Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na admina Ruda tanczy jak szalona

Rura tanczy jak szalona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18 gru 2014, o 14:04
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#1) Napisano 18 gru 2014, o 14:11

Nick podczas gry:Rura tanczy jak szalona
IP/SteamID:tentypol@gmail.com
Data: 18.12.2014
Powód skargi i opis sytuacji: Mianowicie powyżej wymienony admin prosi mnie o zmiane nick ? i kikcuje mnie z gry z tego co wiem to nie ma takiego prawa. W regulaminie nie ma nic wspomnianego na temat tej sytuacji. Mało tego dostałem bana na 5 minut tylko pytam za co ? Liczę na wyjaśnienie tej sytuacji i wyciągniecie konsekwencji w stosunku do tego dziecinnego zachowania wyżej wymienionej pani "dziecko" admin. Nick nie jest obraźliwy i nie ma nic wspólnego z pania "dziecko" admin która chyba rozbujane ego i brakuje dystansu do siebie.

Pozdrawiam nie serdecznie !
Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#2) Napisano 18 gru 2014, o 14:18

email jako Ip no no :D Wariat z Ciebie :D Jednak jak Ona była dzieckiem toś Ty jeszcze w gumie na łące leżał więc nie wyzywaj :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#3) Napisano 18 gru 2014, o 14:21

Dzień dobry, z tego co MI Wiadomo administrator miał prawo to zrobić, jeśli prosił Cie o zmianę nicku, wywnioskował ,że masz nick podobny do jego. w Pełni miał takie prawo i możesz znalezc poprzednie tematy były już takie akcje. Tym bardziej ,że Ruda prosiła Cie byś zmienił, robiłeś wszystko by sie upodobnić . Wiem bo pisała czy może to wykonać do mnie. Tak więc może nie rób adminom na złość daj nam pracować, a problemów miał nie będziesz. Prosiła o zmianę nicku bo jej wadzi to ,że masz podobny nick to zmień. Dziecinne zachowanie było Twoje, bo jeśli ktoś Cie o to prosi, lecz nie rozumiesz.. Wyciągnęła konsekwencje na TWOJĄ PROŚBE :)
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 18 gru 2014, o 14:23

Logi z czatu gracza Rura tańczy jak szalona

2014-12-18 12:39:38 grube prosie to jest ona.
2014-12-18 12:39:23 rura piszczy jak szalona.

Nie wiem czy wiesz, ale ludzie kojarzą mój nick z Rudą, mną, z Karoliną. Prosiłam Cię o zmianę nicku bo mnie w jakimś stopniu obraził.
Poza tym skąd taki pomysł na nick? Dostaleś kiedyś ode mnie bana , że postanowiłeś nazwać mnie RURĄ , bo tak w mojej ocenie sytuacji wygląda.
Bana przedłużę jeszcze na 24h po tym co przedstawiłam wyżej.

+ 2014-12-18 13:03:02 sprobuj mnie wyrzucic tylko.

+ ....pania "dziecko" admin która chyba rozbujane ego i brakuje dystansu do siebie.

Dodam jeszcze, że nick "Ruda tańczy jak szalona :3" jest kojarzony ze mną, ze stałym graczem serwera i jeżeli ja jako admin proszę cię o zmianę to to wykonaj. Nie podoba mi się ten nick, bo na siłę upodabniałeś go do mojego , wprowadzasz ludzi w błąd, a do tego piszesz, że jestem dzieckiem.
Tak jak kolega napisał kiedy ja byłam dzieckiem to Ty srałeś w pieluchu sądząc po Twojej inteligencji i problemem z wykonania prostego polecenia jakim jest zmiana nicku. Nie podoba się? Idź grać gdzie indziej na takim nicku, bo na lamerskim dd2 jeżeli zobacze taki nick znowu to będę banować. Do skutku. Tyle.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#5) Napisano 18 gru 2014, o 14:30

Dobra. Hmm powiem krótko bo zaraz praca. Wiedząc, że jest taki gracz jak "Ruda tańczy(...)" chamsko chciałeś bodajże sprowokować ową osobę, czekaj jak to napisałeś "Panią dziecko" (mam małe te że we, bo albo pani, albo dziecko- sam pewnie nie jesteś starszy). Nie wiem jak wyglądała sytuacja na serwerze, ale say można sprawdzić bez problemu. Pokuszę się jutro o sprawdzenie demka, jak sytuacja wyglądała. Tak owszem możesz powiedzieć, że jest to inny nick, aleeee, jako nawet jako dziecko, bądź dorosła osoba (18+ bo ta jest w prawie Polskim), masz swój rozum i prowokując innych takim zachowaniem powinieneś liczyć sie z konsekwencjami, które jak dla mnie i tak są małe :) 5 min!? W momencie, kiedy dodawałeś ten temat skargi ban minął 2 razy :)

Po kolejne primo, skarga nie jest napisana zgodnie z wzornikiem i tu kolego tez odniosę się do regulaminu jak Ty :) Proszę o zamknięcie tematu przez uprawnione do tego osoby.

Dziękuje, dobranoc :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Rura tanczy jak szalona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 18 gru 2014, o 14:04
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 1

(#6) Napisano 18 gru 2014, o 14:33

Po pierwsze primo nie miałem pojęcia że gra tutaj osoba o nicku Ruda tanczy jak szalona
Po drugie 2014-12-18 12:39:38 grube prosie to jest ona.
2014-12-18 12:39:23 rura piszczy jak szalona. W obu tych zdaniach nie jest nic wspomniane o tobie, więc nie wiem po co to wklejasz zdania wyrwane z kontekstu.
Pisałem to sam do Siebie nie pisałem do Ciebie tego nawet nie wiedziałem że jesteś na grze.
Po trzecie teraz każdy bedzię bronił pani admin bo lojalność musi być. Ciekawi mnie gdyby zwykły szary gracz miał taką samą sytuacje i nie podobało by mu się to że ktoś ma podobny nick do niego to czy admin by też go kickał, banował itd. ?
Uważam że Wy admini uważacie się za nie wiadomo kogo. Ruda sama mówiłaś na grze że "pierd... cię to" po czym zaczełaś mnie kickować. Zastanwiające ani razu Cię nie uraziłem a Ty teraz próbujesz manipulować faktami. Niech się wypowie jozef w tej sprawie on to słyszał wszystko .

Ps zwracając się dziecko miałem na myśli jej STAN UMYSŁU A NIE WIEK !!

Nie miałem na celu nikogo prowokować i nie prowokowałem jak miałem zaragować skoro w 5 minut dostałem kicka?
Nie wiem po co jest ten temat skoro Wy i tak wszystko przekręcie na swoja korzyści i oczyścicie każdego kto jest w waszym teamie.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#7) Napisano 18 gru 2014, o 14:38

Moim stanem umysłu to się nie przejmuj bo napewno jest lvl wyżej od Twojego.

Józef będzie naprawdę obiektywnym świadkiem w tej sprawie zwłaszcza po wczorajszej sytuacji, gdzie mówił na mój temat różne niestosowne rzeczy z innym graczem i moją uprzejmością jest, że nie dostał bana i tam dalej gra za to co wczoraj mówił. Znajdź sobie inny nick i po kłopocie. Zabierasz swój czas i mój na tę bezsensowną dyskusję.

Jeżeli jakiś zwykły szary gracz ma nick podobny do admina a były takie sytuacje to po prostu NORMALNY człowiek zmienia po tym jak ktoś go prosił.
Gówno prawda, że nie widziałeś że gra tu taka osoba, bo wczoraj grałam na serwerze przez jakieś 5 min i widziałam ten nick, także tutaj sam sobie strzeliłeś w kolano.

2014-12-18 13:03:02 sprobuj mnie wyrzucic tylko. ---- chciałeś sprawdzić moją cierpliwość? Sprawdziłeś :) nie jestem za cholerę cierpliwą osobą i nie toleruje i nie znoszę chamstwa , tym bardziej jeżeli ktoś jest chamski celowo.

Aktualnie masz bana na dzień za to "grube prosię" wiec jak już Ci się skończy ten ban to pomyśl nad zmianą nicku,bo Ci nie potrzebne następne bany prawda?
I przypominam INNY nick ... z wyłączeniem słów : rura, ruda, tańczy ,szalona .
Żegnam.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#8) Napisano 18 gru 2014, o 14:46

Domagałeś się jeszcze wypisku z regulaminu, a proszę Cię bardzo. Grube prosię zawsze ubezpieczone:

11. Zakaz używania nicków niepoprawnych politycznie, obraźliwych zarówno w stosunku do graczy jak i o treści rasistowskiej/homofobicznej, reklam serwerów itp.
12. Podszywanie się, a także upodabnianie się do innych graczy, Adminów jest zakazane.

jozef

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 13 lis 2014, o 01:28
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 1

(#9) Napisano 18 gru 2014, o 14:49

hmmmm Carolo czy możesz zacytować moje niestosowne słowa które na ciebie mówiłem? A jeśli chodzi o sam temat można byłoby by uniknąć wszystkich tych cyrków jeżeli Carola podałaby powodu dlaczego rura nie może mieć takiego nicku tylko kikować powodem zmień nick!
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#10) Napisano 18 gru 2014, o 14:51

12. Podszywanie się, a także upodabnianie się do innych graczy, Adminów jest zakazane.

Wszystko wyjaśnione, dziękuje miłego dnia
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 18 gru 2014, o 14:52

Użytkownik jozef napisał:
hmmmm Carolo czy możesz zacytować moje niestosowne słowa które na ciebie mówiłem? A jeśli chodzi o sam temat można byłoby by uniknąć wszystkich tych cyrków jeżeli Carola podałaby powodu dlaczego rura nie może mieć takiego nicku tylko kikować powodem zmień nick!


oddzielny temat , nie będę tego tu rozstrząsać.

Prosiłam normalnie jak człowiek człowieka? Nie chciało sie posłuchać, to masz babo placek. Idź okna umyj, pomóż mamie posprzątać w domu bo święta idą, ja też się tym zajmę po tym jak skończy się ta bezsensowna dyskusja. Odpoczniesz sobie, zmienisz nick (jak nie to dalej będziemy się bawić :D ) i wszystko wróci do normy..

Do zamknięcia. Wyjaśniłam.

jozef

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 13 lis 2014, o 01:28
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 1

(#12) Napisano 18 gru 2014, o 15:01

Carolo Prosiłaś wiem. A ta Osoba pytała się z jakiego powodu lecz ty w zaparte masz zmienić nick i koniec a wystarczyło wyjechać tej osobie paragrafem z regulaminu i koniec tematu . Bez tych cyrków
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#13) Napisano 18 gru 2014, o 15:04

A to ja odstawiłam cyrk czy on? Widział że mam taki sam nick to chyba normalne dlaczego proszę? Ponadto pisałam na hud, że ma zmienić nick bo podobny i mnie obraża.

masz kochany józku :

2014-12-18 13:06:02 i ludzie znaja mnie pod tym nickiem i kogos w blad wprowadzasZ?.
2014-12-18 13:05:52 bo mam taki sam nick prawie.
2014-12-18 13:05:46 a moze mnie to obraza? :).

Wystarczy? Bo poszłabym pograć normalnie ;) Do zamknięcia.

jozef

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 13 lis 2014, o 01:28
  • Postawione piwa: 22
  • Otrzymane piwa: 1

(#14) Napisano 18 gru 2014, o 15:16

A czy ja napisałem że to ty odstawiasz cyrk? Ja między waszymi nickami widzę ogromną różnicę a jeśli ktoś tego nie widzi to jest tej osoby problem!A z Obrażaniem masz rację to co ta osoba pisała to był chamskie!
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#15) Napisano 18 gru 2014, o 15:17

odemnie bys dostal bana za podszywanie sie i za obrazliwy nick ale nie na 5 min
^SzAkAl^

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron