Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

czk

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Część postu powinna Ci się wypełnić automatycznie - sprawdź czy wypełniły się poprawnymi danymi (jeśli nie, to popraw) i pamiętaj, aby uzupełnić wszystko. WSZYSTKO!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.
Screeny: Wszystkie 5 (pięć) oryginalnych screenów należy spakować do ZIP/RAR i wrzucić na dowolny hosting plików. My zalecamy http://www.zippyshare.com/. Screenów nie wolno pomniejszać, powiększać, edytować czy zapisywać jako JPG - mają być oryginalne BMP.
AmxBans: Po wejściu na stronę z listą banów (klik, link) należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID i wkleić do postu link do niego - pole oznaczone jako LINK DO TEGO BANA.
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.




Jeśli nowy temat nie wypełnił Ci wzorem to SKOPIUJ WZÓR Z TEGO TEMATU.

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 26 sty 2016, o 17:10

Jeśli nie wiesz, jak wypełnić pola poniżej spójrz trochę wyżej - tam jest Regulamin działu i wszystko jest opisane :)

Nick podczas gry:piskle
IP/SteamID:
Data:wczoraj
Powód bana:niewiem
Opis sytuacji:zaraz
Screeny:-
AmxBans:-
Wycinek z konsoli:-

niewiedzialem gdzie to tutaj jebne


co to ma znacazyc ze szanowny CZK wejdzie raz na ruski rok na serwer i forum na co ma chyba wyjebane , wejdzie zabierze mi admina i jebnie bana na tydzien, kurcze
nie zmaykaj czk postu bo to jest forum do rozwiazywania problemow a ty jestes glownym
pierdole admina ale za co ja bana dostalem?? nie moge swojego zdania powiedziec ktore nawet nie bylo obrazliwe tylko prawdziwe??
chyba kazdy myslacy tu czlowiek widzi co sie dzieje i nie bedzie lizal dupy szanownemu CZK czy maluCZKiej
czas chyba cos na ten temat powiedziec mimo ze skutkow nie bedzie, jak beda to zapewne perma dostane (bez podstawnego) za powiedzenie swojego zdania
pomijajac te gowno co sie dzieje ze skarga na skardze na adminow przez jakis leszczy to jeszcze taki CZK czy maluCZKa co kolwiek zrobia to robia to zle i tylko ruinuja siec...

ja jestem tylko jednostka jednym graczem i huj ze ja jestem tutaj przez panstwo czk nie sprawiedliwie traktowany ale chodzi o ogol i o dobro serwera przedewszystkim na czym jak widac wiekszosci NIE ZALEZY .. a jak komus zalezy i sie stara to skonczy tak jak ja ...

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#2) Napisano 26 sty 2016, o 17:20

ale wczoraj czk byl tu wiec pewnie znowu go pol roku nie bedzie hahaha

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#3) Napisano 26 sty 2016, o 17:22

Pisklak nie wiem o co chodzi ale masz racje ze niektorzy admini tutaj to maja co tydzien mniejsze IQ i banuja jak leci :) NIe bede mowil kto i za co.

P.S bo bedzie BAN :D

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#4) Napisano 26 sty 2016, o 17:29

z reszta huj wkurwilem sie to napisalem ale mozna to zamknac bo nic z tego pozytywnego nie wyjdzie

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 26 sty 2016, o 17:30

Ode mnie powiem tak coś racji masz na pewno. Bo za wypowiedzenie swojego zdania w którym nikogo nie obraziłeś dostałeś bana na tydzień to coś chyba nie HALO. Ja nie widziałem całej sytuacji na DD2 ale trzeba to załatwić na spokojnie a nie jeden drugiemu będzie na złość robił.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#6) Napisano 26 sty 2016, o 18:02

Użytkownik piskle napisał:
(...) huj z wami zabierzcie mi admina i banujcie na tydzien czy dwa czy ile kurcze* chcecie za to ze was w tym momencie obrazam, fajnie bylo, strzala


Użytkownik piskle napisał:
I DALEJ PROSZE PARANORMAL CZY MALUCZKA TAK kurcze ROBCIE BRAWO, ZAJEBISTY SERWER TWORZYCIE TYLKO POZAZDROSCIC


Po tym poście napisałem swojego, jedynego, nie oczerniającego Twojej osoby, aby dowiedzieć się dokładnie jak wyglądała sytuacja. Nie obraziłem Cię, nie krytykowałem zarówno Ciebie jak i Twojego adminowania na co odpisałeś:

Użytkownik piskle napisał:
Na co czekasz ? Ja nic więcej nie mam do powiedzenia wkurwil mnie post maluxzki i paranormala nieslusne oczernianie mnie nawet demka nie zobaxzyli tylko uwierzyli na słowo frajerzynie . (...)


A po 4 minutach dodałeś:

Użytkownik piskle napisał:
Ja grać będę na lamersach ale z takimi ludźmi niechce mieć doczynienia dlatego wedle gróźb banujcie mnie izabierajcie adminaza bycie solidnym lecz zbyt łaskawym adminem. Wyjebane z reszta mam róbcie co chcecie ja swoje zdanie o was powiedziałem - wolność słowa i polecam zacząć być na bierzaco i robić to co należy żeby takie niemile sytuację nie miały miejsca


Biorąc pod uwagę tytuł Twojego tematu "NARAZIE" i parę innych wzmianek na temat tego jak kiepską siecią jesteśmy i jak kiepsko nią administratorzy i moderatorzy zarządzają założyłem, że "nie chcesz mieć z Nimi do czynienia" dlatego postanowiłem podjąć taką a nie inną decyzję. Nie wiem kto zdjął Ci bana na forum, skoro jeszcze na SB zacząłeś narzekać, jaka to krzywdząca decyzja ze zdjęciem Ci admina.
Pewnie liczyłeś na to, że Paranormal i MaluCZKa padną na kolanach przed Tobą i będą błagali o przebaczenie. ;>

Najbardziej zaskakuje mnie tytuł tematu i mnogość mojego nicku w nim, a przecież uczyniłem o co prosiłeś. :facepalm:

Skoro już wyciągamy brudy to poproszę więcej na mój temat. Ostatnio jestem raz na ruski rok, hmm:

Serwer DD2

~ Piskle czas spędzony w grze - 2d 13:21:32h
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... layer=1776
~ CZK czas spędzony w grze - 0d 13:29:09h
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... layer=2665

Serwer FFA

~ Piskle czas spędzony w grze - 0d 04:44:02h
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... layer=1793
~ CZK czas spędzony w grze - 1d 06:21:13h
http://stats.cs-lamers.com/hlstats.php? ... layer=3423

Zatem łącznie przegrałeś w tym roku 2 dni 18 godzin 5 minut i 42 sekundy.
Ja natomiast byłem na serwerach CSL przez 1 dzień 19 godzin 50 minut 22 sekundy.
Dla porównania Axl ma 1 dzień i 15 godzin. Wielkich różnic nie widzę, więc Twój ruski rok to chyba mrówcza godzina jednak. :bezzebnyhunter:

Dlatego czekam na żale, których podważyć nie będę mógł i zostanę zmuszony do przeprosin za to w jak mizerny sposób sprawuję się jako h@.


* Przypominam, że słowo K*RWA na forum CSL jest zablokowane a zamiast niego wyświetla się "kurcze".
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 26 sty 2016, o 18:11

Dogadajcie się jakoś panowie. Po co robić chlew.

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#8) Napisano 26 sty 2016, o 18:40

Ok, rozgryzłem kto Cię odbanował, pan multikonto, ciekawe jaką karę za to Ci dać, hmm.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#9) Napisano 26 sty 2016, o 18:43

Typowa bajka w stylu ja odchodzę kasujcie wszystko. Za 2 dni "no dlaczego ja straciłem admina " przecież napisałem to tylko po to byście padli do mych stóp. Niestety za swoje słowa i czyny trzeba brać odpowiedzialność. To nie jest piaskownica i tutaj nikt nie będzie się godził codziennie to z innym człowiekiem. Zostały spełnione wszelkie życzenia jakie miał i jeszcze skargę piszę. Nie zdziwił bym się gdyby ona dotyczyła tego, że zbyt małą karę poniósł ale jednak chodzi o całkowite jej zniesienie. To co opisał CZK myślę, że na tyle płentuje tą całą sytuację, iż kolejne komentarze są zbędne bo najzwyczajniej ciężko będzie podważyć te dowody. Ale tutaj chyba w tej całej skardze chodziło tylko o gównoburzę.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#10) Napisano 26 sty 2016, o 18:46

jaka kare za multikonto???? gdzie jest powiedziane ze nie mozna zalozyc drugiego konta??? slowo honoru pierwsze slysze
kondzik skoncz pierdolic glupoty

skoro nie mozna uzywac drugiego konta to dobra usune te a skoro juz uzywalem to kombinuj ta kare CZK, naprawde niewiedzialem:P

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#11) Napisano 26 sty 2016, o 18:50

Regulamin forum:

1. Zakaz posiadania wielu kont, jeśli zapomniałeś loginu/hasła skontaktuj się z Administracją.

idąc tym tokiem myślenia:

3. Za nie przestrzeganie regulaminu zostaniesz ukarany Warnem lub w ekstremalnych wypadkach Banem.

Z każdym postem pogrążasz się dalej.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#12) Napisano 26 sty 2016, o 18:53

Użytkownik pisklak napisał:
jaka kare za multikonto???? gdzie jest powiedziane ze nie mozna zalozyc drugiego konta??? slowo honoru pierwsze slysze
kondzik skoncz pierdolic glupoty

skoro nie mozna uzywac drugiego konta to dobra usune te a skoro juz uzywalem to kombinuj ta kare CZK, naprawde niewiedzialem:P


Tak się reaguje jak prawda w oczy kole. No sorry ja już wyrosłem z takich zagrywek i piszę jak jest. Jak dupa mięknie po przeczytaniu to wypada głowę spuścić i przyjąć z pokorą. Niestety ale obiektywizm przychodzi z czasem ;)
Analizując twój wpis pierwszy piszesz coś o wolności swojego słowa a mi każesz się przymknąć ??? To ja tutaj jestem niekonsekwentny czy ty ?? Czytanie ze zrozumieniem najwyraźniej się kłania.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#13) Napisano 26 sty 2016, o 18:55

Użytkownik CZK napisał:
Regulamin forum:

1. Zakaz posiadania wielu kont, jeśli zapomniałeś loginu/hasła skontaktuj się z Administracją.

idąc tym tokiem myślenia:

3. Za nie przestrzeganie regulaminu zostaniesz ukarany Warnem lub w ekstremalnych wypadkach Banem.

Z każdym postem pogrążasz się dalej.

takze tutaj nie mam nic do gadania:P jak bedziesz laskawy dasz warna jak nie to bana, przyjme to i to nie mam wyboru:)
na spokojnie moge ci powiedziec ze wkurwilo mnie u ciebie to ze w tym moim poscie skierowanym bardziej do para i maluczki ty pszyszedles i mi bana jebles, tak z dupy, bardziej to personalnie do nich bylo wszystko i nagle wchodzisz i ty to rozstrzygasz

pisklak

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 10
  • Dołączył: 26 sty 2016, o 17:02
  • Postawione piwa: 1
  • Otrzymane piwa: 0

(#14) Napisano 26 sty 2016, o 18:57

Użytkownik Kondzik napisał:
Użytkownik pisklak napisał:
jaka kare za multikonto???? gdzie jest powiedziane ze nie mozna zalozyc drugiego konta??? slowo honoru pierwsze slysze
kondzik skoncz pierdolic glupoty

skoro nie mozna uzywac drugiego konta to dobra usune te a skoro juz uzywalem to kombinuj ta kare CZK, naprawde niewiedzialem:P


Tak się reaguje jak prawda w oczy kole. No sorry ja już wyrosłem z takich zagrywek i piszę jak jest. Jak dupa mięknie po przeczytaniu to wypada głowę spuścić i przyjąć z pokorą. Niestety ale obiektywizm przychodzi z czasem ;)
Analizując twój wpis pierwszy piszesz coś o wolności swojego słowa a mi każesz się przymknąć ??? To ja tutaj jestem niekonsekwentny czy ty ?? Czytanie ze zrozumieniem najwyraźniej się kłania.



TO PISZ PROSTO I NA TEMAT a nie sie rozpisujesz i udajesz elokwentnego profesora filozofi

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 26 sty 2016, o 18:59

Użytkownik pisklak napisał:
Użytkownik CZK napisał:
na spokojnie moge ci powiedziec ze wkurwilo mnie u ciebie to ze w tym moim poscie skierowanym bardziej do para i maluczki ty pszyszedles i mi bana jebles, tak z dupy, bardziej to personalnie do nich bylo wszystko i nagle wchodzisz i ty to rozstrzygasz


Zielona Eminencja od tego na tym forum jest pragnę przypomnieć. ;)


A teraz idę pograć, bo dawno mnie nie było. :szczerbol:
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron