Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]~ bobowsky` - DNM

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#16) Napisano 13 sty 2015, o 13:50

szklany własnie 2 minuty.. Ty już miałeś czekać aż on wstawi ,bo tak być nie może przecież . Pocisk na FFa musiał być ..

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#17) Napisano 13 sty 2015, o 14:02

jakos w regulaminie nie widze ze nie mozna uzywac celownika do awp, fakt czasem mam, ale jak juz to wnioskujecie to zaktualizujcie sb regulamin :)

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#18) Napisano 13 sty 2015, o 14:08

Przecież bardzo dobrze ,że zrobił ssy. Jak się " hajta " jeszcze raz na tym złapie to powinien być pożegnany z naszej sieci i szukać szczęścia na innej. Celownik do awp + fast zoom = oszustwo. Rozmawiałem jeszcze w święta z jednym z h@ na temat screenów, które właśnie zrobiłem jednemu typkowi na steamie z powodu domniemanego celownika do awp i upewniłem się wtedy w tym ,że bana dałem prawidłowo.

Tak więc bobovsky za ten celownik, który jest oszustwem + bezpodstawne chamstwo masz mój głos na NIE. Możesz być tego pewien.


ps. Służę regulaminem bobovsky

§3 Taryfikator kar:

1. Wszystkie cheaty/exploity/skrypty(dozwolone: duck+scroll, jump+scroll) - perm bez możliwości odwołania.

cheat - oszukiwać/kantować.

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#19) Napisano 13 sty 2015, o 14:17

tak btw to jest model celownika :) :D
a nigdzie o tym nie jest wspomniane :)

Gaunter o'Dim

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 173
  • Dołączył: 10 lip 2014, o 11:06
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 9

(#20) Napisano 13 sty 2015, o 14:24

Na każdej sieci jest zakaz używania celowników do AWP..

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#21) Napisano 13 sty 2015, o 14:31

Nie róbcie tutaj niepotrzebnego spamu. Pisząc swoje mądrości chociaż cały czas piszecie o jednym i tym samym. Zrobiłeś mu SS'y. Wnioski:
Bobovsky ma celownik AWP (Rzecz jasna jest on niedozwolony, lecz tą sprawą zajmą się władze wyższe, czy dadzą mu szanse czy nie na pewno wszyscy sie dowiemy, jest to lekkie oszustwo wobec innych graczy którzy go nie mają a wielokrotnie zabijałeś z awp/scout bez celowania)
Screeny są czyste, demko przejrzę z danej mapy, goodziny skonsultuje sie z resztą Ciemno-niebieskich. Jeśli Administracja da mu szanse a będziemy mieli zastrzeżenia co do dema ban zostanie nałożony spowrotem . Na decyzje co z Twoimi dodatkowymi celownikami musimy czekać na moderatora/czerwonych.
Tak więc bez zbednych kłótni czekajmy.

Carola, było to na FFA Bobovsky nie posiada tam administratora :)
Obrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#22) Napisano 13 sty 2015, o 14:54

Ja tylko coś dodam, jeśli Equs nie masz nic przeciwko

W regulaminie nie ma też nic o tym, żeby granie na WH było zabronione. Jest napisane CHEATY. Cheat to po angielsku OSZUSTWO. Wszelkie oszustwa są zabronione. Czy ten model do AWP był już razem z CS'em którego masz? Nie nie był. Czy ułatwia grę i pozwala łatwiej i szybciej od innych zabijać z awp ( w połączeniu z fast zoomem ) ? Tak ułatwia. Jeszcze kolejną ciekawostką jest od kiedy tego używasz. Bo śmiem twierdzić ,że od początku swojej przygody na cs-lamers.

I cwaniakowanie zostaw dla swoich kolegów. Tak samo ten "noga" - masz tu admina miesiąc i już takie teksty walisz nie znając regulaminu? Pewnie go nawet nie przeczytałeś, tylko wbiłeś do tego tematu bronić swojego ziomka.

a Twoje posty bobovsky zamiast wykazać trochę pokory, że zostałeś złapany na wspomaganiu się, zalatują pogardą do innych i wywyższaniem się.

" haha, dlugo bd czekal ? :D btw, tam byl fast zoom :) " , "Widac ze dobry poziom na FFA :)" , "wejsc na server, zabic kilku ludzi i problem stworzyc, co nie ? a pewnie na te ub to bd czekal do wieczora, bo przeciez nie ma nikt czasu ;]".

Co to są za teksty? Jeszcze nie dostałeś adma, a już robisz sobie wrogów takim zachowaniem.

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#23) Napisano 13 sty 2015, o 14:57

no ja tam plaszczyc sie przed Tb lub wami nie bd, gdyz tylko tak dla jaj wkleilem modele :)

zreszta duzo osob pisze mi na steam ze tylko czekaliscie na to zeby mnie udupic, wiec macie co chcieliscie :)

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#24) Napisano 13 sty 2015, o 16:12

Zwierze sam święty nie jesteś.
Zobacz co znalazłem miszczuniu
http://banid.pl/kto?to=0:1:68624989

Jak mamy się regulaminu trzymać to też już tutaj nie powinieneś grać, więc się lepiej nie wypowiadaj, bo bana to od tak tam nie dają za nic :) Nawet się nie tłumacz,że kupiłeś tego steama bo padne.

Poof

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 135
  • Dołączył: 17 paź 2014, o 14:20
  • Postawione piwa: 16
  • Otrzymane piwa: 17

(#25) Napisano 13 sty 2015, o 18:12

Wiem, że nie powinienem się tutaj wypowiadać, ale chce dopisać coś do wypowiedzi nogi.
http://www.anticheat.pl/zgloszenie/pokaz/17367
Tutaj jest zgłoszenie zwierza na ac. Jak widać nick się zgadza. Bana dostał 24/09/2014, akurat jak grał już na lamersie. Demko zostało nagrane na innym serwerze niż lamers. Administracji będę mógł nawet podać nazwę serwerowni na pw, aby tutaj nie spamić.. Piszę to, żeby nasz zwierzak nie wykręcał się od tego, że wbił bana. Sam gada o uczciwej grze, a lata odpalony po publikach..
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 18:25 przez Poof, łącznie zmieniany 1 raz

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#26) Napisano 13 sty 2015, o 18:21

Cytat:
A czy banować adminów i sprawdzać nie ma prawda tylko ekipa z ABW CSL i Administracja?

Ładnie się z dupkach poprzewracało, jeszcze może królowa angielska :facepalm: . Dobrze robią nie podoba sie admin to jeb mu ssy, inna sprawa co tam widać

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#27) Napisano 13 sty 2015, o 18:36

Tutaj zdanie do nogi i do poofa.
Jesteście żałośni. Sorry za określenie ale taka prawda Wasz kumpel został przyłapany na celowniku do AWP a ten nie tylko, że się do tego nie odnosi to jeszcze wynajduje coś na kogoś, który stanął po przeciwnej stronie barykady niż On. Zwierze z banem na AC jakoś się nie kryje z tego co wiem jakbyś dokładnie przestudiował forum to nawet dosyć niedawno mógłbyś zobaczyć temat, gdzie Zwierze powiedział o tym banie.
Aha.
To, że ma bana na AC ( podkreślam AC ) Jaki to ma związek z tym, że nie powinien u Nas grać weź mi to wytłumacz bo ja pojęcie nie mam. My akceptujemy tylko i wyłącznie bany z BL nie z AC. Poza tym to, że dostał bana na AC ( znów podkreślam AC ) nie znaczy, że używa wspomagaczy. Sorry ale dla mnie AC to jest gówno nie wiem jak dla Was może dla Was nie ale cóż takie zdanie mam ja.

Tutaj jest napisane co do Zwierza.


Cytat:
"A czy banować adminów i sprawdzać nie ma prawda tylko ekipa z ABW CSL i Administracja?"


Owszem, ale zwykli admini mogą też chyba, że chodzi o coś takiego jak to, że admin DD2 zrobi SS adminowi DD2 i admin FFA zrobi SS adminowi FFA to w takim wypadku jest to niedozwolone.

Co do bobovskiego: W tym temacie mogę się dopiero wypowiedzieć jak złapie, na Steam paranormala/cRk` bądź gdy to zrobią Czerwoni.
Obrazek
Obrazek

Kasia

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 370
  • Dołączył: 4 gru 2013, o 19:29
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 40

(#28) Napisano 13 sty 2015, o 19:00

O co ta cala afera?jak dobrze pamietam w takich sytuacjach upomina sie gracza,zeby usunal modele,celownik i spodziewal sie ssow kontrolnych,xd

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#29) Napisano 13 sty 2015, o 19:09

ja się już nie wypowiadam. Co do nogi i bobovskiego to brak mi słów, a poof ponieważ jesteś tu od niedawna i masz prawo nie znać tutejszej sytuacji to nie będę się czepiał. Dopiero co pogodziłem się z Twoim bratem , więc nie chcę od nowa nic zaczynać.

bobovsky

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 43
  • Dołączył: 15 lis 2013, o 18:31
  • Postawione piwa: 17
  • Otrzymane piwa: 4

(#30) Napisano 13 sty 2015, o 19:09

Parker, masz takie same mozliwosci co paranormal lub crk, wiec jaki tu widzisz problem ? :D

Parker: Czemuż to edytowałeś swój post Twój wcześniejszy wpis był wyjątkowo tępy bo widać ewidentnie, że nie czytałeś wszystkiego... A co do Twojej edycji i obecnego stanu posta, nie mam obowiązku rozpatrywać tego sam i w tym momencie nie chcę i nikt mi tego nie może nakazać chyba, że administracja. Teraz chcę się skontaktować z innymi moderatorami gdzie Ty tutaj widzisz problem?
Zresztą nie to nie jest pytanie to jest oznajmienie nie chcę, żeby się tutaj narodził jakiś spam bo nie mam więcej ochoty czytać Twoich cwaniackich tekstów temat zamykam. Póki co bez UB. Jak już mówiłem czekam na pozostałych moderatorów.
Ostatnio zmieniony 13 sty 2015, o 19:19 przez bobovsky, łącznie zmieniany 1 raz

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron