Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

Uprawnienia "nowe serwery"

Propozycje oraz pytania dotyczące forum oraz zażalenia na użytkowników itp

paranormal

    Admin serwera:
    DD2! FFA! ABW CSL!

  • Awatar użytkownika
  • Moderuje co chcę :)
  • Posty: 1318
  • Dołączył: 11 mar 2013, o 18:32
  • Lokalizacja: Nowa Dęba
  • Postawione piwa: 65
  • Otrzymane piwa: 357

(#1) Napisano 5 lut 2016, o 10:25

Prosiłbym o dodanie uprawnień naszym multi-adminom, grupy ABW i moderatorom na serwerach, które niedawno dołączyły.
Oczywiście jeśli wyrażą zgodę w tym temacie i wyślą swoje steam ID. Zachęcam również doświadczonych adminów z cs-lamers do składania podań. Dziesiątki cziterów biega po tych serwerach każdego dnia, także im więcej adminów tym lepiej.

Ja osobiście nie gram w 1.6, ale czasami widzę zgłoszenia na SB i chciałbym wbić i zbanować takiego delikwenta, ale nie da rady bez uprawnień. Wiem, że nie chcielibyście rozdawać uprawnień na prawo i lewo, ale myślę, że im więcej rąk do trzymania porządku tym lepiej. Proszę również o upomnienie adminów z dd2#2 i go mod o rejstrowanie się na naszym forum i zaglądanie po tym jak rozdali kilka banów, bo to raczej my do tej pory rozpatrujemy ich bany. Może jakaś prywatna wiadomość do nich jest potrzebna, bo do tej pory tylko jeden admin się pokazał. Potrzebujemy również Steam ID do wszystkich adminów tych dwóch serwerów. Może MOCNYBOT zapodałbyś ich SIDy z ftp? Nie rozmawiałem z Axlem o tym ale przypuszczam, że chce stworzyć kontakty do adminów na naszym forum takie same jak są z dd2 i ffa.
Moje Steam ID: STEAM_0:0:44305085
Obrazek
Nie oglądaj się za siebie bo Ci z przodu ktoś przyjebie.

Beton

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 500
  • Dołączył: 26 gru 2014, o 11:21
  • Lokalizacja: Szczyt
  • Postawione piwa: 163
  • Otrzymane piwa: 99

(#2) Napisano 5 lut 2016, o 10:39

Ewentualnie poczekajmy z tymi podaniami niech admini z tych serwerów zarejestrują się na forum i zobaczymy jak to będzie wyglądać bo to,że nie ma z rana adminów to nic nowego nawe na ffa czy dd2.

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#3) Napisano 5 lut 2016, o 13:59

Ja mogę gdzieś admina przytulić czemu nie zawsze pomogę bo jak nie ja to brat starszy pyka zna się tez więc kontakt na Steam jest opór. Mój Steam ID: STEAM_0:0:38058150

Wróć do Propozycje / Pytania / Zażalenia / Sprawy ogólne serwerów



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron