Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Fix to Mix - karri

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#16) Napisano 25 cze 2014, o 16:05

Cienie zaznaczyłem na screenie wrzuconym wyżej, więc co mam Ci tłumaczyć?

SS zniknął więc wrzucę Ci jeszcze raz, tym razem linka:
http://screenshooter.net/100010722/ywmmsxs

Możliwe, że twoja grafika jest tak bardzo beznadziejna, że to jej efekt, ale jak chcesz wytłumaczyć tę czarną kreskę poniżej? Na ss admina nic tam nie ma.

W momencie podejrzanego ss tak to wygląda.

3 minuty? Są do tego odpowiednie programy.

Nie rozumiem tylko dlaczego się spinasz jakby ktoś Ci właśnie matkę zabił. Jeśli grałeś czysto to nie masz się czym martwić.

Ja niestety demka nie rozpiszę, bo jutro mam egzamin na technika.
Obrazek

Fix

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 5
  • Dołączył: 24 cze 2014, o 14:52
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#17) Napisano 25 cze 2014, o 16:14

Ty masz admina i tych trzech u góry nie umiesz nazwać po prostu pixelami? Jak widzisz podobne rozmycia mam na każdej texturze, objedz każdy screen co do centymetra. Za każdym tym pixelem jest zamazany ludek, mam wh. Przyznaję się.

A tak na poważnie kretynie, bo mnie znów z równowagi gówniarzu wytrąciłes. To jak dobrze widzisz na SSie admina masz włączone pierdolone ESP, czy na tym samym screenie, tam gdzie są ponoć "cienie" widnieje prostokącik który pokazuje gracza? NIE, NIE MA.
Nadajesz się do komisji Macierewicza, tysiąc teorii spiskowych a do tego idiotyzm, którym napawasz na lewo i prawo.

A to czarne co jest zaznaczone, czyli czwarty obszar który pokazałeś, to nie mam pojęcia. Na SSie admina masz w tym samym miejscu strzały. Więc w mojej rozdzielczości mogło się to zamazać. Dajecie UB, albo zamknijcie temat. Ja już nie mam zamiaru napisać żadnego zdania tłumaczącego się. Debilizm powyższego "admina", pokazuje że tu raczej nie warto czekać na UB, bo tu screeny co mapę będą robione... Pozdrawiam was gorąco.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#18) Napisano 25 cze 2014, o 17:46

Ub najprawdopobniej byś już dostał wcześniej ale twój brak kultury przedłuża ten proces. Obronił moje zarzuty, Można dać UB z mojej strony.
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#19) Napisano 25 cze 2014, o 18:02

Wspólnie z cRk` i paranormalem przeglądneliśmy te ss. Mnie ta kreska zdziwiła jednak cRk` mnie wyprowadził z błędu, że może to być łuska pocisku, dlatego nie ma jej na innych SS. Dlatego uważam te screeny za czyste. Póki co Fix poczeka sobie 1h za wyzwiska po czym będzie miał UB.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •