Nasze Serwery
  Nazwa Serwera Adres IP Monitor Mapa Gracze Status  
FFA [NS/S]145.239.236.245:27015de_nuke26/32OnlinePOŁĄCZ
TS3cs-lamers.com10/124OnlinePOŁĄCZ
Na naszych serwerach napierdala obecnie 26 graczy, maksymalnie może grać ich 32. Daje to zapełnienie rzędu 81.25% :-)

[FFA]ArcaNix - [M]a[Y]e[R]

W tym dziale będziesz mógł odwołać się od otrzymanego bana.
Prośby pisane bez wzoru będą automatycznie odrzucane, a tematy zamykane i/lub usuwane!


Tytuł wątku: W temat wpisz swój zbanowany nick oraz jeśli znasz to nick admina banującego.

Nick podczas gry:
IP/SteamID:

Data zdarzenia:
Powód bana:
Opis sytuacji:

Screeny: Screeny należy spakować w formacie ZIP/RAR i wrzucić pod link podany obok --> LINK*
AmxBans: Po wejściu w podany obok link, należy wyszukać swojego bana podając Nick/IP/SteamID. --> LINK**
Wycinek z konsoli: Wycinek ten można znaleźć w konsoli, również po ponownym uruchomieniu gry.
WAŻNE! Czas na wrzucenie ssów robionych przez Admina wynosi 12 h od chwili ich zrobienia.

____________________________________________________________________________________________________________________

* Wszystkie zdjęcia powinny znajdować się w jednej paczce (w niezmienionym formacie BMP) spakowane w RAR lub ZIP i wrzucone w podany powyżej link.
** Jeżeli nie wiesz o co chodzi (jak to większość twierdzi), wystarczy przeczytać uważnie REGULAMIN działu, kliknąć w podany odnośnik i zastosować się do instrukcji powyżej a link do bana wkleić w odpowiednim polu.

Arcanix

    Admin serwera DM!

  • Awatar użytkownika
  • Admin serwera DM!
  • Posty: 687
  • Dołączył: 26 kwie 2014, o 15:01
  • Postawione piwa: 7
  • Otrzymane piwa: 50

(#1) Napisano 9 lut 2016, o 16:55

Opis sytuacji:


--Poniższe dane zostały wypełnione automatycznie na podstawie ostatniego bana na Twoje IP. Sprawdź czy są one poprawne - jeśli nie to, musisz wypełnić ręcznie--


Nick podczas gry: ArcaNix
SteamID/IP: VALVE_0:0:411814968 / 94.254.170.48
Data: 09/02/2016 - 15:49:46 (34 sekundy temu)
Powód bana: obrazasz a do 40 sek siedziales na respie
Admin banujący: @MAYER
AmxBans: GmBans/ban_list.php?bid=107533
Serwer: CS-Lamers [FFA + FUN] @ 1shot1kill.pl


witam jade ze skarga bo to smiech na sali, jak mozna mi dac bana za wykonywanie celow ? sa 2 min tak ? tak grane jest inferno i siedze sobie w domku bijac dwoch graczy, zobaczylem ze paka padla na bananie to zaczalem isc po nia. Nagle dostaje slapy od mayera, nie wiem za co skoro jeszcze bylo 40 s na wykonanie celu. nastepnie polozylem gracza na glebe podnioslem pake i podkladam za co dostaje bana z owym powodem. napisalem na @ ide po pake glabie, bo mialem prawo tak napisac za te niesluszne slapy, dodam ze koles stal z awp przed bananem i nie dostal slapa, przypadek?, nie bo otwieralem :)

Ban 5 min to mi wisi ale chodzi o fakt ze ogarnijcie sie z tymi celami bo to jest ffa i sie stata wykonywac cele, i chuj mnie to boli czy ja je wykonam w 20 s czy w 1.50 min... jezeli bede siedzial w jednym miejscu 2.00 a paka lezy to fakt ban jaknajbardziej ale nie za takie cos ...

Mayer lubie cie jako admina bo ogarniasz, ale nie rob szopki bo padles na poczatku i czekac musisz :) dziekuje ide robic obiad z tego wszystkiego.

MAYER

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 292
  • Dołączył: 9 lis 2014, o 13:31
  • Lokalizacja: Zakopane
  • Postawione piwa: 130
  • Otrzymane piwa: 38

(#2) Napisano 9 lut 2016, o 19:20

Cytat:
2. Zakaz kampienia na swoim respie - gramy dynamicznie.


w regulaminie jasno pisze zakaz kampienia, a Ty to notorycznie robisz, co z tego ze pod koniec rundy szedłeś po pakę jak już większość ludzi zginęła? wcześniej siedziałeś cały czas albo na respie albo jego okolicach a pod koniec rundy lecisz nagle na bs. Płaczesz o te 5 min jakby naprawdę Ci korona z głowy spadła :)

CZK

    Cham i prostak!

  • Awatar użytkownika
  • Cham i prostak!
  • Posty: 763
  • Dołączył: 27 kwie 2011, o 01:40
  • Postawione piwa: 15
  • Otrzymane piwa: 393

(#3) Napisano 9 lut 2016, o 19:28

Tutaj też się wtrącę.

Wszyscy już znamy legendę o grze Arcanixa, którego taktyka polega na przesiedzeniu 1:30 w ukryciu w okolicach respa (jak nie na samym respie) a potem na shifcie zaczyna wykonywać cele mapy.
Runda i owszem, trwa dwie minuty, ale nie po to aby 70 procent czasu przestać praktycznie w miejscu. Nie chodzi nawet o fakt, że zostaje się zabitym przez kampera (w CT na mapach DE to jeszcze przejdzie), ani o to, że czasami zdarzy Ci się być z przodu tabeli ale o fakt, że byłeś ostrzegany wielokrotnie.
Był przykład Bax'a Blendera, który miał te same tendencje na serwerze DD2. Kiedy otrzymał dłuższą karę to się postanowił ogarnąć i ponoć nieźle Mu to idzie.

Dlatego zalecam Ci miły graczu zmianę tempa gry. ;)
Wasze piwa dosłownie idą na szczytny cel.:devil: Obrazek

^SzAkAl^

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 704
  • Dołączył: 8 sie 2012, o 01:51
  • Lokalizacja: z Nienacka
  • Postawione piwa: 293
  • Otrzymane piwa: 127

(#4) Napisano 9 lut 2016, o 20:06

Za tego glaba to nie aż 5 min tylko 5 min bo sądzę że troszkę dłużej powinno byc
^SzAkAl^

Grand

    ZBANOWANY CSL

  • Awatar użytkownika
  • ZBANOWANY CSL
  • Posty: 325
  • Dołączył: 15 lip 2012, o 11:15
  • Lokalizacja: Suchary
  • Postawione piwa: 44
  • Otrzymane piwa: 83

(#5) Napisano 9 lut 2016, o 20:18

Ktoś kto się administracji nie podoba zawsze będzie tak kończył pomimo że cel wykona :D Ct nie powinno skracać a notorycznie to robią więc też nie wykonują celi mapy ale oni nigdy nie dostaną nawet ostrzeżenia :) Skoro mamy równo traktować wszystkich to takowe ostrzeżenia powinni dostać, lub nie karać TT za wyczekanie przeciwnika :) Osobiście jak widzę skracających ct' ków to też kampie bo nie jestem idiotą żeby im się wystawiać ( dodam że uwielbiam "raszować" w TT ale nie mam z kim).

P.S. Też często admini piszą mi "cele" a tu jeszcze 50 sek trochę to żałosne ale cóż....

Sivi

    Zawsze pomocny

  • Awatar użytkownika
  • Zawsze pomocny
  • Posty: 998
  • Dołączył: 31 mar 2014, o 14:41
  • Lokalizacja: Orzesze
  • Postawione piwa: 83
  • Otrzymane piwa: 143

(#6) Napisano 9 lut 2016, o 20:39

Użytkownik Grand napisał:
Ktoś kto się administracji nie podoba zawsze będzie tak kończył pomimo że cel wykona :D Ct nie powinno skracać a notorycznie to robią więc też nie wykonują celi mapy ale oni nigdy nie dostaną nawet ostrzeżenia :) Skoro mamy równo traktować wszystkich to takowe ostrzeżenia powinni dostać, lub nie karać TT za wyczekanie przeciwnika :) Osobiście jak widzę skracających ct' ków to też kampie bo nie jestem idiotą żeby im się wystawiać ( dodam że uwielbiam "raszować" w TT ale nie mam z kim).

P.S. Też często admini piszą mi "cele" a tu jeszcze 50 sek trochę to żałosne ale cóż....


No popatrz popatrz a jak byłęś adminem to za zachowanie broni zawsze kickowałeś/slayowałeś, cóż za hipokryzja.
Obrazek

zielone_jon..

    Na przepustce

  • Awatar użytkownika
  • Na przepustce
  • Posty: 1072
  • Dołączył: 6 lis 2014, o 17:13
  • Postawione piwa: 85
  • Otrzymane piwa: 113

(#7) Napisano 9 lut 2016, o 20:46

Użytkownik Grand napisał:
Ktoś kto się administracji nie podoba zawsze będzie tak kończył pomimo że cel wykona :D Ct nie powinno skracać a notorycznie to robią więc też nie wykonują celi mapy ale oni nigdy nie dostaną nawet ostrzeżenia :) Skoro mamy równo traktować wszystkich to takowe ostrzeżenia powinni dostać, lub nie karać TT za wyczekanie przeciwnika :) Osobiście jak widzę skracających ct' ków to też kampie bo nie jestem idiotą żeby im się wystawiać ( dodam że uwielbiam "raszować" w TT ale nie mam z kim).

P.S. Też często admini piszą mi "cele" a tu jeszcze 50 sek trochę to żałosne ale cóż....



No nie wiem czy takie żałosne jak co nie którzy są tak ochoczo do wykonywania celów że jest minuta i ciężko cele wykonać. A sa tacy co mają kilka seku i lecą i chcą coś zrobić albo w druga stronę zbroić pakę i widać że większość leci i coś działa. A u arc to jest dopiero żałosne podejście do celów bo jak widzę jego ruchy do wykonywania celów to kabaret. Myślę że babcia by szybsze ruchy miała niż on. Sam sobie zbiera na dłuższy odpoczynek od cs.

Rudziutka

    Ten tego zwykły szarak.

  • Awatar użytkownika
  • Ten tego zwykły szarak.
  • Posty: 2052
  • Dołączył: 13 sie 2013, o 23:14
  • Lokalizacja: Leśna Podlaska
  • Postawione piwa: 510
  • Otrzymane piwa: 780

(#8) Napisano 9 lut 2016, o 20:46

Ban był jak najbardziej słuszny. Najchętniej sama bym Ci dała bana tylko dłuższego (sam powiedziałeś,że świetnie daję bany) za to Twoje kampienie na respie. Cele to cele, jak Ci paka leży na drugim końcu mapy, a Ty 15 sec przed końcem idziesz po nią to chyba normalne, że celu nie wykonasz.
Ogarnij swoją grę, bo niektórych naprawdę tym irytujesz, a admini jeśli zauważą Arcanixa na respie więcej niż 30 sec proszę bez krępacji banować- może się nauczy.

Wróć do Bany - odwołania.



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Wymiana linkami: cs-hax.comLamernialamernia/a> •

cron