Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Admin?? HaHaHa | skarga na creator'a

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

piskle

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 311
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 15:42
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Postawione piwa: 68
  • Otrzymane piwa: 115

(#16) Napisano 18 gru 2015, o 20:21

tak dodam, ze exe ma bardzo ograniczone slownictwo ktore sie ogranicza do slow " rozumisz, czosnek"
jest to wystarczajacy dowod na to ze owych slow nie napisal
" wielkie rzeczy zwykle, mają mały początek
dla niej bym sie zmenil , dla niej bym zrobil wyjątek "

Obrazek

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#17) Napisano 18 gru 2015, o 20:27

EXE to zapoznaj się z tą lekturą i jeszcze raz powiedz mi że nie banujesz za "Ty cioto" :)

GmBans/ban_list.php?bid=104317
GmBans/ban_list.php?bid=103664
GmBans/ban_list.php?bid=103543
GmBans/ban_list.php?bid=103321 Fajny powód :)
GmBans/ban_list.php?bid=91019
GmBans/ban_list.php?bid=81386
GmBans/ban_list.php?bid=80062 No tak to pewnie do mamusi :)
GmBans/ban_list.php?bid=79324 A to chyba do taty :)
GmBans/ban_list.php?bid=91019 Prawda zawsze boli :)
Tak z innej beczki GmBans/ban_list.php?bid=90617 też chciałbym dostać na miesiąc :D
GmBans/ban_list.php?bid=79112 Kolejny zacny powód, to też na pewno było o mamusi :)

Podsumowując takich banów masz z 90 na swoim koncie więc musisz mieć pecha że tyle razy ktoś Ci na rodzinę wjeżdża :) Swoją drogą to czymś musisz się przyczyniać że tyle Cie obrażają, ja jakoś tego nie doświadczałem hm .....

P.S. ( Tak wiem, te wszystkie bany to za obrazy graczy nie Ciebie) :*

Pozdrawiam wszystkie moje fanki :)

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#18) Napisano 18 gru 2015, o 20:41

Mówiłem ostatnio , że piękne powody banów znów się pojawiły ale nikt nie reaguje . Więc Ja się pytam co to kurcze ma znaczyć ? Gdy na FFA jest coś nie halo to zaraz awanti się kręci a dd2 znów bezkarne pozostaje . Gdzie tutaj sprawiedliwość ? Proszę o wytłumaczenie od ABW .
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

_eXe_

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 336
  • Dołączył: 29 mar 2014, o 17:29
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 47

(#19) Napisano 18 gru 2015, o 20:49

Maniek: Jezeli cos jest napisane w "" oznacza to, ze to sa slowa nie moje tylko przytaczane. Skoro dostal bana za "ty cioto" to dlatego, ze tak do mnie powiedzial. A pamietam ta sytuacje bo malo takich bylo. Gostek zaczal sie z kims wyzywac, dostali obaj kicki, a ten asior wrocil i pierwsze co to na u@ napisal "ty cioto" i ban poszedl za to z takim samym powodem, zeby wiedzial za co.
Co do Granda... Dopisek "fajny powod" tyczy sie tego samego co wyzej napisalem. Gosc dostawal upomnienia i kicka nie reagowal dostal bana. Powod taki, zeby wiedzial za co. Nie bylo Cie? Nie widziales? Nie wiesz o co chodzi? nie pisz...
Wiekszosc banow byla finalem podobnych historii jak te wyzej, wiec to ze banowalem, nie znaczy, ze to mnie sie tyczylo, a zazwyczaj przed banem daje kicka, jezeli nie pomaga daje bany.
Poza tym nie tego ta sprawa dotyczy. Pisklak sie wypowiedzial, macie zdanie moje Creatora i Pisklaka ktory jest obiektywny w tym przypadku. Serwer byl pelen i na pewno nikt nie potwierdzi, ze takie slowa padly z moich ust, poza tym nie klne przez mikro. Kto ze mna gral ten wie. Oczekuje wyciagniecia konsekwecji za takie klamstwa.
Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#20) Napisano 20 gru 2015, o 12:43

Admin CrEaToR. z racji iż przeprosił i był to jego pierwszy tego typu występek otrzymuje reprymendę słowną w postaci upomnienia. Exe z racji na brak dowodów nie ponosi odpowiedzialności i sama tego typu skarga jest przestrogą na przyszłość.
Proszę pamiętać, że panel administracyjny nie jest dla zabawy. Powaga musi zostać zachowana bez względu na to czy się znacie i kochacie czy nienawidzicie.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron