Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Plugin kill_assist

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#1) Napisano 12 lis 2014, o 11:49

Będąc nie raz na serwerze słyszy się, że inny gracz dobił naszego fraga. No cóż, przyznajmy się jest to wkurzające. Posiedziałem na necie i znalazłem jeden konkretny link z pluginem: http://multi-head.pl/topic/32975-cs-16-plugin-kill-assist-asysty-po-zabiciu/ .
Gość w swoim poście krótko i na temat pokazał o co z nim chodzi. Patrząc na to, że nasz ranking to nie są fragi tylko punkty, przyznam się szczerze i bez bicia, nie wiem jak owy plugin będzie rozdawał punkty za fragi. Ale tutaj może zadziałać metoda "prób i błędów". Czyli jak nie sprawdzimy to się nie dowiemy.

Reasumując, moja propozycja jest następująca: Proszę aby wypowiedzieli się nie tylko admini, ale również gracze to po pierwsze primo. Po drugie pisząc odpowiedzi na ten post wstrzymujcie się od głupich dogadywań i hejtów. Proszę o konkretne odpowiedzi i głosowanie jak na admina: Czyli Jestem "za" lub "przeciw", oraz gdy ktoś ma taką potrzebę wyrażenie swojej opinii.

Dziękuje, dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#2) Napisano 12 lis 2014, o 12:13

Czyli jak to działa, bo nie rozumiem :D Jakaś zielona jestem w tym temacie..
To działa tak, że jak jest koleś 100 HP i jeden gracz zabierze mu 60 HP a drugi 40 HP to obydwaj dostają po fragu?

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#3) Napisano 12 lis 2014, o 12:16

Użytkownik caarola napisał:
Czyli jak to działa, bo nie rozumiem :D Jakaś zielona jestem w tym temacie..
To działa tak, że jak jest koleś 100 HP i jeden gracz zabierze mu 60 HP a drugi 40 HP to obydwaj dostają po fragu?

Zależy jak ustawisz. Taka propozycja się pojawiła bodajże na TP kiedyś. Ciekawe jakby to wyglądało z HLStatsX ;P

amx_killassist_enable 1 0 - Wyłączony/Włączony / 1 - z DeathMsg / 2 - Włącz wiadomości na HUD

amx_killassist_mindamage 50 Ile obrażeń musi zadać drugi gracz aby był współsprawcą zabicia (1-9999).

amx_killassist_givefrags 0/1 (domyślnie 1) czy dać graczowi asystującemu fragi

amx_killassist_givemoney 300 czy dać graczowi asystującemu pieniądze za zabicie, 0 - nie daje, 1 lub więcej odpowiada za to ile ma dawać pieniędzy (1-16000$)
ObrazekObrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#4) Napisano 12 lis 2014, o 12:16

Pomysl wg mnie dobry, bo np. ja - urodzony i wykfalifikowany snajper, niestety troche pechowy... czesto trafiam w nogi. A podejdzie taki pierwszy z brzegu btK, rzuci HE i fragi jego... Pozniej szpan i lans na top1, chociaz oboje wiemy, ze to jest nie adekwatne do umiejetnosci... No ale zejdzmy z chlopaka bo Mu tlenu braknie...
Wg mnie, jezeli cos takiego zostanie wprowadzone to powinno przyznawac pkt, fraga i inne gadzety temu kto zbije wiecej dmg danemu celowi. Ogolnie pomysl uwazam za dobry, tylko trzebaby go bardziej dopracowac, a nie takie zwykle po fragu dla kazdego chociaz jeden zbil za 80, drugi za 14 a trzeci z HE dobil za 6 i wszyscy trzej po pkt :) O wlasnie, propo pkt. Mozna by je dzielic jak np. za takiego btK jest 10 pkt to proporcjonalnie do obrazen np 7-3 pkt. O ile to jest wykonalne :)
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#5) Napisano 12 lis 2014, o 12:20

Użytkownik _eXe_ napisał:
Ogolnie pomysl uwazam za dobry, tylko trzebaby go bardziej dopracowac, a nie takie zwykle po fragu dla kazdego chociaz jeden zbil za 80, drugi za 14 a trzeci z HE dobil za 6 i wszyscy trzej po pkt :)


Dobrze to ująłeś kolego

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#6) Napisano 12 lis 2014, o 12:21

A Ja jestem na nie,im mniej pluginow i innych pierdulek tym gra lepsza plynniejsza.Zreszta trafisz to masz fraga,xd

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#7) Napisano 12 lis 2014, o 12:23

amx_killassist_mindamage 50 Ile obrażeń musi zadać drugi gracz aby był współsprawcą zabicia (1-9999).

nie wiem czy macie problem z czytaniem, ale jak ktoś jebnie za 6 to nie dostanie asysty. ustawia się minimalną ilość obrażeń np. 50.

exe wali gościa w łydkę za 81, carola rzuca granatem za 18, a botek jebnie za 1dmgi zabije. to carola nie dostanie asysty. nie ma janusza, żeby dostała ; D
Ostatnio zmieniony 12 lis 2014, o 12:24 przez TYLER, łącznie zmieniany 1 raz
ObrazekObrazek

Latający Mnich

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 182
  • Dołączył: 17 lip 2014, o 20:47
  • Lokalizacja: Opolskie
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 12

(#8) Napisano 12 lis 2014, o 12:24

exe dobry pomysł ale wydaje mi się , że za dużo z tym rozdrabnianiem roboty by było :P Z drugiej strony Kasia też ma dużo racji. Na ffa by mogło być bo to przecież też + 4fun xD

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#9) Napisano 12 lis 2014, o 12:26

Na nie, grałem na serwie z tym pluginem i jest to tak chujowe, że aż boli ..... Sorry za dosadne słowa ale inaczej cięzko mi to skomentować. Najlepiej jest jak jest teraz.
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#10) Napisano 12 lis 2014, o 12:30

TLR gralem kiedys na takim serwie, gdzie wlasnie takie patenty byly... Trafilem gostka za 1dmg z HE przez 3 sciany a i tak po 10 sekundach jak juz padl to fraga Ci naliczalo i dlatego pisze, ze to bylaby lipa :)
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#11) Napisano 12 lis 2014, o 12:32

Zawsze jak jest jakaś propozycja nowego pluginu to znajdą się osoby, które będą na nie bo ku#wa lagi...
Jestem za wprowadzeniem asyst na serwer przynajmniej na próbny tydzien. Po tygodniu powstałby odpowiedni temat z ankietą czy zostawić plugin czy wywalić.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#12) Napisano 12 lis 2014, o 12:40

Użytkownik SivHDfollower napisał:
Na nie, grałem na serwie z tym pluginem i jest to tak chujowe, że aż boli ..... Sorry za dosadne słowa ale inaczej cięzko mi to skomentować. Najlepiej jest jak jest teraz.



Popieram kolegę :P Z tego co pamiętam to asysty do ranku nie dodaję, a po połowie mapy większość graczy będzie miało po ponad 70 gdzieś zabić jak nie więcej, a to trochę nie będzie wyglądało.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#13) Napisano 12 lis 2014, o 12:46

Ogólnie paranormal napisał coś o czym zapomniałem. Można wprowadzić na okres próbny, bo nie wszyscy grali na takich serwerach gdzie jest ten plugin. Czekamy jeszcze na opinie innych no i oczywiście czerwonych.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#14) Napisano 12 lis 2014, o 12:53

Wy nie macie pojecia jakby to działało. Po prostu po naciśnięciu Tab byłaby dodatkowa rubryka z ASYSTAMI. Teraz są tylko Kill i Death. Z pluginem byłoby Kill Asysta Death. Punkt w rubryce Asysta można zdobyć jeśli komuś zadasz minimum 40 czy 50 hp.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

TYLER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 164
  • Dołączył: 20 sie 2014, o 21:41
  • Postawione piwa: 52
  • Otrzymane piwa: 32

(#15) Napisano 12 lis 2014, o 12:55

no chyba nie para ; D
ObrazekObrazek

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •