Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[DD2]FaRmEr Moge dostac ostatnia szanse ;)

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#31) Napisano 19 gru 2014, o 00:56

Siv to Twoim zdaniem DD2 to obora tak?? To ciekawe jak nazwiesz graczy i adminow tam grających?? Teraz Ci powiem jedno i walą mnie opinie innych. Wkurwiles mnie tym postem. Chcesz olac ten serwer proszę bardzo mnie to wali czy wchodzisz na niego czy nie.. Zrzeknij się Multi i zostań tylko adminem FFA. Właśnie pokazałeś jakie masz podejscie do serwerów. Bo po cholerę Ci wladza na obu jezeli jeden masz w dupie za przeproszeniem. Jest wiele innych adminow którzy dbaja o DD2. I w 100%- tach wykonują swoja prace należycie. Tyle co do Twojej wypowiedzi bo szkoda mi czasu na takie cos.

Co do Farmera, Lysy i reszta się wypowiedzieli. Czas go zbanowal i Czas jak tak zadecyduje to da mu UB. Tyle.

Dziekuje, dobranoc.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Czas ponoc goi rany Nagroda (1)

    Admin serwera:
    DD2, FFA, DM, ABW CSL

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1093
  • Dołączył: 1 lut 2014, o 17:57
  • Lokalizacja: Łódź
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 407

(#32) Napisano 19 gru 2014, o 01:25

Nie czas żałować róż, gdy płoną lasy - Jestem na NIE i robię to dla graczy nie dla siebie bo jak dla mnie on może być bo nie boli mnie to jak mnie określał a to że inni muszą słuchać i użerać się z nim, zresztą ten kto był wtedy obecny wie jak to wyglądało, nie wierze w jakieś śmieszne poprawy po tylu banach w amx. Tyle ode mnie.
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, o 01:37 przez Czas ponoc goi rany, łącznie zmieniany 3 razy

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#33) Napisano 19 gru 2014, o 01:29

Hue Hue ja jestem oczywiscie za UB, widze co niektorzy biora sb zbyt wiele do serca tutaj- jakby to mialo byc podanie to jakiejs partii politycznej :P To jest tylko net gdzie czlowiek nie odczuwa poczucie drugiego czlowieka i przez to traci dystans/szacunek, a co powiecie na to, ze dajmy na to rok temu, wyzywalem h@ od... juz nie bd pisał ;) dostalem szanse i dzieki niej wiele zrobilem dla serwera xd takze Łysy- masz na niego wyjebane (domysł) wiec daj chlopaczynie UB, a moze jeszcze kiedys razem na dziewczyny pojdziecie, Siv- twoje słowa mnie dobiły... Obora? Farmer sprzata w oborze wiec juz mamy zadanie dla niego ;)

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#34) Napisano 19 gru 2014, o 01:57

Temat jeszcze powisi do piątkowego wieczoru gdyby ktoś jeszcze chciał coś konkretnego dodać.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#35) Napisano 19 gru 2014, o 03:16

Użytkownik Verona napisał:
Co do Farmera, Lysy i reszta się wypowiedzieli. Czas go zbanowal i Czas jak tak zadecyduje to da mu UB. Tyle.

To jest linia adminów czy sam tak "zarządziłeś"? Bo akurat najgłupsze co można wymyślić to bycie sędzią w swojej sprawie. Admini serwera powinni mieć zakaz decydowania czy współdecydowania w sprawach związanych ze skargami na nich, czy sprawach własnych sporów z userem (tak sie stało w chwili gdy obrażony został również Czas) a wy tu jeszcze chcecie od nich uzależniać decyzje. Wyrok powinien wydać któryś z czerwonych a nie łysol nawet jeżeli jest super mega obiektywny choć oczywiście jego opinia powinna być mocno wzięta pod uwagę... Nie zauważacie śmieszności w tym przypadku że Farmer się burzy dostaje wyrok na serwie od Łysola po czym skarży się na forum i co znowu wyrok wydaje łysol?

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#36) Napisano 19 gru 2014, o 08:54

Najdziwniejsze w tej sprawie jest to, że Foka ma dziewczynę i że Ned mądrze powiedział. Nie spodziewałabym się :D
Byki z Afryki :D

Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#37) Napisano 19 gru 2014, o 09:44

Ja to tylko jestem ciekawa, który mądry (po tym jak Farmer dostał perma od Krystiana) odbanował Farmera? :nie wiem:
Krystian go potem znowu musiał zbanować. W bansie wszystko widnieje :) To jest właśnie kolesiostwo...

Bo ktoś go kurcze perfidnie odbanował myśląc, że nikt nie zauważy i tu się zgadzam z Sivem.

A co do samego Farmera : wymuszane przeproszenie? Serio? :facepalm:

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#38) Napisano 19 gru 2014, o 13:30

W ramach sprostowania bo widzę, że nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski z wypowiedzi innych. "Obora" to bedzie na DD2 jak pozwolicie na wydarzenia takie jak to dotyczące tej skargi. Niektórym trzeba wszystko tłumaczyć bo widać metafor na polskim jeszcze nie było ...
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#39) Napisano 19 gru 2014, o 14:15

Użytkownik Ned napisał:
To jest linia adminów czy sam tak "zarządziłeś"? Bo akurat najgłupsze co można wymyślić to bycie sędzią w swojej sprawie. Admini serwera powinni mieć zakaz decydowania czy współdecydowania w sprawach związanych ze skargami na nich, czy sprawach własnych sporów z userem (tak sie stało w chwili gdy obrażony został również Czas) a wy tu jeszcze chcecie od nich uzależniać decyzje. Wyrok powinien wydać któryś z czerwonych a nie łysol nawet jeżeli jest super mega obiektywny choć oczywiście jego opinia powinna być mocno wzięta pod uwagę... Nie zauważacie śmieszności w tym przypadku że Farmer się burzy dostaje wyrok na serwie od Łysola po czym skarży się na forum i co znowu wyrok wydaje łysol?


Po 1-sze primo- Sprawa nie dotyczy mnie ale mimo tego mogę się wypowiadać i wyrażać swoje zdanie. Szczególnie w tym dziale "ODWOŁANIA", jak również w skargach na Adminów i Graczy. Gdyż każdy ma takie prawo, a szczególnie osoba, która jest oskarżycielem i oskarżonym. Reszta to są świadkowie. Dzięki ich wypowiedziom można czasem dowiedzieć się więcej niż od ww osób.
Po 2-ie primo- Tak sam tak zarządziłem bez konsultacji z innymi, ale to jest wywnioskowane po postach, które były pisane wyżej. Jak również jest to w formie propozycji :) Co do reszty tej wypowiedzi, sam sobie przeczysz. Albo jak to napisałeś "wyrok powinien wydać któryś z czerwonych", albo łysego "opinia powinna być mocno wzięta pod uwagę", co przeczy Twoim poglądom, które wyraziłeś na początku i końcu swojej wypowiedzi.
Po 3-cie primo ultimo- Odniosę się tu do Siv'a: Siv nie traktuj każdego jak dziecko, a siebie jak wszechwiedzącego. Skomentowałem Twoje przemyślenia i to co napisałeś. Dla twojej wiadomości :) Polskiego już nie mam, a maturę z tego przedmiotu zdałem bez problemu :) Więc czytać ze zrozumieniem potrafię i posługiwać się owym językiem też, ale nie będę się przechwalał bo nie lubię tego :) Przeczytaj sam co napisałeś, później odnoś się do wypowiedzi innych :) Twoje aroganckie i głupie odzywki na poziomie gimnazjum są.. Hmmm żenujące :) I nie tylko w tym topic'u. Możesz się na mnie obrazić, możesz mnie nie lubić itp. ale nie obchodzi mnie to :) Na każdej serwerowni, na każdym forum byłem bezstronny (przynajmniej się starałem taki być), wyrażałem swoje opinie na dany temat. I będę to robił dalej. Jedyną osobą, której będę bronił zawsze jest Ruda i to mówię otwarcie, żeby nie było sprzeczek w przyszłości. Owszem, jeżeli zrobi coś źle to zjebsona dostanie i teraz Siv Cię pominę i odniosę się do wszystkich. "Kurcze" nikt nie jest idealny, tak samo jak każdy jest inny pod względem charakteru, zachowań, poglądów itp. Nie myślmy, że jesteśmy idealni w momencie, gdy ktoś popełni jakiś błąd. Bo wtedy jest wielu znawców.

Użytkownik SivHDfollower napisał:
Użytkownik FaRmEr napisał:
Przepraszam każdą dziewczyne, która została dotknieta moim zachowaniem ;)


:facepalm: "troche" po fakcie i jeszcze ta buzka.



Sami chcieliście i wymusiliście na nim, żeby napisał to "przepraszam", więc to zrobił :)


Dziękuje, dobranoc. :)




EDIT: Nie chce mi się tworzyć nowych postów. Odpisuję na post niżej. "Nigdy nie owijam w bawełnę" i mówię/piszę to co myślę. Tryb zarządczy? Hmm.. Jezeli propozycje i stwierdzenia tak odbierasz to tak ;) Nie wiem co znaczy ta emotka " :plask: " skierowana w moją stronę . Może mi łaskawie powiesz ;)
Ostatnio zmieniony 19 gru 2014, o 14:46 przez Verona, łącznie zmieniany 1 raz
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#40) Napisano 19 gru 2014, o 14:25

Cytat:
Najdziwniejsze w tej sprawie jest to, że Foka ma dziewczynę i że Ned mądrze powiedział. Nie spodziewałabym się

TO znaczy że foka jest ładny a Ned jest mądry i jeszcze ładny... A teraz możesz dać piwo kobieto haha

Cytat:
ak sam tak zarządziłem bez konsultacji z innymi, ale to jest wywnioskowane po postach, które były pisane wyżej. Jak również jest to w formie propozycji

Szybko sie przestawiłeś na tryb zarządczy misiek :plask:

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#41) Napisano 19 gru 2014, o 14:44

Dajcie mu ub. Bez Niego to nie to samo, nie mam komu do buzi nic dać ha ha :(
Pzdr od Majaszki ;> MAYI YA HI! MAYI JA HO! Mayi ya aha aha aha :P
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#42) Napisano 19 gru 2014, o 16:24

Użytkownik SivHDfollower napisał:
W ramach sprostowania bo widzę, że nie każdy potrafi czytać ze zrozumieniem i wyciągać wnioski z wypowiedzi innych. "Obora" to bedzie na DD2 jak pozwolicie na wydarzenia takie jak to dotyczące tej skargi. Niektórym trzeba wszystko tłumaczyć bo widać metafor na polskim jeszcze nie było ...

W ramach sprostowania kolego to ty mylisz brak akceptacji z twoimi argumentami na nasze zdanie, co jest niedorzeczne, bo jak widze zdecydowana grupa osob za UB to osoby, ktore wiecej z nim przeramy niz ty i maja troche wiecej do powiedzenia, gram z typek wchuj czasu i jakos nigdy mi specjalnie bardzo nie podpadl, a nawet jak to zrobi to dostanie bana na tydzien z usmiechem na twarzy :P

czarnuch

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 64
  • Dołączył: 18 cze 2012, o 23:12
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 4

(#43) Napisano 19 gru 2014, o 17:23

grajac wczoraj lub przed wczoraj bylo wlasnie duzo znanych zakazanych "mord" i tak wlasnie pomyslalem ze brakuje Farmera wiec cos w tym musi byc

MLoDY11

    Admin serwera:
    ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • ABW CSL!
  • Posty: 298
  • Dołączył: 10 mar 2013, o 22:37
  • Postawione piwa: 31
  • Otrzymane piwa: 27

(#44) Napisano 19 gru 2014, o 17:34

Nie pitolcie juz, ze bez niego to nie to samo i jaki on jest w porządku, bo gadacie od rzeczy. A juz Kubi Twoje zdanie jak to on z uśmiechem na twarzy dostanie bana, to mnie rozlozylo, spadlem i leze, po kazdym banie Farmer chce na sile udowodnic jakim to jest kozakiem, ktorego ktos krzywdzi banujac za jego naganne zachowanie. Takze dla mnie ten caly temat jest mega stronniczy dla wiekszosci wypowiadajacych sie osob i juz powinien byc zamknięty. A decyzje dogadac musza Czerwoni z Czasem.

FaRmEr

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 36
  • Dołączył: 21 lis 2013, o 00:28
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 3

(#45) Napisano 19 gru 2014, o 18:15

Mialem się nie wypowiadać wiecej w tym temacie, ale muszę bo teraz to mnie rozwalil post mlodego co Ty o mnie czlowieku mozesz wiedziec stwierdzajac ze jestem kozakiem widze, pomowienia to sie Ciebie trzymaja :) Przezyl bys ze mna jedno melo moze bys mogl powiedziec ze jestem kozakiem lecz teraz nawet niech Ci to na mysl nie przychodzi. A to że to internety to czasem kogos pocisne widze dla wiekszosci z was ten internet jest jak rodzina bierzecie wszystko do serca, strach pomyslec jak ktos by was w realu obrazil. Chodz zachowac sie potrafie kulturalny tez jestem. Pamietaj panuje nad soba chyba ze sie wkur***. A to ze kogos zwyzywalem to nie bez powodu, tyle ode mnie. :) Dziekuje wszystkim ktorzy sie na ten temat wypowiedzieli, nie spamujcie juz. A jak maja pisac to tylko te osoby ktore jeszcze nic nie napisaly. Pozdro

PS: Posty Siva, niezla beke z nich mialem chodz to i tak po mnei splywalo. ;)

Wróć do Archiwum DD2



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron