Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

FFA upada

Wasze propozycje i uwagi związane z serwerem FFA.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#1) Napisano 17 wrz 2015, o 22:44

Witam,
założyłem nowy temat bo może w końcu zacznie się coś dziać w sprawie serwera FFA, nie wiem jak to nazwać ale ostatnie dni to totalna klapa tego serwera, gra maks 10 osób. Nie wiem czym to idzie, że z serwera gdzie nie majac VIPA przez pół dnia nie dało się wbić teraz nie ma z kim grać. Z rana małe mapy to już wgl pustki. W dzień kilka osób a wieczorem gdzie by się wydawało, że większość ma czas to serwer świeci pustkami. Gracze, którzy wcześniej byli u nas stałymi bywalcami przeszli na inne serwery mówiąc, że u nas nie ma z kim pograć. I mają racje. Serwer eFantazji czy 1shot1kill jest przez cały dzień prawie full. Jest z kim grać. Trzeba coś zrobić, żeby ściągnąć graczy z powrotem i zachęcić nowych do gry na serwie FFA Cslamers :)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 17 wrz 2015, o 23:35

Może nie mamy reklamy :nie wiem: ostatnio tak z dnia na dzień co raz to puściej :placze: Smutno się tam robi i nima do kogo strzelać 2pistolety Własnie gdzie są te czasy i tak ekipa hmm Zapraszajcie znajomych to również pomoże nam z sytuacją zapełnienia serwera :ulan:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#3) Napisano 17 wrz 2015, o 23:57

Reklama sama sie nie kupi. Po kolejne organizowanie zbiórki gdzie ciezko wyprosic o 10zł ma sens?
Czy jest sens inwestowania kolejnych 300zł cos co po miesiacu znowu bedzie mialo tendencje spadkową?
Oczywiście sens jest ale czy gracze i admini bedą normalni czy bawić sie w gównoburze i wyzywać że góra nic nie robi ?
Spróbuj cos wymyśleć, ale i pomoc finansowa bedzie potrzebna....
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#4) Napisano 18 wrz 2015, o 00:03

nie ma co się dziwić, lagi, muzyka aż uszy więdną, kolesiostwo równi i równiejsi, żenująco niski poziom niektórych adminów, polityka administracji, cykl malych map. reklama reklamą ale nie potraficie zatrzymać graczy na serwie, ale teraz jakos mnie to nie martwi ;)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#5) Napisano 18 wrz 2015, o 00:15

Użytkownik Axl napisał:
Reklama sama sie nie kupi. Po kolejne organizowanie zbiórki gdzie ciezko wyprosic o 10zł ma sens?
Czy jest sens inwestowania kolejnych 300zł cos co po miesiacu znowu bedzie mialo tendencje spadkową?
Oczywiście sens jest ale czy gracze i admini bedą normalni czy bawić sie w gównoburze i wyzywać że góra nic nie robi ?
Spróbuj cos wymyśleć, ale i pomoc finansowa bedzie potrzebna....


jeśli trzeba to wpłace kase bo 10 zł nie majątek, najwyzej 4 harnasiów nie wypije :)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#6) Napisano 18 wrz 2015, o 00:17

Użytkownik plejer napisał:
nie ma co się dziwić, lagi, muzyka aż uszy więdną, kolesiostwo równi i równiejsi, żenująco niski poziom niektórych adminów, polityka administracji, cykl malych map. reklama reklamą ale nie potraficie zatrzymać graczy na serwie, ale teraz jakos mnie to nie martwi ;)



niby miało Cię tu nie być a dalej swoje docinki konstruujesz, cały czas obecny na forum więc Ci lamersiki w głowie siedzą :)

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#7) Napisano 18 wrz 2015, o 00:22

Użytkownik MAYER napisał:
Użytkownik plejer napisał:
nie ma co się dziwić, lagi, muzyka aż uszy więdną, kolesiostwo równi i równiejsi, żenująco niski poziom niektórych adminów, polityka administracji, cykl malych map. reklama reklamą ale nie potraficie zatrzymać graczy na serwie, ale teraz jakos mnie to nie martwi ;)



niby miało Cię tu nie być a dalej swoje docinki konstruujesz, cały czas obecny na forum więc Ci lamersiki w głowie siedzą :)

na forum nie ma bana a że grałem troszkę na serwie to pozwoliłem sobie na wyrażenie swojej opinii, lada dzień zniknę z forum spokojnie majer ;)

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#8) Napisano 18 wrz 2015, o 00:34

Co do mnie gram tu można powiedzieć 2 lata strzeli. Czy ktoś napisał do mnie że organizujecie składkę na reklamy itp. NIE! Więc o co to halo. I nie chodzi mi tu o to że jak teraz mam adm to kaska mogę dać bo jak byłem szaraczkiem też mogłem dać naprawdę 10 czy tam 20 zł a nawet więcej nie jest majątkiem. Na różne rzeczy wypierdziela się kasę i jest ok. Co do mojej skromnej osoby ja bez problemu mogę sypnąć kaską zresztą już to robię od dłuższego czasu bo wykupuje vipa. Nie wiem na ile to wspiera serwer i czy w ogóle wspiera bo to też wielka kasa nie jest. Tak więc jak coś ja bez lipy mogę sypnąć bo naprawdę serwer jest dobry fajna ekipa atmosfera i kijowa żeby tak to wszystko padło. A widzę co się dzieje na przełomie mojej gry na tym serwie to mogę powiedzieć upadek albo zaraz ten upadek nastąpi skoro o 12 wchodzę na serwer a tu pustak gdzie wiem szkoła itp ale kiedyś tego nie było zawsze dało się pograć. Wracam z pracy jest to 22:10 szybki ogar wchodzę 22:30 a tu pustak gdzie kiedyś grało się do tej 24 na luzie a były czasy ze do 1 lub 2 był serwer po 10/10. Więc naprawdę zastanówmy się co zrobić z tym bo każdy tylko jęczy pewnie na serwie ja teraz mało gram bo praca od 14 do 22 ale jeśli chcemy dalej pykać to panowie i nie tylko chodzi mi tu o adm tylko też stałych graczy FFA o przemyślenie sprawy i czy nie warto wysłać te 10zl czy jak ktoś może to i więcej. Tyle z mojej strony:)
Ostatnio zmieniony 18 wrz 2015, o 00:35 przez zielone_jon.., łącznie zmieniany 1 raz

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#9) Napisano 18 wrz 2015, o 00:35

Jestem tutaj nowa, ale myślę, że moja opinia równie będzie dobra i wzięta pod uwagę. Sam serwer wydaje się być na prawdę fajny, grałam na nim niestety tylko raz z powodu małej ilości graczy. Skoro serwer nie przyciąga graczy, może po prostu zmienić jego mod, albo zrobić coś ala only dd2 tylko z trzema innymi wybranymi mapami np. inferno, nuke,italy. Równie dobre byłyby jakieś konkursy za największą ilość przegranych godzin na serwerze, headshotów bądź ogólnie statystyk. Co do adminów - nie znam i nie powinnam oceniać, ale wnioskując z pow. komentarzy, niektórzy zachowują się nieodpowiednio. Skoro administracja nie jest dobra, zawsze można zrobić selekcję, otworzyć nową rekrutację, obowiązkowe składki (nawet jakieś 5zł byłyby dobre, zawsze coś). Myślę, że rozwiązań jest dużo, szkoda usuwać serwer :)
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#10) Napisano 18 wrz 2015, o 00:39

Użytkownik Nerr-ka napisał:
Jestem tutaj nowa, ale myślę, że moja opinia równie będzie dobra i wzięta pod uwagę. Sam serwer wydaje się być na prawdę fajny, grałam na nim niestety tylko raz z powodu małej ilości graczy. Skoro serwer nie przyciąga graczy, może po prostu zmienić jego mod, albo zrobić coś ala only dd2 tylko z trzema innymi wybranymi mapami np. inferno, nuke,italy. Równie dobre byłyby jakieś konkursy za największą ilość przegranych godzin na serwerze, headshotów bądź ogólnie statystyk. Co do adminów - nie znam i nie powinnam oceniać, ale wnioskując z pow. komentarzy, niektórzy zachowują się nieodpowiednio. Skoro administracja nie jest dobra, zawsze można zrobić selekcję, otworzyć nową rekrutację, obowiązkowe składki (nawet jakieś 5zł byłyby dobre, zawsze coś). Myślę, że rozwiązań jest dużo, szkoda usuwać serwer :)


Powiem tak only już jest dd2. I tak jak ja nie chcę zmian typu only inferno/nuke czy coś w tym stylu tylko czyste FFA. Bo jest najlepsza sieczka :)
Co do konkursów można coś ogarnąć ale to już administracja niech coś kroi. :)

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#11) Napisano 18 wrz 2015, o 00:43

Konkursy nie tylko w grze, ale też na forum - np. za największą ilość reklam itp. :) Do samego FFA można coś wgrać, albo połączyć z BF2.
Obrazek

plejer

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 168
  • Dołączył: 25 sie 2014, o 20:04
  • Postawione piwa: 18
  • Otrzymane piwa: 29

(#12) Napisano 18 wrz 2015, o 00:48

[NIE ROZUMIESZ SENSU TEMATU TO SIE NIE UDZIELAJ]

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#13) Napisano 18 wrz 2015, o 09:17

bo to wszystko dlatego ze mialem kurcze komputer popsuty, zjaral mi sie procesor wyjety byl w 3 czesciach xD ale juz jestem bede kosil bedzie aktywnosc!!!!
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#14) Napisano 18 wrz 2015, o 09:39

Mówicie o pieniądzach, a jak były składki to każdy wielce obrażony, że raz na X czasu musi wpłacić 10 zł żeby wspomóc serwer.
Żeby ktoś nie pomyślał, że to grosze to przedstawiam mały kosztorys:
- serwer VPS - 150zł/rok
- licencja TS3 - 200zł/rok
- hosting forum - 200zł/rok
- domena - 60zł/rok
- licencja neobans - 50zł/rok
- serwer FFA + DD2 - 1440zł/rok
= około 175zł/mc + inne usługi

@zielone_jon.. każdy temat sprowadzasz do swojej osoby. Nikt nie prosił Cię wcześniej o datek na serwer, bo kiedy była zbiórka miałeś admina próbnego, a próbnych ona nie dotyczy. Chcesz rzucić coś na serwer? Napisz PW, podamy Ci dane co,gdzie i jak wpłacić.

Ale jeżeli mamy błagać znowu o 10 zł adminów, a oni nadal będą mieli to w dupie to ta zbiórka nie ma racji bytu.
Jeden ze stałych adminów ( nie podam nicku ) powiedział, że on tu gra długo, że admin jest za darmo i on nie będzie nic płacił, a po odebraniu mu praw, bo żeby była równość kto nie wpłacił mial zabierane flagi na serwerze, był wielce zszokowany.

Założę sie, że teraz też byłaby taka sytuacja nie tylko z nim, ale także z innymi.

Konkursu z reklam nie ma co robić, bo za pewne nikt nie będzie się do tego rwał.

Reklama na FFA była wykupiona, wygasła i dlatego tendencja spadkowa. Sam Axl nie opłaci jednego i drugiego serwera.
Jeżeli chcecie, żeby FFA dalej istniało to troszkę inicjatywy.
Jeżeli admini FFA chcą wpłacić coś żeby znowu postawić serwer na nogi to nie ma problemu :dealwithit:

Pomysł z darmowym vipem też na razie odpada, bo jak widać nie ma go komu dać

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#15) Napisano 18 wrz 2015, o 11:34

To w takim razie trzeba podać dane na jakie konto wpłacić te 10 zeta. Tylko powinny one być widoczne, żeby nie trzeba było pisać PW bo to niektórych zniechęca. Możecie dać że 10 zeta minimum a kto da więcej tym lepiej. I znajdzie się kilku graczy, którzy wpłacą więcej bo jak wspomniałem wyżej 10 zł to nie majątek i nikt kto gra na lamersach na pewno przez to nie zbankrutuje.

Jeśli chodzi o VIPa to ja bym go trochę zmodyfikował tzn., dodał więcej dodatków tak jak jest to na innych serwerach np. więcej skinów broni, 2 granaty zamiast 1, asysty (choć na fantazji asysta jest bez VIPa), coś co zachęci do grania i ściągnie ludzi. Wiem, że nie powinienem porównywać Lamersów do innych serwerów, ale kurde trzeba jasno sprawę postawić.
Osobiście od prawie roku gram tylko na FFA, poznałem dużo zajebistych ziomków, przewinęło się dużo fajnych ludzi których trzeba z powrotem zachęcić do odwiedzenia naszego serwera. Po prostu lubię tu grać!

Wróć do Propozycje zmian / Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •