śmianie ktoś coś napisze/powie i któryś bierze na poważnie i się zaczynają kłótnie. :facepalm:
Obrazek

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#8) Napisano 5 kwie 2014, o 22:27

p4p i Nikos dlaczego wy zawsze jestescie wpakowani w jakies klopoty? Tak sami je przyciagacie? Moim zdaniem sami jestescie glownymi prowokatorami.. Nikos mowisz na lape..przedstaw nam dowody bo ja osobiscie nie wierze w to co piszesz a jezeli chodzi o p4p to Ty sie wkoncu doigrasz ale perma za swoje zachowanie. Jest na Ciebie tyle skarg ze ja nie wiem jak to mozliwe, ze Ty tu jeszcze grasz.

Lapa....

"Jestem osobą,która ogólnie nie stosuje się do jakiegokolwiek systemu(zasad)------>Wszystko ma swoje granice.
Robię to,co uważam za stosowne.Mam Swoje zdanie.
Jak wcześniej wiele razy pisałem,pierwszy nie zaczynam."

Smieszy mnie to co piszesz bo swiety nie jestes, chociazby pokazal to crk. Ja za takie cos dal bym Ci minimum dzien bo wiecznie sa z wami problemy.. Przypominam ze grasz na sieci serwerow ktora ma okreslony regulamin i Ty jak i kazdy inny gracz ma NAKAZ przestrzegania go, jezeli tak nie robisz to wróże Ci ze wkoncu mozesz wpasc :)
Obrazek

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#9) Napisano 5 kwie 2014, o 22:46

Dokładnie... p4p wiemy o tym, że nie lubicie się z LAPĄ, jednak jeśli można, to poruszymy Twój temat. Podejrzewam, że większość adminów z d2 ma już Cię dosyć, ciągłe te Twoje "hahahaha" i "hhahahahaaaahh" już wszystkim bokami wychodzi. Widać, że starasz sie nie obrażać w prost, ale to w końcu wyjdzie, jak sie ktoś wk*rwi i polecisz na tydzień, albo dlużej. Zauważyłem ostatnio, że sie "trochę" upokoiłeś, jednak jeżeli już idziesz w dobrym kierunku, to odpuść głupie komentarze nawet, jeśli ŁAPA Ci coś chamsko napisze. Postaraj nie wyśmiewać się z ludzi, normalnych graczy i również z pracy admiów, bo do tego też uwielbiasz się przyczepić.

ŁAPA ! Tobie też radze uważać na słowa. Jesteś starszy to ustąp, ktoś Cie obraża, dobiera się do Twojej twórczości to pokaż klase i zlej to ciepłym moczem. Pisanie "szczeniaku" w niczym Ci nie pomoże, tylko pogorszy sytuacje. Nie wiem, który z was zaczyna, ale powinniście zacząć się chociaż tolerować, bo do koleżeństwa to raczej za późno.

Dogadajcie się w końcu, albo przestańcie się do siebie odzywać. Dziecięce gadki już macie za sobą, więc pora na wspólną tolerancję.

p4p, Nikos, Thor- Ci panowie równo potrafią wk*rwić admina wiem to po sobie, ale błachostkami, których jest tysiące. Głównie szyderstwo.

Czekam na podzielność uwagi lub dyskryminację.
Obrazek
Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#10) Napisano 5 kwie 2014, o 22:51

Ja juz mialem sie zamiar do LAPY nie odzywac i tak zrobilem. Ale jak zaczyna pisac na czacie glownym np:" skad p4p moze to wiedziec jak jest dzieckiem" to mnie denerwuje i odpisuje. I mam dobry pomysl. Zmiencie RS bo mi ciagle o nim przypominaja.
Obrazek

LeiTo?!

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 348
  • Dołączył: 18 paź 2013, o 12:15
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 42

(#11) Napisano 5 kwie 2014, o 22:54

RS nie dlugo bedzie nowy wgrany wiec tym sie nie martw. Proponuje kazdemu z waszej "elity" przy kazdym wejsciu na serwer nagrywac demo...Jednak pierwsza rzecza ktora zrobcie to przestancie sie nawzajem prowokowac, zwracac na siebie uwage. Kilku adminow juz ma nerwy na krancu w waszej sprawie wiec w kazdej chwili mozecie sie grubo otrzasnac niespodzianka. Ja wam nie groze tylko ostrzegam :)
Obrazek

Conor McGregor

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 199
  • Dołączył: 21 kwie 2013, o 20:54
  • Postawione piwa: 41
  • Otrzymane piwa: 19

(#12) Napisano 5 kwie 2014, o 23:03

Dobra. Ja juz nie bede pisal do niego jak juz od dluzszego czasu i mam jedno pytanie. Jak zrobic podpis pod postem?
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#13) Napisano 5 kwie 2014, o 23:24

Dobra koniec zabawy. Następne przewinienia będą skutkowały banem na CO NAJMNIEJ tydzień! Dotyczy to p4p, Nikosia, Thora i ŁAPY. Chociaż jeśli chodzi o Łapę to przy mnie nie zachowuje się tak arogancko jak piszecie, ani razu nie widziałem aby kogoś obraził. Może kiedy ja gram to zachowuje się "normalnie". Do tej fantastic four dorzuciłbym jeszcze FaRmEra. Także mamy FF - Fantastic Five. Pilnujcie się chłopaki bo jeśli dalej tak będzie to odpoczniecie sobie od lamersów :) Pozdrawiam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •