Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Apropo kubiego i nogi.

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#1) Napisano 10 mar 2015, o 00:08

Nick podczas gry:Bax-Blender
IP/SteamID:
Data: dzisiaj wczoraj i pojutrze zapewne
Powód skargi i opis sytuacji:
Witam wspaniałych forumowiczów. Piszę odnoście panów adminów, głównie kubi i noga wielce milord. Tak wiem zaraz się połowa użytkowników rzuci, że nie wykonuje celów i noga zaraz czy kubi znajdą jakieś pojedyncze przypadki, tak jak dzisiaj, że słysze ewidentne plecy cofając się po strzale, więc dobijam najpierw plecy ( kubi i noga pewnie jeszcze powiedzą, że miałbym szanse biec do przodu strzelając do awp przed sobą i z dupy strzelić, żeby bąkiem zabić tych z pleców )oczywiście mnie wywalają, potem jak mówie że jaja sobie robią i piszę, żę gówno da moja skarga to za słowa zostaje wywalony :D rewelacja napisane na wejściu na serwer że "przeklnąc czasem kurcze można" a "gówno" nie można napisać :D Pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów pomijam fakt jak wariot zostaje sam na kilku to sobie śmiesznie krzyczy jaki biedny, ale za cele nigdy nie poleci, pomijam fakt jak wczoraj mnie kubi wywalił za cele bo zostałem sam na 7 a potem noga został sam na 7 i mówił że został sam na tylu to logiczne że nie ma sensu, potem kubi nie zrobił celów i sam SIEBIE nie wywalił nawet THorSteinar mnie popierał w tym, żeby koles isę wywalił. I teraz powiem tak gówno mnie obchodzi czy komuś się podoba mój styl gry, ale nigdy nie kampie w miejscu tak jak NOWY:) jak hans, wczoraj także shackal czy jak mu tam nie wykonał celów 3 razy a Pierogi mu to powiedziały po prostu ale nie został wywalony. Może i waszym zdaniem "kampie" non stop bo biegam często w trupie, może i kampie bo coś tam, ale pake zawsze kładę kiedy się da, po ostanich moich żalach nawet jak zostawałem sam na 7 to biegałem do paki, nawet poganiam innych do paki i pierwszy lecę, ale dalej paru graczy będzie swoje wiedziało.
Teraz do rzeczy, kupując VIPa na ten serwer dołożyłem jakąś cegiełke d otego serwera a dokładniej mówiąc, płacę za ten serwer więc wymagam po prostu sprawiedliwości, nie przeszkadza mi, że mnie wywalają jak 5 razy w ciagu 8 godzin nie wykonam celów np. Owszem pewnie wtedy zasługuję, ale żądam tego że jak mayaha puszcza muzyke i wkurza pół serwera i go zgłaszam ja i pare osób to żęby też dostał bana. Jak wariot nie wykonuje celów i się głupio cieszy, że on tam nie idzie to niech też dostanie bana kicka czy cuś, pomijam fakt że wczoraj nie dostałem nawet ostrzeżenia i dostałem od razu bana zamiast slaya albo kicka tak jak zawsze mają inni :):)
Wymagam, żeby gracz NOWY:) stojąc w jednym miejscu często jak jest paka podłożona dostał slaya kicka albo bana, wymagam żebny kubi czy noga jak zostają sami i dzieją siętakie akcje jak wczoraj też sobie dali kicka a nie jeszcze bezczelnie mówili, żebym się poskarżył na forum.
Za stary jestem na takie pisanie, ale to co dzisiaj zrobili to było przegięcie.
Tak wiem, że rządzą tutaj sami znajomi i kumple i teraz zostanę zjechany, ale jeżeli nic się nie zmieni, to odejdę z tego serwera i wiem że im ulży, i będą mówić że dobrze żę polazł, tylko że Heniu z Bąkiem raz napisał i podał wiele przykłądów jak koleżeńsko jest serwer traktowany. I jak mówie starałem się wiele zmienić w stylu gry i wiele razy wpadam środkiem bokiem czy inną stroną staram się nawet 5 sekund w miejscu nie postać mimo że inni robią, staram się zawsze robić cele ale czasami jak się gra 8 godzin w ciagu dnia to się zdarzy że je się obiad w tym czasie albo ogląda mecz SKRY albo ME w lekkiej jak wczoraj i się stanie w miejscu, czasem też się celów nie wykona tak jak zdarza się to kubiemu, nodze, wariotowi, nowemu i wielu innym, bo po prostu czasem się zdarzy i inni mają do tego prawo i czasami nawet nie dostaną upomnienia słownego i dopiero za 4 razem jakiekolwiek ostrzeżenie, a to żę mnie nie lubią bo mają jakiś problem nie pozwala im wywalać mnie bez ostrzeżenia.
Jak już mówiłem nie tłumacze się z tego waszego "kampienia" nie tłumacze się ze swojego stylu gry, dostosowuje grę do swojej zabawy bo śmieszne to jest jak noga biegnie szczęśliwy 20 sekund po nowej rundzie że zrobi plecy od respa a nagle pada i się denerwuje a ja mam jeszcze wtedy 10 sek, nawet pomijam fakt, że NAP zawsze strzela przez 30 sekund i dopiero rusza czyli też narusza za każdym razem warunki tego że po 30 sekundach ma go nie być na respie a nie dopiero zacząć opuszczać. Tylko każdy może oprócz mnie :) Tak wiem taką opinie sobie wyrobiłem, ale daje 80% tego, że opinie wyrabiacie sobie wy bo padacie tam gdzie nie chcecie i potem się denerwujecie, a że jesteście WŁADZĄ tego serwera to myślicie, że jesteście cwaniakami i możecie sobie robić co chcecie.
Jak już powiedizałem jak będę widział, że ktoś nie wykonuje celów będe pisał skargę na każdego po kolei dopóki mi się nie znudzi i nie zrezygnuje przez paru kozaków w majtkach :)
pozdrawiam serdecznie, a niektórych mniej serdecznie.
Rzucanie się botów ze skargami, że "kampie" w trupie uważam za otwarte.

Screeny/demko: (www.speedyshare.com)

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#2) Napisano 10 mar 2015, o 00:11

A ja Ci powiem tylko, że prowokowałeś adminów co najmniej od 2 dni swoimi tekstami na sayu do nich. Szczególnie Kubiego.
A prócz tego powiedzmy, że się z tym zgadzam, chociaż sam mając do wywalenia 1v5 i pake nie idę do niej mówiąc na mikro "ja to pierdolę", bo wiem, że nie mam na to skilla.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#3) Napisano 10 mar 2015, o 00:27

A ja powiem, że szczelam sobie skanami na B te 30 sek :) Powiem więcej zdaża mi się nawet postać tam 10 sekund dłużej. Tak wiem, jestem złem wcielonym :/
Przepraszam, że aż tak drażni cię mój brak szacunku do zasad rządzących tym serwem :zalamka:
Obiecuję poprawę, a co do innych to największym adminowym potworem siejącym terror za cele, ping oraz ortografie są Pierogi! Boje się grać jak ona jest :/ Nie wspomnę o skanowaniu bo jak dostaje banie w bramie na B to od razu wychodzę z gry...

Admini potwory! zwracam się do was! Nie siejcie takiej niesprawiedliwości na serwie! niech wszyscy są równi i niech każdy moze zabijać pierogi ze skana bezkarnie!!!!!
Obrazek

noga

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 127
  • Dołączył: 22 maja 2014, o 10:50
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 21

(#4) Napisano 10 mar 2015, o 00:30

pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.
Żadnego kolesiostwa nie ma, ja staram się każdego kickować,sleyowac i ile razy piszę o tym na y@.
Powinieneś się cieszyć,że wczoraj nie dostałeś ode mnie bana za prowokowanie, cały czas dogadujesz, "a ten to a ten tamto" dosłownie jak dziecko. Za to,że dostałeś ode mnie i kubiego kicka to skargę piszesz? Dla mnie ta Twoja wypowiedź jest dziwna zamiast to napisać w 3 zdaniach max to lejesz wode cały czas o tym samym...

Kubi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 732
  • Dołączył: 26 wrz 2012, o 17:59
  • Postawione piwa: 154
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 10 mar 2015, o 00:40

Nie obraz sie, ale powiem Ci wprost- nie bd tego czytal, ale chociaz za dobre checi łap bro. Sytuacja wyglada tak: nie stosujesz sie do celow mapy, kampisz po mapie gdzie sie tylko da i tylko denerwujesz normalnych ludzi, ktorzy probuja grac dynamicznie po to, zeby cos sie dzialo na serwerze. Tłumaczylem Ci to ostatnio i myslalem, ze zrozumiales :) Wez sb wyobraz jakby np cale top20 tak gralo jak Ty- to typie nawet bys fraga nie złapał no chyba, ze od he :P Reasumjac jestem chyba dla Cb zbyt dobry, bo zbyt czesto Cie tylko kickuje. Limit kickow u mnie dla Cb sie skonczyl wiec lepiej graj dynamicznie badz wcale, jak dla mnie- to close

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#6) Napisano 10 mar 2015, o 01:11

Użytkownik noga napisał:
pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.


Baxik ma racje ;) czasem zdarzy mi się coś takiego powiedzieć.. ale jak nazwać kolesia, który np specjalnie mnie blokuje gdy gram awp tylko po to żebym zginął i żeby sobie ją wziął.. Co do muzyki spokojnie :) Już nie będę >D
Jednakże mam jeszcze jedną malutką uwagę odnośnie tego, że tak najeżdżacie na Pierożka :). Bardzo często widzę jak Ona piszę do kogoś nawet po 5 razy żeby ruszył dupe z respa czy żeby cele wykonywał i dopiero wtedy wyrzuci.. także cieszcie się bo gdybym ja był adminem za 1-szym razem było by ostrzeżenie a za drugim już byś był/a w menu csa :).
A jeszcze dopiszę parę słów :D
Piszesz jaki to stary nie jesteś, ale kiedyś jak zacząłeś coś pisać i gadać przez mikro to nie dawałbym Ci więcej niż te 16-18 lat.. Więc koleś dla niektórych jesteś szczeniak ;) jednakże widząc te posty gdzie ciągle piszesz Mayaha to mayaha tamto, sądze iż masz jakiś problemik do mnie ;> albo próbujesz ratować swoje dupsko cudzym błędem. :nie wiem:
btw
Użytkownik bax-blender napisał:
( kubi i noga pewnie jeszcze powiedzą, że miałbym szanse biec do przodu strzelając do awp przed sobą i z dupy strzelić, żeby bąkiem zabić tych z pleców )

haha


Serdecznie pozdrawiam :D
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#7) Napisano 10 mar 2015, o 02:11

A ja napisze kapisz i tyle i nie placz juz dobranoc .
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata czyli z tego co ty piszesz wszyscy maja sie do Ciebie dostosowac bo placzisz Vipa gdzie ty żyjesz
^SzAkAl^

kapitan_hak

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 81
  • Dołączył: 4 paź 2013, o 20:46
  • Lokalizacja: Łódź Metropolia
  • Postawione piwa: 25
  • Otrzymane piwa: 22

(#8) Napisano 10 mar 2015, o 03:22

Retoryka wypowiedzi budzi politowanie, może jeszcze nam się poskarż że latem jest za gorąco a zimą za zimno i zacznij wymagać i żądać klimy w pokoju bo za VIPa 5 zł dałeś.

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#9) Napisano 10 mar 2015, o 08:09

Co do prowokacji adminów ja się nie zgodzę. Na sayu mógł pisać i żalić się i upominać bo zwyczajnie ma do tego prawo. Admin nie musiał zwracać uwagi na zaczepki w stylu "a ten to i tamto u sramto " druga kwestia Owszem Mayaha swego czasu puszczał muzykę na serwerze i tam czasem wyzwie za coś ziomka czy zacznie rozmawiać z Wariotem ale to każdy stały bywalec na lamersach by ogarnął ze to juz są kumpelskie odcinki tych dwóch Panów ^^ . Co do gry Baxa musze go pochwalić bo bardzo się zmieniła jego gra . Nie kampii w dolnym na schodkach i nie ma tak ze do paki nie chodzi tylko normalnie bez stawiania się bo musi zachować broń ... Jest wiele osób które robią w zupełnie inny sposób niż on ze wgl dupy im się do paki nie chce ruszyć a prawda jest taka ze ich się nie wywala za cele mapy. A CO do wypowiedzi szakala to nie jest uczenie adminów co mają robić bo admina mają ludzie który są kumaci . To tylko pokazanie sytuacji jaka panuje na serwerze tyle ode mnie.
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#10) Napisano 10 mar 2015, o 09:27

Użytkownik szakal napisał:
A ja napisze kapisz i tyle i nie placz juz dobranoc .
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata czyli z tego co ty piszesz wszyscy maja sie do Ciebie dostosowac bo placzisz Vipa gdzie ty żyjesz

Dla ciebie każda próba prośby o równe traktowanie to jest płacz? Koleś ma trochę racje, dostaje kary za to za co przykładowy wariot nie dostaje.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#11) Napisano 10 mar 2015, o 09:46

Na początek proszę o równe traktowanie WSZYSTKICH graczy. Administracja nie lubi faworyzowania "znajomych", to że ktoś grał z Wami "mixa" nie znaczy, że na serwerach CSL jest uprzywilejowany.

Coś sensowniejszego dodam jak zjem, wyśpię się i będę miał chwilę.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#12) Napisano 10 mar 2015, o 10:33

Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
A ja napisze kapisz i tyle i nie placz juz dobranoc .
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata czyli z tego co ty piszesz wszyscy maja sie do Ciebie dostosowac bo placzisz Vipa gdzie ty żyjesz



Użytkownik kapitan_hak napisał:
Retoryka wypowiedzi budzi politowanie, może jeszcze nam się poskarż że latem jest za gorąco a zimą za zimno i zacznij wymagać i żądać klimy w pokoju bo za VIPa 5 zł dałeś.


Pany on ma prawo pisać skargę jeśli czuje się gorzej traktowany od innych kolegów adminów. Jeżeli już zaczynacie kickować graczy za cele bądź obrazę to róbcie to każdemu, a nie wybrańcom :) Wasze podejście do sprawy uwidacznia jaki stosunek do tego macie.

Amin też człowiek ma prawo do kolegowania się z graczami jednakże podstawa to :policjant: , a nie piwko
Obrazek

Szwagierka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 910
  • Dołączył: 4 sie 2013, o 10:56
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 357
  • Otrzymane piwa: 468

(#13) Napisano 10 mar 2015, o 10:44

Użytkownik Chrupus napisał:
Użytkownik noga napisał:
pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.


"Piszesz jaki to stary nie jesteś, ale kiedyś jak zacząłeś coś pisać i gadać przez mikro to nie dawałbym Ci więcej niż te 16-18 lat.. Więc koleś dla niektórych jesteś szczeniak ;) jednakże widząc te posty gdzie ciągle piszesz Mayaha to mayaha tamto, sądze iż masz jakiś problemik do mnie ;> albo próbujesz ratować swoje dupsko cudzym błędem. :nie wiem:
btw "


A co ma wiek do traktowania?
Każdy ma wykonywać cele i tyle. Macie takie problemy, że aż wam zazdroszcze. Łapać piwo i się godzić piwko piwko

Noga pozdrawiam
Byki z Afryki :D

Obrazek

bax-blender

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 16
  • Dołączył: 4 lis 2014, o 00:37
  • Lokalizacja: Siedlce
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 8

(#14) Napisano 10 mar 2015, o 12:20

Ja sie nie tlumacze i nie chodzi o 5 czy 20 zl tylko po lrostu o rowne traktowanie. Ktos zapamietal wiele wczesniejsza gre i teraz lipe robia, Na Pierogi nie powiedzialem zadnego zlego slowa, powiedzialem tylko ze nie wywalila gracza mimo ze mogla a mniee kubi i noga wywalali za co sie da. Dwa slowa dla chrupusia. Mam 26 lat i nigdy nie gralem z mikro wiec jak mogles mnie slyszec jak nawet sluchawki mam zwykle z mp3 bez mikro:) . Hunter duzo gadasz a wszedles na serwer wlasnie po tym jak dostalem pierwszego bana bez kicka ani upomnienia i wtedy wlasnie zaczalem im wszystko wytykac wczesniej sie nawet nie odezwalem do nich:) takze widac jak oceniacoe niektorzy na bazie paru minut ktore akurat zobaczycie. Tak jak Heniu napisal ja mam gdzies co o mnie myslicie, ale chce rownego traktowania kazdego gracza. Co do mayahy czy qariota mi nie przeszkadza jak ze puszcza muzyke, klnie albo wariot nie robi celow bo akurat lubie jak leci muzyka choddzi mi tylko o to jak sie czesto wyslawiaja gracze a ja za slowo gowno wylecialem. Co do mojej wypowiedzi to ja dostowsowalem do zachowania kubiego i nogi jak ironicznie smiali sie wywalajac mnie i mowiac zebym sobie skarge napisal, poziom musze zachowac przy swoich pacjentach a nie takich dwoch adminach.
Pozdrawiam

Karola.

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 365
  • Dołączył: 8 mar 2013, o 16:23
  • Lokalizacja: Kielce
  • Postawione piwa: 98
  • Otrzymane piwa: 461

(#15) Napisano 10 mar 2015, o 12:33

Użytkownik noga napisał:
pomijam fakt wysławiania się Mayahy jak wyzywają innych często od skur*synów

Ja jakoś tego jeszcze nigdy nie słyszałem.


A to ja Was tu zaskoczę, Mayaha nie obraź się, ale popieram blender'a bo nie
raz słyszałam Mayahe jak wyzywa innych graczy i ja też mu na to zwracam
uwagę. A reakcji ze strony adminów nie widać, ja rozumiem, że kolega,
ale wszystko ma swoje granice i jednak trzeba się tego trzymać.


Użytkownik ^SzAkAl^ napisał:
Dopisze tyle nie bedziesz adminow uczyl co maja robic i ochłon kolego bo nie jestes pępkiem swiata


Z Tobą szakal się nie zgodzę, bardzo dobrze, że takie kwestie są poruszane
publicznie a nie wszystko zamiatane pod dywan jak zawsze. Masz racje nie jest
pępkiem świata ale każdy ma swoje zdanie i może je wyrazić. To, że napisał
jakieś rąbki prawdy i zabolało niektórych to nie znaczy, że musi być teraz traktowany
z pogardą.


na razie to tyle yahoo
" Więc jeśli nawet na chwilę opuszczę naszą oazę,
wiedz, że wrócę do Ciebie, bo Ciebie Kocham Najbardziej " .

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron