Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Matys96 - fafik

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#31) Napisano 23 gru 2014, o 23:03

Nudzi mi się to oto moja rozpiska z włączonym wh :)

1.31- nic tam nie widzę wystrzelił 8 pestek z usp i się cofnął, cofając słychać tego co biegnie :) i sobie poczekał na niego :)
1.40- nie wiem o co Ci chodzi ? skoro wie (słychać) że biegł tam typ to czekał :)
3.10 - słychać + nic specjalnego zobaczył strzelił :)
3.20 - Dokładnie słychać jak otwiera więc spokojnie czeka jak każdy inny gracz, gdyby miał wh to by go zabił od razu a on mu przeleciał ( powiedziałbym że zaskoczył go bo nawet nie trafił )
4.40 - dla mnie czysto nie widzę aby on jakoś modelowo patrzył wybiegając po prostu jego celownik był akurat na modelu ( gdyby wiedział że model się przemieszcza to by celownik przesunął a tego nie zrobił, przesunął go dopiero jak go zobaczył )
6.25 - słyszał ze jest za tą skrzynką ale sprawdził sobie całego bs i dopiero go zabił :)
6.56 - słychać ich 2 razy raz w prawym uchu a jak się obrócił to w lewym jakby mało tego było to ten z pochy zabił Ciebie( co słychać) to wyszedł sobie po fragi (wiedząc że powinni mieć mleko) :)
potem slay za nic + matys się pyta co to? Admin gówno :) ( nic nowego)
13.56 - słychać tego gościa na środku :)
15.50 - nic specjalnego jak dla mnie, jednym słowem nie ma na co patrzeć dziwie mu się ze nie skanował tego typa co było pewnie na milion % że jest w tym narożniku ...
16.33 - zaliczyłbym to do przypadku, może trzymał tak celownik z myślą że gość jest za tą małą skrzynka ( a tych gości 2 to słychać jak uj ) jak dla mnei to jedyna podejrzana akcja, może ja jakiś inny jestem ;D

zwierz : spalileś się
matys: co?
zwierz: gówno, nie chce mi się z Toba gadać
zwierz :wypierdalaj
matys: ta

Moje podsumowanie to takie że straciłem 30 min życia na oglądanie tego mizernego demka :) Jedyną korzyścią jest to że utwierdziłem się w przekonaniu że ten pieseł nie powinien mieć admina :)

Pozdrawiam Wszystkie Moje Fanki;*

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#32) Napisano 23 gru 2014, o 23:28

1.31- Zabija jednego po pierwsze sam instynkt podowiada ze jedna osoba kanałami biec nie będzie, słychać więc uciekł.
1:40 - 1:55 Słyszał go wcześniej to raczej nic dziwnego ,że tam stoi jeśli pilnuje kanałów, otwiera drzwi , pokazuje mu sie typ więc strzela następnie typek sie cofa to biegnie za nim. Nic dziwnego..
3:10 - 3:17 Fart pomieszany z paniką, akurat tam celował gość wybiegł to strzelił..
3:20 - 3:28 Słychać jak otwierają się drzwi, po celował poczekał i zabił.
4:40 - 4:45 Chyba każdy tak robi, przynajmniej ja biegnąc i skręcając jadę celownikiem po ścianie by od razu się wychylić i strzelać. Tutaj miał fart bo wyskoczył i zdąrzył wrócic celownikiem strzelić celownik przesunięty jak zobaczył nie wcześniej, zobacz ,że na każdym rogu tak robi jak przechodzi..
Reszta akcji jak napisał indywidual. Sprawdziłem tylko czy jest tak jak pisał w tej rozpisce, Indywidual faktycznie wykonałeś kawał dobrej roboty, dalej rozpisywać nie musze lecz jest jak napisałeś. Dziękuje za pomoc, ktoś z ABW może jeszcze dokładnie przesłuchać lecz rozpiska jest dobra.

Najlepiej będzie <żeby nikt nie powiedział ,że pisze to celowo> Jeśli Paranormal przejrzy to demko jeszcze raz jutro, potwierdzi czy Rozpiska Zwierza czy Indywiduala jest dobra. ja tak jak Pisałem, pooglądałem, w pełni moge powiedzieć ,że rozpiska Indywiduala jest ok . mam takie zdanie.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#33) Napisano 23 gru 2014, o 23:34

Ta, raz słyszy raz nie słyszy co nie? On nie gra na słuch, chyba że specjalnie słuchawki wyłącza lub włacza co 2 min.... Czemu się nie odnieśliście do akcji 8-8:10? I czemu na zmianę "gra na słuch" i na zmianę nie ogarnia co się dzieje?


albo 4:40 -" 4.40 - dla mnie czysto nie widzę aby on jakoś modelowo patrzył wybiegając po prostu jego celownik był akurat na modelu ( gdyby wiedział że model się przemieszcza to by celownik przesunął a tego nie zrobił, przesunął go dopiero jak go zobaczył ) " - Nie widzisz, że ten koleś za ścianą stoi to on też nei przesuwał celownika? myślał ,że będzie dalej stał, a ten wyskoczył.


15:50 widać ,że nie wiecie o co chodzi. dokładnie 15:54-15:56. Kiedy równo z ctkiem przesuwa celownik zza skrzyni.
Ostatnio zmieniony 23 gru 2014, o 23:47 przez Zwierze, łącznie zmieniany 1 raz

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#34) Napisano 23 gru 2014, o 23:46

8:00-8:10. Wchodzi Widzi nogi gracza jak biegnie w lewą strone, Leci za nim celownikiem.. Uciekł mu więc wraca po gracza który wybiegał mu z prawej strony, Okazuje sie ,że gracz wybiega mu zza skrzynki wiec celuje w niego.. Lecz gracz mu ucieka, celuje w prawą strone nad skrzynke, zbiegają tam często gracze/kampią każdy o tym wie, lecz okazuje sie ,że gracze wybiegają mu tuż zza tej ściany obok skrzynki i ginie.
Moim zdaniem nic nadzwyczajnego.

Tak jak napisałem, Paranormal albo ktoś inny z ABW obejrzy demko, bo tak czy siak powiesz ,że robie to bo pisałem na Ciebie skargę, Gracz Matys niech poczeka ten jeden dzień Dopilnuje by do jutra wszystko sie rozstrzygnęło.
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#35) Napisano 24 gru 2014, o 00:07

On tu już miał kilka banów tak poza tym i dobrze wiem jak gra. Nie wierzę w takie granie na słuch przeplatane z graniem jak bot a jak się dowiedział ,że go obserwuje to tym bardziej zmienił swoją grę. Nagle się zaczął bać chodzić do przodu :) Poza tym strzela również jak bot, mam rozumieć że całą swoją naukę gry poświęcił na "grę na słuch" ?

Gracze, którzy mają do tego stopnia w tempo opanowaną grę na słuch, nie chodzą bez celu w kółko po mapie i ta zdolność nie uaktywnia im się raz na jakiś czas....

Zobaczcie ile razy miał ssy robione.... Więc o dziwo nie tylko ja w jego grze widziałem coś podejrzanego zawsze. Tylko ,że nikt mu demka nie obczaił. Nauczył się chować...

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#36) Napisano 24 gru 2014, o 00:34

Wybacz pominąłem ten czas ( nie wiem czemu) zaraz to sprawdzę i napiszę ...

8.00 obejrzałem i nie widzę tam nic :) Widać nogi to raz, 2 to słychać zarówno tego co przebiega jak i tych co wbiegają na filary :) Po prostu jechał za nim celownikiem a i tak nie trafił .... Jak dla mnie to podejrzana była ostatnia akcja i może trochę ta z drugiego śr na środek z awp ( choć ja go słyszę jak tam biegnie ) To tylko moja rozpiska i nie musi być ona właściwa, po prostu ja tak to widzę :) Z mojej strony to wszystko:)

Pozdrawiam Wszystkie Moje Fanki :*

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#37) Napisano 24 gru 2014, o 00:49

Ja wszystkie akcje w których on " gra na słuch " . Kwalifikuję jako odpalone. Ja go poznałem już ze 3 miesiące temu i już wtedy coś mi się nie zgadzało. Ledwo chodzi i rusza celownikiem, a na podstawie "słuchu" rozpoznaje kto gdzie jest jak gracz z 10-letnim stażem...

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#38) Napisano 24 gru 2014, o 00:58

Miałem nic nie pisać ale jak widzę takie zdania to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera :) To idąc twoim tokiem myślenia 95 % graczy jest odpalonych ( bo grają na słuch) :) <milczek> niech ten matys przygotuje swoją rozpiskę i niech opowie o każdej z tej akcji do tego ABW niech zajmie się tą sprawą a władza niech zdecyduje :D

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#39) Napisano 24 gru 2014, o 01:11

Grać na słuch, a lokalizować każdego co do centymetra na jego podstawie a nie umieć strzelać i chodzić to dwie różne rzeczy. Ja jakoś nie widzę tego u 95% graczy, nie wiem jak to wyliczyłeś. Owszem 95% graczy próbuje grać na słuch, ale większości niezbyt to wychodzi. Raczej jak ktoś ogólnie dobrze gra to i ogarnia grę na słuch, a nie że ogarnia tylko jedną z tych rzeczy. Czegoś takiego nie widziałem i nie wierzę w to. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a scyzoryk zamknij bo sobie nim coś utniesz przypadkiem.

Poza tym to było zauważone już co najmniej przez 4 adminów z ffa ta jego "dziwna" gra pod tym względem, nawet sam mistrz Equs mu robił ssy ( ale demka już rozpisać się nie chciało, może już wcześniej byśmy coś mieli )

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#40) Napisano 24 gru 2014, o 02:31

nawet sam mistrz Equs mu robił ssy ( ale demka już rozpisać się nie chciało, może już wcześniej byśmy coś mieli ).
Demka sie nie chciało rozpisać bo najprawdopodobniej popełniłem błąd :) i co tu rozpisywać na siłe jak nie ma co ? :)
To ,że pewnie Ci sie postawił uczyniło Ci tyle, że musisz sie pozbyć kogoś kto Ci wchodzi w droge. :)
SZUKAJĄC na Siłe bana dla gracza to jest śmieszne :)
z DD2 TEŻ ZNAM człowieka który ogólnie nie strzela dobrze:) nie gra niewiadomo jak, lecz słuch ma dobry i w taki oto sposób zabija :) Tak wiec Zluzuj ziomuś ;)
Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#41) Napisano 24 gru 2014, o 18:11

Znalazłem chwilę czasu, żeby obejrzeć te akcje. Niestety wcześniej nie mogłem ponieważ moja mama dzisiaj rano złamała rękę i cały dzień byłem na nogach, żeby posprzątać chatę i przygotować stół pod wigilię.

Nie będę się rozpisywał. Być może skopiuję kilka wcześniejszych komentarzy dotyczących demka. A więc:

1:31 - Zwykły kill, zwykłe zachowanie, zwykłego gracza. Czysto

1:40 - Wysłuchiwanie. Bardzo dobrze słychać kroki tt, kiedy podchodził na blisko po czym się zatrzymał. Wiedząc, że to ostatni żyjący tt raszuje go. Nic nadzwyczajnego.

3:10 - Nic ciekawego. Zobaczył - strzelił.

3:20 - Drzwi się otwierają to wychylił i przymierzył, a że CT nie pomyślał, żeby nie raszować to ma pecha i padł...

4:40 - Wybiegał z za rogu z celownikiem w ścianie. Chyba każdy tak robi jak biegnie na szybko? Potem wybiegł Ct i szybkie przesunięcie celownika = kill. Czysto

6:25 - Nic ciekawego. Wbita. Bardzo dobrze słychać gdzie ct strzela z mp5.

6:56 - Nie gra na słuch? Może tego nie wiesz ale jak się kogoś usłyszy i jest się pewnym pozycji przeciwnika to trzeba czasem obejrzeć pozostałe pozycje. Dobry flesz i 2 fragi. Słychać strzały więc zrobił tak jak powinien. Wcześniej chyba 2 zwykłe kille. Czysto

13:58 - :facepalm: Nic to nie widzę.

15:50 - Przecież normalne zachowanie. Schował się przeładował i wychylił ponownie. Wystawała jeszcze broń to czekał. Mógł skanować. Czysto

16:33 - To że wjechał na jego model to przypadek. Zaraz po tym jak go ledwo ledwo zauważył robi szybki ruch celownikiem. Czysto.

10:34 - A za to myślę, że będzie jakaś kara, ale najpierw skonsultuję się z odpowiednimi osobami. Czy chciałbyś coś powiedzieć dlaczego tak postąpiłeś? Wiesz, że reprezentujesz tą sieć? Takimi zachowaniami admini psują reputację sieci.

Demo obejrzane z innym członkiem grupy ABW i oceniliśmy je razem. Jesteśmy w 100% pewni niewinności gracza Matys96, dlatego otrzymuje on UB. Dziękuję pozdrawiamy paranormal i cRk`. Życzymy mile spędzonej kolacji wigilijnej.


PS. UB poleci, ale tematu jeszcze nie zamykam.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Matys12

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 47
  • Dołączył: 27 paź 2014, o 20:05
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#42) Napisano 24 gru 2014, o 23:14

Wielkie dzieki chociarz jeden z was zobaczyl ze Zwierz zwyczajnie chce mnie dojechac bo mu przeszkadzam. Pis joł i pewnie jeszcze nie raz sie tu spotakmy za jego sprawa. Wzajemnie !! ;)

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •