Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]SygiDesign - Wiadro fans | thC [x]

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Sygidus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 10 sie 2015, o 12:14
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 10 sie 2015, o 12:22

Opis sytuacji: Wbijam na serwa gram półtorej mapki na kabulu miałem staty 14-4 coś takiego musiałem się zrywać do kościoła ( jeszcze powiem dla niejasności chodź myślę że to jest paranoiczne z waszej strony że o 16:00 zaczęła się msza... następnym razem pier_olne zdjęcie książeczki parafii ok ? ) wychodzę ( bez bana ) wbijam dzisiaj Srutututu powiedział mi że mam aktywnego. Zdziwiłem się patrze do AMXBana i widzę że rzeczywiście mam bana. Zamiast wstawić mi od razu ss'y to po ch...Dajecie perma ? Mogę tak grać całymi dniami dawajcie mi po 10 ss'ów i tak po 10 minutach dostanę UB.


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: SygiDesign
SteamID/IP: NeoBans / 83.22.57.5
Data: 09/08/2015 - 15:46:50 (20 godzin temu)
Powód bana: Do kosciola sie spieszyl.
Admin banujący: @thC
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=98983
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#2) Napisano 10 sie 2015, o 12:32

Jeżeli chodzi o Twoje statystyki to były one zdecydowanie lepsze 20:2 etc. Poza tym, skanowałeś na pewniaka i biegałeś jak szalony waląc same banie. Nie mówię, że decyzja wiadra była słuszna, ale też jej nie podważam. Fakt jest jeden jak ktoś Ci mówi, że masz aktywnego to z łaski swojej nie graj w tym czasie na serwie tylko poczekaj na ub. Pozdro
Obrazek

Sygidus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 10 sie 2015, o 12:14
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 10 sie 2015, o 12:37

No zatrzymałem się na 11-1 potem było 16-3 coś takiego jak było 19-18 ( nie pamiętam ale jest HTTV tutaj ? ) i miałem z 5 death'ów. Normalne banie przecież celownik mi nie wariował przy strzelaniu skany jak skany pewne były wtedy jak ktoś wychylał chyba jasne, a jeżeli chcecie mnie złapać to polecam dać ss'y ;)
HLTV sprawdzę to wam dokładnie powiem

//Edit, Albo nie macie ...

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#4) Napisano 10 sie 2015, o 12:41

Spokojnie, admin został powiadomiony o temacie, czekamy na rozpisane demo.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#5) Napisano 10 sie 2015, o 12:42

Ja cie zglaszalem do ss, Amor ci nie zrobil, ale jak wyszedles rzekomo do kosciola to dostales od wiadra bana i tyle :) Demo pewnie bedzie potrzebne do rozpisania i tam wszystko wyjdzie :)

Sygidus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 10 sie 2015, o 12:14
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 10 sie 2015, o 12:47

Mam nadzieje że w ogóle wykonał demko... Mój ulubiony serwer i chciałbym sobie pograć. No ale cóż gdybym był haxem to raczej i tak poszedłbym na inną sieć :P

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#7) Napisano 10 sie 2015, o 12:57

Arcanix na więcej razy napisz drugi raz, bo najwidoczniej nie zauważyłem jak mi napisałeś. PS. wg. mnie demo czyste, nie ma się do czego przyczepić, ale może Ci co kazali go zbanować się wypowiedzą. ;)
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Sygidus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 10 sie 2015, o 12:14
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#8) Napisano 10 sie 2015, o 13:01

Niektórzy mają bóle dupy jak co drugą rundę padają ode mnie... Myślę że dużo osób obecnych na serwerze napisało na u@ : "sprawdz sygidesign cos on ma". Skąd ja to znam... ^^

PS. Ja chce sobie dzisiaj jeszcze pograć :)

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#9) Napisano 10 sie 2015, o 18:43

Witam przepraszam ze tak pozno. dopiero wrocilem nawet nie widzialem tematu wiec tak
1. w momencie kiedy wbilem i napisalem 'Elo' Czy tam 'YO' koles zaczol gadac o kosciele [ pomyslalem ze odpal ze chce sie rozgrzeszyc za czity ] bo wbijalem na kontrole i tak
2. dostal bana bo wyszedl w momencie kiedy ja wszedlem nie mialem czasu na ss'y. wiec dostal number3.
3. hltv moze potwierdzic moja wizje.
4. cala sytulacja byla bardzo dziwna bo on wychodzil jak ja wchodzilem z 5 ludzi mi spamowiali u@ mial zajebiste info wiec dalem mu bana.
5. zeby zakonczyc caly temat widzialem go na serwie po banie lecz gral normalnie [chcialem mu ssy w dobrym momencie zrobic [twartde dowody] ale teraz udaje niewiniontko, ]
6. mozna mu dac perma bo albo on jest 'neo' z pentagramu albo smigal odpalony
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#10) Napisano 10 sie 2015, o 18:45

chyba ze administracja nie jest pewna swej opini moge mu pozwolic grac czysto, bo jak ja bede na serwie to nie po gra odpalony.
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#11) Napisano 10 sie 2015, o 18:49

Administracja czeka jednak na rozpiskę od admina @thC.
I radzimy zajrzeć do HLTV i rozpisać demo, bo to nie pierwsza taka sytuacja z demkami.
Jeszcze dzisiaj chcę zobaczyć rozpiskę.

thC

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 143
  • Dołączył: 15 lut 2015, o 12:09
  • Postawione piwa: 30
  • Otrzymane piwa: 12

(#12) Napisano 10 sie 2015, o 19:07

rozpsika jest w hltv jestem pewien jak banuje. nie mam czasu dzisiaj mam inne rzeczy do roboty $. dlatego padla moja decyzja latwo napisalem ze go jeszcze zlapie pozwalam mu grac zlapie go tematu nie bylo jak sam napisal i tak gra [ns]
nie pierwsza bo druga bym siedzial i patrzal na czity na [ffa] to bym wogule nie gral rob co chcesz bo w dziecinade nie mam checi sie bawic.
One Spliff A Day Will Keep The Doctor Away. :ganja

Sygidus

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 8
  • Dołączył: 10 sie 2015, o 12:14
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 10 sie 2015, o 19:19

Prosze :
1. Mam gdzieś czy jest admin czy nie raz dobrze mi się gra raz nie.
2. "dostal bana bo wyszedl w momencie kiedy ja wszedlem nie mialem czasu na ss'y. wiec dostal number3." Hahahaha... ktoś napisał że ja się "boje" to zostałem jeszcze na 10 min by potwierdzić że mnie nie ruszą ss'y bo nic nie mam :)
3. HLTV potwierdzi że nie jestem odpalony.
4. od 10 min boty płakały że jestem odpalony.
5. "Po banie" czyli kiedy ?
6.bo... ? Bo co ? Dzieckiem neo nie jestem sorka przez połowe wakacji pracuję na buty piłkarskie oraz swoją deskę do WadeBoard'u :) Pasjonuję się piłką nożną oraz WadeBoard'em, a w wolny czas gram w cs'a lub robię grafiki komputerowe dla profesjonalnych stron...
7. Nie broń się tekstami " ale teraz udaje niewiniontko ", ponieważ odjebałeś chujnie jakbyś nie mógł użyć amxmodmenu w ciągu 5 minut.
8. "wogule" hahaha słownik się kłania. "Patrzał" haha... Jednak weźmy się rozpiszmy bo mam bekę z twojej pisowni.
Pozdro
Ostatnio zmieniony 10 sie 2015, o 19:27 przez Sygidus, łącznie zmieniany 1 raz

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#14) Napisano 10 sie 2015, o 19:20

Dobra, powiedzmy że zrozumiałem co napisałeś. Skoro dałeś kolesiowi bana za cheaty bez ss' ów a ów delikwent się odwołał to Twoim zasranym obowiązkiem jest rozpisanie mu demka. A skoro narzekasz na to, że patrząc na cheaty nic nie grasz to wiesz co możesz zrobić :)
Pozdrawiam nOthinG :*

huti

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 429
  • Dołączył: 1 sty 2013, o 20:26
  • Lokalizacja: Przemyśl
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 113

(#15) Napisano 10 sie 2015, o 19:28

Użytkownik nOthinG napisał:
Dobra, powiedzmy że zrozumiałem co napisałeś. Skoro dałeś kolesiowi bana za cheaty bez ss' ów a ów delikwent się odwołał to Twoim zasranym obowiązkiem jest rozpisanie mu demka. A skoro narzekasz na to, że patrząc na cheaty nic nie grasz to wiesz co możesz zrobić :)


Przecież on nawet nie wie, o co chodzi z tą rozpiską...
Użytkownik thC napisał:
rozpsika jest w hltv jestem pewien jak banuje.


Gościu, masz rozpisać podejrzane akcje gracza, za które dałeś mu bana.

Zacznijcie pisać tak, żeby to miało ręce i nogi. Bo nie wiadomo, o co chodzi.
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : ale jak ktos ci daje komende
(Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : to sie do niej masz przystosowac (Counter-Terrorist) [Osu] SWIATECZNA PIKIETA* : a nie pajacowac

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron