Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Martin3z (admin CZK)

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Martin3z

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2
  • Dołączył: 27 sty 2016, o 15:39
  • Postawione piwa: 0
  • Otrzymane piwa: 0

(#1) Napisano 29 sty 2016, o 16:07

Witam. Po raz trzeci dostałem bana na Waszym serwerze (każdy od innego admina).
Wszystko ładnie, pięknie, gram sobie jakieś dobre 2 godzinki po czym wychodzę na 15 minut do sklepu. Wracam, odpalam CS'a, wbijam na serwer, a tu ban za rzekomego "AIMBOTA". Nie otrzymałem żadnych screenów ani nic. Moje pytanie brzmi: Czy żeby móc spokojnie wbijać na serwer muszę skleić bana od każdego admina po kolei? Czy może admin jest urażony tym, że dostał bułę w grze?
Pozdrawiam, Martin3z.

Nick podczas gry: Martin3z
IP/SteamID: 188.146.0.125
Data: 29.01.2016
Powód bana: "AIMBOT"
Opis sytuacji:
Screeny: BRAK
AmxBans:

Wycinek z konsoli:
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany!
==== Zbanowany nick : Martin3z
==== Zbanowane IP : 188.146.0.125
==== Admin : CZK
==== Powod Bana : AIMBOT - TRAIN - 1 : 00 czasu uk.
==== Wygasa : Nigdy ( od 01/29/2016 - 14 : 04 :

Kondzik

    Admin serwera:
    DD2, FFA.

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 566
  • Dołączył: 10 maja 2014, o 20:53
  • Lokalizacja: Jedlicze/Rzeszów
  • Postawione piwa: 32
  • Otrzymane piwa: 102

(#2) Napisano 29 sty 2016, o 16:14

Sprawa wygląda tak, że ssy możesz mieć robione tyle razy ile razy admin zauważy coś podejrzanego. W przypadku banów permanentnych bez ssów może być podobnie z tym, że admin w przypadku nałożenia go ma obowiązek w odwołaniu rozpisać sytuacje które jego zdaniem świadczą o tym, że byłeś odpalony. Tak więc nie pozostaje nic innego jak czekać na admina który cię zbanował i jego argumentację do zaistniałej sytuacji ;)
Tata zawsze mi mówił ,że nauka jest najważniejsza. Masz wiedzę masz wszystko ;)

Beny

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 1057
  • Dołączył: 2 lut 2013, o 16:43
  • Lokalizacja: Szczuczyn
  • Postawione piwa: 214
  • Otrzymane piwa: 127

(#3) Napisano 29 sty 2016, o 17:01

http://d1.hltv.org.pl/srv31356/HLTV-160 ... in.dem.zip

17:34 - dwa ladne przeskoki

22:38 - przeskok, celuje w typa na dole, zabija ct obok

23:15 - celuje w tego co broi pake, ale w czasie strzalu przekok na drugiego ct ktory oslania

23:53 - Co to? ;o haha

24:11 - szejk

24:57 - ?? haha przeskok nawet na tt xD

25:06 - HOP HOP & SHAKE THIS CROSSHAIR ! :D
Obrazek
Jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy,
Co by się nie działo będziemy dziećmi tej ziemi,

Podnieśmy głowę, zaśpiewajmy w chwale,
Mamo, Tato dzięki za to że jestem Polakiem

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#4) Napisano 29 sty 2016, o 18:03

Po 1 primo:
Użytkownik Martinez napisał:
Wszystko ładnie, pięknie, gram sobie jakieś dobre 2 godzinki po czym wychodzę na 15 minut do sklepu. Wracam, odpalam CS'a, wbijam na serwer, a tu ban za rzekomego "AIMBOTA".


Sprostowanie:

Na mapę de_train wszedłeś w 10 rundzie, pograłeś kilka i wyszedłeś w momencie kiedy zauważyłeś, że Twój celownik przeskoczył niechcący tak, jak nie powinien i być może ktoś to widział, w następnej rundzie zszedłem na spekt, nie ruszyłeś się z respa i wyszedłeś z gry. Okazuje się, że niestety dla Ciebie widziałem tą i parę innych akcji z innych map w Twoim wykonaniu. Jako radę powiem Ci, że niektóre dopalacze powodują straszne skoki pingu w momentach newralgicznych.

Idąc dalej, Beny dał swoją rozpiskę, ja czasów nie będę podawał, bo manipulowałem przy odtwarzaniu i czas nie będzie się pokrywał, ale:

• Odnoga, poza tym, że wyczekujesz co może się wydać naturalne, to te dwie banieczki (chyba przy stanie 6:5) już takie nie były.
• Przy stanie 7:5 będąc "na zamku" padłeś, ale chwilkę przed zacząłeś strzelać w typa, który ledwo zdążył stopę wystawić, dodam, że stopy nie widać, gdyż leży tam granat dymny. Jedyne tłumaczenie "nick gracza wyświetlony nad celownikiem", mimo wszystko zbyt szybka reakcja.
• Przy stanie 7:6 mała drabinka celujesz w tego na wagonie, celownik przeskakuje na tego wybiegającego za nim, chwilę później analogiczna sytuacja z drugiej strony bs'a, też nagle wyskakuje na końcu wagonu CT i Twój celownik na Niego przeskakuje.
• 8:6 jest moment, kiedy padłem ja, wtedy z automatu podgląd przechodzi na osobę która mnie zabiła, zerknąłem więc resztę Twojej gry i stwierdziłem, że jesteś odpalony. Wracając do mojej śmierci, o tyle o ile słyszałeś mnie a potem nawet zobaczyłeś, to w spowolnieniu 1/4 widać, jak Twój celownik po trafieniu mnie w głowę wariuje i oddajesz strzał w wagon a potem w ułamku sekundy kolejny strzał w moją głowę, nigdy nie widziałem takiego zachowania.
• Przy stanie 8:7, celownik ustawiłeś na skradającego się za wagonem CT, ładnie przymierzone i co? Celownik przeskoczył na głowę TT stojącego zaraz obok, to też nie jest przypadek. Potem zabijasz tego na wagonie, celownik ponownie Ci szaleje na widok Jego głowy. Następnie pada ten z drabinki, ponownie nienaturalne zachowanie i przeskok na TT.

Tyle wystarczy, potem wszedłem na spec i wyszedłeś z gry.

Masz coś na swoją obronę? ;>
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#5) Napisano 29 sty 2016, o 22:44

Jak widać mało rozmowny jest haha :)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#6) Napisano 30 sty 2016, o 20:24

Brak reakcji, gracz uznany za cheater'a.


Temat zamykam.
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •