Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]gimbus1337 - {(-=Zielone_Jondro=-)}

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#1) Napisano 26 sty 2016, o 17:48

Opis sytuacji:
Jakiś koleś, nick chyba dzikivicek obraża pierw mnie, następnie wjeżdża na moją rodzinę, potem woła admina, który ni stąd ni zowąd nagradza MNIE permem. Chyba coś nie tak? Pewnie ja byłem wszystkiemu winny, jak zawsze. Jakieś dowody chociaż możesz przedstawić, za co? Wiem, pewnie zaraz tu naślecie na mnie świadków koronnych, czyli kolegów poszkodowanego i adminów, których nawet nie było przy całej sytuacji. Jedyne co mogę dodać to to, że gdy na początku wrzuciło mnie do TT, gdzie był delikwent vicek to na mikro od razu "KURRWA MAMY TE GÓWNO W TEAMIE", na co się przeniosłem, bo nie chciałem go słuchać i napisał na say "już nie" a on wtedy "ale i tak gowno". Widzę, że siłowo i grupowo chcecie się mnie pozbyć, chociaż ani powodów ani dowodów to nie ma.

--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: gimbus1337
SteamID/IP: STEAM_0:1:61860558 / 89.229.222.252
Data: 26/01/2016 - 16:35:10 (6 minut temu)
Powód bana: LamerskieZachowanie
Admin banujący: @zielone_jon..
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=106467
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#2) Napisano 26 sty 2016, o 17:53

Jak słyszałem od całego teamu to Ty zacząłeś wjeżdżać na rodziców Dzikiego więc teraz nie wykręcaj się. Nie wyjeżdżaj mi tu ze świadkami koronnymi bo znam dzikiego wiem jaki jest ale z dupy by Cię nie obrażał także od siebie coś dałeś wszystko wyjaśnimy.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#3) Napisano 26 sty 2016, o 17:57

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
Jak słyszałem od całego teamu to Ty zacząłeś wjeżdżać na rodziców Dzikiego więc teraz nie wykręcaj się. Nie wyjeżdżaj mi tu ze świadkami koronnymi bo znam dzikiego wiem jaki jest ale z dupy by Cię nie obrażał także od siebie coś dałeś wszystko wyjaśnimy.

Co ty teraz opowiadasz jak cie nawet nie było? Teraz to ty próbujesz mi coś wkręcić? Chcesz mi powiedzieć, że na rodziców mu wjeżdżałem jeszcze? H@H@H@H@, żartujesz chyba. Typ drze za przeproszeniem bardziej niż ja przed 2 laty, te swoją jape na cały serwer i nic mu nie robicie. Zabijesz go 3x z rzędu to od razu ciśnie na ciebie, z grubej. Nie wiem, czy on coś psychice ma czy co...

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#4) Napisano 26 sty 2016, o 17:59

Kto ma troche oleju w glowie to nie musi byc na serwie zeby sie domyslic jak bylo :) Dla mnie powinines juz dawno dostac bana na tym forum i bys nie mial mozliwosci odwolania :) Ale nikt nie wpadnie na taki prosty pomysl :) :kupa: :steamsalty:

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 26 sty 2016, o 18:05

Ja z nim odbyłem rozmowę na steam bo widziałem co się dzieje że nie szczędzi czasem języka. Rozmawiałem z nim powiedziałem mu żeby ogarną kulturę języka bo znajdzie się taki co ogarnie skargę na Ciebie na forum i po co Ci to przyjął na klatę powiedział że będzie dobrze. Nie było mnie przy tym ale dużo ludzi było i mówiło że tez obrażałeś tylko że przyznać się ciężko ale trudno. Ja czat log spr nic tam nie ma bo oczywiście całe szczekanie odbyło się na mikro. Nie wiem że nie można zrobić coś by rozmowy przez mikro się nagrywał jest to możliwe. Co do sprawy czat log czysty dowodów nie ma tyle co słowa graczy. Ode mnie pójdzie ub ale będę mieć oko na Ciebie i nie tylko. U mnie nie ma ze ziomek znam to bana nie dostanie lecą jak zasłużą. Także ode mnie ub wracaj grać miłej gry :) Jśli administracja chce coś dodać to proszę.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#6) Napisano 26 sty 2016, o 18:08

[AMXBans] "gimbus1337" <STEAM_0:1:61860558> has been successfully unbanned

nonstimowy

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 89
  • Dołączył: 16 sty 2016, o 14:04
  • Postawione piwa: 9
  • Otrzymane piwa: 3

(#7) Napisano 26 sty 2016, o 18:18

przeciez on na wh biegal az milo lol moze jakies demko z mirage cs albo tuscana, wiedzial wszystko co gdzie jak

~ yay ~, for Equestria!

    Admin serwera:
    SZMAJL

  • Awatar użytkownika
  • DIDZEJ CSL
  • Posty: 1411
  • Dołączył: 20 gru 2012, o 17:23
  • Postawione piwa: 29
  • Otrzymane piwa: 195

(#8) Napisano 26 sty 2016, o 21:12

Admin banuje za to co widział/słyszał, nie za to co mu koledzy podpowiadali.
Jest taki słynny tekst z rodzimego filmu
Użytkownik Chłopaki nie płaczą napisał:
– Ja też kiedyś zaufałem pewnej kobiecie. Wtedy dałbym sobie za nią rękę uciąć. I wiesz co? I bym teraz, k⚠rwa, nie miał ręki.
PASSION! Już wkrótce :happymeat:
[sbyoutube2]https://www.youtube.com/watch?v=2WdgaX0IlFA[/sbyoutube2]

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#9) Napisano 26 sty 2016, o 22:54

Może to pomoże w tym temacie :) Dłużej niż 3-4 min nie ma co oglądać gdyż potem nic się nie działo :)

http://www118.zippyshare.com/v/mc3tfZVX/file.html

P.S. Nie dziwię się Nikosiowi że mu odpowiedział :)

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#10) Napisano 27 sty 2016, o 00:58

Przesłuchałem to oczywiście i uważam, że obydwaj zasługiwali na równą bądź odpowiednio dobraną karę. Oczywiście moja opinia sprowadza się tylko do tego nagrania granda. Nie wiem co działo się wcześniej i potem. Na przyszłość gdy dwóch się wyzywa to obydwaj muszą ponieść karę i nie będzie rozwodzenia się kto zaczął. Inteligentny nie da wciągnąć się w taką dyskusję i grzecznym dissem zamknie osobnika nawet jak ten wjedzie mu na "mamę". Swoją drogą Nikoś kiedy ty zmądrzejesz. Kto was nauczył wyzywać czyichś rodziców to ja nie wiem.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron