Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Zwierz - ostatnie starcie z UB

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#1) Napisano 17 lis 2015, o 19:32

Witam, ten temat jest skierowany głównie do któregokolwiek z H@, ponieważ teraz tylko oni mogą coś poradzić w mojej sprawie, reszta może przeczytać albo zjechać od razu na sam dół postu smile

tak więc opiszę sprawę w punktach żeby było prościej, jeśli coś się nie zgadza niech ktoś mnie poprawi.

Czas: 2 tygodnie temu
1. Zwracam uwagę adminowi srututu, aby szybciej reagował na zgłoszenia ponieważ ( takich słów użyłem ) - "tylko do mnie się szybko dopierdalał"
2. Dostaję za to bana za obrazę admina.
3. Wkurzyło mnie to , więc na odchodne kazałem mu " ciągnąć "
4. Po pierwszej gunwoburzy na forum Kucyk przedłuża mi bana za ww tekst do tygodnia.
5. Widząc na czacie to ,że piszę że mnie to nie obchodzi Kucyk przedłuża bana do 3 tyg " abym go odczuł "
Czas: dwa dni temu
6. Po odczekaniu 2 tygodni bana grając na laptopie kolegi i innym steam wchodzę na serwer na 15 min i zostaję rozpoznany xd ( sam nie wiem czemu wpadłem na tak głupi pomysł, gadałem wtedy z jondrem czy powinienem składać ub no i uznałem ,że tak zrobię i powinienem przeprosić ). Po 15 min wyszedłem
7. Zakładam temat na forum o UB, ale chytry Mayer zaraz napisał ,że wbiłem na aktywnym. Nie chcąc wyjść na głupka nie przyznawałem się do tego. Przeprosiłem również admina Srutututu za moje chamstwo skierowane w jego stronę i przyjął on przeprosiny.
8. Ktoś inny wchodził tez na moim nicku na nsie , albo gadał że to ja ale to już były trolle. Nie mam z tym nic wspólnego
9. Kucyk udowodnił mi ,że wszedłem na te 15 min i przedłużył bana do perma za aktywnego.
10. Ostatnią instancją na CSL są h@, tak więc zwracam się do Axl, CZK lub Maluczkiej o darowanie mi bezmyślnego zachowania i szansę na poprawę zachowania.

ponadto jeśli dostanę UB: Podtrzymuję to co napisałem w poprzednim temacie i obiecuję ostateczną poprawę swojej kultury na serwerze i w przypadku kiedy znów ciężko bym kogoś obraził godzę się na perma bez tłumaczeń. Zrozumiałem przez te dwa tygodnie ,że na CSL w porównaniu do innych serwerów chyba tutaj czuję się najlepiej i nie muszę użerać się z ssami co 5 min i bezmózgimi adminami. Nie doceniałem wcześniej tego serwera.


W przypadku decyzji o braku UB wypada się tylko pożegnać i nie będę miał do nikogo pretensji , nawet do MAYERA ( szkoda tylko, że normalnie jesteś taki skrupulatny w wykonywaniu swoich obowiazków, Twoje przeświadczenie o tym że jestem odpalony robi swoje ).

Zamiast kolejnej gunwoburzy proponuję zrobić sondę ( która i tak nie będzie zobowiązująca , ale wyrazi opinię ogółu )


Zwierze 0:0 Ban - każda osoba w kolejnym poście może dostawić jeden punkt do wyniku.

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#2) Napisano 17 lis 2015, o 19:41

Wymoderowano
Obrazek

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#3) Napisano 17 lis 2015, o 19:42

Wymoderowano
Obrazek
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#4) Napisano 17 lis 2015, o 19:46

Wymoderowano
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#5) Napisano 17 lis 2015, o 19:48

Żartów sobie z głosowaniem nie róbmy. Jeśli ktoś miał coś do powiedzenia to zrobił to w poprzednim temacie. Jesli H@ będzie dla ciebie tak wspaniałomyślne to rozpatrzy twoją prośbę. Zamykam aby uniknąć zbędnego spamu i zachować przejrzystość twojego ub zamiast przewijania przez 4 strony. Jeśli ktoś ma do napisania więcej niż jedno zdanie można napisać do mnie i otworzę ten temat.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#6) Napisano 17 lis 2015, o 20:13

To co było dawniej było dawniej. Dobrze zwierze wiesz, że od dłuższego czasu w żadne dyskusje ani żadne utarczki słowne z Tb nie wchodziłem, mając admina też tego nie robiłem mimo dogryzań do tego jak adminuję. Zaczepiałeś mnie na u@ albo na mikro, że nie potrafię rozpoznać gracza odpalonego a Ty to robiłeś po jednej akcji. Sądzę, że i Ty zaczynając przygodę z adminowaniem nie byłeś bogiem w tej dziedzinie. Ty mając admina nie raz mnie wywaliłeś bo mówiłem, że jesteś odpał.
Chyba tego wymaga regulamin czy też miano admina żeby być skrupulatnym, żeby inni nie mieli pretensji że jeden może inni nie mogą bo coś tam. Każdy powinien być równo traktowany. A Ty mając na swoim koncie doświadczenie w adminowaniu powinieneś tego przestrzegać dalej nawet nie mając tej funkcji.
Jeśli chodzi o sondę to:
Twój głos został wymoderowany bo nie będzie żadnego głosowania

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#7) Napisano 18 lis 2015, o 21:25

Decyzja zostanie podjęta w najbliższym czasie.

maluCZKa

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 1200
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 18:52
  • Postawione piwa: 193
  • Otrzymane piwa: 247

(#8) Napisano 22 lis 2015, o 11:57

Witajcie,

po dlugich przemysleniach, naradach i rozwazaniach Administracja CSL podjeła decyzje o przyznaniu UB graczowi Zwierze. Jednak zaznaczamy, że jest to ostatnia szansa i w przypadku kolejnego "wybryku" nie bedzie mowy o jakimkolwiek UB.

Pozdrawiamy.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron