Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]Paul Prośba o UB.

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Paul2000

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 14:42
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 14 sie 2015, o 14:51

Opis sytuacji: Bez komentarza.


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: Paul
SteamID/IP: VALVE_ID_LAN / 88.199.58.121
Data: 14/08/2015 - 14:30:42 (16 minut temu)
Powód bana: Czitowanie
Admin banujący: @xManiek77x
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=99166
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl
Screeny:Nie dostałem
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-lamers.com
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBans] Twoje IP: '88.199.58.121'
[AMXBans] =======================================

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 14 sie 2015, o 15:54

Link do dema - http://s4.shooters.pl/hltva96d00b1/hltv ... na.dem.zip
Podejrzane jak dla Mnie :
3:50 - zero rozglądania i wchodzisz jak do siebie
5:50 - i tutaj się zastanawiam na tą głową Alberta pierw strzeliłeś centralnie mu w głowę a później w tamtego celowałeś .
6:06 - od razu celujesz w stronę respa CT jak byś wiedział , że tam jest . Śmierdzi mi tutaj modelem
6:50 - po raz kolejny się zatrzymujesz tutaj jak byś ustawiał lub wył bo widziałeś na czacie , że napisali o Tobie .
11:05 - spojrzałeś się w duł czy się nie wychyla chwila wyczekania i lecisz na dól bez spadochronu i niestety wpadasz mu pod celownik .

Łysy: Można prosić o demo?
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Paul2000

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 14:42
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#3) Napisano 14 sie 2015, o 17:36

Odkąd zacząłem grać w Counter-Strike 1.6 to jeszcze żadnego cheata nie pobrałem z internetu, zawsze gram uczciwie i czasami też udaje się ustrzelić ładne fragi, nie gram jakoś bardzo dobrze. Raz gram słabo a raz dobrze, dziś miałem lepszy dzień. Proszę o pozytywne rozpatrzenie o UB.

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#4) Napisano 14 sie 2015, o 18:04

Pozwoliłem sobie zastosować się do podanych czasów.

3:50 - Weszli grupą, akurat ten wybrał inną stronę do rozglądania się. Może zdał sobie sprawę z kropek na radarze, bo po jego lewej stronie był kompan, który zajmował balkon, kto wie. A jeżeli była to jego pierwsza styczność z tą mapą, to mógł nie zdawać sobie sprawy, że w środku BSa jest taka fajna kampa.
5:50 - Toż to była 1 seria, od początku próbował przycelować w KaMi. Ale tak, fart jakich mało.
6:06 - A gdzie indziej miałby celować? Jak dla mnie wszystko prawidłowo i naturalnie.
6:50 - zatrzymał się aby odpisać...
przykładowa wiadomość gracza - MasterDonn: kamperjeden | 14:26:16 - na demku to 06:19
Kiedy Paul się zatrzymuje, to czas na demku 06:52-06:55, przekładając na godzinę to będzie 14:26:49-14:26:52
W czatlogu z hlstatx, mamy taką wiadomość - Paul: co znowu haxy mam ? | 14:26:52
11:05 - Nie rozumiem co w tym takiego niezwykłego? Przecież otworzył spadochron xD


p.s. stanowczo za mało jak na perma
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Paul2000

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 3
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 14:42
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#5) Napisano 14 sie 2015, o 18:19

No właśnie zapomniałem napisać że pierwszy raz widzę tą mape, bo przeważnie grałem na only DD2 i teraz poznaje nowe mapy :tak:

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#6) Napisano 14 sie 2015, o 18:24

ZoRRo ma rację.

3:50 - wchodzili tam w 3-kę lub 4-kę.. Sam byś się nie oglądał wiedząc, że masz 3 teammate'ów za sobą ;d /-b/
5:50 - Strzelał serię do CT, którego widział to, że zabił tego Alberta czysty fart. /-b/
6:06 - Najzupełniej normalne nic tutaj nie widzę po prostu szedł dalej i tyle miał zamiar pójść w stronę CT respa i tyle /-b/
6:50 - No nie róbmy sobie jaj.. Ty się w Izaka bawisz może " konfigurował haxy? " przecież wyłączenie WH to jest jeden przycisk zwykle w okolicach F9 - F12. Można to zrobić w biegu. Mógł tutaj wszystko robić.. Poprawiać słuchawki, podkładkę wszystko! /-b/
11:05 - spojrzał się w dÓł ( po prostu sprawdził ) cofnął, zastanowił czy iść na dół czy mostem i poleciał na dół ze spadochronem włączonym w ostatniej chwili. Idiotą by był jeżeli leciałby na spadochronie cały czas raczej i dał się zabić bo nie wiedział, że tam CT stoi ! /-b/

UB się należy chyba, że masz jeszcze jakieś demo Maniek xd
Obrazek
Obrazek

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#7) Napisano 14 sie 2015, o 18:39

W takim razie UB rzuciłem, tematu nie zamykamy do czasu informacji od admina banującego czy ma coś więcej do oglądania.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#8) Napisano 14 sie 2015, o 22:26

Hymm ? Mnie jego gra trochę zastanawiała więc zadziałałem . W sumie mogłem zrobić kontrolne ss'y ale stwierdziłem , że jak coś rozpisze demo i niestety się myliłem . Zgadzam się , że są te lepszejsze i gorsze dni :okok: Zwracam honor i życzę Miłej Gry 2pistolety
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •