Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]ZNC! - Greg Odwołanie od bana na zawsze.

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

ZNC!

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 16:28
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 15 gru 2015, o 20:02

Opis sytuacji: Witam dostałem bana 3 miesiące temu za ciągłe wyzywanie przez ten czas miałem czas do zrozumienia swojego głupiego zachowania zamiast skupić się na grze to pisałem różne wulgarne słowa.Serwer mi sie podoba dlatego chciałbym wrócić do gry i spędzić święta razem z wami na lamersach :dance3: Jak zostałem zbanowany 3 miesiące temu to jeden z opiekunów serwera powiedział że mogę się odwołać dopiero 12 grudnia dlatego proszę o rozważenie mojego podania o ubana.Zapewniam że moje zachowanie się już nie powtórzy każdy zasługuje na drugą szansę. Nigdy nie grałem na czitach,a ban na zawsze za wulgarne słowa jest do przebaczenia dlatego proszę o ubana i pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy z poważaniem kibol z Wrocławia. Pozdrawiam. :piwko:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: ZNC!
SteamID/IP: STEAM_0:0:133984098 / 88.156.94.212
Data: 04/09/2015 - 19:44:50 (15-12-8690 14:41)
Powód bana: koniiec nie ma sorrki juz którys raz dostales i nie pomoglo
Admin banujący: @Greg
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=100527
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @Shooters.pl

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#2) Napisano 15 gru 2015, o 21:42

Jestem za !! Tak jak piszesz każdy zasługuje na drugą szansę więc od Mnie zielone światło :okok: Bywały tutaj delikwenty , że setki razy dostały ub więc czemu i Tobie się ono nie należy . Myślę , że rozważyłeś całą sytuację i pokażesz swoją poprawę . Wiadomo każdy może trochę powyzywać ale z umiarem . Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#3) Napisano 15 gru 2015, o 21:46

Jak najbardziej, swoje już "wycierpiałeś" aż nadto, nie mi tu oceniać jaki jest tutaj repertuar kar. Duży +, że nie spamowałeś, tylko przyjąłeś na klatę i tak za surową karę wg. mnie.. Druga szansa jak najbardziej w tym przypadku.


PS. Tym bardziej za ze względu na TKWM<3
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#4) Napisano 15 gru 2015, o 22:09

Też jestem za ub

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 15 gru 2015, o 22:24

Również jestem za :)

ZNC!

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 14 sie 2015, o 16:28
  • Postawione piwa: 10
  • Otrzymane piwa: 0

(#6) Napisano 15 gru 2015, o 22:48

Dziękuje za rozpatrzenie mojego podania pozytywnie. Pozdrawiam Cię Wiślak. Śląsk Wisła Lechia zawsze razem TKWM United Holigans. Do zobaczenia we wrocławiu 12 lutego mecz Śląsk-Wisła. A jutro gramy z Zawiszą w Pucharze Polski Jak dojdziemy do finału to cały TKWM się zjedzie na narodowy do wawy i będzie gruby sztos :D. Pozdro. Mam jeszcze jedno pytanie kiedy będę mógł wejśc na serwer bo na tą chwilę nie mogę. Dzieki za odpowiedz.
Ostatnio zmieniony 15 gru 2015, o 22:54 przez ZNC!, łącznie zmieniany 1 raz

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#7) Napisano 15 gru 2015, o 22:53

jestem za :)

Franco

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 254
  • Dołączył: 7 cze 2015, o 15:52
  • Postawione piwa: 26
  • Otrzymane piwa: 33

(#8) Napisano 15 gru 2015, o 22:58

Użytkownik ZNC! napisał:
Dziękuje za rozpatrzenie mojego podania pozytywnie. Pozdrawiam Cię Wiślak. Śląsk Wisła Lechia zawsze razem TKWM United Holigans. Do zobaczenia we wrocławiu 12 lutego mecz Śląsk-Wisła. A jutro gramy z Zawiszą w Pucharze Polski Jak dojdziemy do finału to cały TKWM się zjedzie na narodowy do wawy i będzie gruby sztos :D. Pozdro. Mam jeszcze jedno pytanie kiedy będę mógł wejśc na serwer bo na tą chwilę nie mogę. Dzieki za odpowiedz.



Na razie masz poparcie zwykłych szaraków, musisz poczekać na jasną decyzję od góry i wtedy będziesz mógł, albo i nie mógł wejść. ;)
Obrazek
"Jeśli Bóg z nami, to któż przeciw nam?"

mak.kaca 01

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 78
  • Dołączył: 3 lip 2015, o 19:15
  • Postawione piwa: 14
  • Otrzymane piwa: 2

(#9) Napisano 15 gru 2015, o 23:01

w stosunku do mnie zawsze byłes w porządku wiec jestem za

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#10) Napisano 16 gru 2015, o 03:30

Względem obecnego prawa apelację uznałbym za słuszną i umocnij ją w świetle prawa. Za stosowne uznałbym również nałożenie Oskarżonemu okresu próbnego w wysokości dwóch tygodni intensywnej obserwacji zachowania i bycia wyczulonym na Jego punkcie przez wszystkich adminów.
Druga szansa się należy :>
Obrazek

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#11) Napisano 16 gru 2015, o 10:29

Jestem za ub.Zobaczymy jak tam teraz u ciebie z kulturą

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#12) Napisano 16 gru 2015, o 12:09

Tak jak mówi A.C.A.B#wislaq/AJ nie możesz na razie wejść na serwer, bo nie dostałeś jeszcze UB.

Twoja kartoteka banów jest naprawdę "imponująca". U nas zawsze można dostać drugą szansę, jeżeli ktoś naprawdę wyraża skruchę i obiecuje poprawę. Ty swoim odwołaniem przekonałeś mnie, że warto dać Ci ostatnią szansę. Ostatnią, bo jeśli jeszcze raz zdarzy się sytuacja, że wyzywasz graczy, rodziców, kobiety czy używasz ciągłych wulgaryzmów -ban permanentny zostanie znowu nałożony.
Uczulam tutaj także adminów na to,żeby nie "pierdzielili się" z tematem, jeżeli zobaczą jakieś nieprawidłowości, ze strony tego gracza.

Jesteś pod obserwacją, pamiętaj :)
Miłego grania na serwerze. GmBans/ban_list.php?bid=100527

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron