Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Sous Moderator- zgłoszenia!

Ważne komunikaty

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#1) Napisano 29 paź 2015, o 10:27

Witajcie Kochani!

Jak widzicie do grona zielonych dołączyła jeszcze jedna osoba. W związku z tym poszukujemy osób chętnych na stanowisko Sous Moderatora. Poniżej przedstawiam wzór ,do którego trzeba się zastosować :)

Wzór podania:

Nick:
Wiek:
Staż na forum:
Coś o sobie:
Średnia liczba godzin spędzanych na forum:
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?:


Nie trzeba mieć admina, żeby zostać Sous-Moderatorem :)

Zgłoszenia zbieramy do 31/10/2015 godz. 23.00

fuck bad guy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 933
  • Dołączył: 13 gru 2012, o 15:25
  • Lokalizacja: KALISZfornia, WLKP
  • Postawione piwa: 453
  • Otrzymane piwa: 207

(#2) Napisano 29 paź 2015, o 11:11

Nick: fuck bad guy (póki co w sumie)
Wiek: 20 w styczniu
STAŻ na forum: "Rejestracja: 13 gru 2012, 15:25"
Coś o sobie: hmmm, jestem Mati, Jest wiele rzeczy, których nienawidzę, ale nie ma niczego, co bym szczególnie lubił oprócz jointów, drinów, muzyki, samochodów, Stanów Zjednoczonych no i jeszcze kilku innych rzeczy, których nie powiem. Ogólnie jestem miłym człowiekiem, ale potrafię pokazać rogi jak już zajdzie mi ktoś za skórę tak fest. Kocham amerykańską muzę. Niektórzy raperzy ze stanów są moimi idolami nawet.
Średnia liczba godzin spędzanych na forum: dziennie spędzam tyle co na kompie bo praktycznie cały czas wbijam na tutaj (około 4-5 godzin może coś będzie)
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?:

OOOuuu. No właśnie i jak tak się zastanawiam tooo szczerze mówiąc szukam sobie obowiązku nowego w pewnym celu, eee a przy tym mógłbym może pomóc tutaj, w sumie już kiedyś działałem tutaj na stanowisku nawet multi admina to czuje klimat hueee. Gdybym miał jakiegoś mentora to myślę, że w jeden, lub dwa tygodnie ogarniam nowy fach i git. Tylko regulaminy musiałbym przeczytać wszystkie, żeby zaktualizować info. A, i jeszcze tak jak wspominam sobie poprzednią ilość zgłoszeń na SM jak Szefowa MaluCZKa wtedy pisała to myślę, że w tej edycji zrobię lepszą frekwencję huehe Jakiś czas temu wróciłem do gry w cs'a, bo w końcu pracuję w swoim mieście także ilość czasu na forum i w grze będzie w stabilnej ilości. I tak jeszcze sobie skrycie myślę, że moja mentalność będzie dobrym akcentem w personelu CSL hihihi. Zawsze można zwolnić albo wyrzucić w co powątpiewam. :)

No to siema.
Obrazek



PS: TO NIE JEST KPINA.
Ostatnio zmieniony 29 paź 2015, o 11:29 przez fuck bad guy, łącznie zmieniany 1 raz
bad guy aka. white (J) back to the game!
Obrazek

Verona

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 206
  • Dołączył: 8 gru 2013, o 15:05
  • Lokalizacja: P-sk
  • Postawione piwa: 131
  • Otrzymane piwa: 90

(#3) Napisano 29 paź 2015, o 11:21

Nick: Verona

Wiek: 21

Staż na forum: Od 8 grudnia 2013 roku.

Coś o sobie: A skopiuję z podania o Admina, gdyż nie chce mi się pisać. Zacznę jak większość. Interesuję się.. ogólnie sportem (długie trasy rowerowe na mojej bestii, kajaki, narty, pływanie, sporty walki- trenowałem Krav Mage, obecnie trenuje JJ, siatkówka), w wolnych chwilach wypady na PB, pijaństwo, imprezy itp. Obecnie Technik Informatyk, Przyszły Ochroniarz i Instruktor Samoobrony oraz uwaga nowość przyszły-niedoszły Policjant oraz wróciłem do trenowania Krav Magi więc bójta się na dzielni.

Średnia liczba godzin spędzanych na forum: Przed pracą, po pracy, przed treningiem, po treningu. Czyli jak normalny użytkownik- w każdej wolnej chwili.

Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?: Bo jestem cham i prostak. Mam swoje zdanie i tyle. Zresztą co będę pisał.. Większość wie. A tak na poważnie to Rudzielec, ???, Pseudo- Łysy i Szakal mi żyć nie dają :)
"Olej co mówią o tobie wszyscy
masz swój cel inny od wszystkich
Masz wartość większą od pieniędzy
Tylko trening pozwoli być najlepszym."

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#4) Napisano 29 paź 2015, o 20:45

Nick: Sivi
Wiek: 20
Staż na forum: Zbliżają się 2 lata
Coś o sobie: Pracujący student lat 20, część osób kojarzy mnie z ciętych ripost itd. ale kiedy trzeba jestem w 100% poważny i konsekwentny. Skutecznie tępie brak kultury na serwerach, i chętnie zająłbym się tym na forum. Regulamin to dla mnie świętość i jako jeden z nielicznych pilnuje go bez wyjątku. Z historii na lamersach, najpierw admin FFA, następnie multiadmin, następnie DJ i multiadmin w jednym czasie, kolejnie chwila przerwy, powrót na stanowisko DJ-a, a teraz admin FFA. Jestem dość specyficzną osobą, więcej czasu spędzam na forum niż na serwerach. Dostęp do forum mam od 9 rano do 1 w nocy.
Średnia liczba godzin spędzanych na forum: Jeśli chodzi o czas spędzony aktywnie, to czasem sb, albo róźne posty, a pasywny czas to w zasadzie cały czas :)
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?: Tutaj kilka powodów, w cs-a na serwerach pojawiam się sporadycznie ale zżyłem się ze społecznością i stanowisko SM pozwoli mi trzymać kontakt na forum. Jestem zwolennikiem braku kłótni międzyadminowskich, w końcu gramy do tej samej bramki. Cenie osoby kulturalne i tępie jej brak. Moim zdaniem w gronie Modków brakuje osoby która konsekwentnie realizowałaby regulamin i chętnie uzupełnię tę luke :)

Pozdrowienia
Sivi!
Obrazek

bzzzyyyQQQuś

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 2212
  • Dołączył: 11 maja 2012, o 16:00
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 307
  • Otrzymane piwa: 107

(#5) Napisano 29 paź 2015, o 21:27

Nick: bzzzyyyQQQuś
Wiek: 20
Staż na forum: od 11 maj 2012
Coś o sobie: Nie ma się co tutaj rozpisywać Ci co powinni mnie znać to znają .
Średnia liczba godzin spędzanych na forum: Teraz trochę mniej ale jak wrócę z Niemiec będzie więcej po pracy przed każda wolna chwila . :)
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?: Hmm.. A chciałbym jakoś pomóc CSL pojawiło się nowe stanowisko więc czemu nie , w grze jestem trochę mniej ponieważ ogarniam nowy sprzęt . Myślę że te godziny co przebywam na forum mogę wykorzystać w jakiś pomocny sposób .


Pozdrawiam bzzzyq ak asdawrwd .

nOthinG

    Admin serwera:
    DD2, DM

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 745
  • Dołączył: 13 cze 2013, o 09:26
  • Postawione piwa: 155
  • Otrzymane piwa: 164

(#6) Napisano 31 paź 2015, o 22:04

Nick: Dziwny podpunkt, przecież widać kto dodaje posta :D
Wiek: 25.01.1992
Staż n forum: Rejestracja: 13 cze 2013, o 09:26
Coś o sobie: Cześć, jestem Paweł i mam 23 lata. Wzrost 186cm , waga 95kg. Blondyn z niebieskimi oczami :D
Średnia liczba godzin spędzanych na forum: Nie wiem, nie liczę.
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?: Dlaczego ja ? Ponieważ uważam, że mam dość opanowany język polski, jestem bezstronny i ogólnie jestem zajebisty. W dodatku chciałbym spróbować czegoś nowego i nabyć jakiegoś nowego doświadczenia.
Pozdrawiam nOthinG :*

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#7) Napisano 1 lis 2015, o 00:48

Nick:???
Wiek:22
Staż na forum:No już dobrze ponad rok
Coś o sobie:Konrad - student III roku Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Dawniej coś kopałem w piłkę obecnie tylko po czole. Mieszkam na tygodniu w Rzeszowie a tak to jestem z Jedlicza.
Średnia liczba godzin spędzanych na forum:Na forum zaglądam w każdej wolnej chwili.
Dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać SM?: Nie wiem czy to właśnie ja jestem najlepszym kandydatem na to stanowisko. Może to będzie banalne co napiszę ale lubię podejmować się nowych rozwiązań. Jestem osobą ambitną oraz inteligentną więc szybko nadrabiam wszelkie zaległości. Raczej jestem spokojny i bezkonfliktowy ale zarazem sprawiedliwy więc ciężko posądzić mnie o stronniczość co w tym przypadku wydaje się istotne w piastowaniu tego stanowiska.

Wiem że się spóźniłem ale wynikło to z sytuacji bicia się z myślami czy startować czy nie ;) Jeśli kandydaci stwierdzą, że moje zgłoszenie jest po terminie to jak najbardziej to uszanuję.

Pozdrawiam ??? - Konrad
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#8) Napisano 1 lis 2015, o 06:45

Decyzja niebawem.

Wróć do Ogłoszenia



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron