Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Player - nic sie nie zmienilo / Verona=)

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#16) Napisano 2 maja 2015, o 20:21

A ja pozostane po stronie popcornu! Kłóćcie się dalej :D Świetna rozrywka :D
Obrazek

Ned

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 13 paź 2011, o 21:49
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 121

(#17) Napisano 2 maja 2015, o 21:30

Czy ja dobrze widze że ban jest za słowo "ssij"? czymaj mnie bo go jebne :plask:

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#18) Napisano 3 maja 2015, o 00:40

Widze, ze admini zaczynaja bawic sie w Szakala. Ale z drugiej strony, to dobrze, bo zacznie sie kolesiostwo miedzy graczami, a adminami.
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#19) Napisano 3 maja 2015, o 03:08

Wrócił mój ziomuś Sivi :P Ned nie radzę na mnie ręki podnosić :) :P
Nie chodzi Homi o kolesiostwo, banowalem za to co widzę. Na u@ nic nie bylo zgłaszane ze strony Player'a. Mam prawo do grania "no Sound" kiedy mi się to podoba. Jaką ja mam pewność, że Player tego nie zmyślił? Zerową. Wiec banowalem za say. Co do wyzywania przez micro: Gracze są banowani, jezeli ktos mi to zgłosi i ma na to dowody, bądź sam to usłyszę.
Czepiasz się Player, że dalem bana za recydywę nie wiedząc wcześniej, że dostałeś bany za obrazę. Wręcz przeciwnie jak sam napisałem przeliczyłem ile dokładnie dostałeś banów za brak kultury osobistej, a nie czy wgl miałeś je wcześniej.
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

wiraszka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 12
  • Dołączył: 6 kwie 2015, o 20:17
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#20) Napisano 3 maja 2015, o 07:43

Tak zmyśliłem dlatego cały czas się upieram o sprawiedliwość a nie UB. Bo jak ja dostałem to mu też się należy. Takie są zasady z tego co wiem (a przynajmniej powinny być) i chyba każdy ze mną się zgodzi. I nie broń się tym, że nie napisałem Ci nic na u@, bo nawet gdybym to zrobił to byś nie mógł tego potwierdzić bo słuchałeś muzyki. Poza tym i tak bym tego nie zrobił, bo padło kilka słów do mnie ja odpisałem wariotowi i na tym by się zakończyło i Twoja interwencja nie byłaby potrzebna, bo jakoś nie widzę by wariot się wypowiadał(a mógłby zaprzeczyć iż coś takiego mówił, bo i tak mu tego nie udowodnie bo nie ma logów z rozmów przez mikrofon) a tym bardziej skarżył na u@, że go obrażam (a to można sprawdzić z logów :) ). Przeliczyłeś po tym jak wlepiłeś na tydzień i tutaj się nie obronisz akurat (tyle szczęścia masz, że okazało się, że na tym SID wcześniej były bany za kulture i obraze, pomijając fakt, że 4 z nich ponad rok temu i tylko jeden był na dzień).

I tak na marginesie nie jesteś tutaj żadnym bohaterem wlepiając mi bana za tą pierdołę na tydzień(jak pewnie sobie myślisz), bo ja się ustosunkuję do tego mimo iż uważam to dalej za niesprawiedliwe, ale nic nie wskóram bo nie mam logów z rozmów przez mikrofon, Bóg też nie.

A co do wcześniejszej rozmowy, że widzę Cie rzadko a w sumie jak wcześniej napisałem na palcach jednej ręki mógłbym wyliczyć to chyba mam dowód :
Total Connection Time: 4d 02:19:27h ...Twój czas spędzony na serwerze (podejrzewam, że liczy się od tego roku) tyle to ja nabiłem w miesiąc (i nie grałem co dzień)...
Więc przemyśl sobie może całą tą sytuację i wyobraź sobię, że gram sporo i zawsze na serwerze jest Admin a przynajmniej kilku np. Nap, Mayaha, Pierogi, często spotykam też exe,???,siersciucha i mimo iż każdy z nich na pewno był/a świadkiem moich wulgaryzmów to jakoś bana od nich nie dostałem, bo wiedzą jak jest bo są obecni na serwerze (i jak ktoś się kłóci to nie słuchają muzyki, bo zapewne chcą być obiektywni i poznać całą prawdę). I w żadnym przypadku nie chcę się nimi zasłaniać, bo pewnie nawet mnie nie lubią, ale skoro od nich banów nie dostałem, to coś musi być na rzeczy.
Ty natomiast wpadniesz raz w tygodniu na godzine i wlepiasz za taką głupotę bana na tydzień.
No nic tylko masz kompleks bycia SuperAdminem albo SuperKolegąAdminem(a tą całą sytuacją zaprzeczyłeś temu i nawet taką pierdołą jak podjęciem decyzji o długości bana, twierdząc dopiero na moją prośbę iż sprawdziłeś to, że jestem "recydywą" po nałożeniu bana a nie przed i tym, że nawet nie udajesz, że obchodzi Cie tak naprawdę czy drugi gracz zawinił/sprowokował/obraził)

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#21) Napisano 3 maja 2015, o 10:10

Verona wymień w punktach powody za co on dostał bana. Krótko i na temat. Ile tych punktów wymienisz 2? Pierwszy za słowo "ssij", drugi za to, że był wcześniej banowany za kulturę? Ok może był banowany, ale przecież te wcześniejsze bany odbębnił. Jeśli nie podasz mi konkretnego powodu bana to daję mu UB.

PS. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Verona :)
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#22) Napisano 3 maja 2015, o 10:18

jestes adminem to trzymaj jakis poziom a nie muzyki sluchasz. jakby ktos kogos obrazal od najgorszych prze zmikrofon to co? admin byl ale sluchal muzyki komedia i jeszcze gada 5 razy ze nikt mu nie zabroni i ma do tego prawo. smiech na sali.

Gaunter o'Dim

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 173
  • Dołączył: 10 lip 2014, o 11:06
  • Lokalizacja: Lublin
  • Postawione piwa: 77
  • Otrzymane piwa: 9

(#23) Napisano 3 maja 2015, o 10:24

Verona nic do Ciebie nie mam ale odkąd masz admina trochę sodówka uderzyła Ci do głowy. Uważasz się za alfę i omegę, nic Ci nie można powiedzieć bo za chwile straszysz jakbyś miał jakiś immunitet. Ban na tydzień za takie coś to śmiech na sali. Godzina, doba ale tydzień? Naprawdę musisz go nie lubić.

Chrupus

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 192
  • Dołączył: 3 lis 2014, o 17:23
  • Lokalizacja: Nieznana
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 58

(#24) Napisano 3 maja 2015, o 10:33

Player nie raz Cię upominałem żebyś ogarnął słowa więc ten tydzień Ci się należy :)
Swoją drogą jeśli nie ogarniesz tych fleshy i smoke to perm coraz bliżej :)
Jam, który przebudza się,
Jest Boskim Smokiem, który skradł Bogu prawo dominacji
Śmieję się z nieskończoności i odrzucam marzenia,
I zatopię was w najgłębszych czeluściach szkarłatnej męczarni!
Obrazek

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#25) Napisano 3 maja 2015, o 10:35

Użytkownik Chrupus napisał:
Player nie raz Cię upominałem żebyś ogarnął słowa więc ten tydzień Ci się należy :)
Swoją drogą jeśli nie ogarniesz tych fleshy i smoke to perm coraz bliżej :)

Tak, ostatnimi czasy gram mniej, ale tu sie zgodze... dostales bana za caloksztalt, nie za pojedyncza sytuacje.
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#26) Napisano 3 maja 2015, o 10:37

A nie jest tak czasami, że was za dużo on bije ?? :D Sory ale musiałem to napisać.
Tak naprawdę nie znam do końca wątku ale przy mnie to on mało się odzywa i nie zauważyłem nic niepokojącego. Być może sami sobie nagrabiliście z nim.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Homi

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 235
  • Dołączył: 12 lis 2013, o 02:08
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 29

(#27) Napisano 3 maja 2015, o 10:39

Dla mnie on jest slaby i mi wisi, kultura obowiazuje wszystkich.
Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#28) Napisano 3 maja 2015, o 10:50

Fleshe i smoke rzucane swoim pod nogi to inna sprawa, ta dotyczy kultury. Prędzej czy później dostałby bana i tak za kulturę, bo do mnie też nie odzywał się za ładnie :)

Nap

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 181
  • Dołączył: 1 sty 2015, o 14:29
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Postawione piwa: 119
  • Otrzymane piwa: 38

(#29) Napisano 3 maja 2015, o 11:06

Fleshe rzuca, nerwy go noszą ale litości bana za "ssij" na tydzień xD. Komedia i horror w jednym...
Ja bałbym się dać bana na 5 min za takie coś, widać poniosło tu kogoś :/

Użytkownik Chrupus napisał:
Player nie raz Cię upominałem żebyś ogarnął słowa więc ten tydzień Ci się należy :)
Swoją drogą jeśli nie ogarniesz tych fleshy i smoke to perm coraz bliżej :)


Nie będę tu wymieniał nicków innych graczy ale jeśli już mowa o Wariocie to czemu mu tego nie powiesz?
Przecież kulturą na mikro to on nie grzeszy... Nie wspominając innych asów kultury :)
Obrazek

Pierogi

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 187
  • Dołączył: 8 paź 2014, o 19:30
  • Postawione piwa: 71
  • Otrzymane piwa: 46

(#30) Napisano 3 maja 2015, o 11:24

Użytkownik Nap napisał:
Nie będę tu wymieniał nicków innych graczy ale jeśli już mowa o Wariocie to czemu mu tego nie powiesz?
Przecież kulturą na mikro to on nie grzeszy... Nie wspominając innych asów kultury :)


Wiesz czemu nie powie? Bo pewnie nie słyszy czy cuś, wiesz o co chodzi. :)
Swoją drogą... Ruda Do Ciebie się zwracam, skoro Ci ubliżał czemu wcześniej nie wzięłaś spraw w swoje ręce tylko teraz gdy Player jest napiętnowany przez Adminów? Wcześniej brakowało odwagi?
Cyrki cyrki jeszcze raz cyrki co tu sie wyprawia. Jedno drugiemu jajca liże aż miło. SOLIDARNOŚĆ :) Jakoś gdy nie było tematu o nim to każdy cicho siedział a gdy już On się wypowiada i coś chce osiągnąć każdy neguje. Bax pisał litanie nie jeden raz, teraz Player ma cos do powiedzenia to teraz większość się rzuca.

Tak było, jest i będzie ! :)

Możecie moderować w dupie z tym :)
Dziś rano się budzę i czuję, że mnie coś w dupie uwiera. Wyciągam, patrzę - a tu twoja opinia bitch yahoo

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron