Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Я ваш бог - п797 - Zwierze !

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#16) Napisano 18 sty 2015, o 15:51

Poof zobacz ostatnią akcję. Ja wtedy to widziałem bez HLTV. Wygladało dokładnie tak jak na hltv. Ten człowiek nie trafia a zabija. właśnie wtedy zwróciłem na niego uwagę. Bo widziałem jego ostatnią akcję.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#17) Napisano 18 sty 2015, o 17:26

Na początek gamma adjuster. Sam używam (jak nie zapomnę, że mam). Na moim telewizorze jak włączę DD2 i wejdę do trupa, to możesz sobie stać w ciemnym rogu bo nie widzę nic poza ciemną plamą, to samo na kręconych. Osoby, które mają monitor i inną barwę np te miejsca z automatu mają rozjaśnione. Od dzisiaj wszyscy gramy na takim telewizorze jak ja, żeby było fair!!! Pragnę dodać, że zbyt drastyczne rozjaśnienie kończy się tak, że w jasnych miejscach wszystko się zlewa, więc jest określony pułap dla każdego ekranu. Jeżeli mamy się czepiać tego mankamentu, to proszę o nałożenie mi bana, bo nie mam zamiaru zaprzestania (jak nie zapomnę włączyć) używania tego programu. :)

Poza tym, to pomaga także przy filmach, w których ciemność jest wszechobecna.


Odnośnie demka.

50/50, nie będę odnosił się do poszczególnych czasów, jak oglądaliście demko wnikliwie, to będziecie wiedzieli o które akcje mi chodzi.

Kręcone i efekt gamma adjustera. Oglądałem tą akcję 20 razy, bez kitu. Oglądałem, oglądałem, wsadziłem nos w monitor, włączyłem gamma adjustera i za nic nie jestem w stanie w normalnym tempie zauważyć tego drugiego typa. Dopiero przy spowolnieniu do 1/4 widać przez parę klatek postać (i to całkiem klarownie), jednak przy normalnym trybie, choć skupiałem się na konkretnym miejscu to i tak nie byłem w stanie zauważyć. Najdziwniejsze w tym jest to, że jesteś w stanie zauważyć kogoś w ciemnym miejscu, kogoś kogo widać przez ułamek sekundy, a jakiś czas później masz TT pod celownikiem i zajmuje Ci 3 sekundy zorientowanie się, że powinieneś do Niego strzelać.

Poza tym, oglądałem demko na raty, wiele razy przyśpieszając i nie jest to ostateczna decyzja.

Dodam jeszcze na obronę niektórych akcji z AWP (podkreślam słowo NIEKTÓRYCH), że nie trzeba mieć celownika na postaci przeciwnika aby Go zabić. ;) Wystarczy odpowiedni ruch w odpowiednim momencie w kierunku typa. Poprosiłbym o przyjrzenie się jeszcze demku przez tych Panów z ABW, 5 demek mi na razie starczy.

Ps. Do momentu rozpatrzenia demka zaleciłbym odbanowanie gracza, Jego dane zostały zarejestrowane na forum, więc problemu nie będzie z ponownym nałożeniem bana.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#18) Napisano 18 sty 2015, o 17:37

Nie będę się rozpisywał na temat czasów.

13:35 - No pewnie słuch. Było możliwe, że tam jest i słychać jak tt dostaje kulki. -b
17:12 - Nic ciekawego. Zwykłe wyczekiwanie. -b
17:33 - Zwykły kill. -b
17:52 - Dobry reflex. -b
17:54 - Ma po prostu ogarnięte awp. Szybkie ruchy i jest frag. -b
18:15 - Widać model. Sam korzystam z GammaAdjuster. Wam też polecam. To nie jest oszustwo. -b
18:28 do 18:40 - Nie no movement gracza z co najmniej 10-letnim stażem w 1.6. Szybkie ruchy celownika, na początku nie trafiał. Potem w ciemni zauważył dwóch i zabił. Z gamma ich bardzo dobrze widać. A z tym, że kule lecą tam gdzie nie celuje to norma przecież. Czysto -b
18:58 - Nic ciekawego szybki ruch i jest frag + dobrze wyczute sensitivity. -b
19:55 do 20:00 - Bardzo dobrze widać jak tam biegają. -b
20:30 - No nie trafia i co? Odpalony...? -b
21:24 - Co Ci tu przeskakuje ku#wa? Przecież widać płynny ruch na 1/4! -b
21:27 - Zwykły kill. -b
25:30 do końca. Nic odpalonego. Tak się zachowują kule z awp przy szybkich ruchach. Czysto. -b

Według mnie żadnej podejrzanej akcji. Gracz czysty z dobrym skillem. Zobaczymy co reszta ABW napisze na ten temat :)
Demo rozpisane na siłę. Zwierze widzi na demku kilkanaście podejrzanych akcji, a inni 1-2 i to wytłumaczalne.
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#19) Napisano 18 sty 2015, o 17:47

Tak? nagraj mi demko z takim samym efektem. Chętnie popatrzę. Gram tu tyle czasu i widziałem wielu katów z tej awki. Nikt tak nie strzela. On po prostu nie trafia. Szczególnie ,że typek "uczy" się grać w połowie mapy po 7-8 resetach statów.

btK

    Admin serwera:
    DD2! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 355
  • Dołączył: 9 lut 2013, o 14:47
  • Lokalizacja: Nowa Deba
  • Postawione piwa: 90
  • Otrzymane piwa: 113

(#20) Napisano 18 sty 2015, o 18:41

Zwierz nagraj sobie demo i zobacz jak strzelasz na 1/4. Dla mnie koles jest czysty. Nic ponad nasze sily.
Obrazek
Obrazek

Equs

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 240
  • Dołączył: 20 lip 2014, o 23:54
  • Postawione piwa: 73
  • Otrzymane piwa: 47

(#21) Napisano 18 sty 2015, o 22:53

Co tu dużo pisać, Paranormal dobra robota. Akcje na słuch refleks. Efekt przynosi,

-B clear.
Obrazek

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#22) Napisano 18 sty 2015, o 23:24

hah, oglądałam to demko ze 100 razy siedząc obok Henia, który wsadzał nos w monitor :D haha jedna akcja jest dla mnie podejrzana. Na kręconych zabija 2, lecz tego 2 tt nie widać przy normalnym tempie gry. Widać go przez chwileczkę na zwolnieniu do 1/4, ale to tylko przez kilka klatek... z tym, że jest to tylko jedna akcja, która można podciagnąc pod wh, poza tym reszta na słuch raczej.


ps. Heniulek mnie udusi, ale nie mogłam sie powstrzymać :P


DSC_0218.JPG
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#23) Napisano 18 sty 2015, o 23:38

maluCZKa rulezz xDDDD Wpadłem pod biurko xD
Obrazek

szymekdziku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 17 sty 2015, o 22:55
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#24) Napisano 18 sty 2015, o 23:42

Użytkownik maluCZKa napisał:
hah, oglądałam to demko ze 100 razy siedząc obok Henia, który wsadzał nos w monitor :D haha jedna akcja jest dla mnie podejrzana. Na kręconych zabija 2, lecz tego 2 tt nie widać przy normalnym tempie gry. Widać go przez chwileczkę na zwolnieniu do 1/4, ale to tylko przez kilka klatek... z tym, że jest to tylko jedna akcja, która można podciagnąc pod wh, poza tym reszta na słuch raczej.


ps. Heniulek mnie udusi, ale nie mogłam sie powstrzymać :P


DSC_0218.JPG



Proszę Cie podaj czas akcji o której mówisz :)

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#25) Napisano 18 sty 2015, o 23:50

18:28 akcja w ciemni, ja tego drugiego tt nie widzę tam w rogu :) tego pierwszego i owszem, ale tego drugiego za chiny ludowe nie widzę :P na zwolnieniu 1/4 owszem widac mu łepek, ale na normalnym tempie nie :)

szymekdziku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 17 sty 2015, o 22:55
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#26) Napisano 18 sty 2015, o 23:56

na moje to rozdziałka i gamma robi swoje :) u mnie widać cały model tego drugiego jak idealnie stoi za tym pierwszym xd

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#27) Napisano 19 sty 2015, o 09:13

Użytkownik szymekdziku napisał:
na moje to rozdziałka i gamma robi swoje :) u mnie widać cały model tego drugiego jak idealnie stoi za tym pierwszym xd



Określ swoją "rozdziałkę" i poproszę o screen z momentu o którym mowa. A najlepiej jakbyś pobrał oraz i tą akcję nagrał na swoich ustawieniach, to by Cię całkowicie oczyściło z zarzutów.

Pozdrawiam.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

szymekdziku

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 10
  • Dołączył: 17 sty 2015, o 22:55
  • Postawione piwa: 4
  • Otrzymane piwa: 0

(#28) Napisano 19 sty 2015, o 11:20

nagrałem za pomocą frapsa (szczerze nie wiem jak go ustawić aby nagrało to dokładnie tak jak u mnie to wygląda)

tutaj daje jeszcze ss bo raczej z tego nagrania uja widać
http://www58.zippyshare.com/v/RwDfOhWc/file.html
https://www.youtube.com/watch?v=f6yywwz ... e=youtu.be

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#29) Napisano 19 sty 2015, o 11:28

Na tym nagraniu wszystko widać, nawet nie wiem co tam miałoby być dziwnego...
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#30) Napisano 19 sty 2015, o 13:43

Nie jestem adminem, ale jeśli chodzi o tą ciemnie.. wszystko widac jak na dłoni, sam uzywam gamma control i z rozjasnieniem widac dokladnie kolesia wiec nie wiem kto tam czego nie moze zauwazyc.

Wróć do Archiwum FFA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •