Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]gimbus1337 - Greg

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#1) Napisano 26 sty 2016, o 22:37

Opis sytuacji: Dostałem bana, od tak - bez powodu! Widzę serio pełen profesjonalizm wśród adminów. Nawet powodu już nie możecie zmyślić? :D


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: gimbus1337
SteamID/IP: STEAM_0:1:61860558 / 89.229.222.252
Data: 26/01/2016 - 21:34:56 (1 minuta temu)
Powód bana:
Admin banujący: @Greg
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=106479
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#2) Napisano 26 sty 2016, o 22:41

Dostałeś bana , a powód się nie zmieścił i nie wyświetlił się .

Obraziłeś Gracza , wyzywając jego zmarłego tate, w dodatku iż stało się to 4 miesiące temu , a Ty z takim tematem wyjechałeś ... Opanuj się chłopie , zapytałem innych graczy którzy byli świadkami i potwierdzili , że tak mówiłeś , więc naprawde 30 minut bez Ciebie na serverze to ulga dla Wszystkich Nikoś ...

tak do końca świata będziesz z siebie Trolla robił , najchętniej bym podjechał do Ciebie na dzielnię i w imieniu wszsytkich spuścił Ci totalny wpierdol i nie patrzyłbym czy masz 15 lat ... Dziciaku ogarnij się ... takich tematów sie nie porusza i dla mnie z miejsca to jest ban na miesiac ... tyle i jeszcze 20 minut się zastanów nad sobą. Nara !
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#3) Napisano 26 sty 2016, o 22:45

Co ty/wy teraz wymyślacie w ogóle?! Parodia. Wyzywałem komuś ojca co ty w ogóle teraz piszesz? Może jeszcze pojechałem do kogoś i nasikałem mu do ogródka. Weźcie panowie serio się ogarnijcie. Jakbym wyzywał mu ojca i jeszcze zmarłego to dałbyś mi perma a nie bana na 30 min. Ogarnijcie, bo w sumie przestały mnie już bawić te wasze bany/kicki od tak. Może jakiś dowód?! Ale skądże, przecież go nie masz!
Ostatnio zmieniony 26 sty 2016, o 22:46 przez NikooS, łącznie zmieniany 1 raz

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#4) Napisano 26 sty 2016, o 22:45

No Z tym Panem trzeba coś zrobić bo to już 2 akcja dziś. Ja mu dałem dziś też bana za obrazę taką właśnie jak GREGU napisał. Trzeba go sprowadzić na ziemie bo się rozbrykał. Jak chcesz sobie wyzywać do idz do siebie wśród znajomych a nie tu i tym bardziej w takim momencie.

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#5) Napisano 26 sty 2016, o 22:49

Użytkownik zielone_jon.. napisał:
No Z tym Panem trzeba coś zrobić bo to już 2 akcja dziś. Ja mu dałem dziś też bana za obrazę taką właśnie jak GREGU napisał. Trzeba go sprowadzić na ziemie bo się rozbrykał. Jak chcesz sobie wyzywać do idz do siebie wśród znajomych a nie tu i tym bardziej w takim momencie.

Śmiech na sali co wy teraz piszecie. Jakieś bany, za jakieś obrazy wyssane z palca. Starać się być "normalnym" to nie zawsze coś. Pisać, rzadko pisze, jak gadam to info najczęściej. NIKOGO TU NIE OBRAŻAM, NIE WYZYWAM I NIE KLNE! Wy zrozumiecie?

Tosia

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 392
  • Dołączył: 20 sty 2015, o 00:52
  • Postawione piwa: 57
  • Otrzymane piwa: 78

(#6) Napisano 26 sty 2016, o 22:50

To jest szczyt wszystkiego co ten dupek "NikooS" wyprawia. To nie pierwszy raz taki jego wybryk. Do pieca z nim i po fajrańcie. A nie sie cyckamy z gówniarzem !!

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#7) Napisano 26 sty 2016, o 22:54

Nie wytrzymam zaraz, mam się śmiać czy płakać :D Przecież to widać, że na siłę chcecie mnie wyjebać. Przedstawcie mi proszę chociaż jakiś dowód czy coś. Śmieszne jest, że zbieracie się tu w 10 adminów i nagle każdy przeciwko. Kolesiostwo widzę pełną gębą tutaj, zwłaszcza na FFA, bo na dd2 nie ma takiego czegoś, jest w miarę spokój. Jeszcze dresów z podwórka przyprowadźcie tutaj i piwkujcie sobie pościki.

Niech ktoś z wyższych ogarnie ten temat, bo to śmiech na sali.

Greg

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 266
  • Dołączył: 31 lip 2014, o 12:47
  • Postawione piwa: 107
  • Otrzymane piwa: 215

(#8) Napisano 27 sty 2016, o 01:28

Nikoś nie znam większego cFaniaka ... dlaczego nie możesz być normalny jak reszta ? znam naprawde dobrych lekarzy , po co takie zachowanie ? Kochasz złość i robienie innym na złość ? a jeszcze bezczelnie Grand i reszta spółki Cię broni . . . i szukaja na nas haka , jakby nie mogli zająć się grą . naprawde nie rozumiem , sił mi brakuje do takich typów jak Wy . .. z całym szacunkiem , ale kurcze przesadzacie .
„Ja robię swoje i ty robisz swoje.
Nie jestem na świecie po to, by żyć według twoich wyobrażeń, a ty nie jesteś po to, by żyć według moich.
Ty jesteś ty, a ja jestem ja." :peace:

Obrazek

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#9) Napisano 27 sty 2016, o 01:44

Daj mi następnym razem perma, ale masz mieć dowody, chodzi o demko/ss. Nie chcę dostawać już jakiś banów na 30 min/kicków od tak sobie, wyssanych z palca, bo koleżka jeden z drugim tak powiedział i tak było. Po prostu kręć demko czy rób fotki. Demko mogę nawet ja sam kręcić po wejściu na serwer.

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#10) Napisano 27 sty 2016, o 02:18

Masz moje słowo że będę traktował Cie jako gracza który został ostrzeżony wielokrotnie jeśli chodzi o rozmaite nieznośne zachowania na serwerze i bez kolejnych ostrzeżeń za każde przewinienie wymierzony zostanie maksymalny przewidziany wymiar kary za każdym razem. Idziesz po bandzie z trollowaniem ja potraktuje każdy Twój występek jak recydywe a nie jako podłoże do KOLEJNYCH NIESKUTECZNYCH OSTRZEŻEŃ I ZWRACANIA UWAGI. Jako świeży admin na okresie próbnym mam przestudiowany regulamin (a szczególnie część dotyczącą banowania) i ZACHĘCAM innych graczy (szczególnie tych którym przeszkadza Twoje i nie tylko zachowanie) jak i adminów do zgłaszania wszelkich złośliwości, i zachowań niezgodnych z duchem gry i regulaminem w Twoim przypadku. Każda napotkana osoba na serwerze apeluje żebyś odpuścił a Ty dalej swoje.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#11) Napisano 27 sty 2016, o 02:48

Użytkownik Greg napisał:
Nikoś nie znam większego cFaniaka ... dlaczego nie możesz być normalny jak reszta ? znam naprawde dobrych lekarzy , po co takie zachowanie ? Kochasz złość i robienie innym na złość ? a jeszcze bezczelnie Grand i reszta spółki Cię broni . . . i szukaja na nas haka , jakby nie mogli zająć się grą . naprawde nie rozumiem , sił mi brakuje do takich typów jak Wy . .. z całym szacunkiem , ale kurcze przesadzacie .


A co Ty mnie w to mieszasz? Moja wina że wam władza do głowy uderzyła ? Jakbyś nie zauważył to wstawiłem demo na którym Nikoś też obrażał więc nie wiem gdzie Ty widzisz że ja go bronie .... A teraz do Twoich słów, proszę administrację o wyciągnięcie konsekwencji za Twoje stwierdzenie że Nikoś jest "świrem" i chcesz go wysłać do lekarzy. (obraza) Oraz nazwanie mojej osoby "Typem" co traktuje jako obrazę i właśnie to zgłaszam. A teraz dlaczego to zgłaszam, sporo Ty dajesz bana na 5 godz za "patafiana" to teraz musisz ponieść konsekwencje za "świra" oraz "takich "typów". Jak mamy być tacy skrupulatni to dla wszystkich równo. A i za "kur.wa" też by Ci coś można dać, "admin" i wulgaryzmy ? No nie..... Przecież gracz by zaraz dostał bana na serwerze z powodem "kultura".

Jak to na tej sieci przystało dostaniesz słowne upomnienie bo przecież gracz musi dostać bana za byle co np. ( "cześć patafiany") a Admin który może mniej i surowiej się go ocenia może wręcz wszystko a i tak dostanie słowne upomnienie :D Jakby spojrzeć na powody banów to połowa adminów by go straciła za samą obrazę banowanego gracza nie wspominając o zachowaniu na serwerze. Wiem że mnie tu nienawidzicie, ale ja mówię jak jest nad czym (niestety) strasznie ubolewam.

Pozdrawiam wszystkie moje fanki :*

Hedonista

    Moderuje co chcę :)

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 496
  • Dołączył: 11 maja 2015, o 10:42
  • Lokalizacja: Katowice
  • Postawione piwa: 48
  • Otrzymane piwa: 158

(#12) Napisano 27 sty 2016, o 02:54

Myślę że więkość ludzi nie traktuje posiadania uprawnień admina jako władzy tylko z czystej chęci usprawnienia gry a gracze tacy jak Nikoos niustannie robią szum.
NALEŻY WRESZCIE ODPOWIEDZIEĆ SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO JEGO TEMAT JEST CAŁY CZAS PODNOSZONY I NIKOGO POZA NIM. I wtedy nawet ktoś z charakterystyką pracy mózgu rodem jak diesel zrozumie że Nikoos działa na niekorzyść normalnego przebiegu gry. Zapraszam wyższą administracje na serwer i prosze przepytać stałych bywalców co mają do powiedzenia na temat tego gracza kryjącego się pod różnymi nickami.
If You wanna fuck for money, fuck Yourself and save the money!


Obrazek

ObrazekObrazek

NikooS

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 217
  • Dołączył: 4 lut 2013, o 18:57
  • Postawione piwa: 61
  • Otrzymane piwa: 84

(#13) Napisano 27 sty 2016, o 08:33

Jak mają lubić kogoś kto kara ich serwerze? Dostaną np. wallbanga przez pół mapy i zaczyna się płacz, a potem wyzwiska, których admini nie widzą, dopiero zauważą, że jak na to odpowiem im śmiechem lub lekką prowokocją. Wtem dla całego serwera jestem najbardziej irytujący.

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#14) Napisano 27 sty 2016, o 09:44

Chyba czas to zakończyć bo kolejny temat dziś i kolejny raz robi się to samo. Nikoś ty święty nie jesteś. Myślicie, że za mikrofon można być bezkarnym. O ile w przypadku wcześniejszym mówiłeś, że jesteś niewinny co niestety Granda demko tego nie potwierdziło. Sytuacje będą się powtarzały pewnie do momentu aż zaczniesz przychodząc na serwer robić to dla gry a nie dla gry + trolla. Już nawet nie o trolla chodzi ale jeśli ktoś ciebie obrazi to ty musisz mu odpowiedzieć w równie chamski sposób ?? Powstrzymaj się raz, drugi, trzeci to gracz obrażający poniesie konsekwencje a ty pozostaniesz czysty jak pranie po użyciu Wizira. Zbuduj sobie markę a będziesz miał święty sposób. Apeluję po raz kolejny banujcie jednego i drugiego gagatka za takie potyczki słowne. I nie warto wierzyć graczom nawet stałym na słowo, że tak było. Tam często po drugiej stronie monitora siedzi osoba która kocha wprowadzać was w błąd tylko po to by was wkopać i potem wykopać z serwerowni.

Wydaje mi się, że jeszcze jedynie wyższa administracja może mieć coś do powiedzenia stąd temat zamykam. Cały czas można słać pw wtedy ewentualnie otworzę pod warunkiem, że dostarczycie dowody.
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#15) Napisano 28 sty 2016, o 00:27

Użytkownik NikooS napisał:
Jak mają lubić kogoś kto kara ich serwerze? Dostaną np. wallbanga przez pół mapy i zaczyna się płacz, a potem wyzwiska, których admini nie widzą, dopiero zauważą, że jak na to odpowiem im śmiechem lub lekką prowokocją. Wtem dla całego serwera jestem najbardziej irytujący.



Nie pochlebiaj sobie myśląc, że bany dostajesz za to, że jesteś dobry, ani nie rób z siebie ofiary prowokacji, nie znamy Cię od dziś i nawet jeśli poprzednie skargi nie były poparte dowodami to sam fakt, że o Tobie nie przestaje się mówić świadczy, że wprowadzasz niepotrzebny zamęt.

Obrazek

Źródło: http://www36.zippyshare.com/i/LxPqFjtn/24966/nikos.jpg

Twoja kartoteka na CSL została założona dawno temu, wiele razy byłeś przyczyną burd na forum i serwerach, uczestniczyłeś w "powstaniu poisona" towarzyszyłeś Thorin'owi gdy ten robił rozróby, a kiedyś nawet o ile mnie pamięć nie myli jakiś tam Twój znajomy dobierał się do forum aby sieć ucierpiała i Ty też maczałeś w tym palce jako osoba "poszkodowana", jakoś do tej pory udało Ci się lądować na 4 łapy. Ja osobiście mam dosyć skarg na Ciebie albo przez Ciebie założonych, miałeś szansę dorosnąć przez te prawie 3 lata ale dalej odstajesz w rozwoju od rówieśników. Skoro bawi Cię trolling (o ile to fachowy zwrot) to muszę Cię zasmucić, otóż miarka się przebrała a jako Administrator życzę miłej gry na innych serwerach.

Ps. W sieci partnerskiej CS-Hax ktoś już dawno dał Ci odpowiednią ksywkę:

http://bany.cs-hax.com/ban_list.php?bid=11630

My dołączamy się do powyższego.

:kupa:
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron