Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Bezpodstawne oskarżenia o haxy

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#1) Napisano 25 sty 2016, o 20:07

Siemaneczko kochani,
Prosiłbym o dodanie tego punktu do regulaminu. Na serwerach cs-lamers zbyt często widzi się ludzi płaczących publicznie i czity, bo ktoś tam kogoś zabił, bo to hetszot, bo skan. Serio, uporczywe jest to jak na sayu się o to cały czas wyzywaja, a admini nic. Zgłoszenia takie powinny być tylko i wyłącznie widoczne na u@ dla adminów, a nie dla wszystkich. Takie publicznie oskarżenia powinny być traktowane tak samo jak obraza drugiego gracza.

Pozderki!

SrutututuPeczekDrutu

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 104
  • Dołączył: 4 lip 2015, o 20:30
  • Lokalizacja: Kirkcaldy
  • Postawione piwa: 20
  • Otrzymane piwa: 19

(#2) Napisano 25 sty 2016, o 20:39

To zaczyna być już komiczne. Sypiesz pomysłem, który tylko przysporzy adminom niepotrzebnej pracy. Wyłącz sobie czat i nie będziesz musiał patrzeć, że ktoś płacze.
Jestem całkowicie przeciwny.
Będą niepotrzebne odwołania, które będzie trzeba rozpatrywać. Bo ktoś będzie się czuł pokrzywdzony tym, że admin nałożył na niego 5-minutówkę. Przy czym jak Twoim zdaniem będziemy mieli weryfikować takich graczy? Jeżeli ktoś trafnie zgłasza na publicznym ma też dostać bana? Może taka osoba widzi więcej niż Ty? Może nie jest to tak do końca bezpodstawne zgłoszenie?
Obrazek

xManiek77x

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1308
  • Dołączył: 13 wrz 2013, o 15:40
  • Lokalizacja: Częstochowa
  • Postawione piwa: 188
  • Otrzymane piwa: 196

(#3) Napisano 25 sty 2016, o 20:46

Jak widać tylko Tobie to przeszkadza . Każdy z graczy ma prawo podejrzewać kogoś o wspomagacze . Jeżeli ktoś kogoś nam zgłasza to go skanujemy , a jak jest to nie przydatna informacja to olewamy temat .

Miłego :peace:
Obrazek

" Kto obroni Nas przed policją ? "
Obrazek

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#4) Napisano 25 sty 2016, o 20:50

NA NIE! Zgadzając się na taki idiotyczny pomysł dajemy możliwość takim graczom jak Ty czy inni do CIĄGŁEGO narzekania i podkładki pod tysiace postów zażaleń skarg itp. Niejednokrotnie dałeś przykład tego że masz na to czas ale nie zmienia to faktu że Admini jak i gracze mają jakieś życie poza forum i grą więc będę do końca za tym żeby ten KURIOZALNY pomysł poszedł na dno kosza.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Wikary

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 14
  • Dołączył: 24 gru 2014, o 23:11
  • Postawione piwa: 6
  • Otrzymane piwa: 3

(#5) Napisano 25 sty 2016, o 20:54

Zero myslenia logicznego skoro gracz moze zglosic kogos na u@ to jaki jest problem, ulatwi Wam to tylko prace bo latwiej bedzie wylapac skarge na gracza z U@ niz z czatu i kulturalniej sie na czacie zrobi odrazu. Ale no rodzina z ffa i tak napisze to samo wiec to i tak bez roznicy c napisze. Na wiekszosci szanujacych sie sieci jest taki punkt w regulaminie.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#6) Napisano 25 sty 2016, o 20:55

Fajnie wszyscy się pośmiali ale to chyba żart miał być. Kara za to, że ktoś napisze o kimś, że jest odpalony ?? A co z człowiekiem który przez przypadek zapomni @ i napisze n team sayu ?? Ludzie ja wiem, że ostatnimi czasy różne śmieszne propozycje składaliście ale ta bije je na głowę. CLOSE ;)

Nikosiowi chodziło chyba szefie o coś innego np. coś typu "Kaśka jesteś odpalona" i za to miała by być kara. Zresztą wielkich dywagacji nigdy nie zauważyłem na zwykłym sayu w grze.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#7) Napisano 25 sty 2016, o 20:57

Cytat:
6. Wszelkie pytania, informacje o podejrzanych graczach, itp. należy kierować do Adminów na admin say (u@ TEKST). Zakaz marudzenia i narzekania - nie podoba się to wyjdź.


Cytat:
15. Nie stosowanie się do zaleceń administracji CS-Lamers, zbędne spamowanie admin czat'u (say u@ ...), bezpodstawne oskarżanie graczy o WH oraz ich nagminne "molestowanie" - kara w zależności od skrajności wykroczenia.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •