Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Turniej 2016

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#31) Napisano 4 sty 2016, o 00:11

Godzina 20 jutro.
Obrazek

Kaka7

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 7
  • Dołączył: 6 gru 2015, o 15:58
  • Lokalizacja: SANDOMIERZ
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 2

(#32) Napisano 4 sty 2016, o 01:17

Opor?
8===D

ZoRRo

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 433
  • Dołączył: 2 cze 2011, o 00:05
  • Lokalizacja: Los Angeles
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 72

(#33) Napisano 4 sty 2016, o 02:34

Ja już wiem, kto w finale wystąpi. :D
Jestem ciekawy zgrania niektórych zespołów, bo jedni lubią "byle do przodu, jak najszybciej", inni preferują "the last man standing".
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

Zwierze

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 830
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 20:43
  • Postawione piwa: 42
  • Otrzymane piwa: 168

(#34) Napisano 4 sty 2016, o 15:02

Elo ja dzisiaj nie dam rady ale poniewaz jest prawo do rezerwowego gracza to zagta za mnie moj kumpel. Jego nick to snk. Przepraszam za klopot. Siv i jonder dostali juz pw

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#35) Napisano 4 sty 2016, o 16:32

Dużo osób chce wziąć udział w turnieju, ale nie są uczniami, albo bezrobotnymi żeby mieć czas praktycznie zawsze więc uwzględnijcie to. Ja nie biorę udziału w turnieju, ale rozumiem tych co pracują, a chcą wziąć udział. Turniej jest dla graczy czy gracze dla turnieju? Troszkę empatii, ogarnijcie to tak, żeby każdy kto bierze udział faktycznie mógł w tym uczestniczyć. Jak dla mnie weekendowe wyjście jest najlepsze. A jeżeli ktoś chce sobie pójść na imprezę wieczorem w piątek czy sobotę to niech idzie, ale ranek soboty albo niedzieli niech zarezerwuje na turniej.

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#36) Napisano 4 sty 2016, o 16:47

Było to uwzględnione, nie daliśmy godzin porannych, kiedy zazwyczaj ludzie idą do pracy. Nie wiem po co się powtarzasz, skoro wyżej już to było omawiane w kilku postach :)

IP serwera wraz z hasłem wyślę do kapitanów.
Obrazek

Tabaka

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 135
  • Dołączył: 21 mar 2015, o 00:17
  • Postawione piwa: 2
  • Otrzymane piwa: 30

(#37) Napisano 4 sty 2016, o 16:52

Wtrącę się, że jak ja kiedyś prowadziłem turniej to dałem tydzień czasu na rozegranie 1 Fazy turnieju i kapitanowie dogadywali się kiedy grają mogło to być i o 4 nad ranem.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#38) Napisano 4 sty 2016, o 17:43

Użytkownik NikooS napisał:
PISZE SIE NA STANDINA (REZERWOWEGO) W JAKIMŚ (BĘDĘ SZCZERY) ŚREDNIM-DOBRYM TEAMIE
steam jak coś

podbijam

hempgru

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 203
  • Dołączył: 27 gru 2014, o 15:20
  • Lokalizacja: Kąty Wrocławskie
  • Postawione piwa: 69
  • Otrzymane piwa: 12

(#39) Napisano 4 sty 2016, o 18:50

Moja drużyna jest zwarta i gotowa na jutro

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#40) Napisano 4 sty 2016, o 19:35

Nerka zauważ , że nie istnieje tylko pierwsza zmiana czy wasze tam studia z rana . Są zmiany 6-14 14-22 i 22-6 . To , że się zapisałem to oznacza , że chciałbym zagrać ale nie mogę bo praca , a nie jebne roboty bo Tobie się tak widzi , że mam grać jak nie to spier*alaj . Nie nie obchodzi Mnie twoje życie prywatne więc nie pisz o nim tutaj jakie masz problemy itp bo każdy je ma i się nimi tutaj nie dzieli . Jak dla Mnie gdy większość z Nas pracuję było ogarnąć od uczestników mniej więcej kto jakie ma zmiany w styczniu i dopiero ogranąć terminarz rozgrywek . Albo weekend jest jedynym rozwiązaniem bo chyba wszyscy nie pracują w ten czas no i imprezę można odpuści lub przenieść ją na biurko i uczestniczyć w turnieju .
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#41) Napisano 4 sty 2016, o 19:43

Nie ma się co czepiać nerki bo wyszła z fajną inicjatywą,ale prawda jest taka,że nie zna waszych grafików i nie da rady załatwić tego tak,aby każdemu pasowało.

Parker

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 2083
  • Dołączył: 16 kwie 2013, o 23:41
  • Lokalizacja: Tarnobrzeg
  • Postawione piwa: 112
  • Otrzymane piwa: 222

(#42) Napisano 4 sty 2016, o 19:45

Maniek nie spinaj się bo zwykle to byłeś bardzo wyluzowany, a tutaj taki napinacz internetowy. Jest mi naprawdę przykro, że Cię nie będzie. fuck
Obrazek
Obrazek

Nerr-ka

    Kobitka

  • Awatar użytkownika
  • Kobitka
  • Posty: 141
  • Dołączył: 17 wrz 2015, o 21:17
  • Lokalizacja: Legnica
  • Postawione piwa: 21
  • Otrzymane piwa: 136

(#43) Napisano 4 sty 2016, o 19:53

Ba, napisałam, że i tak każdy ma moje sprawy prywatne w 4 literach, więc niezbędny jest Twój komentarz. Na pewno mam multum czasu, żeby napisać do każdego uczestnika i go spytać o grafik - to jest nie możliwe, bo nigdy nikomu nie będzie pasował ten sam termin co osobie drugiej, więc pomyśl - czy to jest realne? Może czas, żeby zejść ze mnie, bo krytykować to każdy potrafi, a robić to ni ma komu.
Obrazek

suchy_sth

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 147
  • Dołączył: 24 mar 2015, o 15:25
  • Lokalizacja: Nysa / Lubań Śląski
  • Postawione piwa: 74
  • Otrzymane piwa: 78

(#44) Napisano 4 sty 2016, o 19:58

No kurde wracam specjalnie do siebie dzisiaj jak najwcześniej a tu nagle pach, 22 dzisiaj gramy. Dzwonię do Pisklaka (bo nie ukrywam że pier*olnik jest w postach) i się pytam co i jak, bo NIGDZIE żadnej informacji co w razie przełożenia terminu. Czytam posta Kondzika, bo w końcu kolor na forum wskazuje że On zamieści jakieś info, a tam dupa blada. Nic bezpośrednio do jednej osoby nie mam ale kurde, scroll'uję nie po to by czytać spam "szarych" szeregów tylko w poszukiwaniu odpowiedniego kolorku, który zamieści odpowiedniego posta z informacją .
Gadałem z Pisklakiem, jeśli możemy dobrać jakiegoś jednego "esia" do drużyny to stawiamy się w 5 o 22. Jeśli nie... No to przekładamy ten mecz, bo nie chodzi o samą wygraną. Ja się wpisałem by się dobrze bawić ! A jaki jest sens oddawać mecze walkowerem z powodu - nie ukrywam - źle dobranego terminarza ?

Szczęśliwego Nowego Roku - trochę po czasie no ale dopiero co dotarłem do siebie.
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#45) Napisano 4 sty 2016, o 20:30

Gdzie tutaj chudy widzisz spinanie ? Co ty na takie uczciwe " Spierdalaj " i zluzuj majty chudini żebyś dał radę biedź :papa1: hmm Fakt po poście spieło Mnie i poszedłem to załatwić ale nie wiem do czego pijesz ? Wystarczyło aby każdy z uczestników napisał co jak i gdzie z robotą i jakoś by się to ogarnęło . Moim zdaniem trochę za bardzo spontan z tym turniejem . Rok temu jakoś podołaliśmy temu wyzwaniu choć też były problemy . No to czuję się troche chujowo , że nie mogę zagrać ale jak nie dziś to jutro :D Więc Życzę uczestnikom dużo pestek 2pistolety
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Wróć do Turniej Noworoczny [2016]



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron