Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Skarga na Admina Greg

W tym dziale możecie pisać co Wam na sercu leży, przedstawiać Wasze uwagi na temat adminowania oraz składać skargi na upierdliwych graczy. ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#16) Napisano 23 sty 2016, o 01:22

Żeby było po równo i sprawiedliwie, Greg otrzymuje ostrzeżenie słowne, kolejne wykroczenie poskutkuje karą pozbawienia wolności o jedzeniu nie wspomnę.

Skoro już oficjalnie wiadomo, że RECONNECT jest niemile widziany proszę o stosowanie się do tego podpunktu. Biorąc pod uwagę, że poszliśmy na rękę umożliwiając reset statystyk za pomocą komendy /rs nie rozumiem powodu dla którego ktokolwiek miałby robić szybkie retry.

Ostatnio afera za aferą, szkoda jedynie że wniosków nie staracie się wyciągać.

Aby wszystko było jasne, na mocy danego mi prawa dokładnie o 00:00 czasu UK ban Jondro zostanie zniesiony, mam nadzieję, że jako dorosła osoba zrozumie co zrobił źle i wybryk ten nie będzie miał miejsca powtórnie.

Jeszcze tylko dla osób postronnych, które zawsze się znajdą i wcisną z komentarzem. Jeżeli już musicie to robić, to z sensem, bo ochoty nie mam moderować bezsensownych wpisów.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Axl

    Główny Administrator

  • Awatar użytkownika
  • Główny Administrator
  • Posty: 3308
  • Dołączył: 18 kwie 2011, o 03:53
  • Postawione piwa: 46
  • Otrzymane piwa: 364

(#17) Napisano 23 sty 2016, o 02:32

Dodany został odpowiedni plugin by zapobiegać podobnym sytuacjom.
Obrazek
Siłka koks i kreatyna zrobią z ciebie skurwysyna. A nie jakieś piwko, wódeczka i jointy.

Wróć do Księga skarg i zażaleń - ZGŁOŚ CZITA



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron