Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Player - nic sie nie zmienilo / Verona=)

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 2 maja 2015, o 17:26

Nick podczas gry: Player - nic sie nie zmienilo

IP/SteamID: 0:1:28630378

Data: 2015.05.02

Powód bana: Kultura?

Opis sytuacji:
Nie powiem, że kulturą grzeszę (bo byłby to niezły żart) ... często mi się zdarza rzucać "kurwami", ale Verona =) proszę Cię ... za to, że napisałem do wariota "ss1j" po tym jak przez mikrofon nazwał mnie, cytuję : "j**any ....player odpalony zbanować chuja hehe". Nie obchodzi mnie to czy to dla żartów mówił czy też nie, ale nie widzę, żeby on dostał bana. Umiesz tylko czytać czy też potrafisz słuchać? Gracze którzy klną przez mikrofon zauważyłem, że rzadziej są karani. Może tak bardzo Tobie podpadłem (choć na palcach jednej ręki bym wyliczył ile razy widziałem Cię na serwerze) czy koledzy kładli na Ciebie nacisk?

Albo ukarzesz wariota tak jak mnie, albo coś z tym zrób, bo chyba nie wmówisz mi ani nikomu, że ot tak sobie to napisałem bez przyczyny. Skoro dostałem bana i byłaś świadkiem tego zdarzenia, wiec nie masz prawa być jednostronna jako Admin.



Screeny: [img=http://www58.zippyshare.com/thumb/EAG7XUqR/file.html][/img]

AmxBans: http://cs-lamers.com/GmBans/ban_list.php?bid=91651

Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.cs-lamers.com
[AMXBans] Reason: 'Nic się nie nauczyłeś kultury, kolejny będzie '
[AMXBans] Duration: '1 week'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:28630378'
[AMXBans] Your IP: '77.253.131.15'
[AMXBans] ===============================================

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#2) Napisano 2 maja 2015, o 17:36

Hmmm... Nie słyszałem co gadali przez micro, gdyż słuchałem muzyki, na u@ nic nie było zgłaszane z Twojej strony więc banowałem za to co czytałem. A, że to nie jest taka pierwsza sytuacja, gdzie jak napisałeś "kulturą nie grzeszysz", więc banowałem jako recydywę. Suma summarum, każdy kolejny ban będzie dłuższy. Został Ci już tylko perm. Rzadko mnie widzisz na serwerze? No cóż :) Inni jakoś mnie zauważają częściej :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 2 maja 2015, o 17:51

Słuchaj, nie będę płakał jak ktoś mnie nazwie ch***m czy też w inny obraźliwy sposób. Z tego co wiem to za kulture dostałem w tym momencie drugi raz, gdzie poprzedni był chyba na godzine więc o jakiej recydywie mówisz? Skoro słuchałeś muzyki to ma być usprawiedliwienie na to, że tylko ja dostałem bana?
Widzisz chodzi mi tylko o sprawiedliwość, pomijając fakt, że ten tydzień to absurd (sprawdź amxbans,logi,archiwa i przekonaj się o jakiej recydywie mówisz.Albo on i ja, albo żaden z nas. Bo skoro dwóch się wyzywa to dwóch otrzymuję karę czy źle myślę?

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#4) Napisano 2 maja 2015, o 17:58

Od czego masz u@? Słuchałem muzyki bo lubię i mam do tego prawo. Nawet w momencie grania w CS'a. Nikt mi nie zabroni.

A co do Twojej prośby, pofatygowałem się i poświęciłem 2 minuty.. Naliczyłem sześciu banów za kulturę, obrazę itp, mój jest siódmy. Więc kłamiesz troszeczkę :) A ja chamstwa i kłamstwa nie zniosę :) Tu masz recydywę :) I nie mów mi co mam robić i nie stawiaj warunków. Gdyż nie jestem ubezwłasnowolniony.

EDIT: Do tego co napisałeś niżej: http://www23.zippyshare.com/v/bICAM08k/file.html Matematyki nie oszukasz :)

Decyzji nie zmienię.
Ostatnio zmieniony 2 maja 2015, o 18:08 przez Verona, łącznie zmieniany 1 raz
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 2 maja 2015, o 18:02

10.04.2015 Player - nic sie nie zmienilo STEAM_0:1:28630378 Pierogi ochłoń kolego nikt tu... 30 Minut(y) Pokaż szczegóły
06.04.2015 Player - nic sie nie zmienilo STEAM_0:1:28630378 dobra noga MILORDZIE wyrazaj sie 5 Minut(y) Pokaż szczegóły

Ja naliczyłem dwa, które łącznie nie dają nawet godzine.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#6) Napisano 2 maja 2015, o 18:16

A tych z zeszłego roku to dlaczego nie liczysz? o.O
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#7) Napisano 2 maja 2015, o 18:19

Z matematyką i czytaniem to widzę masz Ty problemy. Gracz o nicku Player - nic się nie zmieniło dostał z tego co JA widzę, bo Ty widzisz inaczej dostał bana dwukrotnie.
Pomyśl może o tym, że osoba z którą piszesz to Player a navi'ego w to nie mieszaj bo nawet go nie znasz i nie poznasz. Warunków Ci nie stawiam a chyba powinienem trochę Ci podpowiedzieć co masz zrobić, bo jak dwóch się obraża i wyzywa to obydwoje są karani.
Ubezwłasnowolniony fizycznie nie jesteś, ale umysłowo kto wie?

PS : yay - bo navi to zupełnie inna osoba :) jeżeli już o to dopytujesz to brat.

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#8) Napisano 2 maja 2015, o 18:21

Sorry, ale w "brat"/"pies"/"kot" się nie bawimy, Twój SteamID == Twój problem.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#9) Napisano 2 maja 2015, o 18:24

Jego steam może jest jego problemem ale tutaj bardziej jest rozmowa o tym że dwie osoby ze sobą dyskutowały a jedna została ukarana czyż nie?
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#10) Napisano 2 maja 2015, o 18:31

Użytkownik Pierogi napisał:
Jego steam może jest jego problemem ale tutaj bardziej jest rozmowa o tym że dwie osoby ze sobą dyskutowały a jedna została ukarana czyż nie?

Nie. Jesteśmy w dziale odwołań od bana. Odwołania w stylu "ALE JA NIE ZACZĄŁEM, ON PIERWSZY ZACZĄŁ, PROOOOSZE PANI!" to nie ten poziom ;'). Odpyskowujesz - bądź świadomy konsekwencji, nie patrz na innych. Oczywiście można by to było potraktować jako okolicznośc łagodzącą (ewentualnie) i zmniejszyć czas bana, ale do samego 'czynu' nie ma żadnych wątpliwości, prawda?
Wszyscy kradną to ja też... tylko mnie złapali, JP 101%!

Chcesz, żeby gracz też został ukrany - Skarga na gracza.
Chcesz zwrócić uwagę na "dziwne" zachowanie admina - Skarga na admina.
Chcesz skrócić bana/zostać odbanowany - Odwołanie od bana.
Tak to wygląda, prawda?
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#11) Napisano 2 maja 2015, o 18:31

Wy dalej nie rozumiecie o co mi chodzi ... w CH**U to mam, że zostałem zbanowany za ss1j na tydzień, gdzie to już jest absurdem, ale mniejsza o to. Na serwerze ciągle są Nap,Mayaha, exe, ???, Pierogi, Czas ponoć goi rany i jakoś żaden z nich problemów nie ma, mimo że pewnie za mną nie przepadają. Wszedł Verona i ban za "ss1j" na tydzień i nazwie Cie recydywa i będzie straszył permem. Jak tak się tu traktuje graczy, którzy wspierają serwer to luz - wasza sprawa. Są setki serwerów i naprawdę nie jestem uzależniony od waszej serwerowni mimo, że ją lubię.Tylko mam rozumieć, że gracze którzy obrażają przez mikrofon są bezkarni? OK. Bana za brak kultury już raczej nie dostanę - podłączam mikrofon.

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#12) Napisano 2 maja 2015, o 18:42

Nie radzę mnie obrażać, gdyż to nie działa na Twoją korzyść :) Sprzeczki przez kabelek to urządzaj gdzie indziej i do innych osób, a nie do mnie. Nie dostałeś bana tylko za ssij, ale również za to co pisałeś dalej. Jako admin banujący nie wnoszę o skrócenie bana ani nawet nie dam UB wcześniej. Twój SID czyli Twoje bany, a jest ich za kulturę osobistą 7. Nie udowodnisz nikomu, że siedział brat.

Radzę uważać co piszesz w moim kierunku, gdyż to co napisałeś mogę uznać za zniewagę.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 2 maja 2015, o 19:15

Uznawaj sobie co chcesz i nie strasz :) Skoro podstawowych zasad nie znasz to ubezwłasnowolniony umysłowo nie jest obrazą, tylko faktem, bo może nie zdajesz sobie z tego sprawy, dlatego na końcu pojawił się znak zapytania(?). I się tak nie spinaj, bo żyłka pęknie - nie tylko od ćwiczeń. To co pisałem dalej masz tutaj ( nie chce mi się screenów wrzucać, ale na pewno nie zaprzeczysz) :

*DEAD* Wariot : ty musisz mnie poduczyc
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : ja ci moge uzyczyc penisa
*DEAD* Wariot : hehe frakfuterek nie lubie
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : a czyli jednak juz to robiles
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : dobrze wiedziec.
Wariot : nie ale nic nie masz do zaoferowania
Na tym się skończyło. Jeżeli to + "ss1j" uznałeś za obraze,wulgaryzmy zasługujące na tydzień bana - Twoja sprawa. Na pewno się pucować o skrócenie bana nie będę takiej osobie jak Ty. Wnioskuje iż od początku miałeś zamiar dać na tak długi okres, bo wcześniej nie miałeś prawa wiedzieć ile miałem banów za obrazę i fakt iż jestem "recydywą", bo przyznałeś to w poście "poświęcając" 2min na sprawdzenie to w amxbans (wszyscy są Tobie wdzięczni za poświęcenie, prawie jak Jezus na krzyżu). Dlatego też uważam, że zrobiłeś to celowo, bo masz jakiś do mnie uraz czy po prostu zły dzień i w tym momencie z Adminowaniem masz mało wspólnego i jestem o tym święcie przekonany, że żaden Admin nie postąpiłby podobnie za taką sytuacje. Więc czuj się wyjątkowy. PEACE

'Hunter

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 230
  • Dołączył: 8 lut 2013, o 13:53
  • Lokalizacja: Jutrosin
  • Postawione piwa: 35
  • Otrzymane piwa: 46

(#14) Napisano 2 maja 2015, o 19:17

A ja staję po stronie playera, bo niejednokrotnie był obrażany na serwerze, wyzywany od odpaleńców i innych chuji i to masę razy przez te same osoby. Zwróćcie też uwagę na to, jak poprawił swoje zachowanie przez ostatni miesiąc, a jest niemal codziennie po 3-4 godziny i ile razy puszcza takie teksty mimo uszu, myślę, że wielu innych by nie wytrzymało w takiej sytuacji.
Ciekawi mnie czy wariot zgłaszał to "ss1j" na u@ :]

Jakoś Wam nie przeszkadza, że Różowy Ninja i Lucyfer grają na jednym steamie (sorry Ninja, ale musiałem Ciebie przytoczyć), a tu nagle się czepiacie, że grały 2 różne osoby na jednym steamie. Zwróćcie uwagę, że bany na tego sida były grubo ponad rok temu.
"Dam ci jedno takie słowo,
Jeden taki dzień.
Mam ogień który płonie i rozrywa cień
Znam chwile co jak nóż przecinają sznur.
Dam ci jedno takie słowo które zburzy mur."

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#15) Napisano 2 maja 2015, o 19:50

"A ja staję po stronie playera"
Za to ja stanę po stronie Verony !

" I się tak nie spinaj, bo żyłka pęknie "
Po tym jak to napisałeś do Verony, żeby ON się nie spinał i, żeby JEMU żyłka nie pękła to padłem na ziemię ;)

Masz z kimś jakiś problem to pisz to na u@ a na pewno wtedy dostanie bana a jeżeli nie to pisz skargę na forum na admina, że pisałeś na u@ i admin nic nie robił. Ew. Screeny z konsoli, gdzie Cię obrażali i tak samo na forum z datą i dziękuję na 100% dostanie bana jeżeli Cię obrażał. Admin też nie zawsze może coś zobaczyć bo może wydać Ci się to niepojęte ale czasem można coś przeoczyć wierz mi zdarza się.
A po tym co napisałeś:

*DEAD* Wariot : ty musisz mnie poduczyc
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : ja ci moge uzyczyc penisa
*DEAD* Wariot : hehe frakfuterek nie lubie
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : a czyli jednak juz to robiles
*DEAD* Player - nic sie nie zmienilo : dobrze wiedziec.
Wariot : nie ale nic nie masz do zaoferowania

Z tego co tu widzę to Ty odrazu wyjechałeś do typa z " ja ci moge uzyczyc penisa " i po cholerę? Jakbyś się nie odezwał problemu by nie było a Ty byś sobie go zgłosił na u@, że Cię wkurwia/wkurza/denerwuje/prowokuje itd.
Obrazek
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron